fehérváricsabi

0 bejegyzést írt és 125 hozzászólása volt az általa látogatott blogokban.

Akik nem szoktak hozzá a Sapa Fehérvár AV19 feltámadásaihoz, már az első harmadban úgy gondolhatták, eldőlt a Vienna Capitals elleni meccs. A hazai csapat álmosan, az ellenfél agilisan kezdett, már a 3. percben hátrányban voltunk. Megijedni sem volt időnk, megkaptuk a másodikat,…..
Vasárnap nem sikerült megvalósítanunk azt, amit szerettünk volna, mondta blogunknak Énekes Lajos, a SAPA Fehérvár AV19 edzője. Elsősorban a speciális helyzetekben mutatott játékban volt nagy a különbség, ez döntött a bécsiek javára. A fehérváriak úgy utaznak Bécsbe, hogy…..
fehérváricsabi 2010.03.02 21:03:26
fehérváricsabi 2010.03.02 21:05:28
3-2
A Sapa Fehérvár nem bírt egyenlíteni az EBEL-negyeddöntő negyedik mérkőzésén, hazai jégen, ezek után a Vienna Capitalsnak mindössze egy győzelmet kell szereznie a továbbjutáshoz. Az emberelőnyös játék ezúttal sem ment, 12 lehetőségből egyet sem tudtunk kihasználni,…..
Simán nyerte az EBEL-negyedöntő harmadik mérkőzését a Vienna Capitals. A bécsiek hazai jégen háromgólos előnyre tettek szert a második szünetre, a harmadik harmad elején Vas Márton szépített, ám utána még kettőt ütöttek Rotterék, 5-1. A párharcban 2-1-re vezet az ellen,…..
Jó mérkőzést láttunk kedden, bár egyik csapat sem ment úgy, mint az első találkozón, értékelt blogunknak Énekes Lajos, a Sapa Fehérvár AV19 edzője. Ma is a speciális játékhelyzetek dönthetnek Bécsben, és az, hogy melyik csapat lesz felszabadultabb. "Jól kezdtünk, az…..
fehérváricsabi 2010.02.25 19:31:10
Nem sokan fogadtak volna arra, hogy a Sapa Fehérvár AV19 valóban megoldja a lehetetlennek tűnő feladatot, de Jarmo Tolvanen tanítványai a lehető legjobbkor győztek EBEL-történetük során először Bécsben. A fehérváriak túlélték azt is, hogy a második harmad közepétől…..
Vasárnapra keddi játékunkhoz képest kell még feljebb pörögnünk – amikor is kemény csatában legyőztük a Klagenfurtot –, ha a Vienna Capitals partnerei akarunk lenni, derült ki Énekes Lajos szavaiból. A Sapa Fehérvár AV19 edzőjével néhány gondolat erejéig kitértünk…..
fehérváricsabi 2010.02.21 18:56:52
fehérváricsabi 2010.02.21 19:32:09
fehérváricsabi 2010.02.21 20:57:28
Magunkra és a játékunkra kell figyelnünk, mondta blogunknak az alapszakasz utolsó fordulója előtt Énekes Lajos. A Sapa Fehérvár AV19 edzője utalt rá, sokan spekulációra gyanakszanak. Videóbeszámolót mutatunk a csapat csütörtöki sajtótájékoztatójáról. "Egyértelműen…..
fehérváricsabi 2010.02.19 20:59:54
@Gooolem900:

sok furcsaság van itt.Pl emberhátrányban benyomta Artyomot meg a Bandit is.....
fehérváricsabi 2010.02.19 21:06:48
@miki78:

