Föld-lét

0 bejegyzést írt és 238 hozzászólása volt az általa látogatott blogokban.

A Sapa Fehérvár AV19 magabiztosan verte legfontosabb ellenfelei egyikét. A hazaiak viszonylag gyorsan egyértelművé tették, komolyan gondolják, hogy még jobban el akarnak távolodni a 9. helytől. Már az első negyedórában ütöttek hármat, sorrendben Sofron, Vas János és Nagy Gergő…..
Nem sikerült megnyernie a négy nemzet tornát a magyar serdülőválogatottnak. Az U16-osok utolsó káposztásmegyeri mérkőzésükön a végeredmény alapján sima 1-5-ös vereséget szenvedtek, ám helyszíni embereink szerint nem játszottak rosszul, legalábbis az első két harmadban.…..
Föld-lét 2009.12.21 09:11:59
@FaGoR: Szerintem jagr egy elég lényeges dologra hívta fel a figyelmet, mert Szlovénia még sokáig fő ellenfelünk lesz.

"Ilyen erős ellenfelek ellen lejátszott tornán szerintem utánpótlás válogatottak nem nagyon játszottak." -ezt hogy érted?
Szombaton jobb volt a játék, értékelte a franciák elleni négygólos sikert az előző napi ötgólos győzelem után jobbára elégedetlen Marton Tibor, a serdülőválogatott edzője. A magyar válogatott vasárnap 14 órakor a szlovénekkel a tornagyőzelemért csap össze. "Az…..
Föld-lét 2009.12.20 15:56:09
Drámai meccsen maradt le a divízió 1-ről a magyar juniorválogatott. Hiába szereztünk vezetést kétszer, a britek visszajöttek, 4-4-es egál után ők lőtték jobban a büntetőket. Elsőre csalódottak vagyunk, hiszen egyértelműnek tűnik, csapatunk reális helye egy osztállyal feljebb…..
Föld-lét 2009.12.19 19:34:44
@balazs01: voltak, de a rávezetéseknél leginkább egy mozdulatlan jobb irányba dőlő kőszoborhoz hasonlított.

Egyszerüen kikapcsolta az agyát a parázás. Nézd majd meg, nagyon látszik.
Az angolok meg nem szartak be és azért nyertek.
A britek ellen szerezheti meg válogatottunk a feljutáshoz elengedhetetlenül szükséges győzelmet. Van egy tegnapi összefoglalónk is, mindent megnézhetnek kattintás után. A Kína elleni tegnapi győztes meccs végén az ázsiaiak által provokált nem túl elegáns bunyónak nem lett…..
Második legnagyobb arányú győzelmét aratta a debreceni junior-vb-n a magyar válogatott. Sejteni lehetett előre, hogy Kína nem lesz komoly ellenfél, így is lett. Az első gólt már a 2. perc elején megszereztük, aztán jött sorban a többi. A kínaiaknak lövésük sem nagyon volt,…..
Föld-lét 2009.12.19 11:10:46
@Raon: Melyik véleményemet sikerült többször megosztanom veletek?
Föld-lét 2009.12.19 12:07:02
@Raon: Igazad van, és nincs mért elnézést kérned.

HAJRÁ MAGYAROK!!!

Verni kell a britteket, mert másképp nagyon keserű lesz a száj íze :D

Amúgy egy ilyen helyzetben egyszerüen az edzőket kell felelősségre vonni, ahogy valaki már írta.
"Nem léphetünk kétszer ugyanabba a folyóba. Minden folyik, és semmi sem áll." Hérakleitosz bölcs mondásával küldjük harcba fiainkat ma délután. Sokunkban él még elevenen a 2007. áprilisi miskolci U18-as divizió 2-es világbajnokság keserű emléke. Annak idején is két…..
Ismét teljes a Sapa Fehérvár AV19 kerete, a betegek és a sérültek felépültek. Hosszú kihagyás után Kovács Csaba is visszatérhet, a szemsérülést szenvedett csatár szerda óta edz. A linziek tartanak a magyar bajnoktól. Énekes Lajos kijelentette, pontért utazik a csapat…..
Föld-lét 2009.12.18 19:02:18
@csatoimi: de szerinted milyen elképzelhető más szempont lehetett a pusztán szakmain kívül?
pénz? irigység? nézőszám? valamilyen nyomás? szemszín? Egyiket sem bírom elképzelni, attól lehet igazad...
Tény az, hogy az utóbbi időben voltak akik szerintem alaptalanul kritizálták Árpit.
Föld-lét 2009.12.18 20:41:53
A csütörtöki pihenőnap után az utolsó nekifutás következik a divízió 2-es junior-vb-n. A feljutás kérdése még nyitott, úgy tűnik, semmi sem állhat az előzetes forgatókönyv megvalósulásának útjába, és a szombati magyar–brit dönt mindenről. Pénteken mindkét…..
Föld-lét 2009.12.18 18:37:45
na ezt nem gondoltam volna. 3. harmad 1-1

