Szlovákiában a Miskolc és a Fehérvár 2012.08.22 11:01 Hblog..
crosby 2012.08.22 21:55:57
@fegya94: Nem ertem mire mondod ezt? A tavalyi szezonban az egyik legstabilabb paros voltak Sikivel. A rajatszast is ide ertve, nem beszelve a vb- rol, ajol szerintem az egyik legjobb volt!
Fontos a bronzérem megszerzése  2012.04.21. 10:53 F. Kapus  ..
crosby 2012.04.21 19:21:15
@igyalakult: KP az oké, mert a fejekben egyedül ő tudott volna rendet rakni , a sok jegyzetelés helyett. De Kovács Csaba miért is? Elvárás a bent maradás volt, legjobb esetben a 3-4 hely! De ha te tudsz annyi pénzt szerezni a szövinek mint ők, akkor neked kéne a helyére lépni!!
Ausztria–Magyarország 7-2 2012.04.19 19:18 F.Kapus..
crosby 2012.04.20 08:14:05
@komolytalan samu: Siki 80, Kovacs 89 ugy, hogy 1x sem játszottak a Volánban előnyt, viszont ők védekeztek a legjobban és 5 az 5-re is ők kapták a legkevesebb gólt! Szóval nem értem miről beszélsz, a két leghasznosabb és leghajtósabb paliról beszélsz! Azért mert neked nem szimpik vmiért, azért bem kell hülyeségeket írni!!
crosby 2012.04.20 08:16:52
@Kegyetlen: Ámen
Ladányi: Ugyanott tartunk, ahol eddig 2012.04.19 09:50 F.Kapus..
crosby 2012.04.19 18:37:28
crosby 2012.04.19 19:22:34
@üveg: Te nézed ezt vb- t, de nem látod! Siki-Süti a két legjobb a vb- n és az ő soruk! És ez a sor volt a leg+ az Ebelben is, úgy, hogy nem játszottak előnyt!
Most Ukrajna a legfontosabb ellenfél  2012.04.16. 12:06 Hblog..
crosby 2012.04.16 15:00:51
@mannisenmaki_: Profeta szoljon beloled!!!!
Fehérvár-Salzburg 1-4 2011.12.31. 00:31 Hblog ..
crosby 2012.01.01 11:33:50
@budaijegesmedve: Hat szerintem ezt nagyon rosszul látod! Pl Kovács harmadik sorosként csak két gollal lott kevesebbett es harom asszisztal adott kevesebbett mint Kovacs, ugy, hogy a harmadik sor nem jatszik elonyben!!!! Ehhez kepest Pl szinten Kovacs +7- ben van , mig Vas - 5- ben!!! Ja es Sille a luga egyik legjobb es legeredmenyesebb hatvedje!!!! Szerintem
crosby 2012.01.01 12:23:25
@zsozsi68: Ja! Akkor te latod a harmadik sort elonyben jatszani??? Nen tudom milyen meccsekre jarsz??! A golok majdnem 80 szazalekat elonybol lottek! (76,4).ergo, nem allha meg a helyet amit irtal! A harmadik sorbak kozel nincs annyi jegideje mint az elso jettobek, de ez minden ligaban ugy van!!!
Ryan újra Johansson és Palkovics mellett 2011.11.04. 11:41 F. Kapus..
crosby 2011.11.04 15:01:32
@aysays: Szurkolunk is becsülettel, idegenben és itthon is.
Hát igen, egészen addig amíg nyer a csapat. Abban a pillanatban, ha elveszítenek egy meccset, vagy vesztésre állnak akkor azonnal megy az anyázás a fütyülés és a bekiabálás a lelátóról!!A ziccerek, szólók kihagyása pedig szerintem önbizalom hiánya, mentális probléma, amit igen az edzőnek kéne helyre raknia!
Fizikálisan is nagyon gyengék vagyunk, ami látszik is, és több játékostól hallottam is, ami szerintem szintén az edző hibája!!
