0 bejegyzést írt és 623 hozzászólása volt az általa látogatott blogokban.

Aláírta egy éves szerződését, további egy éves hosszabbítási opcióval a HSC Csíkszereda régi-új szlovák játékosa Jozef Hruby. Elköszönt viszont a cseh Vaclav Novak, akit a klub vezetősége visszavár, amennyiben nem talál magának csapatot. Augusztusban a HSC Csíkszereda…..
Megtörtént a szezon első igazolása csapatunknál. Sok mindenki kedvence, a nagyszerű hátvéd, Jozef Hruby tér vissza a HSC Csíkszeredába. Hruby tavaly távozott csapatunktól a szlovák másodosztályban, a nagymihályi csapathoz, ahol 42 mérkőzésen 5 gólt és 21 gólpasszt jegyzett,…..

akkor most ki hazudik az igazolassal kapcsolatosan ??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
@Kicsi Mikeee: akkor mi ez a hivatalos cafolas kerdem en tolled ???? csak kell tudjal te valamit amit mas nem tud !!!!
A szerda esti HSC Csíkszereda – Brassói Corona mérkőzés után a mesterhármast elérő Molnár Zsolt adott egy rövid interjút. – Kívülről nagyon sima volt a meccs. Belülről, hogy tűnt? – Az az igazság, hogy két mérkőzést is nagyon rosszul kezdtünk. Az első 0–2-ről és…..
@SportClub: a hoki sport szegyenei a dungok csapata,lehet uj banner kesziteni nekuk angolul !!!!!!!!!!
A szekelyhon.ro alapján: A Román Jégkorong-szövetség fegyelmi bizottsága (fb) még a döntő második mérkőzése, a hétfő (április 1.) esti összecsapás előtt összeült és megtárgyalta az esetet, és a döntést szóban közölte a két érintett klub vezetőségével, illetve a…..
@poraszabolcs: muszaj nekunk reszt venni ebben a bocskor ligaban ???????? ezek utan szerintem magas fovel kell tavozni es hagyni az ilyen brasov csapatokat jatszanak egymassal es nyerjek meg,en lennek a szponzor a HSC-nek jovore nem inditanam a felnott csapatot ebbe a bocskor ligaba,es ha nem jatszuk le a maradek meccseket es tisztesseggel es felemlt fovel tavoznank mi lenne???
Egy harmadon át tartott a Brassói Corona ellenállása a HSC Csíkszereda ellen a román jégkorong-bajnokság döntőjének első összecsapásán Csíkszeredában. A csíki fiúk nem kegyelmeztek a vendégeknek és négygólos győzelmet arattak.  A román jégkorong-bajnokság…..
@sirccm87: csak nem vagy a seggnyaloja hogy igy veded??? csak azt kivanom hogy legalabb o is ugy jarjon ahogy Hurtaj !!!!
A tegnapi mérkőzésen sérülést szenvedett a csíki csapat szlovák centere, ami az első képekből mégsem tűnt olyan veszélyesnek. A későbbiekben azonban a beigazolódtak a félelmek: Hurtaj bal heréje leszakadt a sajnálatos ütközés következtében, a vétkes fél az ex-csíki Zsók…..
Megérkezett Dunaújvárosba a HSC Csíkszereda jégkorongcsapata kedd délben, ahol szerda este a házigazda Dab.Docler ellen lép pályára a MOL Liga fináléjának ötödik összecsapásán. Ha a csíki csapat vereséget szenved, véget ér a liga idénye. Hosszas buszozás után kedd délben…..
@SC4ever: igy van miert nem passzolta le??? uresen volt Hurtay es meg a kapu is ures volt !!!!
Elvesztette pályaelőnyét a HSC Csíkszereda a szombati Dunaújváros elleni mérkőzés után a MOL Liga döntőjében. Ma újabb meccs következik, amely sok mindenről dönthet. Apróságok döntenek a MOL Liga idei döntőjében. Ezt bizonyította mind a három eddig lejátszott mérkőzés.…..
@wa1907: előbb nézz tükörbe és azután komentálj !!!
