SC 2009

0 bejegyzést írt és 110 hozzászólása volt az általa látogatott blogokban.

A HSC Csíkszereda sajtóközleménye A Csíkszeredai Sportklub vezetősége a mai nappal menesztette vezetőedzői tisztségéből a HSC Csíkszereda jégkorongcsapatának edzőjét, a finn Timo Lahtinent. Helyét a régi-új edző, Gál Sándor veszi át.  A HSC Csíkszereda…..
Az eredmény nem egészen tükrözi a mérkőzésen látottakat. Minden harmadot gyakorlatilag kézben tartott a csíki csapat, de ez folyamatosan csökkent a harmadszámok növekedésével. Az első játékrészben hamar vezetést szereztünk, Hurtaj lőtte ki a rövidet közvetlen közelről.…..
Ma délelőtt a HSC Csíkszereda vezetősége sajtótájékoztató keretén belül mutatta be az újonnan igazolt Jaroslav Kmitet és Hodos László igazgató beszélt a további tervekről, elképzelésekről. "A klub egy régi hiányosságát orvosoltuk azáltal, hogy hétfőtől Darvas Attilát…..
Hajrá Sport Club Erősítünk 2013.01.05 23:02:44
Csatlakozik csapatunkhoz Jaroslav Kmit és Richard Sechny, akik pénteken, Brassó ellen mutatkoznak be a MOL Ligában. Sok sikert!..
Hajrá Sport Club HSC-Miskolc 2012.11.30 10:46:23
Kétségkívül igazi rangadó a mai mérkőzés, hisz nekünk a második hely elérése, vendégeinknek annak megtartása a cél. Nem lesz sétagalopp a Lahtinen-legénységnek, hisz jelentős létszámfölényben érkezik az ellen, az életveszélyes gólvágó Martin Saluga mellett Budai Rolandot…..
SC 2009 2012.12.01 10:25:39
@Zsiga bá: Gondolom nem a taplocai szurkolok es az olyan Palika felekre gondolsz, akik 2-0-nal szidtak a jatekosainkat mint a bokrot, pedig az Ersekujvar ellen oromkonnyeket hullattak.
Nem volt alaptalan kedves olvasónk tegnapi félelme, hogy a mai meccsre nem marad gól a zsákban. Igaza lett. Ráadásul a házigazdák ugyanazzal az érmével fizettek, amit tőlünk kaptak legutóbb: nem egészen hét perc alatt gyakorlatilag lerendezték a meccset, a 7. percben Ondrej Stefanka…..
Takarékon égve is győztünk Bukarestben és visszavágtunk a két héttel ezelőtti vereségért. Az első harmad közepén Pascaru lepett meg,, emberhátrányból szerezve gólt, amire a 18. percben Szőcs válaszolt, szintén emberhátrányban. A második harmad inkább mezőnyhokit hozott,…..
SC 2009 2012.11.16 20:18:29
Nagy-Britannia - Románia 3-0 Nem tudtuk megtörni a jeget a második játéknapon sem, 3-0-ra alulmaradtunk Nagy-Britanniával szemben. Most alig több, mint 3 percig bírjuk, Jamieson lő Ruczuj hálójába. Bár az emberhátrányos védekezésünk továbbra is hibátlan, az első harmadban…..
Hajrá Sport Club Nikko - első nap 2012.11.09 08:53:44
Koreai sikerrel kezdődött az olimpiai előselejtező, a szívósan küzdő távol-keletiek büntetőlövések után győzték le Nagy-Britanniát. Pedig nem így indult a mérkőzés, hisz az 5. perc derekán már kettővel mentek a britek, majd 3-1-re és 4-2-re is vezettek, de a 47. percre…..
SC 2009 2012.11.09 19:07:57
Hajrá Sport Club Őrült derbi 2012.10.07 21:01:11
Nem mondhatni, hogy csapatunk háza táját a csend és nyugalom jellemezte az elmúlt héten: a Brassó óvása miatt kipattant átigazolási botrány miatt alig tudtunk kiállni az Újpest ellen, hogy rövid idő alatt három bekkre fogyatkozzon hátsó alakzatunk a Megyeri úton, ahol a második…..
