Adatok
Ivóke
0 bejegyzést írt és 17 hozzászólása volt az általa látogatott blogokban.

Két hét után átraktam az Iphone-ból a Lumiába a SIM kártyám, hogy kiderüljön, milyen vele netezni és telefonálni. Fényképezőgépként bevált, de hogyan teljesít majd okostelefonként az iOS/Android környezetek mellett? Lesz-e elég app? Milyen a böngésző? Lemaradok-e bármiről…..
Ivóke
2014.01.07 13:27:55
@Hargita Nándor: Igen erre várok/unk lassan a 3. éve. :(
windowsphone.uservoice.com/forums/101801-feature-suggestions/suggestions/1549707-add-vpn-or-directaccess
Ja és megint csak "nyár" :(
Tavaly év elején még Q3-ra azután 14 Q1-re ígérték...
From my Lumia 820
windowsphone.uservoice.com/forums/101801-feature-suggestions/suggestions/1549707-add-vpn-or-directaccess
Ja és megint csak "nyár" :(
Tavaly év elején még Q3-ra azután 14 Q1-re ígérték...
From my Lumia 820

Lehet, hogy a hatvanas években egy magyar gyerek számára egy Matchbox olyan volt, mint egy mai kiccsávónak a teljes wii-szett. Az is lehet, hogy hozzánk a Lego negyed század késéssel jutott el. És hozzátehetnénk, hogy nekünk, magyaroknak az átkosban csak Merkur jutott Meccano helyett,…..

Ma délben a menzán Csikós kolléga megkérdezett, tudom-e, hogy mennyit futott a múlt heti Hangyász Hétfő. – Nem én – feleltem, és felidéztem magamban a levelet, amiben beküldtem a posztot a TC levlistájára "2000 jól megérdemelt oldalletöltés" felütéssel. Nagyjából ennyire…..
Ivóke
2012.01.10 18:25:43
@kamikazeee: Igen, mert cseréltem az autót, de úgy volt, hogy márkát is váltok. Ezért szépen eladtam mindent, mondván a másikra úgysem jó. Közben meg páromnak felmondtak, így a tevek ugrottak, és vettem egy másik ugyanilyen Hondát, amire persze most jó lenne minden. :)
Szóval kezdem újra. Igaz csak részben, mert közben Hring-es szervező-váltásnak köszönhetően új "barátaink" 2 szeresére emelték a nyílt napos bérlet árát. 2010: 10 menetes bérlet 2x ropi, idén ez 50eFt. Így, jelenleg erősen gondolkodom, hogy átalakítsam e pályázáshoz is, vagy csak vegyek egy "könnyű" könnyűfém felni és kész. :(
Szóval kezdem újra. Igaz csak részben, mert közben Hring-es szervező-váltásnak köszönhetően új "barátaink" 2 szeresére emelték a nyílt napos bérlet árát. 2010: 10 menetes bérlet 2x ropi, idén ez 50eFt. Így, jelenleg erősen gondolkodom, hogy átalakítsam e pályázáshoz is, vagy csak vegyek egy "könnyű" könnyűfém felni és kész. :(

Az új Civic első képeit látva felsírtak a kisdedek, szívrohamhullám söpört végig az intenzív osztályon, egész internetes közösségek vakultak meg. Teljesen feleslegesen, hiszen láss csodát: annyira nem is csúnya. ..

Peka barátunk arról híres a szerkesztőségben, hogy a világ legváratlanabb pontjairól – ennek következtében – a legváratlanabb időpontokban képes bejelentkezni valami érdekességgel. Úgy látszik, egy ideje már az USA keleti partvidékén portyázik, huzamosabb floridai…..

A Shelltől kaptuk az alábbi közleményt, amelyben arról értesítenek, hogy mostantól nincsen Euro 95-ös és Diesel üzemanyag a kútjaikon. Pontosabban van, de mindkettő neve elé oda kell mondani mostantól, hogy FuelSaver. Került bele valamiféle adalék, a SEI, amitől állítólag akár…..

Az írás a tegnapelőtti (aug. 23) hungaroringes nyílt napnak köszönhető, amit többedmagammal sikerült végigkínlódnunk 38 fokban, a betonon állva. Én is belekerültem egy olyan függőségbe, amit nem bírok leküzdeni, persze nem is akarok. Több éve az amatőr autósportok szerelmese…..
Ivóke
2011.08.25 22:57:11
@valifi: Ez valahol nem is csoda, mert eléggé misztifikálva volt az elején és csak meghívással lehetett bekerülni. Másrészt a TA-nak azért egy kicsit más a célközönsége mint egy nyílt napnak. Még ha a lényege -autózni egy jót- ugyan az is.
Lehet, hogy ez már sokat változott, de anno érdeklődtem én is, kevés sikerrel.
Lehet, hogy ez már sokat változott, de anno érdeklődtem én is, kevés sikerrel.
Ivóke
2011.08.25 23:14:27
@SzuTi: Ez teljesen nyílvánvaló és igazad van. Sokan, köztük én is vevő lettem volna erre. Erre is rákérdeztünk, de csak hümmögés, vagy majd felvetjük volt a válasz. Több nyílt nappal talán jobban el lehetne osztani a tömeget és többször kicsalni a függőket, ráadásul az újakból is visszajárók lennének. Annyiban bízom a 'saját' rendezésben, hogy így hasznot termel és látnak benne fantáziát, hogy kicsit szervezettebbé, működöképesebbé alakítsák az egészet, szolgáltatásokkal kiegészítve.
Én még mindíg ott tartok, hogy a Reményhal meg utoljára. :)
Én még mindíg ott tartok, hogy a Reményhal meg utoljára. :)

Laciék gyorsabban mennek, mint ahogy mi követni tudjuk őket. Persze nekik nem kell közben autós újságot készíteniük - ami gyenge mentség, mert nekünk meg nem kell teljesen idegen országokban, magunk megküzdenünk az előrejutás olykor szinte lehetetlen feladatával. Csak valamit…..
Ivóke
2010.07.25 22:49:09
@gio: Mint mindíg, gugli a jó barátunk ;)
www.flickr.com/photos/historic-racing/sets/72157624234400858/?page=23
Egyébként minden tiszteletem az övék!
www.flickr.com/photos/historic-racing/sets/72157624234400858/?page=23
Egyébként minden tiszteletem az övék!

Ezeket a képeket az M5-ösön készítettem, azon a szakaszon, ahol az M0 forgalmát ráterelik az M5-ösre. Azért fotózgattam, mert többnyire én is álltam, csak a másik irányban. Magunknak építjük a dugókat – mondta úgy tizenkét éve egy őrnagyunk a katonaságnál,…..

Kétszer is jártam hétfőn Ferihegyen: egyszer korán reggel, családi ügyben, egyszer dél körül, immár hivatalból, hogy az önök szeme lehessek, kedves olvasók. A lényeg: mindkét alkalommal az M0-án mentem.
Dombnak fölfelé kapaszkodósáv nyílik
Sok rosszat el lehet…..
Belépve többet láthatsz. Itt beléphetsz
Mondjuk nálam a startképernyő kinézetét mindíg is felülírta és a fogja is az Exhange és a Naptár, (így minden más 1x1-es csempeként üdül a képernyőn) lévén a céges használata a fő szempont. Ezért várom többek között végre az ígért business csomagot ami végre tudni fogja a VPN-t. PS: így most elég gáz, hogy csak az irodában tudom a levelket olvasni. :(