Jussi

0 bejegyzést írt és 190 hozzászólása volt az általa látogatott blogokban.

"Ez a két mérkőzés felkészülésünk olyan állomása lesz, ahol már mindenki bizonyítani szeretne" – mondta blogunknak Énekes Lajos, a Sapa Fehérvár AV19 edzője. Pénteken 19 órakor az idény első összecsapását játssza a magyar bajnok. Az egykori székesfehérvári…..
Jussi 2010.08.13 16:57:09
@Norbee00: @Esztuss:
Talán többet kellett volna az elmúlt években meccsekre járni.
Tyom már évek óta centerként játszik,mégha nem is az az ideális posztja.
Jussi 2010.08.15 21:28:24
@Norbee00:
És nem tűnt fel,hogy évek centert játszatnak vele?
Pedig ő nem az.De Te biztos "lakatosként" az "üvegezésben" is kiválót tudsz nyújtani.
Tavaly valóban nem volt jó szezonja,de azért az évek óta szar enyhén szólva is erős.
Láttam én már szupersztárt is üres kaput hibázni,tehát ez sem mérvadó.
Két harmadban is döntetlent játszott a Dab.Docler a Sapa Fehérvár AV19 vendégeként az OB I. döntőjének második mérkőzésén, de a középső harmad minden kérdést tisztázott. A megbetegedett Sevela hiánya miatt egy kapussal kiálló Acélbikák az első percben első lövésükből…..
Jussi 2010.03.22 18:20:00
@Thomas_AV: Ha voltál kint mondjuk Bécsben,akkor tudhatod,miért nulla,és miért nem az aktuális.Vagy menj ki egy Bayern meccsre,érdekes,az ellenfél neve után ott is nulla áll.Legközelebb Tiéd a pálya!
A Dab.Docler jutott a bajnoki döntőbe, pedig nem kezdődött jól a mérkőzés a hazaiak számára. Az 5. és a 14. percben egyaránt Gergely Csaba szerzett gólt, a 2-0-s előnyt egészen a 36. percig tartotta a budapesti csapat. A második harmad hajrájában aztán kétszer is villant a…..
Jussi 2010.03.18 23:57:08
@edudus: Majd elmesélem holnap.Persze,csak ,ha nem a háló mögött szurkolsz.Akkor vasárnapra marad a mese.
Jussi 2010.03.19 00:04:00
@edudus: Az én "bandám" biztos a szokott helyén lesz,az egyenes végén.
Jussi 2010.03.19 00:09:00
@edudus: Mezcsere!
C U soon!
Sosem látott nagy csatát vív az OB I. elődöntőjében a Dab.Docler és a Vasas Budapest Stars. Eddigi négy mérkőzésükön mindig a vendégek győztek, kétszer ráadásul túlórában dőltek el a dolgok. Ma este hat órai kezdettel Dunaújvárosban mindenképpen döntés születik a…..
Jussi 2010.03.18 20:15:26
@Henry The Navigator: Annyit finomítanék a gondolatmneteden,hogy kicsi a választék a kész hátvédekből.Viszont nekimenni az ebelnek csupa újoncokkal,öngyilkosság.
Jussi 2010.03.18 20:27:18
@Henry The Navigator: Akkor lehet ismerjük is egymást?Mikor játszottál?Volán?
Szerintem szivesen igazolnánk magyar hátvédet,ha lenne.
Jussi 2010.03.18 20:34:02
@Henry The Navigator: Visszanéztem a 95-ös keretet,onnan is ismertem pár játékost.Így lehet.))
Vasárnap a pénteki két mérkőzés visszavágójával folytatódik az OB I. A Dab.Docler és a Vasas Bp. Stars befejezi a középszakaszbeli szereplést, tehát kiderül, melyikük kezd pályaválasztóként az elődöntőben. Ha a Dab.Docler biztosra akar menni, rendes…..
Jussi 2010.03.07 19:22:44
@csatoimi: Emberileg nem illik a Volánba.
Azok után, hogy a finn válogatott egy rettenetes harmad alatt elbukta a döntőbe jutást, egy nappal később pontosan ennyi kellett neki, hogy megszerezze a bronzérmeket az olimpián. Itt nem az első, az utolsó felvonás hozta meg a döntést. Szlovákia negyven percen át jól csinálta.…..
Jussi 2010.02.28 11:44:00
@konovalenko: Horvát származású.Az még Európában van?
Remélem, még nem értünk fel a csúcsra, mondta Ron Wilson, az amerikaiak szövetségi kapitánya, miután csapata pillanatok alatt kivégezte a finneket az olimpia elődöntőjében. A kanadaiak nehezebben jutottak tovább a szlovákokkal szemben, de az biztos, hogy a döntőben egyenlő erők…..
