SzigetiD

0 bejegyzést írt és 5 hozzászólása volt az általa látogatott blogokban.

Első támadás: Wolves A Győr kickoffja után a Wolves főleg futójátékokkal haladt előre, de 2 yardra a gólterülettől megállították őket, nagyedik kísérlet sikertelen. A Győr első támadása Nem lett safety, pedig eléggé összeszedte magát a Wolves védelemt. Punt után Piros…..
SzigetiD 2009.11.08 01:08:14
@SzigetiD: mondjuk tény, hogy akkor sem történt volna semmi, ha elveszíti.
még 1 yard Cowboys-Sharks Live 2009.10.25 13:10:00
2. negyed: 7:6 a Cowboysnak2. negyed 14:6 a Cowboysnak2. negyed 20:6 a Cowboysnak: A Győr nagyon beragadni látszik, nagyon erős második félidőre lesz szükségük, hogy ebből a gödörből kimásszanak.2. negyed 20:13 a Cowboysnak: The Sharks are back in the game!Félidőben 20:13 a…..
SzigetiD 2009.10.25 14:03:57
SzigetiD 2009.10.26 21:48:00
A Budapest Cowboys előbb leszerződtedte Wally English-t, majd a korábban NCAA-ben, NFL-ben, majd több helyen Európában, többek között a 2. számú belgrádi, illetve a névrokon Müncheni csapatnál is megfordult vezetőedző tanácsára hoztak egy új QB-t is Jason Leonard személyében.…..