Nyolcadszor is vernünk kell a spanyolokat 2011.04.22. 12:12 F. Kapus..
@HokiFanKv: Az nekem is kéne, sajnos este 10-ig a munkahelyemen vagyok...

katt alul a Sport1 ikonra...
Norbi75 2011.04.22 20:22:00
@MaAtE: sajnos, nem. Nekem megy rendesen...
Jégkorong 3 éves a jégkorongblog 2010.11.08 07:00:00
Vagyunk kik, akarunk mit címmel írtunk bejegyzést 2007. november 8-án, lefektettük az alapokat, elindultunk. Új koncepciót 2008. november 8-án nem kellett fogalmaznunk, majd 2009. november 8-án egyebek közt erről beszéltünk: "Persze így is túlnőtt rajtunk az egész, olykor úgy…..
Pénteken véget ért kapusunk kéthetes finnországi próbajátéka. Az utolsó edzés után a klub elnöke arról tájékoztatta a magyar hokist, hogy az edzők elégedettek vele, és bizonyította, helye van a csapatban. Pasi Nurminen Hetényi Zoltánnal is ismertette a klub hivatalos honlapján…..
Norbi75 2010.05.29 09:34:08
@Lacquo: Ha idehozol egy nem egészen idevágó témát, legalább nézz utána, miket írsz: Szuper 22 meccsen védett a Hannoverben.
A szlovénok támadásban kifejezetten veszélyesek, de mi is azok vagyunk, mondja Énekes Lajos edző az A csoportba jutásról döntő magyar–szlovén mérkőzés előtt. A divízió 1-es világbajnokság ma este véget ér, videós beharangozást is mutatunk hajtás alatt.…..
Gergely Csaba, Orbán Attila és Pozsgai Tamás csütörtök estig volt a magyar válogatott keret tagja, Ted Sator három játékossal csökkentette a létszámot. Kedden folytatódott a válogatott világbajnoki felkészülése, immár az Icecenterben találkozott az egyszer már szűkített…..
Norbi75 2010.04.09 09:27:38
@Lazlee: Pedró, Benk és Fodor is balos, az egész keretből csak Balu, Toki, Omar, Godó és Magosi jobbos.
A magyar kupát is beszámítva 26 mérkőzésen keresztül nem talált a rendes játékidőben legyőzőre a Dab.Docler, A Mol Liga elődöntőjében azonban ismét a rendes játékidőben szenvedett vereséget, ezzel meglepetésre a Vasas Budapest Stars lesz a fináléban az Újpest ellenfele. Nem…..
Az alapszakasz győztese és negyedik helyezettje vívja a második Mol Liga-elődöntőt. A Dunaújvárosban 18 órakor kezdődő Dab.Docler–Vasas Bp. Stars mérkőzést a Halassy, Abonyi, Soós D. trió vezeti. A final fourban a csapatok legjobbjai a többiekétől eltérő színű,…..
Szerdán öt mérkőzést rendeztek a KHL-ben. A Metallurg Novokuznyeck nagy verést kapott a Szalavat Julajevtől, a szibériai rangadót Jagrék nyerték. Az Atlant hosszabbításban verte büntetővel a Torpedót, a Dinamo-rangadón a moszkvaiak nyertek büntetőkkel a minszkiek ellen, míg…..
Az egyetlen keddi KHL-mérkőzésen az Amur fogadta két napon belül másodszor a Bariszt. Hétfőn a házigazdák nyertek, másnap a vendégek. Mi meg szavazásfélére buzdítjuk olvasóinkat. Kommentjeikben állítsák össze a legjobb KHL-es orosz- és légióscsapatukat, a határidő…..
A Pittsburgh megcsinálta a bravúrt, amelyre eddig csak két csapat volt képes. A Stanley-kupa-döntő 7. meccsén idegenben nyert, ráadásul a címvédőt győzte le. Története 3. kupagyőzelmét ünnepelte. Talbot volt meccs hőse, duplázott, győztes gólt lőtt. A Pittsburgh 2-3-as…..
Norbi75 2009.06.13 13:58:00
@Norbi75:
Még valami: külön örülök, hogy olyan játékosok lettek bajnokok, akiknek ez volt az utolsó lehetősége, azt hiszem. Bill Guerinre és Satanra gondolok, meg esetleg Gillre. Jó volt látni, hogy Guerin kapta meg a kupát először Crosbytól, bár szerintem Super Marionak kellett volna. Amit Ő tett azért, higy ez a csapat egyáltalán életben és Pittsburgh-ben maradhatott, minden tiszteletet megérdemel.