Jussi 2010.02.27 20:51:41
@kovacsistvan: Tudod,ha rákattintasz a nickemre,láthatod,nem ma jöttem ide.))
Hogy támadtalak?Kérdeztem,mi volt a gondod a játékvezetéssel.Látom,a nagyra szabott zakó frusztálttá tesz.
Jussi 2010.02.27 20:59:40
@kovacsistvan: Alles klar,Trainer!))
Jégkorong Kanada–Szlovákia 3-2 2010.02.27 06:18:00
Érdekes mérkőzésen jutott a döntőbe Kanada. Az első ötven perc alapján egyértelmű meccsről számolhatnánk be. Húsz perc alatt 2-0 a hazaiaknak, középtávoli, távoli lövésekbe értek bele a kapu előtt, védhetetlen gólok estek Marleau és Morrow jóvoltából. Mindkét…..
Jussi 2010.02.27 14:17:59
@Dukla Trenčín:
Darálás,nem darállás.

És ezért leidétleneztél?Magadról állítasz ki csak bizonyítványt ezzel.De,ahogy látom,Te komoly szakértő vagy.Sajnálom,hogy ezzel az hockeyval egyáltalán idáig is eljutottatok.Tény,hogy a cél szentesíti az eszközt,ezt elismerem.De,míg az oroszok ,svédek egy az egy elleni játékkal próbálták áttörni a védőfalat,a kanadaiak átlőtték,szerencsére már az elején.Utána már a szlovákoknak kellett volna szervezni a játékot,amire képtelenek voltak.
Jussi 2010.02.27 17:04:52
@AG 2.0: Akinek nem inge,nem veszi magára.Akinek szólt,pozitívan reagált rá.
Ha te kötözködésnek vetted,akkor sajnálom.Az írás is a kultúra szerves része,ráadásul nyoma is marad.Gondolom,mint blogíró,te is odafigyelsz,hogyan írsz.Nem az internetes nyelvhasználat ellen szóltam,bár azt sem szeretem,mert nagyban hozzájárul az is a korcsuláshoz.
Jussi 2010.02.27 20:58:16
@kovacsistvan: Ha szemmel követed a hockeyt,akkor láthatod,hogy már évek óta ez a korszerű játék.Anno Cortinánál is furcsa volt a palánk melletti forgatás.A technika ma már nem elég,kell a fizika is.
Nem véletlen,hogy Ebelben nincs egy szlovák játékos sem.
A jobb helyzetben levő csapatok szoros mérkőzéseken nyertek a jégkorong OB I-ben. Miskolcon a Vasas Budapest Stars a statisztikák szerint sokkal többet lőtt kapura, el is húzott két góllal, de ahogy azt ebben a szezonban megszokhattuk, a Jegesmedvék nem adták fel, és…..
Jussi 2010.02.27 13:24:15
@check: A tíz percet mindig is le kellett ülni.Különben mi értelme lenne?
Jussi 2010.02.27 20:40:12
@check: Attól,hogy nem jár emberhátránnyal,még le kell ülni.A tíz perc mezőnyjátékosnál sem jár emberhátránnyal,mégis le kell ülni.
Gondolod,különben csak úgy viccből osztogatnák?
Jussi 2010.02.27 20:41:48
@check: Olvasd tovább,biztos találsz hozzá egy kiegészítést is.))
A két percnél nincs ott,hogy a kapus kivételével?))
Jó mérkőzést láttunk kedden, bár egyik csapat sem ment úgy, mint az első találkozón, értékelt blogunknak Énekes Lajos, a Sapa Fehérvár AV19 edzője. Ma is a speciális játékhelyzetek dönthetnek Bécsben, és az, hogy melyik csapat lesz felszabadultabb. "Jól kezdtünk, az…..
Jussi 2010.02.25 19:22:51
@CoolPlax:
A bemenet nem nyitható meg:
Ezt az üzenetet kapom folyamatosan.
Melyik ikonra gondolsz a pause mellett?
Jussi 2010.02.25 20:08:52
@ardea: Ennek a sok kiállításnak az lesz a vége,hogy nekünk lesz rövidebb a padunk.
Mert gondolom ma sem négysorozunk.
Az olimpia döntőjének várt mérkőzésre már a negyeddöntőben sor került. Erről nagyobb részben a kanadaiak, kisebben az oroszok tehettek. A meccset az oroszok felkészületlenül kezdték, nagyon hamar szétestek, ha össze voltak állva egyáltalán. Nem Ovecskinről és nem…..
