FaGoR

0 bejegyzést írt és 13 hozzászólása volt az általa látogatott blogokban.

Nem sikerült megnyernie a négy nemzet tornát a magyar serdülőválogatottnak. Az U16-osok utolsó káposztásmegyeri mérkőzésükön a végeredmény alapján sima 1-5-ös vereséget szenvedtek, ám helyszíni embereink szerint nem játszottak rosszul, legalábbis az első két harmadban.…..
Rengeteg meccset játszottak szerte a világon az IIHF-szünetben. Minden korosztályban voltak tornák és egyéb találkozók. Mi nemcsak a számunkra különösen érdekes fehérvári összecsapásokról számoltunk be alaposan, hanem a finnországi Karjala Kupát is követtük, most pedig…..
FaGoR 2009.11.10 15:58:14
Végleges megállapodások még nem születtek, de a Magyar Jégkorong Szövetség közgyűlésén elhangzott, hogy a hazai rendezésű divízió 2-es utánpótlás-vb mérkőzéseit Debrecenben, a novemberi Pannon Hoki Gálát Miskolcon rendezhetik. Közben alakul a felnőttválogatott…..
FaGoR 2009.06.30 21:19:24
@Iceblack: Szerintem igazad lesz:), Bár jó lenne ha az ellenkezőjét tapasztalnánk..
Menesztették Bukta Andrást, a Kaposvári Sportiskola jégkorongsakosztályának vezetőjét. A fejleményről a Somogyi Hírlap online verziója számol be részletesen, a cikkből kiderül, hogy Bukta nem állt a helyzet magaslatán, szakmailag értékelhetetlen munkát végzett. Fejre állt a…..
FaGoR 2009.06.29 16:55:41
@guriga uram jr.: vannak példák olyan játékosokra akik bekerültek, de nagyon hamar "kibuktak" az U16-ból, annak ellenére, hogy nem a legkomolyabb még itt a munka(mert nincs VB). A kaposvári játékosok jól futottak, de ennyi erővel, ha egy jó futó elmegy erre a válogatóra, ő is bekerülhet?! NEM miért? mert nem tud korizni...

Fontos a jó kondi, de ez és az ügyesség jégen nem mutatkozik, elég kevés esély van bennmaradni.

Most olvastam az előző cikkben, hogy heti 5 edzésük van.. fejlődés..?
Üdv. Senkit megsérteni nem szándékszom
Az elődöntő vesztes csapatai közül az egyik 2006, a másik 2004 óta nem bír éremhez jutni. A svédek Rigában világbajnokok lettek a csehekkel szemben, az amerikaiak Szlovákiát győzték le Prágában a harmadik helyért. Svédország tavaly is a bronzért hajthatott, de alaposan…..
FaGoR 2009.05.10 17:30:59
A világbajnoki döntő előtti utolsó edzéseken jártunk vasárnap délben. Előbb Kanada, majd Oroszország válogatottja lépett jégre. A gyakorlások feszültségmentes légkörben zajlottak, a kanadaiak végigviccelődték a tréninget, de az oroszok is mosolyogva tették a dolgukat.…..
FaGoR 2009.05.10 17:01:32
@orion66: am megsúgom h a magyaroknak is névre szóólóó ütőik vannak.
Magyarország kiesett az A csoportból. A dánok elleni meccsen egy jó, egy közepes és egy rossz harmadunk volt, sorsunkat Vas János ötperces kiállítása pecsételte meg. Jövőre a divízió 1-ben folytatjuk. Az utolsó helyen bukunk lejjebb, így a számítások szerint Szlovénia,…..
A németek ezen a mérkőzésen is többet lőttek kapura – ahogy a franciák és a dánok ellen is –, de hiába, az osztrákok egyetlen árva góllal nyerni tudtak. Azt pedig a legutóbbi meccsén mesterhármasos Thomas Koch szerezte a 28. percben, 0-1. Mivel a hozzánk hasonlóan nulla…..
FaGoR 2009.05.03 15:58:37
Negyeddöntők Időpont Hely Párosítás Eredmény 2009.05.06. 16.15 Bern Oroszország-Fehéroroszország 4-3 (0-0,…..
FaGoR 2009.04.22 16:20:42
A világbajnokságra készülő szurkolói transzparensek tervezési ideje két nap múlva lejár. Csütörtök éjfél a beküldési határidő, pénteken kezdődik a szavazás. A legtöbb szavazatot bezsebelő művet elkészítjük. Egy utolsó lendületet kívánunk adni az ügynek, tovább után…..
FaGoR 2009.04.14 16:41:07
A végéhez közeledik a 15-16 évesek küzdelme is. Csütörtökön indul a csata az aranyért , amely az egyik résztvevő két győztes mérkőzéséig tart. Ma lépnek pályára a bronzra pályázó csapatok is, akik egy találkozón el is döntik a harmadik hely sorsát.A serdülő…..
FaGoR 2009.03.21 22:50:23
@hokiati: Kérdésem az hogy mit jelent a nevelés? Szerintetek 10 kemény meccsen nem lehet fejlődni?

Ahogy olvasom a kommenteket úgy érzem és tudom is,hogy egyáltalán nem ismeritek a részleteket az igazolásokkal kapcsolatban!(ez mindenkinek!!)

(Amúgy úgy is fel lehet fogni, hogy Hardi és Nemes helyett érkeztek a srácok a Stárshoz..)