ljob

0 bejegyzést írt és 34 hozzászólása volt az általa látogatott blogokban.

Az Alba Volán a vártnál nehezebb sorozat végén, de a nehézségeket feledtető két mérkőzéssel szerezte meg zsinórban hetedik, összességében tizedik magyar bajnoki címét. A végső döfést kettős emberhátrányban vitte be Nathan Martz. Az UTE az utolsó 145 percben gólképtelennek…..
ljob 2009.03.22 13:16:35
@F. Kapus: nekem folyamatosan veszi a szavazatot. kb 25 30perenként
A bajnoki döntő ötödik mérkőzése következik Székesfehérváron. A hazai győzelem az Alba Volán tizedik címét jelentené, zsinórban hetedszer lehetnek aranyérmesek Ocskay Gáborék. De még ők is biztosak benne, az UTE nem asszisztálni érkezik ehhez.Csütörtökön a Megyeri úton…..
ljob 2009.03.21 14:41:00
@1116001: remélem a Dani nem tör, zúz.
ljob 2009.03.21 14:54:54
@1116001: köszi
Percekkel ezelőtt kaptuk meg Imre Lajos csapatvezetőtől Pat Cortina szövetségi kapitány előzetes, 37 fős vb-keretét. A névsor hangsúlyozottan nem végleges, még bekerülhet, aki a hátralévő mérkőzéseken kiemelkedő teljesítményt nyújt. Vannak meglepetések. A csapat gerince…..
ljob 2009.03.18 23:32:44
@Stommy: A Starsból Holéczy lenne akit nyugodt szívvel beválogatnék.

köszönöm hogy Te irtad le!
Az UTE az OB I.-döntő harmadik mérkőzésén is 100 százalék fölött teljesített – már ha ez lehetséges –, az Alba Volán harmadjára sem hozta azt, amire az EBEL-szezon közben képesnek tűnt, és ez az első két találkozóval ellentétben elegendőnek bizonyult a…..
Hétfőn délelőtt hatalmas megtiszteltetés érte a legmagasabban jegyzett magyar játékvezetőt. A 13 éves NHL-múltú, 1700 mérkőzést levezetett ellenőr a megtekintett EBEL-elődöntők alapján Gebei Pétert vezetőbírónak jelölte az EBEL-döntő harmadik mérkőzésére. Gebei…..
Este hatkor kezdődik a magyar bajnoság döntője. Négy nyert mérkőzésig küzd az Alba Volán és az UTE. Rég látott várakozás előzi meg a találkozókat. A szurkolók a lilák remek védekezésére és a légiós soruk támadójátékára alapozva már-már EBEL-színvonalat jósolnak. A…..
ljob 2009.03.14 02:42:28
@forestjr: 2009.03.13. 19:37:49 : teljesen igazat adok neked ugyanez a véleményem nekem is, volán szurkolokent.
vasárnap ujpesten...

hajrá mindenki aki a magyar jégkorongért bármit is tesz!!!!!
Van még két nap az Alba Volán–Újpesti TE döntő első mérkőzéséig, addig is játékra hívjuk nyájas olvasóinkat. Szavazzanak, önök szerint kié lesz a végső siker. Sőt arról is, söpörhet-e bármelyik csapat, vagy sem. Beletettük a gépbe mind a nyolc opciót. ..
Az OB I.-döntő összes mérkőzését közvetíti a Sport 1 vagy a Sport 2, akárhány lesz is. A Magyar Jégkorong Szövetség összegyűjtött jó néhány érdekes adatot, közleményt adott ki, ennek fontosabb pontjait ismertetjük, amelyekről még nem esett szó nálunk. Az Alba Volán és…..
Vasárnap jégre lép az OB I. mind a hét csapata, kiegészülve a Héraklész U18-as válogatottal. Az elődöntők mindkét ágán 2-0 a párharcok állása, így nem kizárt, hogy már ma eldől, kik játsszák a bajnokság döntőjét. A másodosztályban a finálé harmadik mérkőzését…..
ljob 2009.03.08 15:49:51
@Norbi75: na igen, a honnan az egy jó kérdés:D
ljob 2009.03.08 17:05:58
@bisztröm: nálad a pont
A legmagasabban jegyzett magyar játékvezető remekül fújt az EBEL-negyeddöntőkön. A legrosszabb értékelése is a jó volt, így ismét komoly megtiszteltetésben részesült, az elődöntőben is feladatot kapott. És egyéni szponzori szerződést is kötött a héten. Vasárnap a…..
ljob 2009.03.07 11:36:45
ljob 2009.03.07 14:28:25
@rules: jol leragadtál a multnál
A két nagy érdeklődéssel várt OB I.-elődöntő után a szemtanúkkal beszélgettünk a látottakról. Az UTE–NZ-Stars vezetőedzői és az Alba Volán–Dab.Docler klubvezérei mondják el, hogyan értékelik a csütörtöki mérkőzéseket. Kiderült azt is, visszakaphatják a…..
Jégkorong Hazai–Vendég 9-2 2009.03.06 01:42:00
Az érintettek az OB I.-elődöntők mindkét helyszínén kihasználták a hazai pálya előnyét. Olvasóink tudósításaiból-kommentjeiből és helyszíni embereink jelentéseiből egyaránt úgy tudjuk, Újpesten szorosabb volt a meccs, mint amit az eredmény mutat, Fehérváron viszont…..