@Dinó: veres berci doki hiányolja az ilyen betegeket mint te !!! hidd el tud rajtad segiteni !!!
@Dinó: csak utannad :))))
Az utolsó percekig izgulnia kellett a HSC Csíkszeredának a HC Érsekújvár ellen a MOL Liga elődöntőjének első mérkőzésén, de végül összejött a nagyszerű hazai győzelem.  Nagy reményekkel várták a HSC Csíkszereda játékosai a HC Érsekújvár elleni Mol Liga elődöntő…..
Nem kevés tét forgott kockán a Mol Liga 2012/13-as évadjának alapszakaszbeli utolsó játéknapján. Ismételten hatalmas embertömeg gyűlt össze azért, hogy a csapat érezze a támogatást és segítse őket ebben a kötelezően győzelmet kívánó helyzetben.  Aki rendszeresen…..
A pénteki Brassó ellen elszenvedett vereséget követően a HSC Csíkszereda együttesének kötelező módon kell hozza a hátralevő két mérkőzését. Elsőként a Ferencvárostól kell behajtani a három pontot.  A pénteki eredmények tükrében elmondható, hogy a jégkorong MOL Liga…..
Egyik ismert sportújság hétközi főcímét imitálva már minden kételyre fény derült: idehaza szenvedett vereséget a HSC Csíkszereda a szezon egyik legfontosabb mérkőzésén. Óriási embertömeg, felfokozott hangulat és az végletekig feszült izmok - hatalmas tétje volt a ma esti…..
Három mérkőzése maradt hátra a HSC Csíkszereda jégkorongcsapatának a MOL Ligában. Pénteken a Brassói Corona együttesét látják vendégül Gál Sándor tanítványai, akik ha győznek, akkor biztos résztvevői a rájátszásnak.  Hazai környezetben is bemutatkozik Gál Sándor a…..
A Hargita Népe napilap február 7-i számában megjelent interjút IDE kattintva is megtekinthetik...

szavazzunk Novakra legyen januar honap jatekosa !!!!
@poraszabolcs: nem lehetne egy picit segiteni azon hogy Novak legyen a Januar honap jatekosa ???
arra gondolok hogy meg kellene itt a blogon szelloztetni ezt a szavazast vagyunk annyian hogyha mindenki csak 1 szavazatot ad le siman nyernenk !!!!

itt is lehet kovetni a meccset !!!
Az eredmény nem egészen tükrözi a mérkőzésen látottakat. Minden harmadot gyakorlatilag kézben tartott a csíki csapat, de ez folyamatosan csökkent a harmadszámok növekedésével. Az első játékrészben hamar vezetést szereztünk, Hurtaj lőtte ki a rövidet közvetlen közelről.…..
@icsaba: ez mar igy megy 2 hete hogy jol jatszunk sok a helyzetunk de nem tudunk nyerni ezt az edzo nem veszi eszre???? azt nem ertem a dungok hogyan vertek meg 7-4re mi meg veresseget szenvedunk tolluk?? szomorkas lessz a mol liga alapszakasza ha nem jutunk be,sajnos a dungok elleni meccs donti el es mar latom elore hogy a vallogatot meccsek miatt ujra tele leszunk serultekkel es faradtsaggal es bucsuzunk a PO-tol.
@icsaba: 1 pontokkal eleg nehez lessz szerintem!!!
ennel tobb pontot kell szerezni lehet mondani hogy a maximum 3 pont kell,sajnos a dungok megint nyertek igy 4 pontra csokkent az elonyunk !!!
@icsaba: de az a sz@r az egeszben hogy hoztak a hetvegen a 6 pontot mi meg csak 4-et es a vegelszamolasban pedig sokat fog szamitani az elhullatott 1-2 pontocskak !!!!!
Hosszas huzavona után új légiós érkezik Csíkszeredába. Több sikertelen tárgyalás után a csíki csapat vezetősége illetve támogatói megállapodásra jutottak a 33 esztendős cseh Jan Fadrnyval. A cseh játékos center poszton bevethető (1,84 méter magas, 89 kilós), a cseh harmadik…..
