gergelyzoli

0 bejegyzést írt és 95 hozzászólása volt az általa látogatott blogokban.

Az utolsó percekig izgulnia kellett a HSC Csíkszeredának a HC Érsekújvár ellen a MOL Liga elődöntőjének első mérkőzésén, de végül összejött a nagyszerű hazai győzelem.  Nagy reményekkel várták a HSC Csíkszereda játékosai a HC Érsekújvár elleni Mol Liga elődöntő…..
  Nagy Béla edző nyilatkozott a tegnapi meccsről és ejtett néhány szót a holnapi dunaújvárosiak elleni összecsapásról is. Ezt itt olvashatják...
gergelyzoli 2011.09.20 17:35:50
@tuske: Milyen beltéri egységed van?
gergelyzoli 2011.09.20 18:04:22
@tuske: Mármint milyen márkájú beltérid van? Nekem echosmart, s azzal megy. Irjál valamilyen elérhetőséget, még messenger vagy skype s elisbeszélgethetünk, mert kell hogy menjen.
gergelyzoli 2011.09.20 18:13:14
@tuske: Írtam skypeon.
Újabb tévés meccs este hatkor 2011.09.19. 14:31 Hblog..
gergelyzoli 2011.09.19 19:20:25
gergelyzoli 2011.09.19 20:02:09
A második harmad utáni kiértékelés és összefoglaló: upfile.in/8byp32ig6v61/DigiSportPlu-J-gkorong-s2-n0.ts
Ajánlott codec: k-lite odec pack, ajánlott player: MediPlayerClassic-HomeCinema
Alaposan belekezdett a Miskolc 2011.09.09. 21:49 kultúrmisszionárius..
gergelyzoli 2011.09.10 06:33:44
Miskolc - Ferencváros meccs 2. harmada utáni interjú, és kiértékelés letölthető innen: upfile.in/ntaaof9foy53/DigiSportHu-hoki.ts és upfile.in/x0fh7r5v651y/DigiSportHu-hokikiertekeles.ts Hamarosan a mérkőzés végi kiértékelést is feltöltöm. A lejátszáshoz k-lite codec pack, és mediaPlayerClassicüHome cinema ajánlott.

mérkőzés végi kiértékelés: upfile.in/3nm0a45simmg/DigiSportHu-kiertveg.ts
Bemutatkozik az új Dab.Docler -2011.09.09. 12:48 F. Kapus / jegkorong.blog.hu ..
gergelyzoli 2011.09.09 20:17:59
A Miskolc - Ferencváros meccs 2. harmada utáni interjú, és kiértékelés letölthető innen: upfile.in/ntaaof9foy53/DigiSportHu-hoki.ts és upfile.in/x0fh7r5v651y/DigiSportHu-hokikiertekeles.ts Hamarosan a mérkőzés végi kiértékelést is feltöltöm. A lejátszáshoz külite codec pack, és mediaPlayerClassicüHome cinema ajánlott.
Hajrá Sport Club Csak egy pont! 2011.09.06 21:58:00
  Nem sikerült megnyernünk első Mol Ligás meccsünket, ami egyben az egész bajnokság nyitómérkőzése is volt. Pedig nyugodt szívvel elvárhattuk, hogy kedvenc csapatunk legyőzze a fehérváriak farmcsapatát. Ez azonban nem sikerült ma este, és büntetőlövésekkel alulmaradtunk,…..
A Volán kiütéses sikerrel nyerte meg az ifj. Ocskay Emléktornát -2011. 09. 04. / nso.hu A Fehérvár nyerte az emléktornát -2011.09.04. 21:11 F. Kapus / jegkorong.blog.hu..
A magyar és az olasz bajnok a döntőben 2011.09.03. 22:54 F. Kapus..
I. harmad: 4. perc: Petres ellen követnek el szabálytalanságot, amiért a spori 2+2 percet oszt ki, hisz vérzik játékosunk orra. Beszorítjuk az dunaújvárosiakat, nagy helyzeteket hagyunk ki. 6. perc: Sevela kap 2 perces kis büntetést Molnár Zsolt akasztásáért. Nem sikerül…..
gergelyzoli 2011.09.04 19:51:02
@Kreck: Nagyon szivesen. Sajnálom, hogy az egész meccset nem tudtam felvenni. Sajnos csak 2Gb-os pendriveom van, s arra nem fért volna fel ilyen formátumban a teljes meccs.
gergelyzoli 2011.09.04 20:06:28
Tanyavilág Hegesztjük! 2011.02.03 11:05:00
Sziasztok!Észrevettük, hogy egyes farmok néhány napos időutazáson mentek át, javítjuk a hibát.Ha hibát jeleztek felénk ezzel a jelenséggel kapcsolatban, akkor az nagyon sokat segít. De csak akkor, ha a következőképpen teszitek:1. A játék felületén jelentsétek, ne itt kommentben.…..
Az ittas vezetés mindenhol komoly probléma, de a Braziliában a hírek szerint az átlagnál is nagyobb gondot jelent, köszönhetően annak, hogy a fiatalok többnyire egyáltalán nem tartják elítélendőnek, ha valaki ittasan ül a volán mögé. Ezért az egyik helyi szervezet egy rendhagyó…..