869065

0 bejegyzést írt és 81 hozzászólása volt az általa látogatott blogokban.

Vasárnap az A csoportos világbajnokság leghosszabb napja következik, hat találkozót is rendeznek. A program 12.15-kor a kiesés elleni körrel kezdődik. Az előző napi két vesztes, Olaszország és Kazahsztán egymással játszik, amelyikük kikap, jó eséllyel elbúcsúzik az elittől. A…..
869065 2010.05.16 16:31:24

itt lehet nézni, de elég rossz mert kb percenként frissiteni kell, mert valamilyen kódot kér.
Második idegenbeli meccsét is megnyerte az EHC München a német másodosztály döntőjében, így 3-0-ra nyerte a Bundesliga 2-finálét. Pat Cortina csapata 12 playoffos meccséből 11-et megnyert. A korábbi magyar szövetségi kapitány 2008 januárjában ment vissza Münchenbe, az elvárás…..
869065 2010.04.28 16:02:28
Nehéz, de nem nagyon nehéz mérkőzésen vertük Nagy-Britanniát a ljubljanai vb negyedik fordulójában. Az első harmad nem hozott gólt, a másodikban és a harmadikban egyet-egyet szereztünk, 2-0-ra nyertünk. Ellenfelünk a végén egy büntetőt is kihagyott. Két fanatsztikus…..
A Vasas Bp. Stars nem sok esélyt hagyott ellenfelének az OB I.-bronzcsata negyedik mérkőzésén. Az első harmadot még döntetlenre hozta a hazai jégen küzdő Ferencváros, a góltalan első harmad után azonban kettőt ütöttek a vendégek a másodikban. A harmadik felvonás elején…..
Hatalmas küzdelemben húzta be a bajnoki címhez szükséges negyedik győzelmet a Sapa Fehérvár AV19. Az OB I.-döntő első három összecsapásán nagy volt a különbség a címvédő és a kihívó Dab.Docler között, elsőre 7-0-ra, másodjára 7-2-re, harmadjára 9-4-re győztek…..
869065 2010.03.25 21:28:35
@Nyuszí O_o: ezt most miért is irtad Nekem??? Azért az egy gratuláló és az egy általános mondatomért???? Ha már ok nélkül megszólitottál elnéztem az MJSZ honlapra és a kapus statisztika szerint Rajna volt a legjobb. Valszeg ez alapján kapta, illetve minden csapatvezetőnek el kellett küldenie, hogy melyik dijra kit jelöl. De hát ezeken a dolgokon kár bosszankodni.
Ted Sator, válogatotunk szövetségi kapitánya kijelölte a világbajnoki felkészülést kezdő keretet. A listán 36 név található. Vannak komoly hiányzók, a legnagyobb meglepetés a svájci vb leggólerősebb csatárának, Peterdi Imrének a mellőzése. Mindhárom UTE-játékos kimaradt,…..
Jégkorong Stars-FTC 7-4 2010.03.20 19:34:00
Nem vacakoltak a csapatok, a negyedik percben már 2-1 állt az eredményjelzőn az első bronzmérkőzésen. Jánosi Csaba sérülése után gyors góllal tért vissza, ő egyenlítette ki Ennaffati vezető találatát. Az első harmadban hét gól esett, 5-2-re vezetett Williamson csapata húsz…..
Három mérkőzés van hátra az alapszakaszból, és két kérdés vár még megválaszolásra. A fontosabb, hogy a Ferencváros vagy a Miskolc lesz-e a harmadik rájátszásba kerülő csapat, a kevésbé lényeges pedig, hogy negyedik vagy ötödik helyen végez-e az Újpest. Hétfőn pont…..
