46

0 bejegyzést írt és 64 hozzászólása volt az általa látogatott blogokban.

Jégkorong Fehérvár–Villach 1-4 2010.10.31 20:42:00
Nagyszerű első harmadot produkált a Sapa Fehérvár AV19 a liga egyik élcsapata ellen, de a folytatásban kiderült, hogy a Villach egyelőre jobb nálunk. A meccs az előnyök tökéletes kihasználatlanságán és a hátrányok gyenge kivédekezésén ment el, hiába kaptuk a fórokat…..
46 2010.11.01 18:45:49
@reddors: Külünben ezt én is ma vettem észre, és szerintem ez egy oriási vicc. Tudod a +/- mutatóhoz az adatokat a meccs végén a CsK pontosítja Ő meg ugye nagy haver. Horváth sajnos nem üti a szintet, de még sajnos így is befér az első sorba....
46 2010.11.01 18:49:10
@46: Külünben=Különben, oriási=óriási sajnos,sajnos... A helyesírás 1-es lett. Bocs.
A magyar csapatok közül első körben az FTC és a Fehérvár jelezte, nem nézi tétlenül a kolontári vörösiszap-katasztrófát. A rekordbajnok a vasárnapi FTC–Brassó Mol Liga-mérkőzés teljes bevételét felajánlja a legtöbbet szenvedő település számára. A pesterzsébeti…..
46 2010.10.07 19:18:33
@Puckman Éliás: Szerinted a 10% hányszor lesz több a 100 %-nál?
Komoly változtatásokat hajtottak végre az edzők a Sapa Fehérvár AV19 összetételében, ahogy azt Énekes Lajos edző a hivatalos honlapon előre jelezte. Csak az első soron nem módosítottak, a második és a harmadik új lesz, a negyedik pedig a találkozó elején nem játszik. A Linz…..
Kercsó Árpád lett a vezetőedzője az újonnan megalakult ifj. Ocskay Gábor Jégkorong Akadémiának, amely nemcsak a meglévő fehérvári jégcsarnokban, hanem a tervek szerint egy új edzőpályán is fogadná a 12 évesnél idősebb gyerekeket, tudósít az MTI Ocskay Gábor…..
46 2010.03.30 21:05:08
@Raon: Félre értettél valamit: nem lesz sem U12-ben, sem U14-ben, sem U....-ban KÉt csapat, CSAK EGY a Kercsó féle. Ez az egész kirakat.
Este fél hétkor Székesfehérváron kerül sor a juniorbajnoki döntő negyedik mérkőzésére, a Sapa Fehérvár AV 19 a Bp. Starst fogadja. A párharc 2-1-re áll, amennyiben a hazaiak nyernek, bajnokok. Fél órával később kezdődik a felnőtt bajnokság harmadik elődöntője, itt az FTC…..
46 2010.03.16 21:12:37
@Imőcz: Palkó miért kapott 10 percet?
Különös meccset játszott az EBEL-alapszakasz utolsó fordulójában a Sapa Fehérvár AV19, de a hosszabbításos 4-3-as zágrábi vereség messze nem a játéknap legmeghökkentőbb eredménye. A Salzburg 7-0-ra kikapott Grazban, a Vienna 6-1-re Jesenicében, a Linz 4-1-re Villachban. Nagyon…..
46 2010.02.19 23:41:11
@BéZé74: Le?
46 2010.02.20 08:07:39
@Voitih: És mondjuk Komáromba fel? TSZF!!!
Magunkra és a játékunkra kell figyelnünk, mondta blogunknak az alapszakasz utolsó fordulója előtt Énekes Lajos. A Sapa Fehérvár AV19 edzője utalt rá, sokan spekulációra gyanakszanak. Videóbeszámolót mutatunk a csapat csütörtöki sajtótájékoztatójáról. "Egyértelműen…..
46 2010.02.19 21:31:19
46 2010.02.19 21:33:07
@mike80: IGEN
Egy profi sportolónak a pályán mindvégig tisztában kell lennie a feladatával, tudatta Énekes Lajos, a Sapa Fehérvár AV19 edzője, milyen területen volt az edzőknek a legfőbb gondjuk játékosaikkal a Jesenice elleni keddi mérkőzésen. A szakvezető nem hozta szóba, de kikértük…..
46 2010.02.05 22:01:09
@KCs: Tudsz már valami konkrétumot?
A Sapa Fehérvár AV19 magabiztosan verte legfontosabb ellenfelei egyikét. A hazaiak viszonylag gyorsan egyértelművé tették, komolyan gondolják, hogy még jobban el akarnak távolodni a 9. helytől. Már az első negyedórában ütöttek hármat, sorrendben Sofron, Vas János és Nagy Gergő…..
46 2009.12.20 22:47:30
@csulok_bandi: igen én is várom az összefoglalót
46 2009.12.20 22:48:49
@eleve lehetetlen: négy bejegyzéssel feljebb a megoldás
46 2009.12.20 22:50:13
@46: de lehet nem jól értelmeztem a dolgot
Szeretnénk folytatni az előző mérkőzésen nyújtott játékunkat, mert az kiválónak bizonyult, mondta Énekes Lajos, a Fehérvár edzője, majd így folytatta: Ha azt tudjuk nyújtani, mint a Villach ellen, akkor jó esélyeink lehetnek idegenben is. Kicsit telhetetlenebbek vagyunk,…..
46 2009.12.06 20:26:15
@rider70: Talán ott már nem igen lesznek, ha jól tudom.
