Kérdem én, milyen esemény alkalmával születtek meg a történelem során a legnagyobb tervek? Elismerem, rengeteg tevékenység közepette el lehet képzelni óriási projektek megszervezését, de szerény megállapításom szerint férfiak esetében kizárólag…..
Pumukli00 2013.04.25 15:41:47
@szaboisti: Ennyi! Én még ilyet nem láttam...
Pumukli00 2013.05.05 13:26:37
@sirccm87: Á minek ide orvos? Kúráljuk magunkat folyamatosan ilyen olyan folyékony árpa készítményekkel!:)):))
Észtország és Litvánia legyőzésével a romániai válogatott megőrizte tagságát a harmadik vonalban, e remek videó a lényeget foglalja össze: szép gólok, remek zenei aláfestés és a végére egy kis bohóckodás. Köszönet a videókért a Román Jégkorong Szövetségnek és Nagy…..
Pumukli00 2013.04.27 12:08:57
@l.isti: Egyetértek.

Szívszaggató kedvenceinket látni ebben a mezben...
A szerda esti HSC Csíkszereda – Brassói Corona mérkőzés után a mesterhármast elérő Molnár Zsolt adott egy rövid interjút. – Kívülről nagyon sima volt a meccs. Belülről, hogy tűnt? – Az az igazság, hogy két mérkőzést is nagyon rosszul kezdtünk. Az első 0–2-ről és…..
Pumukli00 2013.04.04 17:13:17

Egyre röhejesebbek! A csíki kontingens (tehát a csapat nagy része) a brassói csapatban, nem tesz meg mindent a csapatáért, Greg szerint...=))
A harmadik, illetve a negyedik mérkőzésekhez érkezik a MOL Liga döntője. Dunaújvárosban a HSC Csíkszereda és a Dab.Docler csapatai osztozkodtak a győzelmeken, a felek ezúttal már Csíkszeredában feszülnek egymásnak.  Csíkszeredába teszi át „székhelyét a MOL Liga”…..
Már Érsekújváron készül a HSC Csíkszereda csapat a jégkorong MOL Liga elődöntőjének harmadik összecsapására. A csíki csapat az első idegenbeli mérkőzésen el szeretné dönteni a továbbjutás sorsát.  Idegenben, a HC Érsekújvár otthonában lép pályára a HSC…..
Pumukli00 2013.03.06 20:04:10
Hajrá Sport Club Hírek 2013.01.16 14:14:45
Maradnak a 7 lejes jegyek A jégkorong MOL Liga alapszakaszának végéig maradnak a hét lejes belépők Csíkszeredában. A vezetőség ezt a döntését még azzal „fejelte” meg, hogy a február 1-én megrendezésre kerülő HSC Csíkszereda – Újpesti TE mérkőzést díjmentesen lehet…..
Minden kedves olvasónknak, szurkolónak, támogatónak, vezetőnek és jégkorong-szerető embernek kívánunk egy áldott, örömteli, békés, boldog karácsonyt! Széllyes Sándor - Székely Karácsony Hóba temetkezett csíki havasokon, Áron – egymagában – fenn a Madarason – Uram,…..
Még szeredai szinten is megcsappant érdeklődés övezte a Románia Kupa négyes döntőjének első mérkőzését, amelyen kedvenceinknek a galaciakkal kellett felvenniük a kesztyűt.  Kisebb (vagy nagyobb, mindenki döntse el) meglepetésre a vendégek előtt adódott az első sokat…..
A Csíkszeredában zajló Challenge Kupa nyitómérkőzésén a lengyel és kazah válogatott remek színvonalú mérkőzést vívott, a rendes játékidő végén 2-2 állt az eredményjelzőn, a hosszabbítás második percében Teszlink gólja a kazahok győzelmét jelentette. A nap másik…..
Pumukli00 2012.12.14 15:47:42
@csatoimi: Ez kicsit erős volt... Még akkor is, ha igazad van. Az székelynek békés nyugodt életre van már nagyon szüksége, nem cirkuszra! Az a román.