869065 2010.03.09 18:29:10
@Stommy: "a jégcsarnokok területén (ide értve a cserepadot, a büntetőpadot, az öltözőt, a folyosót és a parkolót is) a szándékos károkozásnak automatikusan két mérkőzésre érvényes eltiltás a következménye, a keletkezett kárt pedig meg kell téríteni -> Gergely Csaba (Vasas Bp Stars)" és Hajós Roland a Stars-Miskolc meccs után mikor is szétverte a folyosói lámpát, igaz a meccs után kifizették a kárt.
A Ferencváros a rendes játékidőben verte a Megyeri úton az Újpestet, a Vasas Bp. Stars a hosszabbításban múlta felül a Dab.Doclert az OB I. középszakaszának mai mérkőzésein. Az UTE nehéz helyzetbe került az 2-5-ös vereséggel. Ha a Sapa Fehérvár AV19-nek nem sikerül…..
869065 2010.03.01 21:20:54
@antiu: Értem én az indulatokat, de kérdezem azzal mi legyen, aki a Mol liga elődöntőn ismételten eltörte a Szappanos kulcscsontját??? Hátulról, ütővel csapott rá persze kiállitás nélkül maradt????
869065 2010.03.01 21:25:59
@Spigott: Sajnos megtörtént! Akkora ütést kapott hogy a kulcscsontját összetartó lemez is elgörbült. Röntgen van, videót nem csináltak, de az ő szezonjának is az vetett végett.
869065 2010.03.01 21:34:42
@rosi02: Mi is kint voltunk. Láttuk, hogy ki volt, de egyszer sem hallottál senkitől ez eset kapcsán ilyen véres szájú megnyilvánulást. Mindenkit sajnálunk, aki megsérül, de senkinek nem kivánnánk tolokocsit, de ezt betudom az indulatnak. Szapitól sem kért az illető bocsánatot, de mindegy. Tudja nagyon jól az illető, ez pedig a saját lelkiismeretével kell elszámolnia.
A Vasas Bp. Stars a Megyeri úton, a Ferencváros Miskolcon aratott győzelmet az OB I. középszakaszának mai fordulójában. A zöld-fehéreknek volt könnyebb dolguk, már a 8. percben vezetést szereztek, válasz nem érkezett, ők pedig sorban lőtték a többit, 5-0-ig meg sem álltak,…..
869065 2010.02.06 14:47:52
@Bpstars: Csak kiegészitenélek azzal, hogy Szapinak a MOL liga elődöntőn ismét eltörték a vállát. És akkor sem olvashattunk semmiféle fentebb emlitett "szimpatikus" nyilatkozatokat.
869065 2010.02.06 16:29:02
@Szikigóóóól: Ez most hogy jön ide???
Szegény korongos4 ettől most biztos nagyon szomorú lett!!!:D
869065 2010.02.06 17:01:35
@Szikigóóóól: Csak neked, csak most megsúgom, hogy ez nem a rabszámom ( ezen az oldalon nincs ilyen) hanem 3 kedvenc játékosom mezszáma. Sőt azt is elárulom és csak neked, hogy nem is egy csapatban vannak! ( A Te "neved" nem lesz soha köztük) :D
Megismétlődnek az első kör párharcai az OB I. középszakaszának hét végi fordulóiban. A két negyedik kerületi csapat a Mol Liga döntőjét is ideszámítva negyedik és ötödik mérkőzését játssza a hétvégén. Komoly terhelést kapnak a csapatok, a debreceni junior-vb…..
A hétfői mérkőzések visszavágójával folytatódik ma a jégkorong OB I. középszakasza. A mezőny továbbra is nagyon tömör, az elsőt az utolsótól négy pont választja el. Arra bíztatjuk Kedves Olvasóinkat, minél többen látogassanak ki a mérkőzésekre, izgalmas és feszült…..
869065 2010.02.03 21:19:48
@check: A zárójeles megjegyzésed, amiben egy élőlényt is emlitesz egy kicsit erős. A fejre való egyengetésért is lehetett volna "zuhanyzós" büntit adni. Gondolom, csak mérgedben irsz ilyet, mert a tesója biztos nem veszi jónéven a megjegyzésedet, hiába a Dabnál játszik.
