kacibogár_13

0 bejegyzést írt és 134 hozzászólása volt az általa látogatott blogokban.

2-1-re és 3-2-re is vezetett a magyar EBEL-csapat Bécsben, végül mégis éppúgy hét gólt kapott ellenfelétől, mint az első körben hazai jégen. A Sapa Fehérvár AV19 találatait sorrendben Martz, Ladányi és Vas Márton szerezték, Sofron kétszer is asszisztált. Házi gólkirályunkat…..
kacibogár_13 2010.10.19 19:41:52
@katakat-Wien:
kata csak nem....
:-)
Jelentősen csökkent a Sapa Fehérvár AV19-ből hiányzók száma, pénteken már csak Horváth András és Mihály Árpád nem lesz ott a jégen a keretből. Előbb könyöksérülése miatt még 4-5 napig pihen, utóbbi négymeccses eltiltásából a másodikat tölti le a Linz ellen, de…..
kacibogár_13 2010.10.15 20:27:03
kacibogár_13 2010.10.15 20:42:50
A 26 éves válogatott csatár az Allsvenskan újoncánál, a Tingsrydben folytatja pályafutását. A helyi sportigazgató szerint Vas János választásában komoly szerepet játszhatott, hogy edzője az a Mikael Tisell lesz, akivel a 2004/05-ös szezonban a szintén svéd másodosztályú…..
kacibogár_13 2010.05.07 08:24:14
Hatalmas küzdelemben húzta be a bajnoki címhez szükséges negyedik győzelmet a Sapa Fehérvár AV19. Az OB I.-döntő első három összecsapásán nagy volt a különbség a címvédő és a kihívó Dab.Docler között, elsőre 7-0-ra, másodjára 7-2-re, harmadjára 9-4-re győztek…..
Este fél hétkor Székesfehérváron kerül sor a juniorbajnoki döntő negyedik mérkőzésére, a Sapa Fehérvár AV 19 a Bp. Starst fogadja. A párharc 2-1-re áll, amennyiben a hazaiak nyernek, bajnokok. Fél órával később kezdődik a felnőtt bajnokság harmadik elődöntője, itt az FTC…..
kacibogár_13 2010.03.16 18:27:58
@kocek94: most nem akarok nagyon beleszólni de vigyél légyszi álványt magadal mer nekem minr profi fotósnak nagyon fizikai fájdalmakat okoznak a képek.... szori vagyok ha most nagyon gonoszan fejezem ki magam.....
kacibogár_13 2010.03.16 18:34:35
@bakker81: köszi szépen......
kacibogár_13 2010.03.16 19:26:58
Az elődöntő első mérkőzésének váratlanul szoros eredménye után vasárnap a magyar bajnokcsapat saját pályáján megmutatta, tud annál hatékonyabban is játszani. A gólgyártás az ötödik percben kezdődött, és a 26. percben már 7-0 állt az eredményjelzőn. Tíz perc…..
kacibogár_13 2010.03.15 19:01:00
kacibogár_13 2010.03.15 19:37:58
@Szurker: köszi szepen
Vasárnap nem sikerült megvalósítanunk azt, amit szerettünk volna, mondta blogunknak Énekes Lajos, a SAPA Fehérvár AV19 edzője. Elsősorban a speciális helyzetekben mutatott játékban volt nagy a különbség, ez döntött a bécsiek javára. A fehérváriak úgy utaznak Bécsbe, hogy…..
kacibogár_13 2010.03.02 22:12:37
@djsanyi: igen ha ma nyertünk volna a bokamra jöt volna ez a felirat.....
kacibogár_13 2010.03.02 22:19:41
@djsanyi: de talan meg akkor is....
mikor lessz vege a magyar bajnoksagnak????
kacibogár_13 2010.03.02 22:26:32
@djsanyi: az is igaz.....
:-)
szerintem izi meccs volt a mai, de megyek aludni mer reggel 5kor kelek.... azt megint el fogok kesni törtenelemben.... hehe....
jo ejt sziasztok!!!
meg szep estet....
