hockey fan

0 bejegyzést írt és 106 hozzászólása volt az általa látogatott blogokban.

Minden idők legsikeresebb csíki jégkorongozója, a 21-es, a Csapatkapitány úgy döntött, hogy abbahagyja aktív hokis pályafutását.''Köszönetet mondok először is édesapámnak, aki kivitt a jégpályára, így megszerethettem ezt a sportot. Köszönet edzőimnek is, akik segítettek…..
 Második mérkőzését is hozta a válogatott, ellenfél ezúttal Izland volt. Kapuban ismét Catrinoi kezdett, a tegnapi negyedik sor kicsit módosítva ma az első sor lett, ennek megfelelően hozta is ez a sor a gólokat. Az első felvonásban két gól esett, mindkétszer a Sport Club…..
hockey fan 2010.04.13 14:27:04
Benyújtotta lemondását Ábrahám Előd, a Csíkszeredai Sport Club igazgatója. Az ifjúsági és sportminisztériumban döntését elfogadták, utódja kinevezéséről később intézkednek. További részletek ITT...
Ma este 0-2-ről felállva, 6-3-ra hozta a hatodik meccset kedvenc csapatunk. Így zsinóraban negyedszer akasztják fiaink nyakába a legszebben csillogó nemesfémet. A meccs nem kezdődött jól ránk nézve. A sporik rögtön az elején kezdték kirakni játékosainkat a…..
hockey fan 2010.03.25 20:18:38
Úgy indult csapatunk Bukarest fele, hogy még egy győzelemre lenne szüksége ahhoz, hogy zsinórban negyedszer is magasba emelje a bajnoki serleget. Jól indul a mérkőzés, nem a legutóbbi meccs színvonalán játszanak a csapatok. Már az elején sok helyzet adódik a kapuk előtt, de…..
hockey fan 2010.03.25 18:14:33
Alacsony színvonalú, rengeteg technikai hibával tarkított mérkőzésen a taktikusan játszó, de semmi extrát nem mutató Steaua Lusneac 25. percben szerzett góljával legyőzte a rendkívül gyenge napot kifogó Sportklubot, újabb bukaresti túrára kényszerítve a kék-fehéreket. Ismét…..
hockey fan 2010.03.24 18:29:33
@csatoimi: a berlet letezik es puktum
hockey fan 2010.03.24 18:54:02
hockey fan 2010.03.24 21:34:22
@döme2009: hat igen aki meg tudja varni a harmad veget es meg erkezik a sip szo elott nem ismeri domet,aki latta fodor attit jozanon az elmult 5 evben az nem igazi sportclubos.
Hajrá Sport Club Lesz busz 2010.03.22 09:21:00
Szerdán indul busz a döntő ötödik mérkőzésére Bukarestbe. Jó lenne, ha minél többen mennénk és biztatnánk a fiúkat, hogy már aznap haza tudjuk hozni a bajnoki trófeát. A busz az 5Kutya elől indul, szerdán 12 órakor, mert a kezdési időpontot 18.30-ra módosították.Bővebb…..
Hajrá Sport Club Mesterhármas 2010.03.19 22:10:00
   Úgy is fogalmazhatnék, hogy tripláztunk a Román Bajnokság döntőjében: 3-ból 3! Ismét telt ház fogadta a csapatokat, a kezdés előtt pedig egy ritka eseménynek lehettünk tanúi: a játékosok felvezetése egy magas szinvonalat jelzett előre, amely fények és hangorkán…..
hockey fan 2010.03.21 21:23:47
@SC 2009: Igy igaz a dontot veszitettek el. A masik 3 mecsnel orultem mert az eredmeny azt kivanta de a jatekok alapjan epp hogy osszejottek azok az eredmenyek, a bukaresti meccs ami mutatta hogy bajnokok akarunk lenni, az itthoniak...hat epp hogy csak, de nem lett volna szebb itthon tobb ezer ember elott bajnokot avatni?
hockey fan 2010.03.22 08:21:00
@SC 2009: Jarok en sportrendezvenyre tobbre is, de a jegkorong az elso es ezt nem az utobbi 5 evben kezdtem el hanem pontosabban 18 eve es nem csak a steu elleni meccsekre jarok ki hanem ott vagyok galac, sportul elleni meccseken is, es voltak meg elszenvedett veresegek de a tegnapi az valami csucs es ez nagyon tud fajni holott nem csak nekem kellene fajon.@max-payne: minden szavad igazsag.