A pénteki mérkőzések visszavágóival folytatódik este az OB I. középszakasza. Este fél hétkor az Újpest a Miskolci Jegesmedvéket fogadja, a Dab.Docler pedig a Ferencvárost. Sok hiányzója ellenére nem várt módon fölényes győzelmet aratott pénteken az Újpest Miskolcon. "A…..
869065 2010.01.31 21:04:51
@freddyD: "Majd ha a Volán ellen játszunk, "örömmel" gondolok vissza a mai napra
"...melyik Volán ellen szeretnél játszani????
A Vasas Bp. Stars tovább erősítette keretét, pont került Ennaffati Omar hosszabb ideje húzódó átigazolási ügyére. A válogatott védő klubváltását minden érintett jóváhagyta, így immár a Vasas Stars igazolt sportolója. Ezzel a Mol Ligában még általában öt védővel…..
Az alapszakasz győztese és negyedik helyezettje vívja a második Mol Liga-elődöntőt. A Dunaújvárosban 18 órakor kezdődő Dab.Docler–Vasas Bp. Stars mérkőzést a Halassy, Abonyi, Soós D. trió vezeti. A final fourban a csapatok legjobbjai a többiekétől eltérő színű,…..
869065 2010.01.23 21:27:14
@Pentele: Köszönjük az igazán "értelmes" hozzászólásodat!
869065 2010.01.23 21:31:29
@Pentele: Csak azt magyarázd meg, hogy minek kell steauáznod???? Ez nyújt számodra élvezetet?? Értem, hogy pipa vagy, de ezt máshogy is le lehet vezetni.
Az este első mérkőzésén az Újpest megszerezte a Mol Liga négyes döntős részvételhez szükséges pontokat. A szezonban először négy teljes sort neveztek, és két harmadon keresztül négy teljes sorral is játszottak. Az első harmadban szerzett kétgólos előnyüket sikerült…..
869065 2010.01.09 10:39:46
@canadien: nem tudom mennyire követed az eseményeket, de Szappanos a 2 hónappal ezelötti súlyos sérülése óta ( 3 darabra tört a kulcscsontja) ma játszott először. Mitől is lett volna olyan formában mint azelött. Egyébként meg az előbbiekhez képest én úgy láttam, hogy igen is hajtott és próbált mindent megtenni.
Nem várunk, egyből nekikszaladunk, ismertette a tervet Énekes Lajos, a Sapa Fehérvár AV19 edzője, útban Ljubljana felé. A magyar bajnok újabb nagyon fontos mérkőzés előtt áll, a rájátszásba jutásért folytatott harcban közvetlen rivális otthonában lép fel ma este. Ráadásul az…..
869065 2009.11.17 19:39:22
@csatoimi: Miért oda???
869065 2009.11.17 20:13:55
@csatoimi: Köszi a választ! Majd elválik,hogy jól döntött-e. Sok sikert hozzá!
A főszponzor segítségével idén is elkészültek a Mol Ligában szereplő csapatok játékosportréi. Ábécérendben haladva mindennap egy csapatot mutatunk be kedves olvasóinknak. A játékszabályok ugyanazok, mint az előző évben. A fényképek szabadon letölthetők és bárhol…..
Meglepetés született a Mol Liga IV. kerületi rangadóján. Az eddig szezon eleji jéggondjai ellenére meggyőzőbben teljesítő Újpest nem bírt a Vasas Bp. Starssal. A vezetést Fodor Szabolcs szerezte meg a vendégeknek, Borbás még egyenlített, de a harmadik harmadban már csak…..
Mihály Árpád maradni szeretne Magyarországon, de ez a Sapa Fehérvár AV19-től is függ, mint mondja. Igazából itt van az otthonom, ahol játszanom kell, ez Nathan Martz véleménye, miután Olaszországban nem mentek jól a dolgai. Komolyan gondolom, hogy a magyar csapatban akarok játszani,…..
