Ez nem határeset. Ez durva. Dolgozik a kőbányai marketing-gépezet. És a magyar találékonyság. Egy egészen új sörműfaj szüetésénél lehettünk jelen: nagyüzemi kézműves sörpancs! A Főzdefeszttől lenyúlták a kézműves szócskát, a Sopronitól lenyúlták a szirupbekeverést,…..
@loading: A Kaltenecker kávés bizony szerintem nem rossz pedig
Két órát tárgyaltak, nincs megegyezés 2012.08.25 12:55 Ryan O'Brien ..
Ravic83 2012.08.28 01:03:30
@Azt az elkényeztetett hokiszurkoló mindenségit!: +1, meg Hete és Kókusz is megszívná, meg a mesterségesen átmenetileg megerősített csapatok sem szimpik
Ezüstérmes a Miskolc Iglóban 2012.08.24 21:35 Hblog ..
Ravic83 2012.08.28 01:00:05
@Zergling: főleg a 0-5,6-2 utolsó két harmad.Gergő 3+4 gól az utóbbi két meccsen, ifjoncok megint lőttek kettőt
Javított a Miskolc és az Érsekújvár 2012.08.23 23:17 Hblog ..
Ravic83 2012.08.24 15:24:24
@moszkvicssluszkulcs: hol lehet követni?
Ravic83 2012.08.24 16:12:08
@Zergling: köszi,már 2-3 sajna
Szlovákiában a Miskolc és a Fehérvár 2012.08.22 11:01 Hblog..
Ravic83 2012.08.22 18:38:02
@leonov: ezt hol nézed?
Mégis nagy a szakadék az NHL-ben 2012.08.17 12:48 Ryan O'Brien..
Ravic83 2012.08.19 23:55:26
@dr. v.b.1990: Meg Hete is megszívná az AHL-ben
Sofron kitűnt az első meccsen 2012.08.02 10:36 F.Kapus..
Ravic83 2012.08.03 22:11:49
@1 drukker: A Sofi szavaiból azt veszem ki sajnos nem kapott részletes infokat
A Modo azonnal vinné Sofron Istvánt  2012.06.16. 12:08 F. Kapus ..
Ravic83 2012.06.16 18:57:57
@Skyblue: Hát igen elnézve az Eliteprospectsen fennlévő HC Lev keretet a Bartecko-Hossa-Christensen-Klepis-Mikus-Surovy mellett első két sor nem sanszos, plusz ezen hatos mellett is van 2-3 NHL-AHL-KHL tapasztalatú csatár. Szóval lehet hogy a "kisebb" svéd lépés ésszerűbb lenne, de nyilván nem lehet nemet mondani egy KHL ajánlatra ha megkapja
A Miskolc indul a Kontinentális Kupában 2012.06.04 21:52 F.Kapus..
Ravic83 2012.06.14 17:28:48
@moszkvicssluszkulcs: Nem baj az, hozzuk el a rendezést és akkor ütős torna lesz Miskolcon. A névsor alapján akkor Jarabek és Chmelo sem marad? A Wéber Zsoltra, bár nagyon nem ismerem mi szükségünk volt?
Hetényi Zoltánnal hosszabbított a Jokerit 2012.05.07 16:49 F.Kapus..
Az Egyesült Államok legyőzte Kanadát 2012.05.05. 22:31 Hblog..
Az olimpiai döntő második visszavágója jön  2012.05.05. 09:40 F. Kapus..
Ravic83 2012.05.05 15:37:35
MJJSE: Minimum 16 millió plusszal zárt a fórum2012.05.3 19:11 / boon.hu Vállalkozói fórum a miskolci jégkorongért2012.05.03. / miskolcijegesmedve.hu..
Ravic83 2012.05.04 12:13:24
@eszel59: Szólj majd kérlek hogy hova kell menni ha eldőlt a dilemmád:)
Fehéroroszország-Magyarország 3-2 2012.04.14. 22:52 Hblog..
Ravic83 2012.04.15 16:56:08
@szegenylegeny: Azért annyiban nem, ha ma nyerünk kedden elég egy döntetlen is rendes játékidőban
Megvan a kellő sebesség 2012.04.15. 11:28 Hblog ..
Ravic83 2012.04.15 16:24:57
@komolytalan samu: Nekem azt írja csak Ausztiából nézhető...
Az újonc Ausztriával ki-ki meccset játszunk 2012.04.11. 13:35 F. Kapus..
Ravic83 2012.04.11 21:59:13
@kiralyfi: Valami focikommentátor forma lehet, volt itt nála "labda" , "félidő" és egyéb nemhokis szavak
Még nem készek a magyar sorok 2012.04.06. 21:56 F. Kapus..
Ravic83 2012.04.07 17:51:21
Ryan és Pratt marad, Johansson maradhat 2012.04.03. 16:40 F. Kapus..
Hári 13 percet játszott a rájátszásban 2012.03.13 08:52 F.Kapus..
Ljubljana-Fehérvár 6-4 2012.02.26. 20:10 Hblog..
Ravic83 2012.02.26 23:04:14
@solarys: Igen jó a Blöffös kezdeményezés:) Az előnyökkel nem volt baj, kevésbé magabiztosan de 3 gólt is előnyben lőttünk. A baj inkább a rossz helyzetkihasználás (3.harmad első 3 percében 3szor vezettük kapusra a korongot előny nélkül), a most beakadó távoli szlovén bombák (szerencse, blokkolás, kapus kérdése?) valamint nagy védelmi hibák (első és hatodik gólra elég gondolni)voltak. Ez így együtt túl sok, ennyivel nem vagyunk jobbak hogy ezt megtehessük. Kedden kötelező a javítás, hajrá Volán!