Holnap 13,30-kor az 5Kutyától busz indul Bukarestbe a döntő második mérkőzésére. A költségek a következők: az út 40 RON,  belépő a Mihai Flamaropolba 10 RON. Tehát összesen 50 RON/fő a kiruccanás.Jelentkezni, érdeklődni a 0745619311-es telefonszámon!..
   Döntött a Szövetség a tegnapi elmaradt mérkőzés újrajátszásáról. Úgy döntöttek, hogy a mérkőzést holnap, március 7-én 17.30 órai kezdettel játsza újra a két csapat az eredeti kiírás szerinti helyszínen, Gyergyószentmiklóson. Pénteken az áramellátással…..
hockey fan 2010.03.07 18:37:15
Sidney Crosby hirtelen halálos góljával nyerte a házigazda Kanada a vancouveri olimpiát. Hajtós, kemény, feszült döntőt játszott a két tengerentúli csapat, a dráma a rendes játékidő utosó percében érte el a tetőfokát, az aranyérem sorsa a ráadás 8. percében dőlt el. Hazai…..
hockey fan 2010.03.01 00:37:31
Óriási meccsen szenvedte ki a győzelmet és vele az olimpiai elődöntőt az Egyesült Államok csoportkörgyőztes válogatottja. Gólból nem sok született, de volt minden más, ami a jégkorongot izgalmassá teszi. Fantasztikus kapusteljesítményt láttunk a svájci Jonas Hiller, shutoutot…..
hockey fan 2010.02.25 02:13:58
hockey fan 2010.02.25 04:01:30
hockey fan 2010.02.25 04:02:31
Hajrá Sport Club Progym-SC 0-9 2010.02.24 16:05:00
7. perc: Szőcs emberhátrányból szerzi meg a vezetést.10. perc: Mihály a gólszerző.17. perc: Mikko növeli az előnyt 3-ra.33. perc: Hruby lő hatalmas kapásgólt a kékről.35. perc: Már 5 az előny. Mihály duplázik.42. perc: Virág kezdi meg a gólgyártást a harmadik felvonásban.50.…..
hockey fan 2010.02.24 19:06:44
     A középszakasz második mérkőzését a Gyergyószentmiklósi Progymmal játszotta csapatunk. A mérkőzésen hat játékosunk nem lépett jégre: Moldován pihent, Niinikoski és Zsók sérülés miatt, míg Antal Isti, Kósa és Sprencz eltiltásuk miatt nem…..
hockey fan 2010.02.18 20:59:12
@Mohikan: Brasso "meg kell minket verjen".
megverte a stelit 3-1
hockey fan 2010.02.18 19:34:02
Hozó Levente, csapatunk kapitánya beszélt a kialakult helyzetről.Elmondta, hogy az  idei szezon ma véget is ért volna, ha Becze Tibor, aki tavaly is megmentette a csapatot, 10 perccel a meccs előtt nem ment volna be az öltözőbe. A kapitány szerint, az elmaradt bérezések körüli…..
hockey fan 2010.02.17 00:12:02
@a vezetoseg mondjon le!: te egyesitsed azokat akik most szulettek es akkor vallaszthatsz olyan szint amilyent akarsz.A penz meg ketellu fegyver, ahogy irta max az idei szezonbeli jatekert ok kellene penzt adjanak, nekem is csak akkor jon a penz ha valamit elvegzek es azt maximalis odaadassal es eredmenyesen.Amig ugy all (allnak)fell valaki a jegre, hogy oszt lessz valami addig nagy a problema.A vezetoseg se all a helyzet agaslatan es meg tobb tenyezo van ami a jelenlegi csiki jegkorongot hatraltatja.