Nathan Martz elfoglalja helyét az első sor centereként a Fehérvár csapatában. Így összeáll a sokak által vágyott 22-23-24-es csatársor. Csodát nem kell várnunk tőle, de bízunk benne, hogy összerakottabb sorokkal játszunk ezután, mondta Énekes Lajos edző blogunknak. A vasárnapi…..
Ahogy Kovács László, a brassóiak vezetőedzője ígérte is, a Brassó egészen másmilyen mérkőzést játszott a Vasas Budapest Stars ellen, mint pénteken a Ferencváros ellen. Elekes góljával a vezetést is megszerezték, ezt Gröschl hamar kiegyenlítette, a középső harmadban pedig…..
Három mérkőzés jutott vasárnapra a Mol Ligában, mint ebben a szezonban minden egyes alkalommal, most is születhetnek olyan eredmények, amelyek tavaly még komoly meglepetést jelentettek volna. Az egyik nagy kérdés: mire megy a Miskolc Újpesten? Délután kettőkor az e heti második SC…..
869065 2009.10.18 16:31:12
@KCs: Uramisten! :) és ez még sohasem fordult elő egy csapattal sem!!?? :)
Egy Mol Liga-mérkőzés lesz csütörtök este, de az sokakat érdekelhet. A magyar hoki legnagyobb múltú párharcának legújabb felvonásában hétkor az Újpest látogat Pesterzsébetre. A rendszerváltás óta felváltva gyengélkedett a két egyesület, idén azonban úgy tűnik, a zöldek…..
869065 2009.10.15 19:44:23
@Uteapu: Akik érintettek voltak, mind megpróbáltak valamit lépni. De sok lúd disznót győz alapon ők nyertek. Mivel egyetlen esély lett volna a sportbiróság, de amig ott nem lett volna döntés a gyerekek nem tudtak volna játszani. Tehát mit tehettünk összekódultuk innen-onnan a pénzt és nevelési költség cimén befizettük.Csak azért irtam le hátha tanulságul szolgálok az ifjú szülőknek, hogy nagyon de nagyon alaposan járjanak el és ne higyenek el semmit csak amit a saját két szemükkel látnak. Természetesen akikről irtam (voltak egy jó páran és különböző korúak) már egy sem az ute játékosa.
869065 2009.10.15 19:54:45
@Uteapu: Mi is sajnáltuk, de már nem birtuk tovább. Amikor anno kezdtük az egész olyan volt mint egy nagy család. Mindenki gyerekek, szülők imádtak odajárni, együtt is szilvesztereztünk meg sok egyébet együtt csináltunk. Aztán jöttek akik jöttek és elromlott az egész. Nekem 3 gyerekem is játszott az uteban, ma már egy sem.
869065 2009.10.15 20:26:31
@csatoimi: Nem szoktam hülyiteni az embereket. Sokan tudják, hogy ki vagyok (az ilyenektől mint te főleg ki vagyok). Ne aggódj értem van hitelem, és sajnos nem tárgytalan az egész, már régóta nem. Kövesd inkább a meccset mindenki jobban jár.
Berta Ákos újpesti szerződése és Starshoz igazolása körül nagy a felhajtás és a kuszaság. Az előző Mol Liga-szezonban csapata legeredményesebb magyarja volt, 38 meccsen 20 gólt és 25 gólpasszt, 45 pontot gyűjtött a válogatott csatár. Az alábbiakban a két fél…..
869065 2009.10.09 13:05:00
@OliBLOOD: Nekem is ez a mondat tetszett a legjobban. A.J.-ben nem "csalódtam". Akiből tudnak mindenkiből kisajtolják a lovét. Több gyerek is annak idején csak súlyos százezrekért tudott eljönni onnan, mert inkább kifizették a pénzt, mint hogy biróságra járjanak az igazukért. Tehát szegény Berta esete nem az első és amig ez a vezetőség van sztem nem is az utolsó. Sajnos!