Hajrá Sport Club Holnap folytatjuk 2012.03.27 17:59:00
  Szerda este 19 órától folytatódik Brassóval szemben a bajnoki döntő, ahol összesítésben csapatunk 2-1-re vezet. A tegnapi meccsről és a holnap esedékes negyedik találkozóról Nagy Béla edzőt kérdeztük. Hajrá Szereda!..
SC 2009 2012.03.28 17:37:13
Telepitsetek fel az www.etvonline.ro/ oldalon a "toolbar"-t Explorerbe. Jo minoseguek az adasok. A Digi Sport 1 pl. HD minosegbe megy a "sursa 2"-n.
Hajrá Sport Club Meghívás 2012.03.14 11:05:00
  A Csíkszeredai Sport Club Szurkolók Egyesülete szeretettel vár minden kedves szurkolót a bajnoki döntő első mérkőzésére. Aki csak teheti kék-fehérben jelenjen meg. Találkozunk március 20.-án a mérkőzés előtt az 5Kutyában. Legyen újra fergeteges hangulat, hajrá…..
SC 2009 2012.03.18 18:59:18
  Az magyar ifjúsági bajnokság elődöntőjében csapatunk eddig két meccset játszott, az elsőn sima győzelmet arattak, a másodikon viszont vereséget szenvedtek a Vasas ellen.   Pénteken, március 9.-én kezdődik a felnőtt román bajnoki rájátszás is. A mieink Galaccal…..
  Holnaptól ifjúsági csapatunk elődöntőt játszik a magyar bajnokságban. Az alapszakaszban második helyen végzett együttes a Vasassal méri össze tudását. Részletes programot, örvendetes statisztikákat itt olvashatnak. Hajrá fiúk! ..
  Ma délután sajtótájékoztatót tartott csapatunk vezetősége, melyen többek között sor került Giblak edző bemutatására, szó volt az idei célkitűzésekről és a rájátszásról is. Részletes beszámolót a hivatalos oldalon, itt olvashatnak...
   Ma este kezdi meg szereplését a magyar válogatott a Divizió I-es világbajnokság budapesti csoportjában. A válogatott ellenfelei Hollandia, Dél-Korea, Spanyolország és Olaszország (Japán az őket ért katasztrófák miatt nem vesznek részt a világbajnokságon). Az első…..
SC 2009 2011.04.18 21:21:55
4-3
SC 2009 2011.04.18 21:23:46
5-3
  Ma este rendezik a román bajnokság döntőjének negyedik mérkőzését. A brassói csapat van előnyben, 2-1-re vezetnek a párharcban, de ma itt a lehetőség az egyenlítésre hazai pályán. Nagy Béla edzőt kérdeztük...
  Ma 12 órától lejátszották a HSC-Galac elődöntő harmadik meccsét is. Ami szinte biztosra vehető volt a találkozó előtt, hogy ez lesz egyben az utolsó összecsapás is az idei elődöntőben.  Hamar neki fogunk a gólgyártásnak, Novak és Bíró Tamás góljaival alig…..
 Itt olvashatnak néhány információt a holnapi találkozóval kapcsolatban...
SC 2009 2011.01.21 22:50:16
@poraszabolcs: Azt hiszem az mar minket sajnos meghalad, hogy mi szóljunk. Inkább a mieinket buzdítjuk, s nagyokat nyelünk, meg sokszor fejlesütve tapsolunk, mind pl. az utolsó itthoni Dab meccsen mikor Varga lesérült.
Sikorcin döntőbe lőtte a HSC Csíkszeredát  2011.01.08. 20:11 F. Kapus..
SC 2009 2011.01.09 16:42:47
@eszel59: (szeretném,ha (anyaországi)magyar nyerné a MOL Ligát)Elég buta kivánságod van.
Szomorú vereséggel ért véget a ma esti Mol Liga elődöntő második mérkőzése, mert csapatunk kikapott az egyébként egész meccsen unszimpatikusan játszó Vasas HC-tól. De egyben idegesítő is, mert az első harmadon kívül – amikor az ellenfél dominált – a csíkiak…..
