just be

0 bejegyzést írt és 82 hozzászólása volt az általa látogatott blogokban.

Nem bízták a véletlenre a csíki fiatalok a gyergyóiak ellen vívott döntő második mérkőzésének végkimenetelét, hisz már az elején elhúztak öt góllal, a vége 8-1 lett, a két nyert meccsig tartó sorozatot ezzel megnyerte Geréb István gárdája. A Karcfalván lejátszott első…..
Közlemény!Az országos hírügynökségek, illetve az országos sajtó azon információival kapcsolatban miszerint a napokban csíkszeredai személyek fenyegették meg a Brassói Corona jégkorongcsapatának egyes játékosait, és azok családjait a Csíkszeredai Sportklub a következő…..
Már Érsekújváron készül a HSC Csíkszereda csapat a jégkorong MOL Liga elődöntőjének harmadik összecsapására. A csíki csapat az első idegenbeli mérkőzésen el szeretné dönteni a továbbjutás sorsát.  Idegenben, a HC Érsekújvár otthonában lép pályára a HSC…..
Az utolsó percekig izgulnia kellett a HSC Csíkszeredának a HC Érsekújvár ellen a MOL Liga elődöntőjének első mérkőzésén, de végül összejött a nagyszerű hazai győzelem.  Nagy reményekkel várták a HSC Csíkszereda játékosai a HC Érsekújvár elleni Mol Liga elődöntő…..
just be 2013.03.03 16:25:47
just be 2013.03.03 16:35:41
just be 2013.03.03 18:04:04
@SportClub: köszi, sajnos nem müködik nekem, pedig van Sopcast es minden extra. Hajra HSC!!!
Három mérkőzése maradt hátra a HSC Csíkszereda jégkorongcsapatának a MOL Ligában. Pénteken a Brassói Corona együttesét látják vendégül Gál Sándor tanítványai, akik ha győznek, akkor biztos résztvevői a rájátszásnak.  Hazai környezetben is bemutatkozik Gál Sándor a…..
just be 2013.02.22 17:51:36
@alacyka: Köszi!!
A mérkőzés előzetesen felvezetett színvonalához képest népes embertömeg előtt vette kezdetét az összecsapás. A kezdeti álmos állapotok után szinte az első kapura eresztett löket utat is talált a hálóba: Kmit szerencsésen ért bele egy ide-oda pattogó korongba, az Becze elé…..
just be 2013.01.15 19:58:18
just be 2013.01.15 20:32:02
@wa1907: koszi
    Holnap este a Miskolc ellen lép jégre a HSC Csíkszereda a Mol Liga elődöntő első mérkőzésén. A meccs napja előtt Nagy Bélát kérdeztük...
just be 2012.01.29 17:12:27
Ma mindenképp nyernünk kell, mondta Nagy Béla edző. Ez így is van sorsdöntő lehet a mai meccs. Aki a csapatot magáénak érzi annak egytől egyig ott a helye ma este a lelátón. Szüksége van a csapatnak ránk.  ..
just be 2011.03.23 13:02:56
@Csak a Sportklub : nem ez online fogado iroda
  Ma 12 órától lejátszották a HSC-Galac elődöntő harmadik meccsét is. Ami szinte biztosra vehető volt a találkozó előtt, hogy ez lesz egyben az utolsó összecsapás is az idei elődöntőben.  Hamar neki fogunk a gólgyártásnak, Novak és Bíró Tamás góljaival alig…..
just be 2011.03.17 09:46:45
@SK Fan: Nem rossz, de azert azt is figyelembe kell venni, hogy a pontjainak zomet a gyergyoval, meg sportullal csinalta szerintem.
Ma este Szőcsékkel mérkőztünk, ez volt a Szuperliga utolsó fordulója. A zárás jól sikerült, megérdemelt győzelmet arattunk...
just be 2011.03.09 08:44:31
@zakuska: 1. Te ugy nez ki teljesen parhuzamos vagy a dolgokkal, 2. Remelem meg Mr. Papp duplan adja vissza annak a kocsog Kiricsenkonak ezt az alamuszi, gyava megmozdulasat.
3. Ha Kiricsenko ilyen kemeny legeny, akkor nem egy 17 eves gyereknek kell nekiszokni, hanem inkabb egy hozza hasonlo aliberu jatekoshoz. Na akkor megneztem volna a kovetkezmenyeket!
just be 2011.03.09 08:45:07
  Nehéz mérkőzésre lehetett számítani ma este, ha a múlt heti előzményeket nézzük. Azonban reménykedhettünk, hogy a bukaresti két harmad csak sima kisiklás volt, semmi több. A mai mérkőzésen a fiúk megmutatták a bakáknak, hogy mit is tudnak.  A vendégek hozzák…..
just be 2011.02.24 14:54:07
@zakuska: Ez azert mar tobb a soknal:))))))))))!
  Ma délután fél kettőtől a galaci csapattal játszodtuk a Román Kupa elődöntőt, amit értelemszerűen kötelezően kellett hozni.  Nem is tétlenkednek sokat a fiúk, a második perc végén Sprencz szolgálja ki Mihály Edét, aki hamar megszerzi a vezetést. A 7. percben…..
just be 2011.01.30 19:33:16
 Ma este Csíkszereda adott otthont a Mol Liga döntő ötödik mérkőzésének. Senki nem mondta ki nyilvánosan, de azért mindenki győzelmet remélt a találkozó előtt. Ismét megtelt a csarnok, ahogy mondani szokták, a csillárokon is emberek lógtak. A meccs előtt elénekeltük a…..
