Adatok
MaNGo
329 bejegyzést írt és 0 hozzászólása volt az általa látogatott blogokban.

Megint régen nem írtam. Mert mit tudom én. Sajnos semmivel sem lesz könnyebb, hogyha írok ide. Volt idő, amikor könnyebb volt, de azt gondolom, hogy a problémáim túlnőttek ezen. Úgy értem a tényleges problémáim, nem a csipcsup bajok, amik mögé ide bújtattam a gondokat. Mert ugye…..

Most csak azért írok, mert már nekem is feltűnt, hogy régen tettem. Mondhatnám, hogy semmi újdonságról nem tudok beszámolni, de az nyilvánvalóan hazugság lenne, az olyat meg nem szeretem. Sok jóról viszont még mindig nem tudok mesélni... sőt. Többnyire semmi jóról sem.A…..

A helyzet odáig fajult, hogy valamelyik nap kacérkodtam az onlájn társkeresés gondolatával. Persze csak és kizárólag tapasztalatgyűjtés céljából. Vagyis inkább tapasztalatfrissítés. Mert amikor még hittem abban, hogy én bizony élő üzemmódban is képes vagyok magamnak találni…..

Azt hiszem most fogalma sincs arról, hogy mi van velem két napja - próbált rájönni, de nem hagytam neki. Mondjuk megértem, eddigi száguldásom után meglepő lehet fékezni látni... Mit fékezni, megállni... Nem is megállni, visszafordulni.De hát muszáj volt, majdnem túlléptem a…..

Hinni kényelmes. Tudni hasznos. Kételkedni szükségszerű.Össze vagyok zavarodva. Kételkedek. Féltékeny vagyok. Kesergek. Aggódok. Ki akarok szállni a mókuskerékből most azonnal és visszamenni az időben tizenhárom hónapot és másképp dönteni. Kockáztatni. Lépni. Nem…..

Ez most tipikus olyan, mint amikor instabil asztalra készülök kártyavárat építeni. Tudom jól már az elején, hogy nagy valószínűséggel le fog dőlni, mégis pislákol bennem a remény, hogy még ha egészen kicsit is, de fel tudok rá építeni egyet. És elkezdem és megy is és jónak…..

Rossz kedvünk van, rossz kedvünk van?Szar kedvünk van.A fejem is fáj, éhes is vagyok (lehet összefügg), nem létező nemiszervem is kivan (ezzel nem függ össze), na meg különben is. Semmi sem úgy akar összejönni, ahogy annak kellene. Semmi sem jön egyáltalán össze... lehet itt a…..

Lehet észre sem vettem és rögtön egy meggondolatlan lépésre szántam el magamat. De muszáj volt. Nem volt muszáj. Valószínűleg hülyeséget csináltam. Ez egészen biztos - a kérdés csak az, hogy mennyire lesz gáz. Gáz lesz. De "elbújunk a föld alá szégyenünkben"…..

As I killed the caterpillerI started to end my lifeFell into a curious thrillerCould not become a butterflyTo choose you now into my lifeWanna be your butterflySmile, smile, smile at mehold me tight and I feel freeSmile, smile, smile at mehold me tight and I feel freeHát ez sehogy sem jön nekem…..

Well there’s three versions of this story mine, yours and then the truthAnd we can put it down to circumstance, our childhood, then our youthOut of some sentimental gain I wanted you to feel my pain, but it came back return to senderI read your mind and tried to call, my tears could fill the…..

Itt van a hepiszájd, itt van a szuiszájdHallgatod ezt is, meg azt is, mi a tanulság Hogy akkor referálok, amikor akarok,Amiből akarok, ha nem tetszik, megtanulod majdSzeretni ezt is, mert akármi megteszi, Ami az élettől a kedvedet elveszi...

Na oké, mégis csak. Visszaszállok. Átgondoltam én ezt jobban és arra jutottam, hogy nem fogok én senki miatt sem újra magamba fordulni (hát majd biztos idővel, de most nem). Egyik sem érdemli meg. Se ő, se ő. Ez most itt nem két férfitag, hanem egy ilyen, egy olyan. Sőt. Ajj. Nincs…..