@Spigott: a mindenki után akik maradtak, azok meglehetősen tartalékos szinten állhatnak.
Föld-lét 2009.12.18 20:38:48
Föld-lét 2009.12.18 20:39:25
Pénteken 18.30-kor kezd a magyar serdülőválogatott az Icecenter-beli négy nemzet tornáján. Lengyelország legyőzése nem lesz könnyű, de mint arról Marton Tibor edző korábban nyilatkozott blogunknak, nem a helyezés és az eredmény az elsődleges csapata számára. Megírjuk a…..
Föld-lét 2009.12.18 19:05:02
@Kiraly: hol nézed?
Föld-lét 2009.12.18 19:09:26
@csíki ember: ezer kösz
Föld-lét 2009.12.18 20:34:37
6-1
Szerdán Dél-Korea lesz juniorválogatottunk ellenfele a divízió 2-es világbajnokságon. Az eddig hibátlan magyar csapat a britektől 7-1-es vereséget szenvedett, de semmiképp sem lebecsülendő tudású ázsiaiak ellen is csak a győzelem megszerzésére koncentrál. Tovább után szokásos…..
Föld-lét 2009.12.16 20:57:21
Miközben juniorválogatottunk a divízió 2-ben küzd a győzelemért, addig Budapesten a serdülők részére divízió 1-es erősségű négy nemzet tornát rendez a magyar szövetség. Péntektől vasárnapig Magyarország, Lengyelország, Franciaország és Szlovénia legjobb U16-osai…..
Föld-lét 2009.12.15 10:23:15
A következő meccseken nem szabad kiengednünk, értékelte a 8-2-es Magyarország-Spanyolország találkozót Bartalis István, a juniorválogatott egyik legjobb támadója. J. P. MacCallum szövetségi edző természetesen főként az első harmadban látottakkal volt elégedett, az ellenfél…..
Föld-lét 2009.12.14 21:54:21
@Spigott: A végére tartalékoltak.
Érett csapat, az biztos, beosztják az energiát...)))
Föld-lét 2009.12.14 21:58:37
Föld-lét 2009.12.14 21:59:25
Sokat harcoltunk, hogy pontot szerezzünk Salzburgban, summázta a péntekieket Énekes Lajos. A Sapa Fehérvár AV19 edzője így folytatta: egyet sikerült is, de a szánk íze nem az igazi a hosszabbításos vereség miatt. Telhetetlenségnek tűnik, de 4-3-mas vezetésünknél sok mindenre volt…..
Föld-lét 2009.12.13 20:45:05
@mindighc: igen
Föld-lét 2009.12.13 20:57:18
@hBunny: :)))
Föld-lét 2009.12.13 20:59:34
@hBunny: amúgy jó volna most tartani azt a népszavazást, hogy Árpi is tudja mire számítson)))
Egyértelműen az a szándékunk, hogy a Mol Liga színvonalát évről évre emeljük, mondta blogunk kamerája előtt Tánczos Barna. A Román Jégkorong Szövetség elnöke a közös bajnokság bővítéséről, a további szponzorpénzek bevonásáról, a román válogatottról és a…..
Ha egy pontot sikerül szereznünk Salzburgban, írtuk beharangozónkban, és ez össze is jött. A Sapa Fehérvár AV19 ráadásul mínusz háromról állt fel az EBEL legerősebb támadóival felálló Red Bull otthonában, hatvan perc után 4-4-re álltunk, a döntő találatot sajnos Thomas…..
Kovács Csaba és Ladányi Balázs továbbra is hiányzik a Sapa Fehérvár AV19-ből. Ma Salzburgba utazott a magyar bajnok. Az idei EBEL-szezonjának leggólerősebb csapatának otthonában lépünk fel. Ha egy pontot sikerül megszereznünk, az már bravúr."Kovács Csaba szeme már rendben…..
