lacikaSVK

0 bejegyzést írt és 130 hozzászólása volt az általa látogatott blogokban.

A HK Popradhoz szerződött Ladislav Nagy, aki 8 NHL- és 2 KHL-idény után nem talált külföldön csapatot. A 31 éves világbajnok a Martin elleni 5-0-s hazai győzelemből egy gólpasszal vette ki részét. A poprádiakkal kötött megállapodás értelmében bármikor távozhat, ha külföldi…..
lacikaSVK 2010.10.06 21:10:57
@icelion: hat ha 4NHL-es csapattal targyal egyszerre ;)
Szerencse vagy reflex kérdése, nem mindig lehet eldönteni. Egy biztos, nagyon szeretjük a lepkés kesztyűs védéseket. Találtunk egy remek tengerentúli összeállítást, már-már úgy néz ki, ebben a sportágban nem is lehet gólt lőni. Tovább után vizuális élmények. ..
lacikaSVK 2010.08.08 18:15:25
@2002: amcsi? ..tuti vlmi kanadai priceFun video ;)

@Bálna_: en se ertem..
Szerdán nyilvánosságra hozták a KHL 2010/11-es szezonjának a menetrendjét. A kihirdetés a létszám véglegesítése miatt csúszott, de végül a 24 csapatos verzió lépett életbe. A KHL harmadik szezonja szeptember nyolcadikán kezdődik, az Ak Barsz-Dinamo Moszkva mérkőzéssel. Az All…..
A csoportos jégkorong-világbajnokságra járni azért szeretek, mert van valami hihetetlenül barátságos és átütő nemzetközisége. Nem kérdés, mindenki a sajátjainak szurkol nagy-nagy lelkesedéssel, amíg ott vannak, de nem dől össze a világ, ha vesztésre állnak, és akkor sem, ha…..
A középdöntőkkel folytatódik a németországi A csoportos világbajnokság. Délután Szlovákia–Dánia és Kanada–Norvégia, este Finnország–Fehéroroszország (ezt adja a Sport1 Tv élőben) és Svédország–Lettország meccsek lesznek. Eddig 4-ből a 3-ba kellett…..
lacikaSVK 2010.05.15 00:26:58
lacikaSVK 2010.05.15 13:59:05
A finnek és az amerikaiak után a szlovákokat is legyőzte az A csoportos világbajnokság meglepetéscsapata – nem azért, de tényleg megmondtuk előre, hogy a dánok erősebbek lesznek, mint valaha. Az egy harmad alatt összehozott 6-0-val Dánia gyakorlatilag a legjobb nyolcban van,…..
Ilja Kovalcsuk tavaly kulcsszerepet játszott abban, hogy az orosz válogatott megvédte világbajnoki címét Svájcban, az idén megint elsősorban tőle várják, hogy a hátán vigye a csapatot a triplázásig. Közben alakulnak a keretek, az esélyesek közül az amerikaiak már…..
lacikaSVK 2010.05.01 04:55:11
@bergerdevil: serulesei gyogyitasat javasolta neki a club-ja..
nemjon meg Handzus es a kis Hossanak se nagyon akarozik.. :/
A magyar válogatott 2011-es divízió 1-es csoportbeosztását már fixálták, egy dolgot nem tudunk, azt, hogy az egy hét múlva kezdődő A csoportos világbajnokságon ki lesz az erősebb kieső. A Németországban 15. helyen végző csapat kerül ugyanis mellénk, vélhetően az lesz a…..
lacikaSVK 2010.05.01 04:10:41
@Dukla Trenčín: ..naco sa pustas do boja, ked vopred vies, ze ho tu prehras? Si ako maly! i <3 hockey
Mostanában keveset foglalkoztunk az A csoportos vb-re készülő válogatottakkal, ideje felvennünk a fonalat. Azt jeleztük, hogy csütörtökön kezdődik a négy legjobb európai válogatott részvételével zajló LG Hockey Games, de több érdekes eredményről még nem tájékoztattuk…..
