@Boy@

0 bejegyzést írt és 197 hozzászólása volt az általa látogatott blogokban.

Egy évvel ezelőtt A Sztárok még nem vesztettek pontot címmel indítottuk az utánpótlás-bajnokságokról szóló cikksorozatunkat. Arról már szóltunk, hogy komoly átrendeződés zajlott a fiatalok mezőnyében, és ennek eredményeként a korábban komoly sikerrel rendelkező klub…..
@Boy@ 2010.11.03 18:07:10
@Rock me Amadeus:

Trancă Dániel székely gyerek csak román családnévvel
Másodpercek hiányoztak ahhoz, hogy a Fenestela Brassó legyőzze a HSC Csíkszeredát a Csíki Sör Kupa második napján. A papíron kevésbé esélyes csapat háromgólos vezetést szerzett Szőcs, Péter és Kiricsenko révén, amelyet egészen az 56. percig meg is őrzött, ekkor Molnár…..
@Boy@ 2010.08.29 11:18:46
@l.isti:

Tény hogy minden csapatban vannak légiosok de amikor tényleg játszani kell (jelen esetben az utolso percek) akkor hirtelen eltünnek a hazai játékosok ' Még csoda hogy létezik válogatott Romániaában !

@SportClub:

Kedves István én nem vagyok Brassó szurkoló .
Csak azt akarom kiemeleni hogy egy ideiglesen sorral (max 2 szezon) a Sportclub nem fog sokat fejlődni .Sőt ugy gondolom hogy kéne hagyni a fiatalokat is küzdeni ugy is ha nincs esélyük.
  Ma játszotta második mérkőzését csapatunk a Csíki Sör Kupán Brassó ellen.   Rosszul kezdődött a mérkőzés számunkra, mert már az elején Szőcs Szabi veszi be Kozuch hálóját. De ezután is gyengén játszanak a fiúk. A második harmadban nem esik gól,…..
Február 16-án, kedden kezdődik a román bajnoki rájátszás, az úgynevezett Szuperliga. Csapatunk a bukaresti katonákkal kezdi a szereplést. Fontos lenne győzelemmel kezdeni a rájátszást a jó folytatás érdekében. Ezért remélhetőleg sokan kijönnek meccsre, egy hasonló hangulatot…..
A fehéroroszok után az oroszok is nyilvánosságra hozták olimpiai csapatukat. Vjacseszlav Bikov az NHL-ből 14 játékost hívott be, a KHL-ből kilencet. Szergej Goncsar negyedik olimpiájára készül, Brizgalov, Markov, Afinogenov, Dacjuk, Fjodorov és Kovalcsuk harmadjára megy ötkarikás…..
@Boy@ 2009.12.25 19:22:46
Kaszala Jánosról, az egykori magyar válogatott csatárról többször írtunk. A 32 éves hokis 2006 óta Új-Zélandon játszik, volt gólkirály és a bajnokság MVP-je. A legutóbbi szezonban – harmadik nekifutásra – az egyéni sikerek után megszerezte csapatával a bajnoki…..
@Boy@ 2009.12.16 16:02:28
@pokerface: Teljes mertekben igazad van .

nekem is a testveremnek ugy dontottek el hogy le tettek tole olyan 10 meterre egy botot es egy kcsit arrebb egy labdat. Akkor eldolt hogy mileyn kezes botot hasznal.

Ami pedig a jobb es bal-kezesseget illeti mindig az erosebb es a magabiztosabb kezeddel fogod hatul(fent) a botot.
A téli szünet előtti utolsó játéknapon három Mol Liga mérkőzés lesz. A Ferencváros a Brassó ellen próbálhatja meg kiköszörülni a csorbát, az SC Csíkszeredának Miskolcon lenne törlesztenivalója, Dunaújvárosban jótékonysági akciót hirdettek. Magyar idő szerint délután…..
@Boy@ 2009.12.06 15:18:46
2-4
Szeptember 11-én, az első fordulóban nyert utoljára a rendes játékidőben, rá két napra pedig hosszabbításban a Brassó. Azóta 15 sima vereség következett, legutóbb pedig egy hosszabbításos a Vasastól. Közel három hónap után ma az új edzőt avató Ferencváros ellen megtört a…..
@Boy@ 2009.12.04 21:13:06
Bármikor bárkit meg tudunk verni, mondta Mihály Árpád a Sapa Fehérvár AV19-ről abban a hosszabb interjúban, amelyet a Jégkorong Tv-sek készítettek vele, és amelyet itt tudnak megnézni. Az EBEL-csapat székely támadója beszélt arról is, mikor jutott eszébe először, hogy magyar…..
A román bajnokságban lejárt az átigazolási határidő. A Mol ligás SC Csíkszereda két, a Fenestela 68 Brassó egy jégkorongozót igazolt. A Steaua Bucuresti sem tétlenkedett, a hírek szerint három légióssal erősítette meg ismét bajnoki címre törő csapatát. Az Sportclub-blog…..
@Boy@ 2009.12.01 18:02:20

