yeti2

0 bejegyzést írt és 108 hozzászólása volt az általa látogatott blogokban.

Jégkorong 3 éves a jégkorongblog 2010.11.08 07:00:00
Vagyunk kik, akarunk mit címmel írtunk bejegyzést 2007. november 8-án, lefektettük az alapokat, elindultunk. Új koncepciót 2008. november 8-án nem kellett fogalmaznunk, majd 2009. november 8-án egyebek közt erről beszéltünk: "Persze így is túlnőtt rajtunk az egész, olykor úgy…..
Jégkorong Fehérvár–Graz 3-4 2010.11.05 21:42:00
A Sapa Fehérvár AV19 két harmadot megnyert a Graz ellen, mégis vesztesen hagyta el a jeget, a közbülső húsz percben négyet kaptunk. Góljainkat Ladányi, Johansson és Vas Márton szerezték, 3-4. További eredmények: Salzburg–Medvescak 5-4, Villach–Jesenice 1-5,…..
"Úgy érzem, fejben kell helyrejönnöm" – mondja Mihály Árpád, a Sapa Fehérvár AV19 csatára. A székely támadó az előző szezonban ontotta a gólokat, csak egy egységgel teljesített a meccs/pont átlag alatt az EBEL-ben, csapata legeredményesebbje volt. Az idén…..
Akik nem szoktak hozzá a Sapa Fehérvár AV19 feltámadásaihoz, már az első harmadban úgy gondolhatták, eldőlt a Vienna Capitals elleni meccs. A hazai csapat álmosan, az ellenfél agilisan kezdett, már a 3. percben hátrányban voltunk. Megijedni sem volt időnk, megkaptuk a másodikat,…..
yeti2 2010.09.24 21:58:09
Vasárnap este hazai pályán igyekszik megszerezni első pontjait a Sapa Fehérvár AV19 az EBEL-ben. Nem lesz könnyű az eddigi két idegenbeli meccsét megnyerő Medvescak ellen, de nincs más út a felzárkózáshoz. A harmadik és negyedik sorban változások történtek, és egy új kapus…..
"A hét elején keményebb edzéseink voltak, kihasználtuk, hogy kedden nem volt forduló – mondta blogunknak Énekes Lajos, a Sapa Fehérvár AV19 edzője. – Így kényelmesebben lehet készülni a pénteki mérkőzésre, ami nem jelent előnyt ellenfeleinkkel szemben, hiszen ők…..
"Bízunk benne, hogy az első három sorból kimaradóknak, akik kevesebb játékidőhöz jutnak, plusz motivációt jelent a fejlemény" – mondta blogunknak Énekes Lajos edző. Három sorral kezdi az Ifj. Ocskay Gábor-emléktornát a Sapa Fehérvár AV19, de a folytatásban négy…..
"Mindenképpen többet szeretnénk látni csapatunktól, mint az eddigi négy mérkőzésen, ezért is alakultak át a sorok jelentős mértékben" – mondta blogunknak Énekes Lajos, a Sapa Fehérvár AV19 edzője. A magyar EBEL-résztvevő játékosai a szövetségi kapitány előtt…..
A mai nap folyamán egyéves megállapodást kötött Ladányi Balázs és Ocskay Gábor, a Sapa Fehérvár AV19 első embere. A ponterős támadó csütörtökön már együtt dolgozik a jégen a magyar bajnok EBEL-keretével. Ladányi blogunknak elmondta, egész nyáron hajtott egy speciális…..
Jégkorong Milyen legyen az OB I? 2010.07.30 11:29:00
Kedden délután fontos ligaülést tart a felnőtt első osztályban érdekelt hat egyesület. A két leglényegesebb megtárgyalandó kérdés a 2010/11. évi OB I. lebonyolításával kapcsolatos. Dönteni kell arról, induljon-e a Fehérvár EBEL-csapata az OB I.-ben, és arról is, hogy milyen…..
yeti2 2010.07.30 17:07:08
@bonsay: Ha játszik a volán,ha nem a magyar bajnokságban akkor is a legjobb MAGYAR csapat marad az elmúlt 10 évben,és remélem még vagy 30 évig így marad!
yeti2 2010.07.30 18:43:10
@bonsay: Ne írjál már hülyeséget!Szerinted az "öreg" akadályozza meg,hogy más magyar csapatnak ne legyenek tőkeerős szponzorai,megfelelő anyagi háttere,jól képzett játékosai,és biztosan szólt az EBEL vezetőségének,hogy ne vegyenek fel más magyar csapatot mert neki sokkal egyszerübb 500-600km-t buszozni mint 50-60-at!