lacikaSVK 2010.04.29 23:54:33
lacikaSVK 2010.04.30 09:24:23
@kanada09: humbuk VB? :D ..en szememben 2hetes hoki unnep ;) ..en a Div1est is neztem (es elege jo volt latni h mar ott is hokiznak az emberek es nem csak vlmi "pofozo babunak" jarnak az A-ba :) ) ..sajnalom h nemjutot fel a magyar valogatot a 2011es Szlovak VBre :/
Jelentős meglepetéssel ért véget a rájátszás első köre. Az alapszakasz legjobbja, a Washington rögtön a negyeddöntőben kiesett, a mindent eldöntő hetedik mérkőzésen otthon kapott ki a Montrealtól. Jaroslav Halak ezúttal 41 lövést fogott. Óriási bravúrt hajtott végre a…..
lacikaSVK 2010.04.29 16:16:02

gx92: szerintem minimum 500at.. ..nike/ben 2.8 volt a kurz (560€).
lacikaSVK 2010.04.29 16:31:55
@Taszi: nem is rezget a keze.. ..o integetet ovecskinnek.. :P ..tudod!?, mar csak 2010/11 lassak egymast. Hijaba, jonevelt a gyerek! :)))
Kassa péntek este ünnepelt, a HC megszerezte a negyedik győzelmét a Slovan Bratislava ellen a szlovák Extraliga döntőjében, ezzel megvédte bajnoki címét. A szezon közben nagy botrányon és játékosmenesztéseken átesett csapat az alapszakaszban 36 ponttal a Slovan mögött zárt. A…..
lacikaSVK 2010.04.25 16:20:31
Nehéz, de nem nagyon nehéz mérkőzésen vertük Nagy-Britanniát a ljubljanai vb negyedik fordulójában. Az első harmad nem hozott gólt, a másodikban és a harmadikban egyet-egyet szereztünk, 2-0-ra nyertünk. Ellenfelünk a végén egy büntetőt is kihagyott. Két fanatsztikus…..
lacikaSVK 2010.04.21 19:51:00
@Gretzky99: csak eszt talaltam tvslo.si/predvajaj/v-zivo-tv-slovenija-2/tv.slo2/ ..de psssssszt ;) :D
Három meccsel folytatódott a rájátszás. A Montreal Washingtonban nyert, a Buffalo a Bostont, a Vancouver a Los Angelest verte. Két meccsen hosszabbításra volt szükség. Hetvenhárom perc és 19 másodperc alatt dőlt el a Washington–Montreal párharc első felvonása, ráadásul a…..
A magyar válogatott játékosai még ezen a héten is nagyon komoly fizikai terhelést kaptak, mert nem most kell jól játszani, hanem a következő hétvégétől kezdőden egy hétig. Ugyanakkor szeretnék kiszolgálni az Aréna közönségét, és pályafutásuk során először legyőznék az…..
lacikaSVK 2010.04.10 15:06:02
@Leslieke: nice! kosz :)
A szlovák extraligában már az elődöntőknél tartanak. A Zigmund Pállfyt soraiban tudó, az előző szezonban finalista Skalica az alapszakaszban csak ötödik lett, utána pedig már a negyeddöntőben búcsúztatta a Martin, kiélezett küzdelemben. Pálffy jelezte, hogy távozik…..
lacikaSVK 2010.04.06 22:21:21
@aic: ezek figyelembe se veszik :D
tudod, az igassag oda at van :DDD (:vagy nem:)
Az olimpiai bajnok új szakvezetéssel vág neki a májusi világbajnokságnak. Mark Messier, a vb-csapat menedzsere Craig MacTavisht kérte fel a szövetségi kapitányi posztra. Az 51 éves tréner segítői Doug Risebrough, Michel Goulet és Doug Messier lesznek. MacTavish 2005-ben és 2008-ban…..
Kilenc napja vége az olimpiának, amelynek mi is részesei voltunk. Láttunk 12 remek meccset, köztük a két Kanada–USA döntőt, továbbá a várost és a környéket. Hosszú riportot ennyi idő távlatából nem írunk, jelen poszttal igyekszünk meghitten búcsúzni a témától. A…..
lacikaSVK 2010.03.09 12:30:19
:))
Jégkorong Kanada–Szlovákia 3-2 2010.02.27 06:18:00
Érdekes mérkőzésen jutott a döntőbe Kanada. Az első ötven perc alapján egyértelmű meccsről számolhatnánk be. Húsz perc alatt 2-0 a hazaiaknak, középtávoli, távoli lövésekbe értek bele a kapu előtt, védhetetlen gólok estek Marleau és Morrow jóvoltából. Mindkét…..
