0 bejegyzést írt és 40 hozzászólása volt az általa látogatott blogokban.

Két finn csatár érkezik az FTC-hez  2011.08.16. 19:22 F. Kapus..
aknakereső 2011.08.18 13:25:18
aknakereső 2011.08.18 13:34:34
Az utolsó pillanatban kiderült, hogy nem lesz sörsátor az Arénánál.(2011. április 15. péntek, 19:13 Edudus, forrás: hajramagyarok.eu)Többen, több alkalommal kérdeztétek már, hogy akkor hol gyülekeznek, gyülekezhetnek meccs előtt a szurkolók, hol lehet hangolódni,…..
Két góllal nyert a Ferencváros otthonában a Mol Liga-listavezető HSC Csíkszereda, hosszú ideig nagyobb volt a differencia az eredményben, a hazaiak az utolsó tíz percben zárkóztak fel, Ladislav Sikorcin egyre jobb, most 2+1-et csinált, 4-6. A Dab.Docler igyekszik tartani a lépést a…..
aknakereső 2010.10.31 22:39:57
@noacid: Jaaa,vagy úgy,szóval akkor Flinta nyert!:)
Amúgy én nem a második gólunkat dícsértem,hanem Borsosnak a második gólját,amit a kapunak háttal állva ütött! Schellinnel nem tudom mi lett,én már csak azt láttam mikor jéggel a kezében korcsolyázik le az első harmad közepén!
aknakereső 2010.10.31 23:29:53
@farkas23: Legalább a vesszőket rakd már jó helyre,hogy értelmezni tudjuk mit is szeretnél mondani!Amúgy meg cseh,nem ukrán.
aknakereső 2010.11.01 19:26:57
@kicsibuk78: Az elnézésedet kérem,ne haragudj!:)
A magyar csatárok közt jelenleg Szappanos Dávid a legjobb pontszerző, 17 meccsen 10 gólt lőtt, 15 gólpasszt adott, 25 egységnél jár. Plusz-mínusz mutatója a csíkszeredai Hrubyé után a második legjobb az egész ligában, +22, sora 17 mérkőzésen mindössze 4 gólt kapott azonos…..
aknakereső 2010.10.25 14:09:48
Keretet hirdetett a Telenor Hoki Kupára Ted Sator – derül ki a szövetség közleményéből. A november 12–14. között esedékes tornára 28 hokist nevezett a szövetségi kapitány, három kapust, tíz hátvédet és tizenöt támadót. Székesfehérváron Japán, Franciaország és…..
aknakereső 2010.10.21 17:10:33
@l.isti: Szerintem meg nincs meg a két éve,pont ez volt múltkor a Nemzeti Sportban,hogy nem kellett volna már sokat kivárnia,de ő mégis elment a két év lejárta előtt!Kár érte
Négy mérkőzés szerepel a Mol Liga vasárnapi műsorán. A legpikánsabb összecsapás kétségtelenül Csíkszeredában zajlik majd, ahol helyi idő szerint délután négykor a HSC Csíkszereda vendége a Ferencváros lesz. A hazaiak könnyű győzelemmel, a vendégek egy utolsó percben…..
A Mol Liga pénteki fordulójában két magyarországi csapat vendégeskedik Erdélyben, az FTC Brassóban, az UTE Csíkszeredában lép fel, vasárnap ellenfelet cserélnek. A HSC Csíkszeredának más célja nem lehet, mint a hét közi kudarc feledtetése, illetve a 14 mérkőzésen megszerzett 2…..
Három magyarországi mérkőzéssel, közte két rangadóval folytatódik a Mol Liga kedden. A legjobb helyen álló magyarországi csapat, a Miskolc a Dab.Doclerhez látogat, azaz a 3. fogadja a 2.-ot, a borsodiak egy győzelemmel fennállásuk során először az OB I. élére ugorhatnak a…..
aknakereső 2010.10.12 16:15:24
@KrisztiFTC: Az a baj h én Gavriljukon látom,h akar,de sajnos ennyit tud.Tolkunov meg ilyen mutatóval nagyon nagy csalódás!
A Brassótól elszenvedett hazai vereség után az FTC-Orangeways menesztette svéd edzőjét, így a szezon első edzőváltása a zöld-fehér csapatnál zajlott le. A felnőtteknél is a klubhoz nyáron érkezett erdélyi szakember folytatja a szakmai munkát. Prakab Gábor eddig a serdülő és…..
aknakereső 2010.10.11 20:40:39
@aknakereső: ja még Majorosst kihagytam...lehet nem is véletlenül,kb ennyi vizet zavart eddig itt!
aknakereső 2010.10.11 21:36:25
@moonk: Szerintem 50 nap alatt valami fejlődést látni kéne ekkora "szaktekintéllyel",vagy nincs igazam?
