csoka 78

0 bejegyzést írt és 125 hozzászólása volt az általa látogatott blogokban.

Alacsony színvonalú, rengeteg technikai hibával tarkított mérkőzésen a taktikusan játszó, de semmi extrát nem mutató Steaua Lusneac 25. percben szerzett góljával legyőzte a rendkívül gyenge napot kifogó Sportklubot, újabb bukaresti túrára kényszerítve a kék-fehéreket. Ismét…..
Rettenetes sorozat végére tett pontot ma este az SC Csíkszereda. Négy sorozatban elvesztett mérkőzés után győztek a Ferencváros ellen. Előnyből lőtték mind a három góljukat, kétszer vezettek két góllal, kétszer zárkóztak fel a vendégek egy gólra, de egyenlíteniük nem…..
csoka 78 2009.10.10 07:29:01
@csatoimi: Ez a helyes kifejezes.Ezt en is alairom.
Megkezdődött a meccs, kapuban Kozuch.Jobban nyomunk mint az ellenfél, lövünk mindenhonnan, de még a kapuba nem sikerült juttatni a korongot. Sprencz kiállítását Sándor nem hagyja büntetlenül, 1 oda.A második harmad is 1-0-as eredménnyel zárúl, szintén oda.Szépítünk…..
Gábor fiam meghalt éjfélkor szívinfarktusban! – írta blogunknak sms-ben id. Ocskay Gábor, az Alba Volán ügyvezetője. A klub válogatott hokisa harmincnégy éves volt. Az MTI hírösszefoglalója szerint a játékosokat és a vezetőedzőt sokkolta a halálhír."Gábor éjfélkor…..
Hajrá Sport Club Emlékezés 2009.03.25 12:43:00
 Csíkszeredában ma este 19.00 órakor lesz megemlékezés az elhunyt Ocskay Gáborról. A kiváló székesfehérvári jégkorongozó emlékére az olimpikonok emlékművénél gyúlnak a gyertyák.A hír lesújtotta a Sport Club vezetőségét, játékosait, szurkolóit. Együttérzünk…..
A negyedik mérkőzésen voltak szép gólok, csúnya belépők, de a bajnok ezúttal is bebizonyította, hogy miért is ő a bajnok. A mérkőzés a tegnapihoz hasonlóan kezdődött, vagyis pontatlan és lassú játékkal. A csapatok várták, hogy az ellenfél hibázzon. A bírók…..
csoka 78 2009.03.22 18:55:40
@felsh: Koszi.A tavalyit nem tudtam.De az iden ezekkel a versekkel,megyek locsolni:)
csoka 78 2009.03.23 04:31:00
@HC4ever: Mindig ilyen NYUSZI leszek s erre a meccsre befizetek :)
Csökentette hátrányát a HC Csíkszereda a román bajnokság döntőjének harmadik mérkőzésén. Az 5-3 után összesítésben 2-1-re vezet az SC, a negyedik csata vasárnap lesz. Kedves olvasónk, Eye jóvoltából egyenesen a helyszínről tudósítunk. Az SC edzője, Gál Sándor…..
2-0-ra vezet a román bajnoki döntőben az SC a HC Csíkszereda ellen. Mihály Árpádék szombat délután harmadszor próbálják meg a papírformát érvényesíteni. Mert abban mindenki egyetért, hogy az alap- és a középszakaszban nem véletlenül végzett az élen a HC. Mindeközben a…..
csoka 78 2009.03.20 19:53:07
Rövid interjú a Sport Club edzőjével, Gál Sándorral.  Mintha a régi sorok visszaállításával feltámadt volna a csapat...'' Természetesen a jégkorongban is, mint bármely más csapatsportban nagyon sokat számít az együtt játszott idő. Itt főleg Hozóék sorára gondolok,…..
"Soha ne becsüld alá egy bajnok szívét": egyik kommentezőnk hozzászólásából ragadtam ki az idézetet, mivel amit elművelt a Sportclub az utóbbi két román bajnoki döntőn, az valami elképesztő.  Hányan írták le a bajnok szívét, amikor a középszakaszban…..
csoka 78 2009.03.17 18:04:21
@szekely gobe: Szia.Ezzel a kijelenteseddel egyetertek en is.Sott ez mellet teszem le en is a voksomat.Hajra Szekelyseg,Hajra Jegkorong.U.I.Hajra Sport Club!!!!!
