naeztaztáneccerértemhejj

0 bejegyzést írt és 157 hozzászólása volt az általa látogatott blogokban.

Holnap este fél hattól folytatódik a döntő Brassóval szemben. Az első meccsen hosszabbításban szenvedtünk vereséget hazai jégen, de pénteken a fiúk 6-1-es győzelemmel válaszoltak erre. Itt a lehetőség visszavenni a pályaelőnyt. Hajrá fiúk! ..
Mindenki csak a mérkőzésre koncentrál 2012.02.21. 12:53 F. Kapuselozo meccsen itt volt ingyen stream: http://rokksi.blogspot.com/esetleg: http://nowwatchtvlive.com/2011/07/sport-tv1-live-sport-tv1-slovenia-free-sport-tv1-watch-sport-tv1/vagy:…..
naeztaztáneccerértemhejj 2012.02.21 20:12:39
  Holnap este 19:30-tól a Vákár Lajos Műjégpályán csapunk össze a jegesmedvékkel. Ez a találkozó fog dönteni a döntőbe jutásról, ezért menjünk ki és szurkoljunk a fiúknak teli torokból és tiszta szívből. Hajrá Szereda!..
 Új edzőt igazolt a HSC Csíkszereda Eduard Giblak személyében. A szlovák edző vasárnap Magyarországon csatlakozik a csapathoz. Részletesebben itt olvashatnak róla. Isten hozta a csapathoz, és sok sikert kívánunk újdonsült vezetőedzőnknek! ..
naeztaztáneccerértemhejj 2012.01.14 13:19:21
Kozuch idei harmadik shutoutjának, Moldován Ervin duplájának és az egész csapatnak köszönhetően legyőztük a Fradit. Kicsit bővebben itt olvashatnak az összecsapásról.  Lányaink 18-0-ás vereséget szenvedtek a francia bajnokcsapattól. Az első nap után úgy tűnik, hogy a…..
 Nagy valószínűség szerint ma este az utolsó szalmaszálba kapaszkodhatunk, ami a román bajnokságot illeti. Egyetemi kötelezettségek miatt sajnálatos módon az élő szöveges tudósítás csak a második harmadtól lép érvénybe, de annál nagyobb tisztelettel és…..
naeztaztáneccerértemhejj 2011.03.23 21:20:52
Nagy Béla edző nyilatkozott a délelőtti edzést követően...
naeztaztáneccerértemhejj 2011.01.22 17:29:26
@ilyéslaci: én is vaciláltam, de mivel az első kettőn otthon voltam , így sok lett volna, na de nem ez a lényeg. Szívem szerint ma letudnám ezt a meccset hogy az otthoni közönségnek legyen egy nagyon jó napja, sörrel, szilvával, na meg a holnapi nem munkanappal. ne mindegy hogy ma vagy holnap dől el, mármint buli szempontjából.
  A negyedik meccset is lejátszotta a HSC Csíkszereda és a Dab.Docler csapata Dunaújvárosban. A tegnapi mérkőzés után lélektanilag mi álltunk jobban, de a hazaiaknak  is mindenképp hozniuk kellett volna ezt a találkozót.  Jól kezdenek a hazaiak, a második perctől…..
naeztaztáneccerértemhejj 2011.01.21 14:47:10
@mik vogymuk: hát ez most kimarad broo, így is örvendek hogy a remélhető 5 meccsből 3 at végigüvöltöttem, egyet meg a tv adott.A múlt hétvégi kúra is jól esett, de egyelőre májtea a kedvenc italom....::)))))Nehogy bedőlj ennek, teli van a hütő és szilvával és nem a gyümölcsre gondolok, kis unicum is akad, mindezeket sör veszi körül és várom, háha valami hacker féle banda közvetíti a meccset.
Adjátok meg holnap a TÁMADÁÁÁÁST!!!
naeztaztáneccerértemhejj 2011.01.21 14:48:45
@mik vogymuk: a hütő utáni és nem illik a szövegkörnyezetbe::))
  Ma este Dunaújvárosban rendezték a Mol Liga döntőjének harmadik mérkőzését. A csapatok közötti párharc eredménye a mérkőzés előtt 1-1 volt, ezért nagyon fontos lett volna elhozni legalább egy győzelmet idegenből. A mérkőzést a jó hírű szlovák…..
naeztaztáneccerértemhejj 2011.01.20 12:33:58
@sziksza: jogos, amugy kb 2-3 alkalom volt hogy valami nem odaillőt kezdett el valaki közüllünk, de nem sokáig, mert rájött hogy egyedül van.
