székely zsiraf

0 bejegyzést írt és 231 hozzászólása volt az általa látogatott blogokban.

Csíkszeredai szurkolók segítenek a gyergyói jégpálya világításának kicserélésében. Ha nekem valaki ezt kb 8-10 éves koromban mondja, akkor csak annyi lenne a reakcióm, hogy: „Ne tessék csúfolkodni!”. Nekem egy Szereda–Gyergyó meccs jelentette Székelyföld El Clasicóját, a…..
székely zsiraf 2013.11.13 08:11:59
Nem bízták a véletlenre a csíki fiatalok a gyergyóiak ellen vívott döntő második mérkőzésének végkimenetelét, hisz már az elején elhúztak öt góllal, a vége 8-1 lett, a két nyert meccsig tartó sorozatot ezzel megnyerte Geréb István gárdája. A Karcfalván lejátszott első…..
székely zsiraf 2013.04.22 22:29:31
@marcika83: :) Igen!
Izgalmakkal és fordulatokkal teli mérkőzés után megszerezte a HSC Csíkszereda a 15., zsinórban pedig a hetedik román bajnoki címét. A döntő ötödik mérkőzésén a csíki fiúk háromgólos hátrányból fordítottak. Közel telt ház és remek hangulat fogadta a HSC Csíkszereda és…..
Zsinórban hetedik, összességében 15. román bajnoki címét zsebelheti be a HSC Csíkszereda jégkorongcsapata szombaton, miután csütörtök este háromgólos győzelmet aratott Brassóban. Egy győzelemre van a HSC a bajnoki címtől. Háromgólos győzelmet aratott csütörtök este a HSC…..
székely zsiraf 2013.04.05 19:08:10
@HSC: Most nagyon mérges lettem!Jó helyen keresi a bajt!Nappal és reflektorral!!:)
székely zsiraf 2013.04.05 19:17:15
@Jégkorong: :) és egy 5x 3 méteres román zászlót lengettem!!Közbe meg doboltam!:) Tényleg tud valamit ez a cicero :):)
székely zsiraf 2013.04.05 19:27:42
@Jégkorong:Képzeld vannak csoda szerek amitől percek alatt vissza is jön a hang! A Bujdiban nyomjuk holnap!! !!!Tegyetek meg holnap mindent amit csak lehet.MINDENT BELE HAJRÁ HSC!!
A szerda esti HSC Csíkszereda – Brassói Corona mérkőzés után a mesterhármast elérő Molnár Zsolt adott egy rövid interjút. – Kívülről nagyon sima volt a meccs. Belülről, hogy tűnt? – Az az igazság, hogy két mérkőzést is nagyon rosszul kezdtünk. Az első 0–2-ről és…..
Hajrá Sport Club Fejlemény! 2013.04.03 14:48:24
Most kaptuk a hírt, hogy Zsók Leventét a Román Jégkorong Szövetség 2 fordulóra eltiltotta. A hiányzók sora így tovább gyarapodott a brassói csapatnál...
székely zsiraf 2013.04.03 20:06:47
Hodos László tájékoztatása szerint a DigiSport a döntő mai mérkőzését nem közvetíti, így azt csak a helyszínen lehet megtekinteni. A kevésbé megszokott időpont és az ünnepi készülődések ellenére is várjuk a szurkolókat a Vákás Lajos Műjégpályára...
székely zsiraf 2013.03.30 14:53:18
@ilyéslaci: HAJRÁ MINDENT BELE!!!:) KI A JÓ??
Zsinórban hetedik bajnoki címét is behúzná a HSC Csíkszereda jégkorongcsapata a román jégkorong-bajnokságban. A csapat előtt álló teendőkről Moldován Ervint kérdeztük. – Hogyan készültök a román bajnoki döntőre? – A MOL Liga döntő elvesztése után komolyan…..
székely zsiraf 2013.03.29 21:38:52
Ma a Molnárok napja volt, Zsolt 5 és Zsombor 4 találatával, valamint Mihály, Flinta és Péter Levente góljaival az első mérkőzéshez hasonlóan 12-0-ra győzött a HSC a farmcsapat ellen, a visszatérő Novak négy asszisztot osztott ki. Gál Sándor legénysége tehát készülhet a…..
székely zsiraf 2013.03.27 22:02:29
Hat mérkőzésig tartott a MOL Liga 2012/2013-as döntője, amelyen a Dunaújvárosi Dab.Dolcer Csíkszeredában védte meg a címét. A dunaújvárosiak a második harmadban döntötték el a mérkőzés és egyben a finálé sorsát. Hosszas éjszakai buszozás után a mérkőzés reggelén…..
Nem sikerült a második hazai mérkőzését sem megnyernie a HSC Csíkszeredának a Dunaújvárosi Dab.Docler ellen a MOL Liga fináléjában. Szerdán bajnokot avathatnak.  Nehéz helyzetbe került a HSC Csíkszereda a MOL Liga döntőjében, miután a Dunaújvárosi Dab.Docler a negyedik…..
Elvesztette pályaelőnyét a HSC Csíkszereda a szombati Dunaújváros elleni mérkőzés után a MOL Liga döntőjében. Ma újabb meccs következik, amely sok mindenről dönthet. Apróságok döntenek a MOL Liga idei döntőjében. Ezt bizonyította mind a három eddig lejátszott mérkőzés.…..
székely zsiraf 2013.03.17 22:22:41
@Zolika96: @Matyi Erdelybol-www.powerplaymanager.com/r299814: Kedves honfitársak ti melyik csapatnak szurkoltok???Mert ha a Csíkszeredának akkor én szégyellem magam!!!