A HSC Csíkszereda a Mol Liga-bajnok 2011.01.22. 20:30 F. Kapus..
just be 2011.01.23 09:41:05
@Vincenzo90: de azert hidd el nekem afonyabol is lehet palinkat kesziteni, ketszeri leparlassal, s nem is olyan rossz:))
Hajrá Sport Club Megérkezett... 2011.01.21 10:30:00
...és reményeink szerint megkíméljük a további utazástól a 2010/2011-es MOL Liga győztesének járó serleget. Amennyiben hétvégén pont kerül a sorozat végére, a serleg és az érmek mellett négy különdíj kiosztására is sor kerül: díjazzák a legeredményesebb játékost (az…..
just be 2011.01.21 20:26:19
@SK Fan: En ma lattam Novacot, elegge santitott,remelem holnap tud jatszani!! Hajra!
Ma délelőtt 10 órától sajtótájékoztatót tartott csapatunk vezetősége, bővebben itt olvashatnak az elhangzottakról.A Steaua készül a Román Kupára és Bajnokságra, leigazolták a Sportul Studentesc csapatától Molnár Szabolcsot (Molnár Zsolt testvére) továbbá több szlovák…..
just be 2011.01.12 21:24:48
@gaboc23: off, nincs szuksegetek beallora veletlenul)ajanlom magam:)
Szomorú vereséggel ért véget a ma esti Mol Liga elődöntő második mérkőzése, mert csapatunk kikapott az egyébként egész meccsen unszimpatikusan játszó Vasas HC-tól. De egyben idegesítő is, mert az első harmadon kívül – amikor az ellenfél dominált – a csíkiak…..
just be 2011.01.06 12:05:11
@csatoimi: Jol jonne nekunk, lenne meg egy ponteros jatekosunk, meg Novaknak lenne egy ivo cimboraja is :)
just be 2011.01.06 12:18:57
@csatoimi: neha nem artana itt sem az ilyen, csak annyi a kulombseg, hogy Svedorszagban sokkal nagyobb a jatekos allomany mint nalunk.
just be 2011.01.06 12:30:38
@csatoimi: Itt csak az az opcio van, hogy merkozesek elott ket-harom nappal ki a hegyre edzotaborba mindenkit.
A pénteki eredmények ismeretében szinte biztos, hogy az a csapat jut tovább a maribori körből a Kontinentális Kupában, amelyik szombaton az első meccset nyeri. A Mol Liga élcsapata, a HSC Csíkszereda azt igyekszik bebizonyítani, hogy hiába verte a Karaganda 7-0-ra a dunaújvárosiakat,…..
just be 2010.10.23 14:04:11
@defó: Neked meg mi a problemad?
  A Vasas HC látogatott ma hozzánk, így igen kemény meccsre volt kilátás.  Ma Petres is jégre lépett, így négy sorral vágtunk neki a meccsnek.  Az első harmad nem hoz sok történést. Az első percben elcseréli magát ellenfelünk, így kap egy kisbüntetést, de nem…..
  Nem volt nehéz dolga a HSC Csíkszeredának a mai meccsen a fiatal Újpesttel szemben. Az első harmadban csak egy gól esett, Sikorcin volt eredméyes Virág passzából. Aztán a második játékrészre kinyitották a gólcsapokat a fiúk, legfőképp Sikorcin, aki még három gólt…..
Elkezdődött a mérkőzés...I. harmad:Kiállítják Novakot magas bottal való játékért. Kiegészülünk.8. perc: Molnár szerez vezetést Sikorcin átadásából! 0-1!17. perc: 2 az előnyünk! Emberelőnyből talál be Molnár Zsolt.Vége az első harmadnak. Molnár Zsolt góljaival…..
just be 2010.09.17 20:39:16
  Ma este játszotta csapatunk első mérkőzését az idei szezonban, ellenfél pedig az örök rivális Steaua volt.   A meccset mi kezdjük jobban, azonban a 9. percben a vendégek szereznek vezetést Nicolescu lapos lövése révén. De mi sem tétlenkedünk sokat, hisz szűk két…..
just be 2010.09.08 07:42:56
@csatoimi: nem nagyon ertem miert nem kap Ruczuj tobb lehetoseget, a tehetsege meg van, kis tapasztalat kellene meg, amit nem lehet statisztika irogatassal a cseredpadrol megszerezni. Legalabb a csiki sor kupan kaphatott volna lehetoseget, pl szteli ellen, szerintem:)
   Ma este játszotta első mérkőzését a HSC Csíkszereda a Vákár Lajos Műjégpályán. Az örök rivális bukaresti csapatot fogadtuk a Csíki Sör Kupa keretében.   A mérkőzés nagyon jól kezdődött számunkra, hisz rögtön a második percben Molnár Zsolt megszerzi a…..
just be 2010.08.28 17:58:57
@csik57: szerintem jo lenne a berletes helyekre felirni meg a berlet tulajdonos nevet is, ha ez nem tul nagy dolog.
Az F-szektroban, a  díszpáholy melletti VIP-műanyag székekre lehet bérletet váltani: ára 800 RON! Ez a bérlet nem tartalmazza a büfét! Hétvégén kerül sor a 2010-es Csíki Sör Kupára. Ezen a tornán részt vesz a Dukla Mihalovce, a Brassói Fenestela 68, a Steaua Rangers illetve…..
just be 2010.08.23 15:01:03
just be 2010.08.23 15:14:32
just be 2010.08.23 15:15:06
  Ma este lejátszotta harmadik felkészülési mérkőzését csapatunk, mai ellenfelünk az EBEL-es fehérvári alakulat volt.  A mérkőzés egy kiegyensúlyozott csatát hozott, mely végén ugyan a hazaiak örülhettek, de szomorkodásra semmi ok, hisz jó játékkal rukkolt elő a…..