Simán nyerte az EBEL-negyedöntő harmadik mérkőzését a Vienna Capitals. A bécsiek hazai jégen háromgólos előnyre tettek szert a második szünetre, a harmadik harmad elején Vas Márton szépített, ám utána még kettőt ütöttek Rotterék, 5-1. A párharcban 2-1-re vezet az ellen,…..
Este hétkor kezdődik a Magyarország–Románia válogatott meccs. Az Icecenterben, Káposztásmegyeren 950 forintért tekinthető meg a presztízscsata. A magyar csapatban fiatalok bizonyíthatnak, az ellenfélnél pedig szinte kivétel nélkül székely hokisok lépnek jégre. A…..
kacibogár_13 2010.02.11 21:09:07
kacibogár_13 2010.02.11 21:15:54
@á.m: köszi...
A jegyzőkönyvek szerint roppant idegesen ért véget a Vienna Capitals–Sapa Fehérvár AV19 EBEL-meccs, pedig az eredmény alakulása a harmadik menet közepéig túl sok izgalomra nem adott okot. A bécsiek nagyjából tízpercenként ütöttek gólt, ezzel 5-0-ra elhúztak, ám az 53.…..
kacibogár_13 2010.02.06 01:20:10
@edudus: a védekezés nem volt a legjobb, de anyira kakik nem voltak a fiuk...
szerintem viszonylag elviselhetö volt....
kacibogár_13 2010.02.06 01:21:51
@edudus: jo okés avédekezés nem voltolyan szuppi, de azért annyira nem voltak rosszak a fiuk.
szerintem viszonylag elviselhetö volt...
A fiatalítás, ami előtt állunk, és amit ezen a tornán elkezdtünk a válogatottnál, jó úton halad, állapította meg a 7-1-es magyar–horvát után Énekes Lajos. A válogatott edzőjétől megtudtuk, öt hátvéddel kezdjük a Pannon Hoki Kupa döntőjének számító mérkőzést a…..
kacibogár_13 2009.11.08 19:26:15
1-1
kacibogár_13 2009.11.08 20:28:09
kacibogár_13 2009.11.08 20:40:15
@banyszi: baccak meg....
A várakozások felettit nyújtott válogatottunk, summázta a péntek esti Magyarország–Olaszország Pannon Hoki Kupa-mérkőzés tapasztalatait Énekes Lajos, edző, aki a két NHL-es múltú tengerentúli tréner mellett egyedüli magyar tagja a nemzeti csapat szakmai stábjának.…..
kacibogár_13 2009.11.07 18:28:57
kacibogár_13 2009.11.07 18:37:33
2-1
kacibogár_13 2009.11.07 18:42:56
3-1
A magyar válogatott májusban kiesett az A csoportból. A deklarált cél a visszajutás. Ted Sator, a szelekció új kapitánya is azt nyilatkozza rendre: már a 2010-es divízió 1-es vb-csoportunkat meg kell nyernünk Szlovéniában. A felkészülés és a csapatépítés a Pannon Hoki…..
kacibogár_13 2009.11.06 20:29:57
kacibogár_13 2009.11.06 21:26:38
6-1
Tizenkettedszer is a bécsiek örülhettek a magyar bajnok ellen az EBEL-ben. A sok hiányzó csatár ellenére remek emberelőnyös játékot mutattak be a hazaiak, hatból négyszer góllal végződött létszámfölényük. A Fehérvárnak ugyanennyi lehetősége volt, ezekből csupán egy gól…..
Jó mérkőzést játszottunk Klagenfurtban, azt az egy nagy hibát követtük el, hogy az első harmadban kidolgozott sok helyzetünket nem lőttük be, értékelte a pénteki eseményeket Énekes Lajos, a Sapa Fehérvár AV 19 edzője. Kóger Dániel az első harmadban megsérült, 8-10 napot ki…..
kacibogár_13 2009.10.25 11:33:02
@M.Lac: ok köszi szepen....
kacibogár_13 2009.10.25 11:45:02
@M.Lac: köszi de en nem megyek messze... innen becsböl hamar ott vagyok....
