focijoci1969

0 bejegyzést írt és 60 hozzászólása volt az általa látogatott blogokban.

Palkovics: Úgy kell játszani, ahogy eddig 2012.04.17 22:42 F.Kapus..
focijoci1969 2012.04.18 12:12:54
@tsd: Igazad van! Sajnos a divatmajom színészkedő futballisták nagyobb figyelmet kapnak. Pedig ez a CSAPAT és ez a sportág kiemelt figyelmet érdemelne a hazai sportszeretőktől.
Magyarország-Lengyelország 4-2  2012.04.07. 20:05 Hblog..
focijoci1969 2012.04.08 16:40:30
OBERSOVSZKY MEGSZŰNT ÚJSÁGÍRÓNAK LENNI dr. Schmitt Pál érthetetlen és megmagyarázhatatlan döntése szépen, lassan, de biztosan egyre több embert ránt magával a métely és pokol fekete bugyraiba.  Hogy Schmitt belemegy porig aláztatásába és teljes…..
focijoci1969 2012.04.01 14:45:59
@tobias2: Lehet, csak ő secus aktákban, onnét a fene nagy barátság!
focijoci1969 2012.04.01 14:55:14
@csatoimi: Még ezt a dumát román útlevéllel: "Takarodjatok libsik! Ez a mi országunk!" Aki csak időnként átruccan egy kis anyagi haszon reményében. Meg megkapod az eligazítást, hogy kell a szegény székelyeket odaát hülyíteni.
focijoci1969 2012.04.01 15:00:55
@villamos alóli kacaj: Nem is ebből az országból dumál!
Egy utunk maradt, kétszer is nyernünk kell 2012.03.01 11:40 F.Kapus..
focijoci1969 2012.03.01 13:34:40
@alpec: Szintén! Tehát elég 4 dollár, a 7 dollár 1 hónapra szól. Az előző heti regemmel 2 meccset tudtam nézni!
focijoci1969 2012.03.01 13:40:03
Műsorlista alján:For VIP status please visit Chat! Belépsz! Megadod a felhasználói neved és paypal azonosítód, jelzed fizettél. Azonnal aktiválnak.
Magyarország–Spanyolország 13-1 2011.04.22. 22:22 kultúrmisszinárius ..
focijoci1969 2011.04.23 13:33:56
@hüjeliba: Én is a támadásból gyors visszazárásban látom a leginkább a problémát, Kórea ellen is így kaptuk a 2. 3. gólt. Azoknak pedig akik azt mondják, hogy az olaszok lazán jó védekezéssel hozták eddigi meccseiket csak azt tudom mondani nem találkoztak eddig itt olyan támadó potenciállal rendelkező csapattal mint a Magyar. Sok fog a szerencsén is múlni.
Volt Messinek az a taplósága az első meccsen, amikor a hosszabbításban az oldalvonal mellett izomból meglőtt egy labdát a nézők felé. A közvetítésben nem látszott jól, hogy mit talált el, reklámtáblát talán, aztán jött egy szurkolói videó is, de ott sem látszott, hogy hova…..
focijoci1969 2011.04.20 10:52:25
Szirányi Bence kikerült a keretből  2011.04.13. 12:26 F. Kapus ..
focijoci1969 2011.04.13 20:42:46
focijoci1969 2011.04.13 20:48:05
@mannisenmaki_: Azért a magyar játékosok közül szerintem 10-ből 10-en fonákkal is ellőtték volna. Nemhiába Ladányi a passzkirály, sokszor akkor is passzol mikor lőhetne.
focijoci1969 2011.04.13 20:50:06
@mannisenmaki_: De Csicsóval kapcsolatba igazat adok.
Magyarország–Szlovénia 5-1  2011.04.09. 21:19 F. Kapus..
focijoci1969 2011.04.10 10:45:52
@budaijegesmedve: Igaz hogy ritka a 2x 5+végleges, de azért előfordul. Pl idei ebel. Sajnos pontosan már nem tudom ki-kivel, de netes közvetítésben láttam. És érdekes módon ott a hátrányban lévő csapat 2-1-re hozta azt a 10 percet, úgy hogy az előnyben lévő csapat a gólját 5 a 3-ra szerezte és a hátrányban lévőnek pedig kimaradt egy hatalmas ziccere.
Ma bajnok lehet a Volán 2011.03.26. 13:38 Hblog..
Ennél találóbb idézetet nem is választhatott volna Schmitt Pál Köztársasági Elnök Úr szövegírója a Sólyom előtti hagyományok szerint éjfélkor elhangzott újévi köszöntőbe. Politika, politika, politika.....nem lehetett volna legalább ebből kihagyni?És mi a rossebért…..