Hajrá Sport Club Hajrá Szereda! 2011.01.03 15:21:00
     Ma este az új év első mérkőzését játsza csapatunk, ami rögtön egy Mol Liga elődöntő, és nem is akármilyen ellenféllel szemben. Igaz, hogy az idei szezonban sokkal jobb az egymás elleni eredmény az elődöntős ellenféllel, a Vasas HC-val szemben (itthon…..
    Hétvégén két Mol Ligás mérkőzést szerveznek a Vákár Lajos Műjégpályán. Péntek este 19 órától a dunaújvárosiak ellen bizonyíthatnak Hurtajék, majd vasárnap délután 16 órától a Vasas ellen is a három pont megszerzése a cél, amelyen különös akció…..
SC 2009 2010.12.03 21:29:20
Sajnos ez a "gárda" nem nevezhető csapatnak. Csapatjáték=0, fejlődés=0, küzdés=0 eredmény mindjárt=0. Gáll Sanyi idejében volt összetartás, küzdés, és eredmény is. A Kontinentális Kupa is kezd véletlen lenni. Itt sajnos nem Gergelyre kell fogni (az tény hogy nem a jégre való), hanem a játékosokra. Novak "nagy név" (volt), a küzdeni akarása messze távol áll a Wallemberg-Ramstedt duójétól, és sajnos mindenki tőle és Hurtajtól várja a 3 pontot. Az edző, hogy a végén kiborult Gergelyre? Jogos. De az első harmadban a 2 db. 2-es emberelőny elba...ltázása, az nem a Gergely hibája volt, hisz kétszer-háromszor löttünk kapura(ezt pedig a galaci tizenéves steauasok kihasználták volna maximálisan). Mi? Hát megtapsoljuk a Novák mozdulatait, ami sokszor csak nyugtató, mintsem lendítő. Ervin-Szöcske-Zsók ambicióból hajtott, fele annyiért és gólt, gólokat ütöttek. Nekünk kezd kemény dió lenni a Brassó, Dab, Miskolc, kicsi Volán, még a Fradi is. Szoros meccset a Steauaval játszunk, ahol vezetünk 3-4 góllal is. A többi az inkább kinlódás. Ha ma nyertünk volna is, inkább nyereséget szenvedtünk volna. Sajnos ez van. A "csiki-csukit" azt már nem mi játszuk, inkább velünk játszák. Volt Sportclub, volt csapat, volt játék, volt bánat, de annál több öröm és volt szurkolás. Most ki mit, és miért? Mi azért mentünk meccsre, hogy a csapattal együtt nyerjünk, ők mérközést, mi pedig egy jó estét. Most? Mész, fizetsz, mérgelődsz, tapogatnak, lökdösnek az ajtóba, a végén még megkerülöd a fél várost, de nem csak azért, hogy megnyugodjál ... :)). Ezek lettünk. Van körforgás a hokiban, városban, lelátókon. Sajnos ez nem rajtunk múlik.
   Másfél hetes szünet után folytatódtak a Mol Liga küzdelmei. A HSC Brassóba látogatva igyekezett elhozni a három pontot, ami soha nem egyszerű feladat.   Nem kezdenek fényesen a csapatok, de a hazaiak mégis hamarabb felveszik a mérkőzés ritmusát. Bíró Ottó…..
Hajrá Sport Club Erőltetett menet 2010.11.15 10:11:00
Kőkemény sorozat vár játékosainkra a következő napokban, egy hét alatt öt mérkőzésre kerül sor: holnap Brassóban, szerdán Bukarestben vendégszereplünk, pénteken a Miskolcot fogadjuk a Vákár Lajoson, vasárnap a kis Volánnak, jövő kedden a Steauának lesz jelenése Csíkban. Az…..
SC 2009 2010.11.16 17:28:41
@SC4ever: Elég érdekes szerződést köthetett a szövetség. A közvetítési jog a GSP-é, a "bánat és keserűség" a miénk. Ha ez ellen senki nem lép, akkor maradunk közvetítés nélkül. Különben ez volt a Sport1-en, egész hétvégén reklámozta vasárnap 17-től a Magyaro.-Ausztria meccset, erre fel abban az időpontban ródeó volt. Szerintem a hoki nem prioritás a médiának.