@szekushofi: Pire mar csak magyar illetve amerikai allampolgar,a romanrol lemondott amikor letette a magyar allampolgarsagi eskut ,igy mar degen legiosnak vennek !!!
@csatoimi: jatszik ma az uj jatekos vagy csak vasarnap? koszi a valaszt.
Jégbe döngöltek Galaniszék, az eredmény önmagáért beszél...
@Ballo Szopos Imre: igy van de ha megnezed a masik2 legios csak szenved mivel nem azt jatszak amit szeretnenek
A ma esti meccs előzetese IDE kattintva olvasható...
@Palykai23: ott van a csapattal
@Mohikan: egy profi csapatnal komoly donteseket hoznak ilyen jatek utan nezd pl. a Sapa Fehervar-nal edzotol meg koszontek a jelenletet es egy par jatekostol is ezt kellett volna tenni a miskolci meccs utan is amikor kosarlabda eredmeny lett es nem lennenk itt ahol jelenleg vagyunk !!!
  Péntek este sem sikerült biztosabbá tenni a rájátszásba való kerülést, hisz a miskolci vendégjátékon 3-2-es vereséget szenvedtünk.   Becze révén még vezetést szerzünk a kilencedik perc elején, de Saluga nem sokkal később egyenlíteni tud. Az első játékrész…..
@csatoimi: minden szurkolonak ajanlom es edzonek hogy nezze meg hogyan kell a csapatot motivalni egy vesztett merkozes alatt !!!!!!!!!!!!
Darvas Attila helyzetjelentése Miskolcról Hosszú, 11 órás buszozás után csütörtök délután megérkezett a HSC Csíkszereda jégkorongcsapata Miskolcra. Az érkezés után az edzők már jégre vezényelték a fiúkat, akiknek a buszos utazást követően jól jött egy kis…..
@ilyéslaci: hat a tipped nem jott be,es a lattotak alapjan meg messze allunk a megnyert meccstol,potyagolok minden meccsen gyenge hatvedek es akadozo tamado jatek amit nem tudunk veghez vinni,nincs osszjatek es persze csapat jatek sem
@ilyéslaci: es ami madartavlatbol latszik hogya 3-ik harmadra a lovakot lecsereljuk valami santa poni lovakra nincs eronk,leszoritnak 5 az 5 ellen es perceken keresztul bent tartjak a korongot a harmadunkba!!!!!!!!!
@Csak a Sportklub : en potolok :)
Hajrá Sport Club Vért izzadtunk 2013.01.18 20:40:22
Nagyon fontos mérkőzést játszottak ma este a Vákár Lajoson, leginkább a hazaik szempontjából bírt nagy téttel az összecsapás a rájátszásba jutás miatt. Az első harmad nagyrészt a kakaskodásokról és a kemény (szabályos-szabálytalan) ütközésekről szólt. Ennek…..
Hajrá Sport Club Hokihétvége 2013.01.17 12:09:25
Két újabb létfontosságú mérkőzésen lép pályára a HSC Csíkszereda jégkorongcsapata a MOL Ligában. A csíki csapat előbb az éllovas Dunaújvárosi Dab.Doclert fogadja, majd két napra rá a megerősödött HC Érsekújvár érkezik. Bár sok mérkőzés van még az alapszakaszból, de…..
A mérkőzés előzetesen felvezetett színvonalához képest népes embertömeg előtt vette kezdetét az összecsapás. A kezdeti álmos állapotok után szinte az első kapura eresztett löket utat is talált a hálóba: Kmit szerencsésen ért bele egy ide-oda pattogó korongba, az Becze elé…..
@csatoimi: szerinted egy ilyen jatekost meg lehetne gyozni arra hogy nalunk folytassa palyafutasat,mivel elkelne mint tamado ???
 Nem számítanak könnyű mérkőzésre Csíkszeredában a HSC Csíkszereda – Ferencvárosi-ESMTK MOL Liga jégkorongmérkőzés előtt. A két csapat az idei kiírásban már öt alkalommal találkozott, amelyek közül kétszer a Ferencváros hagyta el győztesen a játékteret.  A…..