A KHL illetékes bizottsága szerdán és csütörtökön megvizsgálta az új poprádi klub, a HC Lev által biztosított feltételrendszert. Bejárták a 4500 férőhelyes jégcsarnokot, megnézték a repülőteret és a szállodákat. Péntekre elkészítették jelentésüket, amelyben…..
yeti2 2010.07.16 22:33:27
Jégkorong Jarmo Tolvanen távozik 2010.03.27 11:44:00
Távozik a magyar bajnok Sapa Fehérvár AV19-től Jarmo Tolvanen vezetőedző – derül ki a Fejér Megyei Hírlap cikkéből. A finn mester, akinek irányítása mellett Palkovicsék először jutottak be az EBEL rájátszásába, a pénteki szezonzáró csapatebéden búcsúzott el a…..
yeti2 2010.03.27 18:49:04
@Lazlee: Már csak mi maradtunk!:)
yeti2 2010.03.27 19:34:13
@csatoimi: Jobb is ha a sok okoska most inkább sunyít!Bár egy "Basszus igazatok volt,bocsi"elkéne tőlük!
Az elődöntő első mérkőzésének váratlanul szoros eredménye után vasárnap a magyar bajnokcsapat saját pályáján megmutatta, tud annál hatékonyabban is játszani. A gólgyártás az ötödik percben kezdődött, és a 26. percben már 7-0 állt az eredményjelzőn. Tíz perc…..
yeti2 2010.03.15 13:30:16
@csatoimi: Az hát ki más lenne!Ne hergeld magad jövőre biztos nem lessz itt!Én teherautóval járok, már felajánlottam,hogy elviszem ferihegyre!
yeti2 2010.03.15 13:59:42
@KCs: Sajnos nem tudtam elmenni az ankétra,de úgy hallottam ott sem dicsérték agyba-főbe és talán finoman fogalmaztam!
Bécsben jócskán az elvárások alatt teljesített a csapat, summázta a pénteken látottakat Énekes Lajos, a Sapa Fehérvár AV19 edzője. A magyar bajnok 18 eddigi ausztriai meccséből egyet sem tudott megnyerni. Vasárnap adott a lehetőség a javításra, az egyik legerősebb és legjobb…..
Peterdi Imre az utóbbi időben keveset játszott a Fehérvárban az EBEL-ben, nem meglepő, hogy váltott. Nagyon úgy tűnik, Berta Ákos augusztus óta húzodó átigazolási ügyének végére is pont került. Ennaffati Omar és három erősnek tűnő idegenlégiós után tehát két…..
yeti2 2010.02.01 18:08:40
@Raon: Hát barátom a te szemeiddel van baj ha te nem láttad Elomot jónak!Vagy lehet csak akkor volt jó mikor te épp nem voltál a meccsen.De nem szeretnék ezen vitázni mert teljesen felesleges az érintett hokis nincs itt.Pedró jóval több jégidőt érdemelt volna igaz csak a Gódóval + a Marcival volt jó!Meglátjuk mit hoz a jövő ki marad ki megy innen!A véleményem az enyém nem más nevében írtam,nem én vagyok az egyetlen akinek nem kedvence az edző!Viszont úgy gondolom leírhatom a véleményem énis nemcsak mások!Ne engem találgassatok megint!
yeti2 2010.02.01 18:19:24
@miki78: Mielőtt bármit írnál valakiről NÉZD már meg a hozzászólásait visszamenőleg is!!!
yeti2 2010.02.01 19:02:25
@Raon: A "vehemenciám" azért van mert én a csapatról,játékosokról,edzőröl írok véleményt és NEM kommentező társaimat cseszegetem!
A playoffig hátralévő időben változik a szakmai program, közölte Énekes Lajos, a Sapa Fehérvár AV19 edzője. A csapat ma Linzbe látogat, ahol idén még nem szerzett pontot. A sorok háromnegyedében és kapusposzton változás van az előző fordulóhoz képest. "Normálisan…..
yeti2 2010.01.31 12:46:43
@miki78: Peterdinek a Godóval meg a Marcival,Sofinak a Kógerral,Gergővel!Ilyen egyszerű ez!Ja és Tolvanen meg maradjon itthon mert meg lehet fázva vagy bánom is én mit találunk ki neki!
yeti2 2010.01.31 12:52:35
@miki78: Vaszjunyin szerinted többet mutatott valaha mint a Pedró?Peterdi csak a Godóval meg a Marcival érzi jól magát,nem ő tehet róla,hogy nem megy neki másokkal!