Jelentős meglepetésre vezetni sem tudott a HC az SC ellen a román bajnoki döntő első mérkőzésén. Sok kiállítással és sérüléssel járó csata volt az, de szerencsére csak az egy eltiltott, Saluga nem áll csapata rendelkezésére vasárnap. Romániai idő szerint 14.30-kor,…..
Hajrá Sport Club Folytatás ma... 2009.03.15 09:50:00
        Ma délután 14,30-tól folytatódik a bajnoki döntő a második mérkőzéssel. A folytatást előnyben várhatja a Sport Club szerdai győzelmének köszönhetően.  A pszichikai előny megvan, kérdés, hogy mennyire tudnak élni ezzel.…..
Este hatkor kezdődik a magyar bajnoság döntője. Négy nyert mérkőzésig küzd az Alba Volán és az UTE. Rég látott várakozás előzi meg a találkozókat. A szurkolók a lilák remek védekezésére és a légiós soruk támadójátékára alapozva már-már EBEL-színvonalat jósolnak. A…..
csoka 78 2009.03.13 19:28:51
@Eye: Koszi azt mar megkaptam.Gondoltam hogy online kozvetites is van valahol.De megegyszer koszi.
csoka 78 2009.03.13 20:32:23
Az első döntő:19:15, Csíkszereda, Vákár Lajos műjégpályaI. harmad:Góól(0-1)05:15 - A székely sor hozza az első gólt.A Sándor Szilárd indította akció után a  kipattanót nem hibázza el Péter Robi!Góól(0-2)10:06 - Ugyanaz a sor a kétperces duplakiállítás végén Kósa…..
csoka 78 2009.03.11 21:18:06
@satriani: Ne haragudj de a birok mindket felre tevedtek es fujtak.Pl:Hozo szeme serult es Pire 2 percet kap.Utanna mi kapunk 2x2 percet egy szabalyos bodycsekkert.Na akkor kinek es hogy fujtak?
Ma este 19.15-kor elkezdődik a 2008/2009-es jégkorong idény záróakkordja. A román bajnoki döntőben a két csíkszeredai csapat találkozik, a Sport Club és a HC. A döntő egyik fél négy  győztes meccséig tart. Legtöbb hét mérkőzést láthatunk idén még a két csapat…..
csoka 78 2009.03.11 14:38:05
Hajrá Sport Club Válogatott 2009.03.10 14:43:00
A prosport.ro szerint a HC Csíkszereda és a bukaresti Steaua játékosai nem kívánnak részt venni az idei divizió I. világbajnokságon.A HC Csíkszereda játékosai Mihály Árpád mellett állnak ki, akit eltiltottak, mert nem jelent meg a felkészülési tornán. Szolidaritást vállalnak a…..
csoka 78 2009.03.10 14:57:41
A magyar bajnoki címvédő és első számú kihívója is 2-0-ra vezet az OB I. elődöntőiben. Mindketten idegenben győztek a második mérkőzéseken, az Alba Volán 5-3-ra verte jelentős nehézségek közepette a Dab.Doclert, az UTE pedig 4-2-re az NZ-Starst. A Dab.Docler alaposan…..
A teljes EBEL-kerettel megyünk Csíkszeredába, a tervek szerint 21 mezőnyjátékos és 2 kapus utazik, mondta blogunknak Ocskay Gábor a háromcsapatos csíki szupertornáról. Az Alba Volán szakosztály-igazgatója komoly presztízsmérkőzésekre számít. "A tornát Csíkszereda városa…..
csoka 78 2009.02.19 18:13:01
@chubby474: Nem tudtam.Sajnos nem voltam a merkozesen.Koszi az infot.
csoka 78 2009.02.19 18:22:46
@uprmedia: Igen baratok koze josztok.Nincs miert felnetek.Meg nem oltunk meg senkit es nem is fogunk.Es nincsenek itt olyan emberek mint Veszprembe akik csak ugy egyett leszurnak hobibol.Hajra SC
csoka 78 2009.02.19 19:35:52
@uprmedia: Nem sertesnek szantam,csak peldanak adttam.Hogy nyugodtan johettek ide hozzank.Szivesen lattunk.A szekely ember a vendegszereteterol is hires nem csak a hirtelen duherol.Hajra Sc.Hajra jegkorong
A keddi játéknapon mindkét csíkszeredai csapat nyert, így már matematikaliag is biztos, hogy HC–SC döntő lesz Romániában. Négy forduló van hátra a középszakaszból, a HC előnye öt pont az SC előtt. A bronzért a Steaua és a Brassó csaphat össze. Így a szezonban a két…..