Jussi 2010.02.25 10:12:08
@DanZi:
Még szerencse,hogy a negyeddöntőket nem 10 meccs dönti el.))
Ma ennyi volt a különbség,egyáltalán nem irreális.
Jussi 2010.02.25 10:39:58
@Walmer: Ezért jó,ha négy erős sor van.
Ha nem megy Heatleyéknek,akkor jönnek Getzlafék.
Tökéletes védekezés,parádés támadójáték.
Jussi 2010.02.25 10:41:29
@Walmer: Meg azt is mondta ,hogy Nabokovot le kéne már cserélni.
Rá öt percre meg üzent sok magyar csapatnak,hogy négy gól után sem kell kapust cserélni.))
Sokat harcoltunk, hogy pontot szerezzünk Salzburgban, summázta a péntekieket Énekes Lajos. A Sapa Fehérvár AV19 edzője így folytatta: egyet sikerült is, de a szánk íze nem az igazi a hosszabbításos vereség miatt. Telhetetlenségnek tűnik, de 4-3-mas vezetésünknél sok mindenre volt…..
Jussi 2009.12.13 16:37:42
Az EBEL legjobb formában lévő csapata látogatott Székesfehérvárra, de sok hiányzójuk miatt csak négy igazi hátvéddel tudtak felállni. Hiába játszott az első harmadban hat percet tisztán emberelőnyben a Fehérvár, ez csak arra volt elég, hogy a kapura lövési statisztika jól…..
Jussi 2009.11.21 09:22:54
@brbara: ha jelzi a cserét ,beér a cserezónába,majd koronghoz ér ,lefújják mindig.
Erre figyelni kell.
Jussi 2009.11.21 09:49:27
@brbara: Főleg,hogy tegnap szlovén volt.:-)
Láttam én olyan esetet,is,hogy a büntetőpadról visszajövő játékos rongyolt át a kispadhoz,és jelezte a cserét.Aztán jött felé egy indítás,ő meg beleért.Mehetett vissza a padra.
A lényeg a lényeg,ha már jelezted a cserét,inkább ne avatkozz játékba,és akkor nem lesz vitás helyzet.
Magyar–szlovén döntő lesz a székesfehérvári Pannon Hoki Kupán, miután egyfelől a pénteki olaszverés után jelentősen átalakított hazai válogatott nagyon simán elütötte Horvátországot, Szlovénia pedig előzőleg felülmúlta a mezőny egyetlen A csoportos válogatottját. A…..
Jussi 2009.11.08 11:03:44
@zsuzsss: Nem is gondolnátok,de már egy gazdasági oldalon is külön topic foglalkozik Zozival!:-)
Ők is nyomják keményen.
Jussi 2009.11.08 11:17:21
@zlaty: Te mit keresel itt?
Menj szavazni!:-)
Jussi 2009.11.08 11:23:18
@zlaty: Ne add fel.Én vagy 200-at leadtam ma.:-)
Nem lett túlontúl eredményes a Sapa Fehérvár AV19 második hazai meccse a Red Bull Salzburg ellen. Az ellenfél négyet ütött kezdetnek, aztán előbb Sofron, majd Vaszjunyin szépített, mindez azonban semmire sem volt elég. A vége 2-6 lett, az ellenfél alighanem először mutatta meg a…..
Jussi 2009.10.30 02:26:01
@exL:1: Ebből a hszből is tökéletesen látszik,hogy a meccsrejárás még nem = a hozzáértéssel.:-)
Nem voltunk kellőképpen alázatosak, sok volt a fegyelmezetlenség a játékunkban, hívta fel a figyelmet a legnagyobb hibákra Énekes Lajos, a Sapa Fehérvár AV19 edzője a Jesenice elleni győztes mérkőzés értékelésekor. Csütörtökön osztrák tévés meccsen az idén Fehérváron…..
Jussi 2009.10.30 02:16:52
@bojl:
Azért,mert vmiért nem szimpatikus neked Balu,még leveheted a szemüveged.Jó lenne,már befejeznétek ezt s fikázást.Mindenkivel szemben.Benket is cikiztétek heteken át,indokolatlanul.
Persze,szasbad véleményt nyilvánítani,de szakmai kérdésekbe lehetőleg ............
Ted Sator, a Fehérvár EBEL-csapatának korábbi vezetőedzője lesz a magyar válogatott szövetségi kapitánya, tudta meg blogunk. A Magyar Jégkorong Szövetség elnöksége közleményben indokolta meg döntését, amelyben az új kapitány pályáját is ismerteti. A szövetség egyéves…..