A pontszerzés a cél a ligaelső otthonában 2010.12.28. 15:55 F. Kapus..
focijoci1969 2010.12.28 21:18:47
Sofron István visszatér az első sorba 2010.12.05. 12:21 F. Kapus..
focijoci1969 2010.12.05 20:19:38
@advocatusdiaboli: Nekem is!!!
"A legutóbbi jesenicei mérkőzéshez képest nem kell más, az akkori eredmény jó lenne nekünk most is" – mondta blogunknak Énekes Lajos, a Sapa Fehérvár AV19 edzője, mivel legutóbb 4-3-ra nyert a magyar bajnok a Jesenice otthonában. Szlovén ellenfelünk nagy győzelmet…..
focijoci1969 2010.11.07 19:51:27
focijoci1969 2010.11.07 19:53:48
focijoci1969 2010.11.07 19:55:10
Jégkorong Fehérvár–Graz 3-4 2010.11.05 21:42:00
A Sapa Fehérvár AV19 két harmadot megnyert a Graz ellen, mégis vesztesen hagyta el a jeget, a közbülső húsz percben négyet kaptunk. Góljainkat Ladányi, Johansson és Vas Márton szerezték, 3-4. További eredmények: Salzburg–Medvescak 5-4, Villach–Jesenice 1-5,…..
"Motiváltabbak a játékosok az edzéseken, látszik, hogy bizonyítani szeretnének Kevin Primeau-nak, és feltűnő, hogy igazán vevők az újdonságokra is" – mondta blogunknak Énekes Lajos, a Sapa Fehérvár AV19 edzője. Pénteken a Graz látogat Székesfehérvárra. A…..
"Nem nevezném magamat vezetőedzőnek, edző vagyok, aki átmenetileg ellátja a vezetőedzői feladatokat, amíg a vezetés nem talál végleges megoldást" – mondta blogunknak Énekes Lajos, aki hétfőn harmadszor lett a Sapa Fehérvár AV19 vezetőedzője. Mindannyiszor…..
focijoci1969 2010.10.22 20:39:34
focijoci1969 2010.10.22 20:40:17
focijoci1969 2010.10.22 20:48:13
@OTeR: Ilyen szempontból igazad van.A kedv kérdésében is lásd az első harmadban még az első sor alakított ki helyzeteket a másodikban már ők sem.
Jégkorong Fehérvár-KAC 5-6 2010.10.08 22:38:31
Háromszor egyenlített a Sapa fehérvár AV19 a Klagenfurt ellen ma este, de a hosszabbításban a vendégek nyerték a mérkőzést. Előnyből Craig szerzett vezetést, majd a hetedik percben Mihály Árpádot is elvesztette a csapat, akit végleges kiállítással sújtottak a játékvezetők.…..
Lendületes első, vacak második és eklektikus harmadik harmaddal érte el a Sapa Fehérvár AV19, hogy már hat fordulóval a vége előtt bebiztosítsa helyét az EBEL rájátszásában. Húsz perc után úgy tűnt, gála lesz ma este Székesfehérváron, Bornhammar, Kóger és Vas Márton…..
Jégkorong Fehérvár–Villach 2-3 2010.01.07 20:43:00
Újabb fontos meccset bukott el a Sapa Fehérvár AV19, az ellenfél Villach először nyert ebben a szezonban Magyarországon. Pedig minden remekül indult, az első harmad után Kovács Csaba és Vas János góljaival 2-0-ra vezettünk. A második menetben azonban szinte a semmiből egyenlített…..
A szezon leggyengébb teljesítményét sikerült bemutatnunk Ljubljanában, értékelte csapata keddi vereségét Énekes Lajos. A Sapa Fehérvár AV19 edzője szerint gyáltalán nem az történt a pályán, amit a szakvezetés szeretett volna, nagy egyéni hibákból gólpasszokat adtunk az…..
Szomorúak voltunk a salzburgi eredmény miatt, mert teljes biztonsággal mondhatjuk, hogy történetünk során először mi voltunk a jobb csapat Salzburgban. Ha fordított eredmény születik, egy szót nem szólhattak volna a hazaiak. Így azonban nem maradt más dolgunk a mérkőzés után,…..
focijoci1969 2010.01.05 19:32:57
@kocek94: Hol nézed?
focijoci1969 2010.01.05 19:35:29
@TheKaszi: Egy linket adjatok már! Köszi!
focijoci1969 2010.01.05 19:39:20
@gah: Köszi! Ez a jobbik oldal. Hajrá Volán Jészberényböl is!
Egyes helyzetekben merészebben kellett volna cselekednünk, máskor éppen ellenkezőleg, kevésbé. A két vereség után megcsappant a csapat önbizalma, de hallatlan küzdeni tudással visszahozta a Linz elleni mérkőzést 0-2-ről. A Sapa Fehérvár AV19 jobban akarta a január 1-jei két…..