Nagyot szurkoltunk fiúk, zsiráf hozta a formáját, gratula hozza, extázisban volt, de másképp nem is lehet.Én az egészből azt bírtam hogy a 3 dik harmadban az egyik dabos hokis csak ugy kérte a szurkolóit hogy valamit mozdítsanak, mert elég gyengén támogatták őket.Mondjuk mellettünk csak az lehetett volna hangosabb, ha a csarnokban mindenki üvőlt.
naeztaztáneccerértemhejj 2011.01.20 13:59:18
@wa1907: én végighallgattam a mondókát, de a vége maradt meg, amig kb az volt h a bíró nem is tudja hogy a felesége egy k....
Lényegtelen, jó volt az este, kössz mindenkinek.
Dab.Docler–HSC Csíkszereda 1-2 2011.01.19. 20:21 Hblog / jegkorong.blog.hu MOL Liga-döntő: két lőtt gól is elég volt a sikerhez2011.01.19. 21:20 / icehockey.hu Újvárosi sikerével jutott ismét előnyhöz a HSC 2011.01.19. 22:12 / nso.hu Okos játék, megérdemelt siker…..
   Itt olvashatnak egy rövid interjút csapatunk cseh játékosával, Novákkal...
naeztaztáneccerértemhejj 2011.01.18 15:36:05
@Csak a Sportklub : Sztem csak a holnaputánira üljetek össze,a magyar sport2 adja, szerdára nem ír hokit egyik sem, ugyhogy holnap sokan leszünk.
TÁMADÁÁÁÁÁSSSS!!!::))))
port.hu/tv csütörtök
17:45 Jégkorong (élő)
MOL Liga, döntő, 4. mérkőzés, Dab.Docler-HSC Csíkszereda
  Csütörtökön este 18 órától csapatunk vezetősége találkozóra hívja a szurkolókat!..
naeztaztáneccerértemhejj 2011.01.12 14:01:00
naeztaztáneccerértemhejj 2011.01.12 20:13:50
@naeztaztáneccerértemhejj: kössz, megoldottam :)) ott leszek 23 asban
Sikorcin döntőbe lőtte a HSC Csíkszeredát  2011.01.08. 20:11 F. Kapus..
naeztaztáneccerértemhejj 2011.01.08 21:30:21
@a. Bárd: nem rossz amit írsz barátom, de:
Kozuchnak a seggét is megcsokólhatja a csapat, mert ha odafigyeltél olyan helyzetekben hárított, hogy én meg társaim már rég bent láttuk.Novak és társai meg kitettek magukért,látszott hogy akarják, amint az is hogy a mai napon ha valaki tudott valamit hasznosat hozni, azok ők.
Szomorú vereséggel ért véget a ma esti Mol Liga elődöntő második mérkőzése, mert csapatunk kikapott az egyébként egész meccsen unszimpatikusan játszó Vasas HC-tól. De egyben idegesítő is, mert az első harmadon kívül – amikor az ellenfél dominált – a csíkiak…..
naeztaztáneccerértemhejj 2011.01.05 17:50:52
@Bűre: péntek este 7kor káposztáson
naeztaztáneccerértemhejj 2011.01.07 11:20:48
@Zsiraf.Remete: @sly001: én is viszek 4 embert
naeztaztáneccerértemhejj 2011.01.07 13:33:23
  Óriási küzdelmet ígért a ma esti Mol Liga elődöntő első mérkőzése, amiben nem is lehetett csalódni, végig nagy küzdés és kemény játék jellemezte a találkozót. A meccset a horvát Verdan Krcelic vezette.  Nagy iramban kezdenek a csapatok, már az elején…..
Hajrá Sport Club Ajándék! 2010.12.30 19:47:00
A Csíkszeredai Sportklub Szurkolók Egyesülete egy leukémiás csíkszeredai kislánynak adományozta a két százalékos adófelajánlásokból begyűjtött összeget...