Szállingózó havazásban (!!!) kezdődött a találkozó, amely kitartott a meccs végéig, még inkább rontva a Flamaropol amúgy sem hibátlan jegét. Niinikoskit ez azonban egyáltalán nem zavarta: Piszarenko kiállítását követően, már a 33. másodpercben beköszön, megadva az…..
Hajrá Sport Club ? 2010.02.06 20:56:00
Rosszul kezdtük a meccset. A negyedik percben már vezetést szereztek a bakák, a 15.-ben már 3 volt oda. A második játékrészben Butucsnov duplázott, így lett 4-0. A sorozatos provokálások és szabálytalan steauás ütközések, mocskoskodások elkerülték a zebrák figyelmét,…..
hockey fan 2010.02.06 21:33:35
     Úgy lépett jégre ma mindkét csapat, hogy semmi tétje nem volt a mai mérkőzésnek. A tegnapi paprikás hangulatú mérkőzés után azonban semmi garancia nem volt arra, hogy egy békés mérkőzést láthatnak a kilátogatók.      A mérkőzést…..
Hajrá Sport Club Ünnep 2009.12.24 09:47:00
Minden kedves blogozónak, szurkolónak, játékosnak, a Sport Club összes dolgozójának, a hokiszerető embereknek és azoknak is akik nem szeretik e legszebb sportot, Mindenkinek egy áldott karácsonyi ünnepeket kíván a sportclub.blog.hu! Széllyes Sándor: Székely KarácsonyHóba…..
hockey fan 2009.12.24 21:57:01
Egy-két ütközésen, 6 meccsre elegendő helyzeten és 24 gólon kívül nem történt semmi ma este a Vákár Lajoson. Ma sem hozták ránk a szívbajt, sőt talán mi sem számítottunk Galac ellen ekkora eredményre. Kapuban Fülöp Róbert volt, a sérült Molnár helyett, Mihály vállalt…..
hockey fan 2009.12.12 14:34:11
@Club Drukker..: de hozza lehet szolni foleg a nezo szamhoz. Ilyenkor hol vannak a torzsszurkolok? Elmennek a gyulesre, a meccsen senki csak az oregfiuk...???
  Nincs már messze a Mol-Liga alapszakaszának a vége, és a mi helyzetünk enyhén fogalmazva sem bíztató. Habár, vegülis az is kijelenthető, hogy nagyon sokat emelkedett a magyarhoni csapatok szintje, de ezt majd egy másik cím alatt boncolgassuk...Most inkább foglalkozzunk…..
hockey fan 2009.12.09 18:22:51
@Andris 2: keressel ra a netten, nem is, a csiki falvakban erdeklodj egy keveset aztan meglatod
hockey fan 2009.12.09 18:23:41
hockey fan 2009.12.09 18:27:13
@Andris 2: Erdélyben már a 11. században is a keleti és déli peremövezetben lakó, török nyelvű népesség okvetlenül megőrizte volna nyelvének legfontosabb szavait és elemeit. Kivált, amióta tudjuk, hogy a székelyek ősei már a 12. századtól földrajzilag is jól elkülönültek a magyarság erdélyi tömbjétől.
Magyarországi körútunk első állomása Dunaújváros volt. Mindenki számára világos volt, hogy itt van a legkevesebb esély pontot/pontokat szerezni (az már csak hab a tortán, hogy sok a sérült), viszont az optimistábbak még talán egy győzelemben is hittek. Nem kezdtük rosszul a…..
hockey fan 2009.12.05 15:49:09
@mL: nem azt nyilatkoztak hogy december vegere erkeznek?
hockey fan 2009.12.06 12:00:38
@SportcluB4ever: A M E N
Hajrá Sport Club Kemény hétvége 2009.12.03 19:09:00
Hétvégén Magyarországon vendégszerepel csapatunk. Holnap, pénteken a DAB otthonában, Dunaújvárosban lépünk jégre, majd 2 nappal később Miskolcon. Csapatunk a legutóbbi Miskolc elleni meccset csúnyán elvesztette így van miért visszavágni.Nem utazott a csapattal Papp Szabolcs,…..