negyvenhat46

0 bejegyzést írt és 19 hozzászólása volt az általa látogatott blogokban.

Az UTE az OB I.-döntő harmadik mérkőzésén is 100 százalék fölött teljesített – már ha ez lehetséges –, az Alba Volán harmadjára sem hozta azt, amire az EBEL-szezon közben képesnek tűnt, és ez az első két találkozóval ellentétben elegendőnek bizonyult a…..
negyvenhat46 2009.03.17 21:36:26
@AVfan: Szerinted a meccsenként eladott tombolajegyekből (kb. 60-70) hányat vesznek onnan?
negyvenhat46 2009.03.17 21:40:07
@AVfan: Minden meccsen veszek, de még egyszersem nyertem. Kb. 0-150
Pék György csapata 7-3-ra nyert Miskolcon, így a nap másik mérkőzésének eredményétől függetlenül is az élen végzett a második fázis után. Az NZ-Stars nem szakadt bele a tét nélküli dunaújvárosi kirándulásba, de a hazaiakat dicséret illeti: komolyan vették az…..
Közeledik a bajnokság vége, körvonalazódnak az idei kiírás tapasztalatai, látszanak az előnyök és a problémák. Mi is készülünk egy átfogó értékeléssel, javaslataink is lesznek, de kedves olvasónk, Liladínó megelőzött minket. Átgondolt, érvekkel alátámasztott, konkrét…..
negyvenhat46 2009.02.10 18:01:56
@gabute: Melyik???????????????
negyvenhat46 2009.02.10 18:19:13
@gabute: Csak a két újvárosi meccs fér a teáltalad írt 2500 feletti nézőszámba, és ott akkor kb a harmada fehérvári volt. Ennyi. Arról nem beszélve, hogy 4000 vagy a fölötti néző az útobbi időben csak Fehérváron volt.
negyvenhat46 2009.02.10 19:23:26
@Video Tóni: ott voltál? valaha egyáltalán?
Nem két nap alatt érjük utol az olaszokat és a többi, A csoportos szinten játszó válogatottat, mondta a 4-1-es olasz–magyar után Énekes Lajos. Az edző szerint főként a korong nélküli játékot kell megtanulni. Vannak, akik már nem zárkózhatnak fel. "Az első tíz…..
negyvenhat46 2009.02.08 08:48:15
@ylion: Hol tudom megnézni azt a 20-30 zicert?
A magyar válogatott legnehezebb ellenfelével, Lettországgal kezdi az olimpiai selejtezőket. Nem kérdés, a hazaiak esélyesebbek, de ha nagyon jók leszünk, talán meglephetjük őket. A csütörtök délelőtti edzésen jól mozgott a csapat, át kell menteni a formát a mérkőzésre is. Az…..
negyvenhat46 2009.02.05 23:33:54
@D. Gromov: Szerinted?
negyvenhat46 2009.02.05 23:39:14
@hokisap(u)ka: Szivem szerint nsm arra aki jelen állás szerint eldőnti, és a hozzászolásod alapján nem is rád.
negyvenhat46 2009.02.06 08:18:43
@hokisap(u)ka: Hova való vagy?
Két csatár marad le a rigai olimpiai selejtezőkről, tudtuk meg Énekes Lajostól, a válogatott edzőjétől: az újpesti Berta Ákos és a káposztásmegyeri Gröschl Tamás nem tarthat a többiekkel. Mint korábban megírtuk, Berta csak hétfőn került be a keretbe, miután a dunaújvárosi…..
A Blue Brothers szurkolócsoport már feltette honlapjára a magyar bajnok szenzációs pénteki győzelmének videófelvételét. Két gól ugyan hiányzik a tízből, de ez is több, mint a semmi, pontosan nyolc találattal. Gólzápor, avagy EBEL-rekord tovább után...
negyvenhat46 2009.01.25 12:34:22
A mezőny elvben legfelkészültebb csapata az országos bajnokság középszakaszának első mérkőzésén nyögvenyelősen nyert az Alba Volán-farm ellen. Zlocháék többször vezettek két góllal, de a fehérvári fiatalok szépen kapaszkodtak, a végén a kapust is lehozták az…..
Sérülések és betegségek miatt mindössze nyolc csatárral játszik az Alba Volán péntek este az egy hellyel előtte álló Olimpija Ljubljanával az EBEL-ben. Énekes Lajos ettől függetlenül bizakodó, hiszen sok játékos számára inspiráló mérkőzés következik.Korábban már…..