;-)
Emberelőnyös játékunk javult, bár a Medvescak-meccsen sok fórt nem kaptunk, mondta blogunknak Énekes Lajos Sapa Fehérvár AV19-edző. Hozzátette, túl sok indokolatlan, fegyelmezetlenségből származó hátrányunk sem volt, és ez jó. "Egyelőre így hagyjuk a sorokat, jobbnak…..
kacibogár_13 2009.10.13 21:13:04
kacibogár_13 2009.10.13 21:27:36
@durex26: köszihogy felraktad a streamet......
:-)
Horváth András nagyot kapott a mellkasára Grazban, kérdéses a játéka vasárnap este a Medvescak Zagreb ellen, derül ki Énekes Lajos szavaiból. A Sapa Fehérvár AV19 edzője a 3-2-es vereségről azt mondta, jól játszott a csapat, nem tört össze 0-2-nél. Visszatér a keretbe Satosaari…..
kacibogár_13 2009.10.11 19:35:25
kacibogár_13 2009.10.11 19:37:06
kacibogár_13 2009.10.11 19:57:26
Két mérkőzést játszanak ma este a Mol Ligában, egyet elhalasztanak. Ismét izgalmas péntek esti időtöltésben lehet részük azoknak, akik a jégkorongot választják. Este hatkor Dunaújvárosban az Újpest lép jégre. Az első összecsapáson 8-2-es hazai győzelem született, Újpesten…..
November elején Székesfehérvár rendezi meg a Pannon Hoki Kupát. Magyarország válogatottja az A csoportos Olaszországot, valamint a divízió 1-ben szereplő Szlovéniát és Horvátországot látja vendégül. Ekkor mutatkozik be Ted Sator szövetségi kapitányként. Alakul a…..
Bizakodó a hangulat, alaposan ismerjük a mai ellenfelet, tudjuk, ismét nem lehet elvárás a két pont megszerzése. De belül mindenki érzi, hogy jó játékkal Linzben is győzhetünk, ahogy a múltban is megtettük egyszer-egyszer, mondta Énekes Lajos, a Sapa Fehérvár AV 19 edzője a…..
kacibogár_13 2009.09.25 12:48:07
@AVfan: köszönöm szépen.....
A Fehérvár a szezon eddig meccsein elég sok gólt kapott, panaszkodtak is a szomorú szurkolók, kedd este viszont csak egyet engedett az ellenfélnek a zseniális formában védő Tommi Satosaari. Pedig a tavalyi bajnok Klagenfurt nagyon elhatározta, hogy véget vet pocsék sorozatának –…..
Tizenegyedszer is legyőzték a bécsiek a magyar bajnokot az EBEL-ben. Nem indult jól a találkozó, a 11. percben 2-0-ra mentek a vendégek, de a harmad vége előtt kilenc másodperccel sikerült egyenlíteniük a fehérváriaknak. A gólokat Palkovics és Horváth szerezte, szokatlanul jól…..
Egyszer minden sorozat megszakad, a következő alkalom új lehetőséget jelent, mondta blogunknak Énekes Lajos, a Sapa Fehérvár AV 19 edzője. Ugyanis még nem nyert az EBEL-ben a magyar bajnok a Vienna Capitals ellen. A szakvezetés pozitív folyamatokat lát a csapat életében, beteg és…..
Hatalmas mérkőzést játszott Szlovákiával a magyar válogatott. Az utolsó harmadot 2-1-re megnyertük, csak Mol ligás gólokat lőttünk, sorrendben Holéczy, Peterdi és Sille talált be. 1-3-ról felálltunk, 13 másodpercen múlott a szenzáció. Az ellenfél sokkal erősebb volt, sokkal…..