Nem lenne ilyen érdektelen a csíki nép, ha nem szoktatták volna el őket a hoki meccs járásra. Tőlünk nyugatabbra, a közönséget kiszolgálják, és kapcsolatot alakítanak ki. Nálunk évek óta ugyanazt kap egy átlagos néző... Kifizeti a helyi fizetésekhez mérten rohadt drága jegyet és megfagyhat a meccsen, ha van még pénze megihat egy teát, tökmagozhat, popcornozhat oszt jó napot. Nincs közönség, mert nem voltak képesek megtartani azt. Hiába tépjük a szájunkat itt néhányan a marketing meg a PR fontosságáról, ha mindenki nagyívben leszarja. A csapat költségvetésére nézve nem lenne mindegy, hogy egy átlag Mol meccsen vagyunk 200-300 esetleg 500, vagy mindig 800 fölött...netán egy szezonban tizenakárhány teltházas meccsel. Ezt amíg nem képesek felfogni és tenni érte addig itt nem lesz változás.
Pumukli00 2012.12.14 15:48:47
Remek végjátékkal harmadik meccsét is megnyerte a házigazda válogatott, ezúttal Litvániát verték egy cseppet sem egyszerű meccsen Keresztes Ottó tanítványai. A 4. percben a litvánok szereztek vezetést, amit Bíró Gergő egyenlített ki a 15. percben, majd a második harmad elején…..
Hajrá Sport Club Nincs megállás 2012.12.05 12:24:51
18 óra sem telt el a brassói meccs vége óta, ismét tétmeccsen lépünk jégre: 13 nap alatt a 11. meccs, ma 16,15-től az ISK-HSC az ellenfél a Román Kupa selejtezőjében. "Ezen valahogy túl kell lenni" - mondja Nagy Béla, bár a hangjából érezni, ez a vesszőfutás nincs ínyére neki…..
Pumukli00 2012.12.05 12:43:33
@icsaba: Furcsa vol számomra, hogy sérülten engedték játszani. Persze tisztelem ezért, de ha egyszer egy orvos nem ajánlja akkor nem lép jégre. Ráfér a pihenés (az egész csapatra is).
Hajrá Sport Club Fontos pontok 2012.11.30 21:41:17
Nagy Gergőék ellen léptünk ma este jégre, a tét pedig az volt, hogy közelebb kerülhessünk hozzájuk a tabellán. Az első harmad az indulatok és a gólok harmadának bizonyult a mai találkozón. Nagyon rosszul kezdünk, a macik négy és fél perc alatt kettőt ütnek Kozuchnak: előbb…..
Pumukli00 2012.11.30 21:58:55
Fontos győzelmet szereztünk Galacon, bár Geruék nem adták olcsón a bőrüket. Bors Huba fél perccel az első korongbedobás után felavatja a galaci portást, Irimia és Vylicil góljaival azonban fordított a házigazda. A világ rendje a második harmad végén egy percen belül szerzett…..
Pumukli00 2012.11.28 16:43:00
Hajrá Sport Club Ez fájt... 2012.11.25 20:01:50
Sporttörténelmi tettek Karcfalván, de annyira azért nem örülök ezeknek: a MOL Liga története során először kaptunk ki az Újpesttől, és a sorozat fennállása óta először fordul elő, hogy egy szezonon belül az összes résztvevőtől elszenvedünk legalább egy vereséget. Pedig a…..
Hajrá Sport Club HSC-Brassó 2012.11.23 12:09:10
Erdélyi rangadó a MOL Ligában, éllovasok csatája a román bajnokságban - ma sem lesz izgalommentes este a Vákár Lajos Műjégpályán. A Brassó az Újpest elleni vereség miatt van világvége-hangulatban, a HSC nagycsapata a fiataloktól kapott fricskát a héten, a mindkét sorozatba…..
Keserű szájízzel vonultak a hokikedvelők az előrehozott időpontban megrendezendő jégkorongmérkőzésre. Volt bőven felejtenivalónk, az utóbbi hét a szó legszorosabb értelmében kritikán alulira sikeredett. A kezdő percek a mi javunkra fordították a mérleg nyelvét,…..