Most már biztos, hogy a bukaresti Mol Liga csapat a tavalyi alapszakaszgyőztes mumusa. A Dab.Docler nemrégiben kétgólos vezetést adott le hazai jégen, ezúttal pedig már 4-1-re vezetett idegenben, onnan fordítottak sorozatban lőtt öt góllal Georgescuék, a vége 6-5 lett. Nem járt…..
aknakereső 2010.10.10 20:47:50
aknakereső 2010.10.10 22:41:44
@prozak01: Érdekes h Miskolcon hamar össze tudták rakni a csapatot,pedig szerintem a magyar játékosokat össze sem lehet hasonlítani a mieinkkel,és lásd mégis mi folyik...
Jégkorong Javít-e a Ferencváros? 2010.10.10 15:01:00
Négy mérkőzéssel folytatódik a Mol Liga, és ismét nehéz megjósolni a nap győzteseit. A jelenlegi első helyezett HSC mögött sosem látott módon sűrűsödött össze a mezőny, minden pontnak komoly jelentősége van. Helyi idő szerint délután négykor a HSC Csíkszereda fogadja a…..
A keddi Mol Liga-fordulóban egy olyan csapat sem tudott nyerni, amely megszerezte a vezetést. A nap szupermeglepetése az UTE nevéhez fűződik. A Megyeri úton a vendég Steaua lőtte az első gólt, öttel válaszoltak a lila-fehérek. A bukarestiek nélkülözték ukrán…..
A Vasas Bp. Stars nem sok esélyt hagyott ellenfelének az OB I.-bronzcsata negyedik mérkőzésén. Az első harmadot még döntetlenre hozta a hazai jégen küzdő Ferencváros, a góltalan első harmad után azonban kettőt ütöttek a vendégek a másodikban. A harmadik felvonás elején…..
Három mérkőzés van hátra az alapszakaszból, és két kérdés vár még megválaszolásra. A fontosabb, hogy a Ferencváros vagy a Miskolc lesz-e a harmadik rájátszásba kerülő csapat, a kevésbé lényeges pedig, hogy negyedik vagy ötödik helyen végez-e az Újpest. Hétfőn pont…..
aknakereső 2010.03.09 20:19:11
Vasárnap Eduard Giblak távollétében hullajtott el három értékes pontot az Újpest, és két játékosát pihentetve szerzett ugyancsak roppant értékes hármat a Vasas Budapest Stars. Ezzel eldőlt, hogy a Dab.Docler mellett a Vasas is biztosan a rájátszás résztvevője lesz. Ma este…..
Kialakult a Magyar Kupa dunaújvárosi final fourjának mezőnye, az érdekelt csapatok három nap alatt lezavarták a selejtezőket. A Miskolci Jegesmedvék hiába verték a második körben jelentős bravúrral az Újpestet, szerdai ki-ki mérkőzésüket elveszítették a Vasas Bp. Starsszal…..
Az Újpest játéktudása maximumát nyújtotta, de voltak, akik nem bírták a feszültséget, nyilatkozta a 7-9-es Újpest–Dab.Docler után Pék György, a hazaiak vezetőedzője. Szilassy Zoltán, a vendégek csapatkapitánya úgy vélte, a sokgólos meccs biztató jel a Magyar Kupa és a…..
A Sapa Fehérvár AV 19 szép játékkal nyerte a négy EBEL-csapat részvételével lezajlott Ifj. Ocskay Gábor-emléktornát. A Vienna Capitalst 4-3-ra verte a Fehérvár a döntőben. Pesterzsébeten jó meccs szakadt félbe a szurkolók miatt, a 32. percben a Dab.Docler 3-1-re vezetett a…..
A válogatott első számú kapusa bemutatkozott a Hannover Scorpionsban, a DEL élcsapata a Kassel Huskiest győzte le felkészülési mérkőzésen 2-1 (0-1, 1-0, 1-0) arányban. Szuper Levente a második harminc percben kapott lehetőséget, góltalanul tette a dolgát. Elkezdődött a sosnowieci…..
aknakereső 2009.08.19 13:00:08
Látszik még h nagyon gyenge a Fradi,szerintem evvel a csapattal nem leszünk dobogósok sem!Még elkélne egy megbízható bekkpár!Davissel mi van,nem tudja esetleg valaki?