zebi

0 bejegyzést írt és 18 hozzászólása volt az általa látogatott blogokban.

Sosem látott tülekedést hozhat a Mol Liga mai fordulója az élmezőnyben, ha a papírforma eredmények születnek a mai három mérkőzésen. Persze éppen attól izgalmas az idei szezon, hogy jóformán alig van olyan mérkőzés, ahol az esélyeseknek ne lennének komoly nehézségeik. Ma este…..
zebi 2010.10.24 20:59:02
@aeroan42:
Szia!

Küldj egy mailt a részletekkel a jegesmedve@miskolcijegesmedve.hu e-mail címre. Ez lesz a megoldás kulcsa!
zebi 2010.10.24 21:41:53
@aeroan42:
Szia!

Írj egy mailt a jegesmedve oldal alján található központi e-mail címre a regisztrációd adataival!

Üdv
A magyar ifjúsági válogatott történelmi sikert ért el múlt héten Lengyelországban. U18-asaink Litvániát, Lengyelországot és Kazahsztán legyőzték, Nagy-Britanniával döntetlenre végeztek, csak büntetőkkel kaptak ki, és a mezőnyből magasan kiemelkedő Németország ellen is…..
zebi 2010.04.21 09:23:25
Ezüstérmes lehet a magyar ifjúsági válogatott a krynicai divízió 1-es világbajnokságon, kemény küzdelemben gyűrtük le az erős kazah szelekciót. A közép-ázsiaiak megszerezték a vezetést, az első harmadban a hivatalos statisztika szerint sokkal többet lőttek. Az egyenlítő…..
zebi 2010.04.17 16:22:49
Nem azt csináltunk, amit az edzők kértek, csak 15 percig játszottunk jól, a fejekben kell rendet tenni, mondták a játékosok a britektől elszenvedett kijózanító vereség után. A csapat az elképzelések húsz százalékát valósította meg, teszik hozzá az edzők. A sorsunk a saját…..
Tényleg minden idők legizgalmasabb bajnoksága zajlik éppen az OB I. középszakaszában, bár amikor többször is azt írtuk, bárki legyőzhet bárkit, arra azért magunk sem gondoltunk, hogy a Miskolc két nap alatt kétszer is elkaphatja a Mol Liga-győztes Vasas Bp. Starst. A…..
zebi 2010.02.18 15:57:45
zebi 2010.02.18 23:27:38
@Slapshot: @csillagok: Fiúk szerintem nincs szükség az álláspontommal kapcsolatban érvelni, mert semmilyen álláspontra nem helyezkedtem szándékosan, csak a kérdésre válaszolva tettem be a linket. Direkt nem alkottam véleményt.
zebi 2010.02.19 07:56:08
@Sűrűhaj: Köszi :)
A csütörtöki pihenőnap után az utolsó nekifutás következik a divízió 2-es junior-vb-n. A feljutás kérdése még nyitott, úgy tűnik, semmi sem állhat az előzetes forgatókönyv megvalósulásának útjába, és a szombati magyar–brit dönt mindenről. Pénteken mindkét…..
zebi 2009.12.18 20:57:43
Mindhárom harmadot nyerve 7-0-s győzelmet aratott az Icecenterben a listavezető Dunaújváros. Elöl minden sor veszélyesnek bizonyult, hátul Peter Sevela hibátlanul óvta kapuját a góltól. A mérkőzés végén nem maradt el a Fisera–Fodor bokszpárbaj, a helyszíni beszámolók…..
Sokan fanyalogtak – mi sem örültünk –, amikor kiderült, kevesebb csapat lesz az idén a Mol Ligában, de egyre inkább úgy néz ki, soha nem látott módon kiegyenlített a küzdelem az aktuális szezonban. Ennek újabb bizonyítéka a Miskolc és a Dab.Docler péntek esti…..
zebi 2009.10.16 22:34:36
A Mol Liga-játéknap első meccsét időrendben az SC Csíkszereda és a Ferencváros játszotta, a székelyek esélyt sem hagytak vendégüknek. Moldovánék 3-0-ra elhúztak, minden harmadot megnyertek, 6-2 lett a vége. Az Újpesti TE sem veszített felvonást a Vasas Bp. Stars otthonában,…..
Craig Campbell, a Hockey Hall of Fame (HHOF) – a halhatatlanok csarnoka Torontóban – archívumvezetője arról tájékoztatta a jégkorongblogot, hogy megérkezett az Omar Ennaffati által a svájci világbajnokságon hordott fejvédő. Hamarosan Gebei Péter két mezével bővül a…..