Pumukli00 2012.11.02 21:12:50
szekelyhon.ro/sport/jegkorong/bunyos-meccsen-vagott-vissza-a-miskolcnak-a-hsc-csikszereda
Érdemes megnézni a képet! =)) Papp és Hozó a háttérben: "Ez az Zsolti!" :))
Hajrá Sport Club HSC-Miskolc 2012.11.02 12:56:34
Nem lehet más célunk a mai meccsen, mint megszakítani a szokatlanul és fájóan hosszúra nyúlt nyeretlenségi sorozatunkat, ehhez azonban az igen komoly játékerőt képviselő Miskolcot kellene legyőznünk. Sérültjeink közül Góga remélhetőleg már tud játszani, Flinta és Nagy…..
Pumukli00 2012.11.02 18:33:44
A csíki hokis lazán hátradőlve ül a landshuti jégcsarnok VIP-páholyában és nézi a jégen történő kannibalizmus megnyilvánulását: a házigazdák megeszik a füstevőket (még szép!) és veretlenül végeznek az első helyen. Ha nem kapunk gólt a 20. másodpercben, még akármi is…..
Hajrá Sport Club A szív diadala 2012.10.14 23:19:10
Ma este a listavezető látogatott el a Vákár Lajosra. Nem volt sok okunk a bizakodásra, hisz az utóbbi időben minden oldalról csak nyúznak és faragnak minket. Ennek tetejébe ma a 300 spártai harcoshoz hasonlóan kellett szembenézzünk a többszörös túlerőben lévő…..
Pumukli00 2012.10.15 17:32:48
@ovechkin_8: De még mennyire... Rég nem voltam berekedve, hiányzott!!!
  Mint várható volt, a Kontinentális Kupa utolsó játéknapján is érvényesült a papírforma. A délutáni meccsen Ankara 13-1-re verte a az izraeli Maccabit Metullat. Este lejátszották az utolsó találkozót is, ahol kedvenceink a Vitez ellen mérték össze tudásukat. Fiataljaink…..
   Ma folytatódtak a Kontinentális Kupa csíkszeredai körének küzdelmei. A délutáni mérkőzésen az Ankara sima győzelmet aratott a Vitez felett. A második napon sem történtek meglepetések, hacsak azt nem lehet annak nevezni, hogy csapatunk csupán tizenötször talált be az…..
Egzotikus csapatokat lát vendégül hétvégén Csíkszereda a Kontinentális Kupa első fordulójában. Az akut jéghiánnyal küzdő szerb hokit a HK Vitez Beograd, Törökországot a csehekkel, szlovákokkal és amerikai törökökkel megerősített Baskent Yildizlari Ankara, a pénzhiány miatt…..
Pumukli00 2012.09.28 23:58:26
@Kicsi Mikeee: Szerintem is szépek ezek a mezek! Sajnálom, hogy nincs egy nagy címer az elején, de végül is érthető a SZÉKELYFÖLD felirat.
Ma este mindenki elvárása volt a Mol Liga eddigi mérkőzései után, hogy Budapesten megszerezzük a három pontot a Ferencváros otthonában. A vártnál nehezebben jött össze. A mérkőzés hatodik percében sikerül megszerezni a vezetést, miután a hazaiak egy rossz csere után…..
A pénteki Poprád elleni hosszabbításos győzelem után, és a tegnapi poprádi Brassó-verés után már biztossá vált, hogy már csak mi és a szlovákok diadalmaskodhatnak a Csíki Sör Kupán. Ennek fényében kezdjük a mérkőzést, néhány veszélyes helyzetet ki is tudunk…..
Pumukli00 2012.09.04 10:20:39
@tuske: Az Érsekújvár elleni meccsről úgy néz ki nem lesz, csak szöveges közvetítés az icehockey-n, viszont az Újpest ellenit, ha minden igaz a DIGI közvetíti.