A klagenfurti hibákat a mérkőzés előtti mítingen beszéljük meg a játékosokkal, mondta Énekes Lajos. A Sapa Fehérvár AV19 edzője hozzátette: nagyon fontos, hogy itthon tartsuk a két pontot kedden a Jesenice ellen. Nehéz kiszámítani, hogy mit játszik majd ellenfelünk. Mindkét…..
Föld-lét 2009.12.08 20:38:41
Föld-lét 2009.12.08 20:56:29
@tolsztoj: a Medvescsak nagyon beijesztett ma az biztos
Föld-lét 2009.12.08 21:18:19
@EA: ja
Szeretnénk folytatni az előző mérkőzésen nyújtott játékunkat, mert az kiválónak bizonyult, mondta Énekes Lajos, a Fehérvár edzője, majd így folytatta: Ha azt tudjuk nyújtani, mint a Villach ellen, akkor jó esélyeink lehetnek idegenben is. Kicsit telhetetlenebbek vagyunk,…..
Három mérkőzést játszanak ma a Mol Ligában. A junior-világbajnokság és Magyar Kupa következik, ezért a mai már az utolsó előtti játéknap a hosszú téli szünet előtt. A péntek rangadójának a Dab.Docler és az SC Csíkszereda csatája tekinthető.Fél hatkor kezdődik a Brassó…..
Föld-lét 2009.12.04 18:37:34
@defó: én soha nem halottam semmilyen sportklub streamról. Valószinüleg soha nem is lesz. Egyszerüen fizetni kell érte.
Egy pontot sikerült elhoznia Bécsből a Sapa Fehérvár AV19-nek. A magyar bajnok 1-0-ra és 3-2-re vezetett, az utolsó harmadban 1 perc 1 másodperc alatt ütöttünk két gólt. Az előnyt sajnos nem sikerült megtartani, a ráadás utolsó pillanataiban pedig a hazaiak szerezték meg a…..
A Villach ellen a fő probléma a védőmunkánkkal volt, mondta Énekes Lajos, a Sapa Fehérvár AV19 edzője a csapat hivatalos honlapjának. Majd hozzátette, ezen mindenképpen javítani kell, hiszen a megfelelő védekezés lehet a Vienna Capitals elleni vasárnapi mérkőzés alapja. Bécsben…..
Föld-lét 2009.11.29 19:40:24
3-2
Föld-lét 2009.11.29 19:41:27
ide
Föld-lét 2009.11.29 20:18:18
Kifejezetten jó mérkőzést játszottunk, minden játékosunkkal elégedettek voltunk, mondta Énekes Lajos Fehérvár-edző vasárnap reggel. A magyar bajnok legutóbbi öt mérkőzésén kilenc pontot szerzett, bár Grazban alulmaradt, de onnan is elhozott egy egységet. "Mint mindig,…..
Föld-lét 2009.11.22 18:23:05
Nathan Martz elfoglalja helyét az első sor centereként a Fehérvár csapatában. Így összeáll a sokak által vágyott 22-23-24-es csatársor. Csodát nem kell várnunk tőle, de bízunk benne, hogy összerakottabb sorokkal játszunk ezután, mondta Énekes Lajos edző blogunknak. A vasárnapi…..
Föld-lét 2009.11.01 19:42:10
@csatoimi: Sajnálatos dolog, ha tényleg ez van.
Kiadhatnátok egy hivatalos közleményt ez ügyben :))
Azért sztem nem csak a bírók a hibásak.
Föld-lét 2009.11.01 19:55:13
Föld-lét 2009.11.01 20:03:30
Jó mérkőzést játszottunk Klagenfurtban, azt az egy nagy hibát követtük el, hogy az első harmadban kidolgozott sok helyzetünket nem lőttük be, értékelte a pénteki eseményeket Énekes Lajos, a Sapa Fehérvár AV 19 edzője. Kóger Dániel az első harmadban megsérült, 8-10 napot ki…..