nem és remélem más sem,mert az rég szomorú lenne,hogy Benk bubut küldené be az ex-NHl-esek ellen.
Aki látta a Graz elleni mérkőzésünket, tudja, hogy sokat tett a két pont megszerzéséért a csapat. Ez végül is nem sikerült, állapította meg Énekes Lajos, a Sapa Fehérvár AV19 edzője. Csapatunk az ötödik helyre lépne előre, ha nyerni tudna Villachban. Erre a szakvezető szerint…..
Sokat dolgoztunk Jesenicében, és nem is rosszul. Azért tudatosítottuk a játékosokkal, hogy az elvárt jó játék még nem ilyen. A mérkőzés nagy részében uralni tudtuk a történéseket, ez döntött a javunkra, mondta blogunknak Énekes Lajos, a Sapa Fehérvár AV19 edzője. A magyar…..
A szezon leggyengébb teljesítményét sikerült bemutatnunk Ljubljanában, értékelte csapata keddi vereségét Énekes Lajos. A Sapa Fehérvár AV19 edzője szerint gyáltalán nem az történt a pályán, amit a szakvezetés szeretett volna, nagy egyéni hibákból gólpasszokat adtunk az…..
fehérváricsabi 2010.01.07 20:26:14
Szomorúak voltunk a salzburgi eredmény miatt, mert teljes biztonsággal mondhatjuk, hogy történetünk során először mi voltunk a jobb csapat Salzburgban. Ha fordított eredmény születik, egy szót nem szólhattak volna a hazaiak. Így azonban nem maradt más dolgunk a mérkőzés után,…..
A célunkat nem adtuk fel, egy hatos széria első mérkőzésén vagyunk túl, ha tudjuk hozni a szezon elején kitűzött célokat, továbbra is bízhatunk a playoffban, nyilatkozta Énekes Lajos a grazi vereség után. A Sapa Fehérvár AV19 edzője szerint szerencsénk sem volt, de ha az elején…..
Szeretnénk folytatni az előző mérkőzésen nyújtott játékunkat, mert az kiválónak bizonyult, mondta Énekes Lajos, a Fehérvár edzője, majd így folytatta: Ha azt tudjuk nyújtani, mint a Villach ellen, akkor jó esélyeink lehetnek idegenben is. Kicsit telhetetlenebbek vagyunk,…..
fehérváricsabi 2009.12.06 19:11:44
A Villach ellen a fő probléma a védőmunkánkkal volt, mondta Énekes Lajos, a Sapa Fehérvár AV19 edzője a csapat hivatalos honlapjának. Majd hozzátette, ezen mindenképpen javítani kell, hiszen a megfelelő védekezés lehet a Vienna Capitals elleni vasárnapi mérkőzés alapja. Bécsben…..
fehérváricsabi 2009.11.29 18:23:22
Peterdi Imre visszakerül eredeti helyére, Ladányi Balázs és Vas Márton mellé, tudtuk meg Énekes Lajostól a villachi mérkőzés előtt. A Sapa Fehérvár AV19 edzője úgy érzi, van esélyünk a fontos idegenbeli csata előtt. Mindenki pontot, pontokat vár a csapattól."Kedd óta…..
fehérváricsabi 2009.11.27 19:41:10
3-0
fehérváricsabi 2009.11.27 20:09:41
A fegyelem és a türelem játszott főszerepet a Medvescak elleni győzelemben, értékelt a mérkőzés után Énekes Lajos, a Sapa Fehérvár AV19 edzője. Nehezebben pörögtünk fel a szokásosnál, és az sem biztos, hogy a vasárnapi Graz-mérkőzésen elég lesz az előző találkozó…..
fehérváricsabi 2009.11.15 18:23:53
Nathan Martz elfoglalja helyét az első sor centereként a Fehérvár csapatában. Így összeáll a sokak által vágyott 22-23-24-es csatársor. Csodát nem kell várnunk tőle, de bízunk benne, hogy összerakottabb sorokkal játszunk ezután, mondta Énekes Lajos edző blogunknak. A vasárnapi…..
fehérváricsabi 2009.11.01 19:54:48
@rol71:
fölényben voltunk a második harmadban is,csak az acroni 5 lövéséből 1 bement
fehérváricsabi 2009.11.01 20:00:33
fehérváricsabi 2009.11.01 20:02:48
Jó mérkőzést játszottunk Klagenfurtban, azt az egy nagy hibát követtük el, hogy az első harmadban kidolgozott sok helyzetünket nem lőttük be, értékelte a pénteki eseményeket Énekes Lajos, a Sapa Fehérvár AV 19 edzője. Kóger Dániel az első harmadban megsérült, 8-10 napot ki…..
fehérváricsabi 2009.10.25 19:58:35
Salzburgba utazik a Sapa Fehérvár AV19. Hosszú idő után nincs győzelmi kényszer a csapaton, ez akár jótékony hatással is lehet a teljesítményre. Pierre Page-ék vára nem az a hely, ahol eddig sok jó jutott a magyar bajnoknak, az első négy vendégjátékon gólt sem lőttek…..
fehérváricsabi 2009.10.16 20:31:49
Az emberelőnyös játékunkon próbáltunk elsősorban javítani a héten, de hangsúlyt helyeztünk azokra a dolgokra is, amelyek révén a koncentráció és az aktivitás magasabb szintre emelhető, mondta blogunknak Énekes Lajos, a Sapa Fehérvár AV 19 edzője. A magyar bajnok a legjobb…..
fehérváricsabi 2009.10.09 20:57:35
fehérváricsabi 2009.10.09 21:01:36
Háromszor vezetett a Sapa Fehérvár AV19 az Olimpija Ljubljana ellen, mégis csak egy pont jött össze a végén. Nagy lendülettel kezdtünk, Vaszjunyin megszerezte első gólját a szezonban, úgy nézett ki, letaroljuk a riválist, de összeszedték magukat a szlovénok, egyenlítettek. A…..
Ha azt a játékot tudjuk hatvan percen át játszani, ahogy az előző mérkőzést befejeztük, Villachban is lehet keresnivalónk, mondta Énekes Lajos Fehérvár-edző. Kóger Dániel az előzetes híreknek megfelelően vasárnap még nem játszik, a csapat felállásában egy kis változás…..
fehérváricsabi 2009.10.04 20:06:12
fehérváricsabi 2009.10.04 20:11:08
fehérváricsabi 2009.10.04 20:12:16
Örüljünk a két pontnak, most ne bánkódjunk amiatt, hogy egyet az ellenfélnk is adtunk, javasolja Énekes Lajos, a Fehérvár edzője a Medvescak elleni, végül is bravúrosra sikeredett győzelem után. Volt min mérgelődnünk az első két harmadban, de a harmadikban vissza tudtunk…..
fehérváricsabi 2009.10.03 14:38:53
@ekanai:

papíron.Viszont a legjobbjához Balu eddig közelebb áll,mint Toki szerintem.
fehérváricsabi 2009.10.03 16:07:00
@Toto81:

Engem meg az idegesít,hogy amikor nem megy az EGÉSZ csapatnak,néhányan elkezdik az újváros-újváros skandálását.Persze amikor gólt lő valamelyik exújvárosi ugyanúgy örül az a néhány barom.
Nem lesz könnyű dolga a Sapa Fehérvár AV19-nek vasárnap sem. Az Olimpija Ljubljana eddig mindhárom hazai mérkőzését megnyerte, míg Palkovicséknak idegenben egyelőre nem megy a játék. Ráadásul a Hala Tivoli amúgy sem az a hely, ahová két pontért szokott járni a magyar…..