Csökkent a különbség a Mol Liga három élcsapata között, miután a dunaújvárosiak hazai jégen másodjára is legyőzték a HSC Csíkszeredát, a Miskolc meg simán nyert Újpesten. A Dab.Doclerben kiválóan védett az újonc Timo Lindström, akit nem tehetett próbára a vendégek…..
naeztaztáneccerértemhejj 2010.11.02 22:47:12
@Sala Jenő: idegesítő mikor hülyére vesz egy egész csapatot, mi? ott ütik vágják, ő meg csak mosolyog, nem egyszer kavart össze 2-3 dabost, és mindezt olyan könnyedséggel,mintha edzésen lenne.
Amúgy Gratulálok a kitűnő kölcsönkapusnak.Volt 3 nagy védése, statisztikáját meg rengeteg belelövéssel segítettük. De a lényeg hogy jó húzás volt, na meg a kedvenced:)(NOVAK) elöbb meghajólt előtte, majd meccs végén meg is ölelte. Hát nem szimpatikus:)?
Szép estét!
naeztaztáneccerértemhejj 2010.11.02 23:08:20
@Vincenzo90: durva hoki,van baj nálad is...
naeztaztáneccerértemhejj 2010.11.03 10:06:03
@check: hála vannak még ilyen normális hozzászólások a sok zagyvaság helyett, te egy az egyben leírtad a tegnapi meccs lényegét, minden szó igaz.
   Ma játszottuk le az utolsó meccsünket a Kontinentális Kupa maribori csoportjában. Az ellenfél a Mol Migás Dab.Docler volt. Az előzményeket ismerve nyugodt összecsapásra számíthatott a nagyérdemű, mivel csapatunk már biztos továbbjutó volt, így ellenfelünknek…..
naeztaztáneccerértemhejj 2010.10.25 22:02:06
@Bűre: 2.-án , kedden 18.00 -tól
naeztaztáneccerértemhejj 2010.10.25 22:02:46
  A Kontinentális Kupa maribori csoportjában gyakorlatilag a HSC-Karaganda meccset lehetett kikiáltani döntőnek a tegnapi eredmények után. Egyértelmű volt, hogy a kazah csapat az esélyesebb, de azért a szíve mélyén mindenki reménykedett...   Nagyon…..
naeztaztáneccerértemhejj 2010.10.23 18:01:27
Budapesten vendégszerepelt csapatunk a Mol Ligában a Vasas ellen ma este.A Dunaújváros elleni mérkőzéssel ellentétben ma már pályára lépett a szeredai csapatban Novak, Hurtaj és Papp is. Az első félidő nem sikerül eseménydúsra, csupán Flinta és Hruby kap kisbüntetést,…..
naeztaztáneccerértemhejj 2010.10.04 21:27:20
@Club Drukker..: @csiki drukker: @hajasSC:
Jogos, egyelőre Sikorcin még adós, de nem szabad összekeverni az újpesti szereplését és a mostanit.Más csapat,új emberek, más taktika.De én bízok benne, mert vannak jó megmozdulásai és ami lényeges, szerény, nem kekeckedik, csak a hoki, majd jönnek a gólok, de a 9 játszott meccsből 6 gól 8 asist sem semmi. Novákról a "végre betalált" a tegnapi meccsre igaz, mert sok helyzete volt, nagyon akart, mint Hurtaj is, de ez a Kiss Tamás kapus mindent fogott, ha meg nem akkor belélöttük.
Na de mikor már nagyon kellett, a Novák doctor csak megnyerte a párharcot, és ez a lényeg.
I. harmad: Kozuch kezd a kapuban.Vezet a Fradi! Eade korcsolyázza körbe a kapunkat és passzol vissza Peterdinek, aki a kapuba bombáz, 1-0.Emberelőnyben játszhatunk Vichodil kiállítása után.Góóól! Hruby lő nagy gólt Budainak a 9. percben.Kozuchnak kell figyelnie egy-egy veszélyes…..
Eddigi felkészülési mérkőzésein várakozás alatti teljesítményt nyújtott a Sapa Fehérvár AV19. A Medvescak elleni találkozó hozta a mélypontot, biztos volt, hogy a vezetés nem megy el mellette szó nélkül. Ocskay Gábor szakosztályfőnökkel vasárnap este beszéltünk. "Az…..