Vége a csoportkörnek a vancouveri olimpia férfitornáján, néhány gyors következtetés máris levonható. Odáig természetesen nem merészkednénk, hogy megjósoljuk, ki nevet a végén, az azonban biztos, hogy a nagycsapatok botladozása miatt összekuszálódtak a szálak alaposan. Kanada…..
lacikaSVK 2010.02.22 18:33:12
@gx92: @kovacsistvan: nemtom hogy van ez nalatok de nalunk vannak sport foiskolak.. ..es ahoz hogy tanicsal ot, elvileg sport szakertonek kene lenned.. ..+a hoki it kicsit nagyon nepszeru nalunk ugyhogy van sok a hokiszakerto.. ..amugy elege nehez avavalni mert ezek az emberek sokat szannak ra hogy europai es tengerentuli hokit (helyszinen ugyhogy utaznak a hoki utan) tanulmanyozzak.. (van ra alam dotacio is) ..ha kene egy-ket kontakt, akkor vlhogy privatan atkuldom (beszelnek angolul es a "oldschoolok" oroszul is) ..ugyhogy ezt a kerdes inkab nekik ted fel.. :)
Megérdemelten győzte le a világbajnok oroszokat az előzetesen sokkal esélytelenebbnek tartott szlovák válogatott. Északi szomszédaink az első harmadban perfekt védekezéssel akadályozták meg Ovecskinék villogását, utóbbiak híresen kombinatív alapjátékából semmit sem…..
A szlovák válogatott közép-európai idő szerint hajnalban bemutatta, nemcsak az erősebb csapatok ellen képes felszívni magát, másképpen szólva nem volt véletlen a büntetős oroszverés. Északi szomszédaink csupán 10.-ek az aktuális világranglistán, a lettek eggyel előttük…..
lacikaSVK 2010.02.22 17:12:15
@Gaius Marius: :)
@all: SWE-SVK ..oruloook + megoooruloook :D NAGY hoki lesz :))) :P
lacikaSVK 2010.02.22 17:17:06
@Mocsar: wtf? :D
Jégkorong Kanada–Svájc 3-2 2010.02.19 05:59:00
Megvan az olimpiai jégkorongtorna első nagy meglepetése, Svájc elvett egy pontot a házigazdától. Az egy lehetett volna kettő is, a büntetőlövések azonban a kanadaiaknak jöttek össze jobban. Ehhez képest sokáig úgy tűnt, sima lesz minden, Heatleyék támadtak és lőttek…..
Nem játszottunk úgy, ahogy tudunk. Lehet, hogy az ellenfél nem hagyta, lehet, hogy magunk is hibásak vagyunk – merengett a szlovákok elleni váratlan vereség után Vjacseszlav Bikov orosz szövetségi kapitány. A fehéroroszok, a németek és a lettek előtt adott a svájciak és a…..
Először a fehéroroszok hozták nyilvánosságra olimpiai keretüket, majd karácsony első napján az oroszok is megtették ugyanezt. Két nappal ezelőtt a svéd csapattal  ismerkedhettünk meg, kedden a szlovákokon, a letteken és a norvégokon volt a sor. Némi meglepetésre az a…..
lacikaSVK 2009.12.30 17:25:58
@Deszáj: es kis Hossa? :) szivesen latnam a bratyojaval egy sorban :)
lacikaSVK 2009.12.30 17:27:32
@aic: ot en is nagyon birtam :)
lacikaSVK 2010.02.18 13:11:23
@Deszáj: hossa - hossa - palffy ;)
Nemcsak a németek, a szlovákok is erősebbnek tűnnek a vártnál. A presztízscsatában északi szomszédaink többet lőttek kapura, ám ez nem volt elég a sikerhez. A 3-1-es cseh győzelemből Elias, Jagr és Plekanec vette ki góllal a részét, a másik oldalon Gaborik talált...