Legfeljebb két gólt kaphat a Ljubljana 2012.02.23. 11:33 F.Kapus..
A kupaelődöntőért megy a harc 2012.02.17 13:54 F.Kapus..
Igazoljuk, hogy a miénk a jobb csapat 2011.12.26. 12:13 Hblog ..
Jencii 2011.12.26 19:28:50
@DonCsocso: kár érte de azért grat neki!
Jencii 2011.12.26 19:39:23
Pontszerzés a terv az EBEL-elsőnél is 2011.10.28. 16:10 F. Kapus..
Jelentősen csökkent a Sapa Fehérvár AV19-ből hiányzók száma, pénteken már csak Horváth András és Mihály Árpád nem lesz ott a jégen a keretből. Előbb könyöksérülése miatt még 4-5 napig pihen, utóbbi négymeccses eltiltásából a másodikat tölti le a Linz ellen, de…..
Jencii 2010.10.15 19:31:55
Kontár Komlókutató Köleses Sör 2010.05.03 20:13:00
magyar  világos sör Blogunk már majdnem azt hitte, kiismeri magát a nemzeti érzelmű kisüzemi sörfőzés hazai terepén - ez a hit elsősorban arra korlátozódott, hogy a Magyarok Sörét az orgoványi AKPEDO Kft főzi, és ezzel vége is a dalnak. Múlt héten azonban - kommentes…..
Jencii 2010.05.17 19:21:34
@pluto111: ez a magyar ászok nálam a lefolyóban végezte. Nem is értem miért van ráírva hogy sör, valami trutymóval kevert szóda jobban illene rá. Pedig nem hiszem hogy a cukros/melaszos söröket kedvelném..
Sziasztok! Szirányi Bence vagyok, és idén először kerültem be a vb-re utazó jégkorong-válogatott keretbe. Miközben éppen a ljubljanai világbajnokságon igyekszem hozzásegíteni a nemzeti együttest a lehető legjobb eredményhez, rendszeresen jelentek Nektek…..
Nagyon nagy volt a különbség ma este a két csapat között az OB I. döntőjének első mérkőzésén. A hazaiakon látszott, hogy két kemény csatán vannak túl az elmúlt két napon, a vendégeken pedig az, hogy nem becsülik le az ellenfelet. Már 35 másodperc elteltével gólt…..
Jencii 2010.03.19 20:48:35
Vasárnap nem sikerült megvalósítanunk azt, amit szerettünk volna, mondta blogunknak Énekes Lajos, a SAPA Fehérvár AV19 edzője. Elsősorban a speciális helyzetekben mutatott játékban volt nagy a különbség, ez döntött a bécsiek javára. A fehérváriak úgy utaznak Bécsbe, hogy…..
Az első harmad eleje egyenlő erők küzdelmét hozta az EBEL-negyeddöntő 2. meccsén, a vezetést is megszereztük Palkovics révén, ám utána a bécsiek fél órája következett, ennek eredményeként nemcsak egyenlíteni tudtak, hanem előnybe is kerültek. A harmadik felvonásban aztán…..
Jencii 2010.02.24 10:03:57
@DesertDog: a szurkolás ilyen. Engem is zavart amikor az újvárosi csapat kapta ugyanezt (előtte a "megyedöntő" jobban bejött...). Majd megszokod (vagy nem :D )
Jencii 2010.02.24 11:12:19
@DesertDog: Szerintem a probléma az lenne ha a mérkőzés után is így viselkednének. Szerencsére utána nem ez a tapasztalat, a legtöbb ellenfél szurkolóival el lehet sörözgetni, értelmesen beszélgetni. De a "Hajrá Volán!" nekem is jobban bejön...
Nem sokan fogadtak volna arra, hogy a Sapa Fehérvár AV19 valóban megoldja a lehetetlennek tűnő feladatot, de Jarmo Tolvanen tanítványai a lehető legjobbkor győztek EBEL-történetük során először Bécsben. A fehérváriak túlélték azt is, hogy a második harmad közepétől…..
Jencii 2010.02.23 11:27:37
@lakota: mi időben érünk, az első gól után :) De azért a megszokott helyre mindig befértünk...