b..

0 bejegyzést írt és 9 hozzászólása volt az általa látogatott blogokban.

A pénteki fordulóból előrehozott mérkőzésen az FTC legyőzte az UTE-t, ma este a Miskolc és a Dab.Docler, illetve az SC Csíkszerda és a Vasas Bp. Stars méri össze erejét.Este hatkor a Dab.Docler az őt korábban többször is megviccelő Miskolc otthonába látogat. A hazaiak a Brassó…..
b.. 2009.10.16 20:21:00
Több szempontból sem hétköznapi eseményeket hozott az ifjúsági bajnokság fináléjának első mérkőzése. A találkozót az otthon játszó Dunaferr nyerte büntetőkkel. Tovább után jönnek a részletek, és egy videó is következik.Az első harmad meggyőző hazai fölényt mutatott,…..
b.. 2009.03.11 20:45:15
Kedden hat órakor kezdődik az ifjúsági bajnokság döntője. A Dunaferr és az Alba Volán párharca három nyert mérkőzésig tart. Az első találkozó Dunaújvárosban lesz. Vladimir Babic, a Dunaferr SE vezetőedzője örömmel számolt be arról, hogy hazatért Amerikából Pavuk Attila,…..
b.. 2009.03.11 15:12:46
@KCs:
Most aztán okosat mondtál!
Este megkezdődnek a magyar bajnokság elődöntői. Fejér megyei a Fejér megyeivel, negyedik kerületi a negyedik kerületivel harcol a döntőért. Mától erőltetett menetben, két nap mérkőzés, egy nap pihenő ritmusban folynak tovább a felsőház küzdelmei.A Megyeri úton este hatkor…..
Dunaújvárosban helyrebillent a világ rendje, a felülről érkezett hazaiak végső soron simán legyőzték az alulról jött Ferencvárost. A Dab.Docler mindkét sérült játékosa jégre lépett, Galanisz ráadásul gyorsan meg is szerezte a vezetést. Ezt még kiegyenlítették a zöldek…..
b.. 2009.03.04 20:15:00
@Tillasz:
Te kint voltál a meccsen? Persze azt nem láttad amikor kijött a kapu a helyéről akkor Sájevics mindíg kotort egy kis havat a kapuba. És akkor egyből könnyebben jön ki utána a kapu a helyéről!
b.. 2009.03.04 20:15:55
@Tillasz:
Bocs helyesbíttek a kaput tartó lyukba.
b.. 2009.03.05 16:43:53
@Tillasz:
Mondjuk ebben teljesen igazad van! Vagy állítsa ki vagy ne adja meg a gólt.
Az Alba Volán EBEL-csapatához rövid úton csatlakozott vasárnap az Újpesti TE és az NZ-Stars. Az alap- és középszakaszgyőztes lila-fehérek simán mentek tovább a fehérváriak farmjával szemben, a második meccset nullára nyerték. A pénteki 5-4 után sokat bírált…..
b.. 2009.03.03 08:55:22
@exL:1:
Nem hinném hogy lesz a Dab-Fradi meccsről a Dab oldalon közvetítés, mert a múlt héten még rossz volt a kamerájuk és nem hinném hogy meg tudták javítani.