Nezzetek meg nem lehet senki ez a gyerek
Nem igazán tudtuk, mi legyen új videós bejegyzésünk címe. Arra koncentráljunk benne, hogy a Phoenix Coyotes hétfőn hét (7!!) másodperc alatt kapott kettőt az Edmonton Oilerstől, vagy az elsőt emeljük ki e találatok közül. Hát először is, Souray úgy lett gólszerző –…..
@Boy@ 2009.11.25 17:39:17
Jégkorong UTE–Brassó 11-7 2009.11.24 21:06:00
Az UTE a vártnál nehezebben, de legyőzte a Fenestela 68 Brassót. A 47. perc elején még 6-6 volt az állás, majd 54 másodpercen belül három gól is született, így lett 8-7. A mérkőzés végül is az 57. percben dőlt el, ekkor alakul ki a 10-7, az utolsó percben lőtt lila-fehér gól…..
December 29-én és 30-án Dunaújváros ad otthont az egy év szünet után újjáéledő Magyar Kupának, olvasható az MJSZ honlapján. Lesz selejtező is, részletek tovább után.Mivel idén az öt magyarországi Mol ligás csapat vehet részt az MK-ban, valamilyen módon el kell dönteni,…..
@Boy@ 2009.11.24 20:01:46
@sutyi2:

Ez igaz de tavaly akkor is kikapott a HC-tol
@Boy@ 2009.11.24 20:04:00
@sutyi2: Hat tenyleg elszartak de most nagyon jok a fiuk
A mai egyetlen Mol Liga mérkőzésen az Újpest a Brassót fogadja a Megyeri úton, este hatkor. Mindkét csapat vesztesen hagyta el a jeget vasárnap este, ez az újpestiek esetében volt meglepőbb. A mai riválisok múlt pénteki mérkőzésén az Újpest végül biztos győzelmet aratott, de…..
@Boy@ 2009.11.24 19:53:44
Különös eset történt a svéd másodosztály Leksand–Björklöven mérkőzésén. Henrik Andersen, a hazaiak csatára gyönyörű csel után megszerezte első gólját a szezonban, aztán úgy döntött, lendületesen fejezi ki örömét. Lehet, óvatosabban kellett volna. ..
@Boy@ 2009.11.19 21:37:00
Egyetlen másodperccel a vége előtt egyenlített, majd hosszabbításban verte a Penguins a Bostont. Gólparádét rendezett a Detroit és a Vancouver is, a Canucks az eddig remeklő Coloradónak lőtt idegenben nyolcat.Parenteau pénteken érkezett az AHL-ből, szombaton a New York Rangers…..
Sokan fanyalogtak – mi sem örültünk –, amikor kiderült, kevesebb csapat lesz az idén a Mol Ligában, de egyre inkább úgy néz ki, soha nem látott módon kiegyenlített a küzdelem az aktuális szezonban. Ennek újabb bizonyítéka a Miskolc és a Dab.Docler péntek esti…..
@Boy@ 2009.10.15 21:20:15
@geriszu:

székely magyarság büszkeségével

ez szep :D :D :D irhattak volna ugy i hogy Romania legerosebb gardaja
Hajrá Sport Club SC-FTC: 3-2 2009.10.09 19:49:00
Livescore:A nagy iramú mérkőzésen, az első gólt Zsók szerzi kapu előtti kavarodásból, fonákkal! A második találat Hozó nagyszerű lövéséből születik. A bomba a harmad közepéről érkezett Budai Krisztián ketrecébe! A harmadik gól Ordzovensky lövéséből születik, amelybe…..
@Boy@ 2009.10.09 20:30:06
Megkezdődött a meccs, kapuban Kozuch.Jobban nyomunk mint az ellenfél, lövünk mindenhonnan, de még a kapuba nem sikerült juttatni a korongot. Sprencz kiállítását Sándor nem hagyja büntetlenül, 1 oda.A második harmad is 1-0-as eredménnyel zárúl, szintén oda.Szépítünk…..
@Boy@ 2009.10.07 16:02:17
@csoka 78:

OK is jok peldanak ez eleg erthetetlen dolog !
@Boy@ 2009.10.07 18:17:15
@székely hokis:

Szép vélemény ! Abszolút igazad van , tényleg inkább bizonyítani karnak az újak de a régi játékosok miért nem bizonyítanak ! Nem akarok személyeskedni de muszáj kimondjam példaként Kósát aki már évek óta kapja a fizetést de mivel alaptag ezért senki sem rúgja ki ' Másik pedig a légiósok : A klub a költségvetésének kb 25-45 1öö%-át a légiósok fizetése teszi ki . Ennyi pénzért hozzanak már rendes légiósokat ! Gyertek fiuk még messze van a vége !
@Boy@ 2009.10.07 19:06:25
@csakasportclub:
Voltak az ujsagban adatok
Az ifjúsági bajnokságban újabb két mérkőzést játszott a ISK-SC csapata: csütörtökön Debrecenben győztek 7-3-ra, szombaton viszont 2-1-re alulmaradtak Székesfehérváron. Hat mérkőzés után 12 ponttal vezetik is a táblázatot, ami azonban nem releváns, hisz a többi csapat maximum…..
@Boy@ 2009.10.07 16:03:40
A Chicago visszavágott, de a Detroit megint kikapott az európai meccseken. Másodszor is magabiztosan nyert a Washington. Sidney Crosby és John Tavares első találkozását a Pittsburgh sztárja nyerte, mindketten gólt lőttek, Tavares élete első meccsén az elsőt. A New York…..
@Boy@ 2009.10.05 11:26:43
20 órától, itteni idő szerint elkezdődött Pesterzsébeten a Ferencváros-Sport Club mérkőzés.A 10. percben Moldován Ervin talál be, Bíró Ottó átadásából.Vége az első harmadnak, az eredmény maradt, 1-0-ra vezetünk.II. harmad A második harmad 0-0-as döntetlennel…..
Két mérkőzést játszanak ma este a Mol Ligában, egyet elhalasztanak. Ismét izgalmas péntek esti időtöltésben lehet részük azoknak, akik a jégkorongot választják. Este hatkor Dunaújvárosban az Újpest lép jégre. Az első összecsapáson 8-2-es hazai győzelem született, Újpesten…..