 Visszavette pályaelőnyét a Dunaújvárosi Dab.Docler a MOL Liga döntőjében miután hosszabbítást követően legyőzték a HSC Csíkszeredát a finálé harmadik mérkőzésén. A visszatérő Pavuk döntött.  A MOL Liga első két mérkőzésén nem született annyi gól, mint a…..
székely zsiraf 2013.03.16 23:40:38
Visszavágott a HSC Csíkszereda jégkorongcsapata a Dunaújvárosi Dab.Doclernek a kedden elszenvedett vereségért, és szerda este kétgólos győzelmet arattak a csíki fiúk a MOL Liga finálé második összecsapásán. Ezzel a sikerrel pedig a HSC magához ragadta a pályaelőnyt. Folytatás…..
székely zsiraf 2013.03.15 21:24:08
@Nicknolte: Ki hagytad a Remeteieket :))!
A harmadik, illetve a negyedik mérkőzésekhez érkezik a MOL Liga döntője. Dunaújvárosban a HSC Csíkszereda és a Dab.Docler csapatai osztozkodtak a győzelmeken, a felek ezúttal már Csíkszeredában feszülnek egymásnak.  Csíkszeredába teszi át „székhelyét a MOL Liga”…..
Dunaújvárosban kedd este elrajtol a MOL Liga 2012/2013-as idényének a fináléja. A házigazdák a HSC Csíkszereda együttesét látják vendégül. A csíki csapat szurkolói bíznak a csapatban és a számokban, amelyek alapján a végső győzelem elérhető.  A MOL Liga első…..
székely zsiraf 2013.03.12 00:32:33
@ilyéslaci: Mindent bele HAJRÁ FIUK SZÉKELY GYEREKEK!!!
Tévés közvetítés hiányában csak a számítógépek előtt ülve izgulhattuk végig az elődöntő harmadik mérkőzését, és az NSO videotékájának remek összefoglalóját is csak némi internetes varázslat folytán tudjuk megtekinteni, ezért örömmel vettük és alábbiakban…..
székely zsiraf 2013.03.08 23:18:45
@ilyéslaci: LE LE LE!!!! Na most mindenre es MINDENKIRE SZUKSEGUNK VAN HAJRA HSC!!! HAJRA SZekelyfold!!!!
székely zsiraf 2013.03.09 23:59:34
@Bűre: Hsc Csíkszereda idegenbeli szurkolok csoportja
Már Érsekújváron készül a HSC Csíkszereda csapat a jégkorong MOL Liga elődöntőjének harmadik összecsapására. A csíki csapat az első idegenbeli mérkőzésen el szeretné dönteni a továbbjutás sorsát.  Idegenben, a HC Érsekújvár otthonában lép pályára a HSC…..
székely zsiraf 2013.03.05 19:46:40
@poraszabolcs: A próféta beszéljen belőled!!HAJRÁ HSC!!
székely zsiraf 2013.03.05 19:52:01
székely zsiraf 2013.03.06 00:04:56
@SK Fan: :)! Hajrá!!!!
Csodálatos mérkőzésen megszerezte a második győzelmét a HSC Csíkszereda együttese a HC Érsekújvár ellen a MOL Liga elődöntőjében. Jöhet a felvidéki kiszállás.  Ismételten Pazar hangulat, közel 2000 néző, fogadta a csapatokat a MOL Liga elődöntőjének második…..
székely zsiraf 2013.03.04 20:57:39
Hajrá Sport Club Születésnapra 2013.03.04 09:18:04
Fantasztikus ajándékkal leptek meg a srácok születésnapunk alkalmából, túlzás nélkül kijelenthetem, rég láttam ilyen lehengerlő játékot kedvenceinktől. Fiúk, köszönjük a hétvégén szerzett csodás perceket, további sikereket játékosnak, edzőnek, támogatónak, szurkolónak…..
székely zsiraf 2013.03.04 20:52:29
Az utolsó percekig izgulnia kellett a HSC Csíkszeredának a HC Érsekújvár ellen a MOL Liga elődöntőjének első mérkőzésén, de végül összejött a nagyszerű hazai győzelem.  Nagy reményekkel várták a HSC Csíkszereda játékosai a HC Érsekújvár elleni Mol Liga elődöntő…..
Megkezdi rájátszásbeli szereplését a HSC Csíkszereda jégkorongcsapata a MOL Ligában. A csíki csapat ellenfele a felvidéki HC Érsekújvár lesz, akik az extraligás Nyitrától várnak erősítést.  A MOL Liga 2012/2013-as idény kezdete előtt kakukktojásnak számított az újonc…..
Bacsó András, a budapesti Bujdosó Székely Vendéglő tulajdonosa közös szurkolásra várja a Magyarországon élő csíki szurkolókat a ma délutáni HSC Csíkszereda – Dunaújvárosi Dab.Docler mérkőzésre. A Csíkszeredai Sportklub vezetősége pedig ezúton is szeretné megköszönni…..
Nem kevés tét forgott kockán a Mol Liga 2012/13-as évadjának alapszakaszbeli utolsó játéknapján. Ismételten hatalmas embertömeg gyűlt össze azért, hogy a csapat érezze a támogatást és segítse őket ebben a kötelezően győzelmet kívánó helyzetben.  Aki rendszeresen…..
székely zsiraf 2013.02.25 21:17:49
székely zsiraf 2013.02.25 22:59:07
@Csak a Sportklub : :))HAJRÁ SPORT CLUB!!!
Szép számú nézősereg előtt vette kezdetét a máskor, nem túlzottan nagy népszerűségnek örvendő FTC elleni összecsapás. Az első játékrésszel senki nem lehetett elégedett, helyzetekig is nagy kínok árán jutottak el a hazaiak, gól azonban nem született. A második harmadban…..