csabo74

0 bejegyzést írt és 83 hozzászólása volt az általa látogatott blogokban.

Az interjú a Hargita Népe április 10-i lapszámában jelent meg. Két elveszített döntő után, a harmadikat megnyerte a HSC Csíkszereda jégkorongcsapata. Az elmúlt jégkorongidényről, illetve a klub előtt álló feladatokról a Csíkszeredai Sportklub elnökét, Hodos Lászlót…..
csabo74 2013.04.13 13:04:17
@l.isti: Nem kihagyták . A srácnak az érettségi vizsgára kell készülnie .
A szerda esti HSC Csíkszereda – Brassói Corona mérkőzés után a mesterhármast elérő Molnár Zsolt adott egy rövid interjút. – Kívülről nagyon sima volt a meccs. Belülről, hogy tűnt? – Az az igazság, hogy két mérkőzést is nagyon rosszul kezdtünk. Az első 0–2-ről és…..
A HSC Csíkszereda sajtóközleménye A Csíkszeredai Sportklub vezetősége a mai nappal menesztette vezetőedzői tisztségéből a HSC Csíkszereda jégkorongcsapatának edzőjét, a finn Timo Lahtinent. Helyét a régi-új edző, Gál Sándor veszi át.  A HSC Csíkszereda…..
A ma esti meccs előzetese IDE kattintva olvasható...
csabo74 2013.01.27 20:13:30
Darvas Attila helyzetjelentése Miskolcról Hosszú, 11 órás buszozás után csütörtök délután megérkezett a HSC Csíkszereda jégkorongcsapata Miskolcra. Az érkezés után az edzők már jégre vezényelték a fiúkat, akiknek a buszos utazást követően jól jött egy kis…..
csabo74 2013.01.25 20:47:27
@Matyi Erdelybol-www.powerplaymanager.com/r299814:igazad van , de ne feledd ,hogy ezzel a kerettel nemnlehet tobbet teljesiteni mert keves az a jatekos meg NHL szinten is aki birja a 20 perces jegidot , es meg 5-6 napig varhatjuk a megvaltot
Ma délelőtt a HSC Csíkszereda vezetősége sajtótájékoztató keretén belül mutatta be az újonnan igazolt Jaroslav Kmitet és Hodos László igazgató beszélt a további tervekről, elképzelésekről. "A klub egy régi hiányosságát orvosoltuk azáltal, hogy hétfőtől Darvas Attilát…..
csabo74 2013.01.11 20:57:52
A Csíkszeredában zajló Challenge Kupa nyitómérkőzésén a lengyel és kazah válogatott remek színvonalú mérkőzést vívott, a rendes játékidő végén 2-2 állt az eredményjelzőn, a hosszabbítás második percében Teszlink gólja a kazahok győzelmét jelentette. A nap másik…..
csabo74 2012.12.14 20:18:28
@drukker26: Kazah-Ukran 1-2 most pedig a Roman-Lengyel 2-5
csabo74 2012.12.14 20:19:14
@drukker26: 2-6
Hajrá Sport Club Mihály-nap 2012.12.02 20:11:17
  Mondhatjuk, hogy mérföldkőhöz érkezett a csapat az idei szezonban, hisz ma lehetőségünk volt arra, hogy a tabella második helyét ideiglenesen vagy végleg örökbe fogadjuk az alapszakasz további részére.     Ennek megfelelően kezdjük is a meccset, Bors…..
csabo74 2012.12.03 17:46:39
@csatoimi: Dani még mindig nem játszik ????
Hajrá Sport Club DAB-HSC 2012.10.29 11:02:20
Ellentétes előjelekkel készülődnek a csapatok a ma esti derbire: a házigazdák a Megyeri úton ütötték ki a lilákat, mi pedig egy megnyert meccset buktunk hosszabbítás után a Fradi otthonában. Csapatunkat továbbra is sújtja az influenza, de ők vállalják a játékot, és bár Góga…..
Hatmeccses eltiltással sújtotta Papp Szabolcsot a Mol szövetsége. A múlt pénteki, Újpest elleni mérkőzés alkalmával Papp leütötte botjával Meretei Márkót (állítólag előtörténete is van a dolognak, miszerint az újpesti "kierőszakolta" Pappból a durvábbik oldalát). Az…..
csabo74 2012.10.12 19:07:23
@ilyéslaci: Nem tudom elhinni , hogy csak ilyen kevesen szavaztunk Hurtajra
Azért nem maradt minden következmény nélkül az átigazolások körüli hercehurca: a versenybíróság három mérkőzés végeredményét változtatta meg, a Miskolc elleni büntetőkkel elveszített meccset, a Fradi elleni 4-5-öt és a Brassó elleni 2-0-át veszítettük el a zöld…..
Vasárnap délután a Ferencvárost fogadtuk a Vákár Lajos Műjégpályán. A miskolciak elleni büntetőlövésekkel elvesztett mérkőzés után mindenki a javításban bízott. Az összecsapást nem is kezdhetnénk jobban, Novák az első támadásunkat gólra váltja, Hurtaj jól…..
csabo74 2012.09.23 19:46:34
@cicero77: Szerintem 100%-ban igazad van , de sajnos nem o az egyeduli aki ebben a szezonban kritikan alul teljesit . Rola gondolom te is nagyon jol tudod , hogy ki az aki tolja a szekeret , es sjnos nem is nagyon van kivel heljettesiteni .
Ma este mindenki elvárása volt a Mol Liga eddigi mérkőzései után, hogy Budapesten megszerezzük a három pontot a Ferencváros otthonában. A vártnál nehezebben jött össze. A mérkőzés hatodik percében sikerül megszerezni a vezetést, miután a hazaiak egy rossz csere után…..
