hull17

0 bejegyzést írt és 27 hozzászólása volt az általa látogatott blogokban.

Alighanem a szezon legnagyobb OB I.-es meccsét játszották vasárnap kora délután a Megyeri úton, a lila-fehérek tíz perccel tovább voltak teljesen egyenrangú ellenfelei az Alba Volán EBEL-csapatának, mint pénteken, a bajnoki döntő első mérkőzésén. Nagy iramú, élvezetes csata…..
hull17 2009.03.15 18:57:46
@noncsi28: ne haragudj,ha az önérzetedbe gázoltam
hull17 2009.03.15 19:00:31
@Qfajka: nem az ob 1 ben
hull17 2009.03.15 19:17:53
@Qfajka: az idei évet nézve!!
Az OB I.-döntő összes mérkőzését közvetíti a Sport 1 vagy a Sport 2, akárhány lesz is. A Magyar Jégkorong Szövetség összegyűjtött jó néhány érdekes adatot, közleményt adott ki, ennek fontosabb pontjait ismertetjük, amelyekről még nem esett szó nálunk. Az Alba Volán és…..
Pék György csapata 7-3-ra nyert Miskolcon, így a nap másik mérkőzésének eredményétől függetlenül is az élen végzett a második fázis után. Az NZ-Stars nem szakadt bele a tét nélküli dunaújvárosi kirándulásba, de a hazaiakat dicséret illeti: komolyan vették az…..
hull17 2009.02.24 21:38:29
A magyar válogatott legnehezebb ellenfelével, Lettországgal kezdi az olimpiai selejtezőket. Nem kérdés, a hazaiak esélyesebbek, de ha nagyon jók leszünk, talán meglephetjük őket. A csütörtök délelőtti edzésen jól mozgott a csapat, át kell menteni a formát a mérkőzésre is. Az…..
hull17 2009.02.05 18:58:32
hull17 2009.02.05 19:00:26
Peterdi Imrének vírusos gyomorrontása van, nem vehet részt a válogatott felkészülésén, tájékoztatta blogunkat Imre Lajos csapatvezető. Pat Cortina kapitány az újpesti Berta Ákost hívta be helyette a tartalékok közül. A keret ma délután háromkor találkozik, ötkor pedig…..
A legjelentősebb nemzetközi hokifórumon, a HFBoardson közzétették a 2010-es NHL-draft előzetes, nem hivatalos top százas listáját. A Svédországban szereplő és a magyar juniorválogatottban is bemutatkozott Hári János a 76. helyen található. A bővített listán, de a százon…..
Az alapszakaszgyőztes elég nagy meglepetésre nem bírt a megerősödött Ferencvárossal, helyszíni emberünk már az első harmad után azt jelentette, hogy ez az FTC nem az az FTC, amelyet a Mol Liga utolsó fordulóiban láthattunk.A lila-fehérek ezzel együtt megszerezték a vezetést,…..
hull17 2009.01.28 22:08:31
@Vincenzo90: Jó játék volt!csak kár,hogy az ute fáradt volt a hétvégi túra miatt!!
Miért kéne az eröket összemérni?Mindenki tudja,hogy a volán jobb,de miért jönnek az ob1-be!!??Ez kicsit felháboritó!!!!
Ha nem megy odakint akkor majd jó a hazai is????
Nem engedném!!!!

Hajrá UTE
hull17 2009.01.29 19:48:41
@hokikori: Remek zeljesitmény?nézz a tabellára!!!
És ajövöt ne is emlitsük ugye!!ha csak ugy bejönnek az ob1-be játszani,tuti gyöznek,ez nem vitás,de melyik szponzornak jo,hogy már az év elején eldöl a bajnoki cim!!!!biztos kitartoak lesznek majd,föleg ebben a gazdasági válságban!!!
Jégkorong Örökrangadó Újpesten 2009.01.28 17:06:00
Ma délután-este a negyedik kerületre figyelnek a hokikedvelők. Két mérkőzéssel megy tovább a magyar bajnokság középszakasza Káposztásmegyeren és Újpesten.Fél hatkor kezdődik Káposztásmegyeren a Miskolc vendégjátéka. A miskolciak jelentősen erősödtek Foltín és Franc…..
hull17 2009.01.28 22:12:32
@Fradi-Mate: Ha ennyire imádod öket,miért nem élöben nézed??????
Az SC-nél már azt számolják, hányszor játszanak még a szezonban a HC-vel, a HC vezetőedzője szerint a Mol Liga létrehozása mindkét ország jégkorongját fellendítette, az UTE magyar bajnokságot szeretne nyerni, a Starsnál a játékkal elégedettek.Gál Sándor, SC Csíkszereda:…..
Az elmúlt két napban kissé elfáradtunk. Nem a cikkek írása és szerkesztése amortizált le bennünket. Hanem az, hogy csúnyán elromlott itten a hangulat. Olvasóink egymásnak estek és ránk támadtak. Az elmúlt 48 órában egyebet sem tettünk, csak kommenteket olvastunk, válaszoltunk,…..
Hatvanöt percen át nem tudtak gólt lőni az érdekeltek a miskolci tévés meccsen, a győztes találatot a hazaiak vitték be, 1-0. A Dab.Docler 6-4-re nyert Bukarestben a Steaua ellen, immár szinte biztos, hogy két magyarországi résztvevője lesz a playoffnak, de még nem tudni, a…..