Túlságosan is ideges vagyok, ami nem tesz jót a közérzetemnek. Ami mondjuk nem meglepő, elvégre ritka az olyan, hogy valaki ideges és közben veszettül jó kedve van. Pedig még azt mondom jól is indult ez a tegnap este. Este? Éjszaka.Berágtam rá. Az egész világra mocskosul berágtam.…..

És tényleg senki nem tett semmit.Az a gond, hogy továbbra is vá-á van. Nem non-stop, nem kiakasztóan, csak időnként fel-felbukkanó érzésként. Motoszkál, piszkál - valójában megőrjít. De nem-nem. Rá se ránts. Nem foglalkozunk vele.CéPé meg... Hát. Mit is mondhatnék? Nagy…..

Do I attract you? Do I repulse you with my queasy smile? Am I too dirty? Am I too flirty? Do I like what you like? I could be wholesome I could be loathsome guess I'm a little bit shy Why don't you like me? Why don't you like me without making me…..

Ejha de királyságos volt ez a mai nap. Kicsit kaotikus, kicsit ótejóég, de jajdejó, léleksimogató. Csak alapjáraton. Mert Szupermen is tett olyat, ami jól esett a kicsinyke szívemnek, meg CéPé is, bár ezt még át kell gondolnom. Mert igencsak belépett az intim szférámba és nem…..

A tegnap délutánomat nagyon ügyesen lefoglalta az új mobilom, de ma már nem igazán nyúlok hozzá, szóval ideje lenne, hogy történjen valami végre. Elvégre szombat van. Elvégre én mondtam, hogy nem megyek sehova.De attól még jól esne a lelkivilágomnak, hogyha valamelyik…..

Nagyon-nagyon (és tényleg nagyon) élveztem a mai napot... egészen addig, amíg haza nem jöttem. Itthon se volt probléma, csak itt érzékeltem először, hogy rettenetesen fáradt vagyok. Merthogy tényleg. És mégis vigyorgok. Ez így normális?Tulajdonképpen nem az, de ne törődjünk…..

Ez már... ez már... Kis híján felháborító, amit művelek. Nem tudom ugyanis, hogy mostanában mitől érzem feljogosítva magamat arra, hogy boldog-boldogtalannal kikezdjek. Nem kezdek ki. De jogosan gondolhatják azt a felek, hogy ezt teszem. Mintha szándékosan szeretném magamat…..

Fúú, banyek...Olyan összevisszaságnak tűnik az egész. Nem emlékszem a pontra, ahol elcsúsztam. Mert ugye mindig van egy pont. Pláne ha csúszásról van szó.De nem volt vészes, lehetett volna vészes, de szerencsére vésztelen maradt. Azt viszont nem tudom, hogy kin vagy min múlt... de…..

Na. Olyan dolog történt, amiről azt gondoltam, hogy jobban meg fog viselni. Jó persze, jól nem esik, de rosszul sem. Azt hittem, hogy majd elkap egy gyors lefolyású depresszió és teljesen kiakadok, ehelyett magasról teszek rá. És ez jó.Annak ellenére, hogy itt valami nem…..

And who by fire, who by water,who in the sunshine, who in the night time,who by high ordeal, who by common trial,who in your merry merry month of may,who by very slow decay,and who shall I say is calling?Egészen békés napom volt, mondjuk egy kisebb férfi-invázió is befigyelt, de amint ezt…..

GrRrRrrr.Egyrészt ez, másrészt az. Aztán meg amaz. Emez. Omoz. Ömöz. Imiz. Ki tudja.Vannak ilyen harci csigára utaló gondolatfoszlányok, amik arra ösztönöznek, hogy neee... Hogy miért. Miért ne? De aztán meg... Ugye ez a csúszómászó sosem a legjobb tanácsokat adta életemben - de…..

Dream Send me a sign Turn back the clock Give me some time I need to break out And make a new name Let's open our eyes To the brand new day It's a brand new day - Valamelyik nap idáig jutottam, úgyhogy most itt marad.Pillanatnyilag félig fáj a fejem.…..

Szupermen és PéÉé haverkodása számomra nem várt fejlemény volt. De semmi extra nem történt amúgy. Pé csak tekintget és mosolyog, nem volt ma túl aktív és "huncut", de attól tartok kap külön betűkombinációt, hogy ne sértsük meg a korábbi Pé-ket. Roppant kreatívan…..
Belépve többet láthatsz. Itt beléphetsz