A finnek összeszedték magukat, az első mérkőzés után tudták, más hozzáállás kell, ha meg akarnak verni bennünket, mondta Énekes Lajos a válogatott miskolci vereségéről. A keretben változások történtek: Berta Ákostól és Galanisz Nikandrosztól elköszöntek, Kóger Dániel…..
Norbi75 2009.04.05 09:27:59
@juhika: Nem!

Fel kellene fogni, hogy egy rendszerhez keres Cortina embereket. Az, hogy a rendszer jó, szerintem ezerszer bebizonyosodott. Ha a 3., 4. sorba védekezőbb csatárok kellenek, akkor vigyünk ki azokat. Oszt ennyi!
Norbi75 2009.04.05 09:29:26
@Dachstein: gyors vagy :-)
Vasárnap kel útra a magyar ifiválogatott, hogy másnap a házigazda Fehéroroszország ellen megkezdje divízió 1-es ifjúsági világbajnoki szereplését. Ancsin László szövetségi edzővel az eddig tapasztaltakról és a vb-n várható eseményekről beszélgettünk. A tréner…..
Percekkel ezelőtt kaptuk meg Imre Lajos csapatvezetőtől Pat Cortina szövetségi kapitány előzetes, 37 fős vb-keretét. A névsor hangsúlyozottan nem végleges, még bekerülhet, aki a hátralévő mérkőzéseken kiemelkedő teljesítményt nyújt. Vannak meglepetések. A csapat gerince…..
A Pittsburgh csatára öt pontot szerzett az Atlanta ellen. Nyert a New Jersey, megvan Martin Brodeur 552. győzelme, ezzel abszolút csúcstartó. A Dallas vereségével a San Jose megnyerte a Pacific-divíziót, pedig kikapott. Négy meccsen szétlövés döntött. Martin Brodeur abszolút…..
Norbi75 2009.03.18 18:10:53
@Norbi75: én is magamban beszélgetek:
Még egy imádott, más csapatok szurkolói által utált bekk: Darius Kasparaitis :-))
Történelmi videósorozatunk legizmosabb darabjához érkeztünk. Közel 55 perces filmet ajánlunk, amelyet a Dunaújvárosi Tv készített 1996-ban. A felvétel végigköveti az első újvárosi bajnokcsapat útját az aranyéremig. Interjúk, a két BS-beli döntő összefoglalója, Farkas…..
A Columbus egymás után negyedszer is nyert, most a Chicago otthonában. A Masont helyettesítő cserekapusukkal sem tudnak veszíteni. A Blue Jackets ellépett üldözőitől, csak azért nem előzött, mert a Vancouver is hozta a meccsét, a Los Angelest verte. A Columbusnak már 78 pontja van,…..
Norbi75 2009.03.14 20:34:39
Vasárnap jégre lép az OB I. mind a hét csapata, kiegészülve a Héraklész U18-as válogatottal. Az elődöntők mindkét ágán 2-0 a párharcok állása, így nem kizárt, hogy már ma eldől, kik játsszák a bajnokság döntőjét. A másodosztályban a finálé harmadik mérkőzését…..
Norbi75 2009.03.08 15:43:27
@ljob: Ti szidtátok a legjobban a szlovéneket, a románok tudjuk milyenek, osztrákot tán nem kellene, mert nektek azok sem tetszenek, akkor kit?
Norbi75 2009.03.08 15:47:55
@ljob: Nem is rájuk gondoltam, de azért Gebei, Kincses vagy Babic nem volt olyan rossz az idén. Három vezetőbíró meg csak elég.
De visszatérve, mégis honnan?
A CSZKA meg tudta csinálni azt, amit a bajnok és alapszakaszgyőztes Szalavat Julajev nem. A moszkvaiak idegenben győzték le a nagyon jó formában játszó Ladát, így az ötödik, mindent eldöntő mérkőzést saját jegükön játszhatják. A vezetést a dán Kirill Starkov szerezte meg…..
Jégkorong 2009. március 5. 2009.01.01 03:05:00
OB I., elődöntő, 1. mérkőzés18.00 UTE-NZ-Stars19.00 Alba Volán–Dab.DoclerEBEL, elődöntő, 1. mérkőzés19.15 Klagenfurt–Linz19.15 Vienna Capitals–Red Bull Salzburg (Kóger Dániel, RBS)Svédország, negyeddöntő, 1. mérkőzés19.00…..
Az elmúlt két napban kissé elfáradtunk. Nem a cikkek írása és szerkesztése amortizált le bennünket. Hanem az, hogy csúnyán elromlott itten a hangulat. Olvasóink egymásnak estek és ránk támadtak. Az elmúlt 48 órában egyebet sem tettünk, csak kommenteket olvastunk, válaszoltunk,…..