Na de mind1, így többet írtam, mint szerettem volna, csak mielőtt bárkit szidnátok, azt gondoljátok át, hogy minden éremnek két oldala van! Jó szurkolást!!
26 fős a válogatott kerete2011.11.01 22:14 F.Kapus..
crosby 2011.11.03 07:13:08
@zsozsi68:
Szerintem Suti nagyon jo! Hasznos, utkozos, alazAtos jatekosnak tartom! Biztosan megvan az oka annak, hogy a huzoemberek miert eredmenytelenek iden! Palko, Mihaly, Johanson, Vas!!! Golokrol beszelek!!'
11 forduló után utolsó a magyar bajnok az EBEL-ben. A legfontosabb mérkőzéseket elvesztettük, helyenként kilátástalanul játszunk, itthon a sokadik vereséget szenvedtük el. A kialakult helyzet azt kívánja, hogy leporoljuk legendás rózsaszín szemüvegünket, és észrevegyük, ez az…..
crosby 2010.10.16 18:52:33
@check: Nézd már Kovács korábbi statisztikáit? Az első 5 góllövőben mindig benne volt. Aki igazán túl van értékelve az Mihály. Kovács nagyon hajtós, hasznos játékos!Dani is magára fog találni. Sofi ha jijerülne Godó mellől, megnézhetnéd mennyi pontot csinálna! kb annyit mint az előző években.
Azok a játékosok, akik utoljára kerültek ki a vb-csapatból, semmivel nem rosszabbak, mint azok, akikkel az utolsó pillanatig küzdöttek a bentmaradásért, értékelte az eseményeket Énekes Lajos, a válogatott edzője. Szerdán előbb az derült ki, hogy Szuper Leventéhez ragaszkodik…..
crosby 2010.04.15 10:58:12
@budaijegesmedve: Hála az égnek, hogy Kovács nem Mihály. Ő legalább kisebb egoval rendelkezik, csinált pontot a rájátszásban és szeret passzolni is, amihez Palkó elég jó, hogy beverje!!!
Hajrá MAGYAROK!!!!!
Fontos győzelmet aratott a Sapa Fehérvár AV19 az Erste Bank Eishockey Liga címvédője ellen. Az első harmadban a KAC lőtt többet kapura, a vezetést mégis a Volán szerezte meg a védő Niklas Andersson révén. Ezt még ebben a harmadban egyenlítette ki Brandner. A harmadik harmad…..
Sokat dolgoztunk Jesenicében, és nem is rosszul. Azért tudatosítottuk a játékosokkal, hogy az elvárt jó játék még nem ilyen. A mérkőzés nagy részében uralni tudtuk a történéseket, ez döntött a javunkra, mondta blogunknak Énekes Lajos, a Sapa Fehérvár AV19 edzője. A magyar…..
Pont nélkül tér haza Ljubljanából a Sapa Fehérvár AV19. Az Olimpija kétszer is kétgólos előnybe került, a magyar bajnoknak mindkétszer csak közelebb kerülnie sikerült, egyenlítenie nem, a kapuslehozatal sem segített a végén, 3-2. Góljainkat Fekete Dániel és Vas Márton…..
A zágrábi mérkőzés nem úgy sült el, ahogyan terveztük, mondta blogunknak Énekes Lajos, a Sapa Fehérvár AV19 edzője. A mai mérkőzésre hangolódásban ezért sokkal nagyobb hangsúlyt fektetnek az ünnepi hangulat elfelejtésére. Nehéz sorozat előtt áll a csapat, este Grazban,…..
crosby 2009.12.29 20:57:55
@exL:1: Szerintem Pire és Süti nagyon jól mentek együtt! Értelmetlen ez a sok kevergetés!
Peterdi Imre visszakerül eredeti helyére, Ladányi Balázs és Vas Márton mellé, tudtuk meg Énekes Lajostól a villachi mérkőzés előtt. A Sapa Fehérvár AV19 edzője úgy érzi, van esélyünk a fontos idegenbeli csata előtt. Mindenki pontot, pontokat vár a csapattól."Kedd óta…..