Jégkorong Villach–Fehérvár 6-2 2010.01.24 21:35:00
Két szoros harmad után alaposan kikapott a Sapa Fehérvár AV19 Villachban, az utolsó menetben három gólt kaptunk, így lett 6-2 a vége a hazaiak javára. Vas Márton így is duplázott, az jó, az meg még jobb, hogy a Ljubljanát lenullázta a Salzburg, az viszont kicsit sem öröm, hogy a…..
Egy kör, kilenc mérkőzés maradt az EBEL alapszakaszából. A Sapa Fehérvár AV19 még nem teljesítette ugyan a feladatát, de nagyon közel áll hozzá. A playoffhoz két csapatot kell megelőznünk. A Jesenice már matematikailag sem érhet utol bennünket, a Ljubljana hátránya pedig…..
yeti2 2010.01.21 11:55:39
Szia@F. Kapus: !Gratula a cikkhez tényleg nagyon jó!Egy NEM RÓZSASZÍN szemüveges!
Újabb biztos győzelmet aratott a klagenfurti kisiklás után a Sapa Fehérvár AV19. Az ellenfél a Ted Sator által edzett Medvescak Zagreb volt, és a fehérváriak úgy vetették magukat a mérkőzésbe, ahogy azt az ínyenc szurkolók is elvárják, pillanatok alatt vezetést is szereztek…..
yeti2 2010.01.19 22:25:52
@andre2: Nem tűnik el senki!Ma nagyon jól játszottak a fiúk,minden elismerésem!Agresszíven letámadtak az első másodperctől,nagyon nyomtak végig!Ha így játszanának miníg nem lenne senkinek egy rossz szava sem!De sajna ez nem megy és sokan ezért vagyunk(vannak) kiakadva!De gondolom téged sem dicsérgetnek agyba-főbe ha jól dolgozol a munkahelyeden,de ha elb.... valamit azt mindenki szóvá fogja tenni!Így van ez itt is!
Egy harmad alatt elintézte a Sapa Fehérvár AV19-et a bajnok Klagenfurt. A hazaiak második perces vezetését még kiegyenlítettük Kóger révén, utána azonban még négyet kaptunk az első szünetig. A maradék negyven percben már csak egy gól esett, 6-1. Csapatunk visszacsúszott a 7.…..
A fejekben próbáltunk a leginkább változtatni, ügyelve arra, hogy az elmúlt időszak sikertelensége miatt amúgy is kissé önbizalomhiányban szenvedő csapatot ne vágjuk agyon, mondta blogunknak Énekes Lajos, a Sapa Fehérvár AV19 edzője. A magyar bajnok vasárnap este egykori mumusát,…..
yeti2 2010.01.10 12:22:28
@brunzwik: Rózsaszín szemüveges!
Pár napja felkerült egy videó a híres megosztóra, amelyben az elmúlt tíz év legnagyobb NHL-jeleneteit szedték össze. Természetesen szubjektív ez is, mind minden ilyen, de nekünk tetszik. Úgyhogy ezzel kívánunk boldog új évet minden kedves olvasónknak. Köszönünk mindent, főleg…..
yeti2 2010.01.01 13:23:18
Ez egy régóta áhított nagy trófea, amit remek győzelem árán szereztünk meg, foglalta össze a kedd esti mérkőzés lényegét Énekes Lajos, a Sapa Fehérvár AV19 edzője. 13 vereség után hozott 4-2-es magyar győzelmet a Fehérvár–Vienna Capitals mérkőzés. A szakember a…..
yeti2 2009.12.24 15:27:16
A Sapa Fehérvár AV19 magabiztosan verte legfontosabb ellenfelei egyikét. A hazaiak viszonylag gyorsan egyértelművé tették, komolyan gondolják, hogy még jobban el akarnak távolodni a 9. helytől. Már az első negyedórában ütöttek hármat, sorrendben Sofron, Vas János és Nagy Gergő…..
yeti2 2009.12.21 17:21:52
@AG 2.0: Szerintem nem szabadna engedni a népet a meccs után legalább 24órán át kommentezni,addigra mindenki lehiggadna.
Ismét teljes a Sapa Fehérvár AV19 kerete, a betegek és a sérültek felépültek. Hosszú kihagyás után Kovács Csaba is visszatérhet, a szemsérülést szenvedett csatár szerda óta edz. A linziek tartanak a magyar bajnoktól. Énekes Lajos kijelentette, pontért utazik a csapat…..