Fehérvár–Linz 3-6  2011.01.04. 21:58 kultúrmisszionárius..
Vienna Capitals–Fehérvár 2-3  2010.12.23. 22:09 kultúrmisszionárius..
peterbalogh 2010.12.24 11:57:52
Rotter óriási hibát követett el 2010.12.07. 08:05 F. Kapus..
peterbalogh 2010.12.07 16:46:00
Sofron István visszatér az első sorba 2010.12.05. 12:21 F. Kapus..
Rövid időn belül másodszor is 4-3-ra verte idegenben a Sapa Fehérvár AV19 egyik legfontosabb ellenfelét, az Acroni Jesenicét, a próféta szólott Énekes Lajos edzőből. A hazaiak vezetését gyorsan kiegyenlítette a végre eredményes Holéczy Roger, a második harmadban azonban…..
Jégkorong Fehérvár–Graz 3-4 2010.11.05 21:42:00
A Sapa Fehérvár AV19 két harmadot megnyert a Graz ellen, mégis vesztesen hagyta el a jeget, a közbülső húsz percben négyet kaptunk. Góljainkat Ladányi, Johansson és Vas Márton szerezték, 3-4. További eredmények: Salzburg–Medvescak 5-4, Villach–Jesenice 1-5,…..
peterbalogh 2010.11.06 12:34:31
Jégkorong Fehérvár–Villach 1-4 2010.10.31 20:42:00
Nagyszerű első harmadot produkált a Sapa Fehérvár AV19 a liga egyik élcsapata ellen, de a folytatásban kiderült, hogy a Villach egyelőre jobb nálunk. A meccs az előnyök tökéletes kihasználatlanságán és a hátrányok gyenge kivédekezésén ment el, hiába kaptuk a fórokat…..
peterbalogh 2010.10.31 22:07:06
A második sor szenzációs teljesítményével nyerte meg a Sapa Fehérvár AV19 az október legfontosabb meccsét Jesenicében. Kézenfekvő: a két szlovén csapat a közvetlen ellenfelünk az EBEL-rájátszásért folytatott küzdelemben: az Olimpiját vasárnap legyőztük hazai jégen, ma az…..
Ulf Weinstock, a Sapa Fehérvár AV19 edzője a szezon előtt arról beszélt, rendszeresen látogatja majd a farmcsapat edzéseit is, és az ott jól teljesítők lehetőséget kapnak az EBEL-ben. Egyelőre erre nem került sor, megkérdeztük az érdekelteket, hogyan áll ez a kérdés. A…..
peterbalogh 2010.10.07 12:13:10
Hatalmas meccsen vert bajnokot és listavezetőt a Sapa Fehérvár AV19. Ezúttal nem aludtunk el a meccs elején, már az első harmadban is egyenlő ellenfelei voltunk az EBEL első számú sztárcsapatának, a legtöbb helyzetet érdekes módon hátrányban alakítottuk ki, de ekkor még nem…..
peterbalogh 2010.10.02 10:50:42
Az egyik ismert ausztriai jégkorongos honlap, a hockeyfans.at pontozta és sorba rendezte az EBEL tíz csapatát. Az első 6 helyre kerültek az osztrák résztvevők, őket a Medvescak és a Fehérvár követi, a szlovének mögöttünk vannak. Négy szempontot osztályoztak ötös skálán, fél…..
A 29 éves Ales Kranjc a Sapa Fehérvár AV19-ben folytatja pályafutását. A ponterős bekk az előző szezonban a Vienna Capitals játékosa volt, 63 mérkőzésen 27 pontot szerzett, viszont pluszmínusz mutatója a leggyengébb volt a csapatban, –15. A szlovéniai divízió 1-es…..
peterbalogh 2010.07.30 02:51:05
picasaweb.google.com/116260445611148962843/HockeyHallOfFame#
Palkovics Krisztian utoje a Hockey Hall of Fame-ben.
sajnos a nevet mar nemtudtak rendesen leirni....
peterbalogh 2010.08.02 03:59:26
@Borsy:
hat erdekesek:osszesen 3 magyar vonatkozasu dolog van kint, palko utoje, ladanyi meze,iletve noktol kokenyesei eszter meze.
1. jo dolog hogy magyarok kikerulnek ide.
2.ha jol tudom legalabb meg 3 magyar vonatkozasu dolgot kertek:omar fejvedojet egy majoross mez,vmint ha jol tudom ocskaytol is kertek vmit(sajnos mar nememlekszem)
Csak rakjak ki,akkor ne keregessenek.inkabb maradjon magyarorszagon tobben szivesen latnak magyar hokisok ereklyeit,minthogy a tengerentulon porosodjon a raktarba...szerintem
2011. április 17–23. között Magyarország rendezheti a divízió 1-es világbajnokságot. Erről péntek kora délután döntött az IIHF kongresszusa. A tornára a Papp László Budapest Sportarénában kerülhet sor, a magyar szövetség lefoglalta létesítményt. A feljutásért…..