Hajrá Sport Club Ferencváros-HSC 2012.09.16 16:05:44
Csalódott csapatok csatájaként jellemezhetném az összecsapást, ha lenne kedvem alliterálni. Az tény, hogy egyik csapat szurkolóinak mosolygóizmai sem kaptak izomlázat a szezon eleji produkcióktól, Dobos Tamásék az első pont mellett a góllövő ütőket is keresik, a mieink a…..
Az idei szezon második mérkőzésére került ma sor, volt amin javítani, hiszen két nappal ezelőtt a Vákár Lajosban kaptunk ki a ligaújonc Érsekújvártól. A találkozó langyosan kezdődik, valamivel a mieink aktívabbak. Az első komolyabb lehetőség Molnár Zsolt előtt adódik,…..
Hajrá Sport Club Horváth távozik 2012.07.16 09:22:00
Közel két év után Horváth László távozik a klub éléről. Bővebben ITT olvashatnak az indokokról...
csabo74 2012.07.19 21:34:52
@A Hofi: Ezt hazudjak a Prosport - on : "Jean Pavel este acum preşedintele secţiei de copii a unui club de hochei "
  Ma este eldönthettük volna a továbbjutás kérdését Miskolcon, viszont a hazaiak nagyon harcosan és veszélyesen játszottak, míg mi óriási helyzeteinkből a legnagyobbat sem tudtuk kihasználni a második harmad után.   Az első játékrészben már 2-0-ra vezetünk Hurtaj és…..
csabo74 2012.02.03 19:17:48
@vula2005: kerest en is csinaltam de sajnos meg se jelent a tobbi kozott
  A Mol Liga negyeddöntők gyorsan lezárultak már hétfőn, hisz a Miskolc a Fradit, a Brassó pedig a Steauat búcsúztatta hazai pályán két mérkőzésen. Így az is eldőlt, hogy a miskolciakkal kell megvívni a döntőbe jutásért. Nem lesz egyszerű menet, de bízzunk a csapatban…..
csabo74 2012.01.26 15:48:46
Hajrá Sport Club Újra itthon 2012.01.08 11:49:00
   A pénteken Karcfalván megvívott mérkőzés után ma este újra a Vákár Lajos jegén láthatjuk a HSC Csíkszeredát a Sapa Fehérvár AV19 ellen. A mai ellenfél két napja a katonacsapattól 9-8-as vereséget szenvedett egy igazán fordulatos és izgalmas mérkőzésen. Hajrá…..
          Izgalmasan indult a “nagyok” csatája, a bukaresti alakulat otthon hagyta azt a formáját, amely a gyorsan bekapott gólokról szól. Erőteljes kezdés után a vendégcsapat magára öltötte a támadói öltönyét és hamar gól is született…..
csabo74 2012.01.03 20:58:22
@icsaba: És Mólnar Zsolt miért ült a padon ???
csabo74 2012.01.03 21:13:55
@icsaba: Nem akarok belemerulni oljan dolgokba ami nem az en dolgom de szerintem nem pont ez a ket srac kellene nyomja a padot. ( a merkozesen ott voltam mint mindig , csak nem ertettem hogy miert van igy )
  Minden kedves olvasónknak, szurkolónak és jégkorong-szerető embernek kívánunk egy örömteli, békés, boldog karácsonyt!          Széllyes Sándor - Székely Karácsony Hóba temetkezett csíki havasokon, Áron – egymagában…..
csabo74 2011.12.24 18:22:14
Hajrá Sport Club Rangadó 2011.12.04 12:46:00
  Ma a dunaújvárosiakkal csapunk össze a Mol Liga rangadóján. Annak ellenére, hogy nem a legjobb felállításban lépnek jégre a vendégek nem számíthatunk egy könnyű mérkőzésre, erről Nagy Béla edző is így vélekedik. Hajrá fiúk!..
csabo74 2011.12.04 21:31:12
@....s estifény:Sajnos ugy nez ki , hogy ezek a dolgok a cserepad mogul nem latszanak . Nem az en dolgom a csapat illetve a sorok osszeallitasa , de a velemenyem az , hogy ami nem megy (akinek nem megy ) azt nem kell eroltetni mindaddig amig volna mivel(kivel) potolni .
csabo74 2011.12.05 16:37:27
@rmad: Őszintén amikor irtam azt a pár sort , rá nem is gondoltam mert rajta kivül vannak olyan jatékosok akik ülhetnének a padon addig amig példaul Virág játszik .
Hajrá Sport Club Ismét az élen 2011.10.31 20:47:00
Ma este a Miskolci Jégcsarnokban mérkőztünk meg a listavezető hazaiakkal. Legutóbb is sikerült őket legyűrni idegenben, viszont itthon vereséget szenvedtünk. A mai találkozón ismét csapatunk bizonyult jobbnak és két gólos győzelmet aratott a miskolciak felett. Szép volt fiúk!..
 Ma este a tavaly óta megerősödött Újpest fogadott minket a Mol Ligában. A mérkőzés jól indul, két gólos előnnyel vonulhatunk az első szünetre. A második játékrészben növeljük előnyünket, Becze, Novak és Szőcs mellett az hazaiak részéről Gergely is megzörrenti a…..
   Ma este kezdi meg szereplését a magyar válogatott a Divizió I-es világbajnokság budapesti csoportjában. A válogatott ellenfelei Hollandia, Dél-Korea, Spanyolország és Olaszország (Japán az őket ért katasztrófák miatt nem vesznek részt a világbajnokságon). Az első…..