csoka 78 2009.02.18 16:26:34
csoka 78 2009.02.18 20:09:43
@csaracso: Ezek a lokott HC-ek"tisztelet a kivetel"vagy elfelejtettek,vagy akkor is fotelszurkolok voltak.Hajra SC
csoka 78 2009.02.18 20:19:58
@szalonnas: Bocs komam.Sajnos mi csocseelek,aminek tartotok ti.Nem tudunk szamolni.Ugyanis nem volt idonk megtanulni.
"Amit a csapat az utolsó hónapban nyújtott, az volt az igazi Alba Volán" – jelentette ki Ted Sator vezetőedző a klub hivatalos honlapjának tudósítása szerint a csapat keddi sajtótájékoztatóján. A honlapról derül ki az is, végleges, hogy az EBEL-csapat jövő héten…..
A HC-nek már csak egy győzelemre van szüksége ahhoz, hogy a Mol Liga első kiírásának győztese legyen, Kurkó János csapata a döntő második meccsén is 3 gól különbséggel verte ellenfelét, 6-3. Mihály Árpád klasszisára kevésbé volt szükség, mint szombaton, két asszisztot…..
csoka 78 2009.02.01 20:42:30
@cicero77: Bocsi ha megbantotalak.Es tars alatt azt ertettem,hogy szurkolotars.Es jo pihenest neked is.Hajra SPORT CLUB
csoka 78 2009.02.02 21:21:50
@@Boy@: Csak egy par szponzort emlitenek meg neked.Remelem nem veszed rossz neven.Csiki sor(Heineken),Amigo Intercost,Borsec,OTP,Stb.Remelem nincs harag?Hajra SC
csoka 78 2009.02.02 21:31:19
@felsh: Igy van ez nem a reklam helye.:)Csak felvilagositaskent irtam.Es meg mas cegeket is tudok.Csak egy par erossebbet irtam.Es meg olyant is amelyik a jovobe is hajlando volna szponzorizalni.
Már meg is van a videónk a HC 5-2-es SC-veréséről, tovább után tálaljuk. Pihenni nincs idejük a csapatoknak, vasárnap délután folytatódik a menet, és kiderül, elléphet-e egyik szeredai a másiktól, vagy egyenlő állás mellett mennek pihenni két hetet. A Sportoldal.ro…..
csoka 78 2009.02.01 10:22:20
@alpec: Es szerintem meg is allnak a helyuket a Volanba,mindharman.
csoka 78 2009.02.01 10:28:31
Az utolsó harmadban nyerte meg az alapszakaszgyőztes a Mol Liga-döntő első mérkőzését, negyven perc után még 2-2 volt az állás. A hivatalos pályaválasztónak volt egy jó formában játszó Mihály Árpádja, a klasszis mesterhármasa elégnek bizonyult a győzelemhez, 5-2.…..
csoka 78 2009.02.01 10:23:52
@rokus: Hello.Hajra Sport Club.
csoka 78 2009.02.01 10:26:12
@rokus: Fenn van a video a tegnapi meccsrol.erdemes megnezni.
Az ex-NHL-es Cam Severson lett a Steaua új edzője. A korábbi tréner sem távozik, Alekszandr Kulikov technikai igazgatóként dolgozik a szezon hátralévő szakaszában. Cristian Carlan jégkorongszakosztály-vezető a bukaresti Prosportnak elmondta: Severson már tartott is egy edzést, a…..
csoka 78 2009.02.01 09:32:36
@Fradi-Mate: Lehetseges,hogy csak neki tetszett.De azert van mit tanulni tolle,mivel,hogy mar megjarta az NHL-t.
csoka 78 2009.02.01 09:50:48
@Fradi-Mate: Az biztos,hogy egy volt NHL jatekos tobbet kellene produkaljon.De nefelejtsuk el,hogy nem a jo jatekosokbol lesznek orokke a jo edzok.Lasd Hagi(foci).