46 2009.12.06 20:29:19
A Villach ellen a fő probléma a védőmunkánkkal volt, mondta Énekes Lajos, a Sapa Fehérvár AV19 edzője a csapat hivatalos honlapjának. Majd hozzátette, ezen mindenképpen javítani kell, hiszen a megfelelő védekezés lehet a Vienna Capitals elleni vasárnapi mérkőzés alapja. Bécsben…..
46 2009.11.29 21:04:26
@rol71: ámen
46 2009.11.29 21:06:32
@KCs: Itt most a játékunkra gondolsz? (emberelőny, emberhátrány)
46 2009.11.29 21:15:06
@KCs: Ebben igazad van, de a kiállitások elosztásával szerintem lehet belenyúlni mérkőzésekbe. ( 6-6 büntetés esetén lehet két kettőst is kiosztani és amikor már megvan a meccs a 3. harmadban 3 simát szépen elosztva a vesztesnek)
Utoljára foglalkozunk a magyar–szlovén második szlovén góljával. Megnéztük a találatot százszor, nem vagyunk biztosak semmiben. Van egy videónk, amelyen közvetlenül a találkozó után nyilatkozik Hetényi kapuvédő, Kincses játékvezető és Sator szövetségi kapitány.…..
46 2009.11.09 22:32:24
@munkagep: Szerinted ki volt a videobíró?
A magyar válogatott fantasztikus teljesítményt nyújtott a Pannon Hoki Kupa utolsó mérkőzésén is, más kérdés, hogy ez nem volt elég a tornagyőzelemhez. Szlovénia 3-1-re nyerte a döntőt, elvitte a kupát is, de ez a jelen helyzetben nagyjából másodlagos. A lényeg az, hogy a három…..
A fiatalítás, ami előtt állunk, és amit ezen a tornán elkezdtünk a válogatottnál, jó úton halad, állapította meg a 7-1-es magyar–horvát után Énekes Lajos. A válogatott edzőjétől megtudtuk, öt hátvéddel kezdjük a Pannon Hoki Kupa döntőjének számító mérkőzést a…..
46 2009.11.08 21:35:38
@simoo: Te Magyar vagy?
46 2009.11.08 21:44:10
@AG 2.0: Köszi a választ egy fel sem tett kérdésre. De a szó mindig nagybetűvel kezdődik a mondat elején, így: Magyar vagyok-e?
46 2009.11.08 21:49:10
@AG 2.0: Miért viccelődnék, vagy oktatnálak?
Jégkorong Fehérvár–Linz 6-5 2009.10.18 21:20:00
Első nekifutásra csak 12 másodpercig vezetett a vendég Linz a Sapa Fehérvár AV 19 elleni mérkőzésen, de amikor másodszor is előnybe került, nagyon sokáig tartotta magát. Sőt: a mai találkozó az idénynyitó Graz ellenit idézte, amikor is hiába volt szoros az eleje, csúnya 1-6…..
46 2009.10.18 22:45:44
@Horiko: 4 teljes kört.
46 2009.10.18 22:56:12
@Borsy: Kiket?
46 2009.10.18 23:06:10
@Borsy: Végig kell löni a hármakat.
A Sapa Fehérvár AV19 lendülete megtört Salzburgban, nem sikerült meglepetést okozni. Már a második percben megszerezték a vezetést a hazaiak, aztán megduplázták előnyüket, és bár kétszer is sikerült visszajönni mínusz egy gólra – Kovács és Mihály szerezték…..
46 2009.10.17 10:04:30
@PMilan83: Pénz beszél.......
Salzburgba utazik a Sapa Fehérvár AV19. Hosszú idő után nincs győzelmi kényszer a csapaton, ez akár jótékony hatással is lehet a teljesítményre. Pierre Page-ék vára nem az a hely, ahol eddig sok jó jutott a magyar bajnoknak, az első négy vendégjátékon gólt sem lőttek…..
Túl sok negatívumot nem tudok mondani a keddi játékunkról – vágott bele Énekes Lajos Fehérvár-edző a Villach elleni 5-1-es győzelem értékelésébe. Egy apróságot azért megosztott velünk, de a következő írásban azért a dicsérő szavak lesznek túlsúlyban. "Ha…..
46 2009.10.14 14:41:18
Nem mindennapos eseményeken van túl a csapat, de ilyen dolgok minden klub életében előfordulnak, értékelte a Blake Forsyth menesztése utáni helyzetet Énekes Lajos Alba Volán-edző. A csapat ma Linzben játszik, ahol szeptemberben parádés győzelemmel kezdte az EBEL-szezont, és ahonnan…..
Horváth András felépült, itt van velünk, játszik a Villach ellen – kezdte Énekes Lajos, az Alba Volán edzője a 2009. év első EBEL-mérkőzése előtti helyzetismertetést. Kiderült, mégsem hátvéd maradt ki a keretből, és van egy beteg is a csapatban."Nem tudunk teljes…..
Jégkorong Graz–Alba Volán 5-2 2008.12.28 20:32:00
Újabb fontos mérkőzést veszített el az Alba Volán az EBEL-ben, ponthátránnyal állunk az utolsó helyen, négy egységgel leszakadva a még playoffot érő 8. pozíciótól, kettővel a 9. Olimpija Ljubljanától. Rengeteg előnyt hagytunk kihasználatlanul, alighanem ezen ment el a meccs.…..
Nem tudott bosszút állni a Fight Night utáni méltánytalanságok miatt a magyar bajnok, sőt gólt sem sikerült ütni Salzburgban. A hivatalos statisztika szerint az első két harmadban nem nagyon lehettünk gyengébbek, kapura lövésekben egál környéki teljesítményt nyújtottunk a…..