szendre

0 bejegyzést írt és 42 hozzászólása volt az általa látogatott blogokban.

A KHL illetékes bizottsága szerdán és csütörtökön megvizsgálta az új poprádi klub, a HC Lev által biztosított feltételrendszert. Bejárták a 4500 férőhelyes jégcsarnokot, megnézték a repülőteret és a szállodákat. Péntekre elkészítették jelentésüket, amelyben…..
szendre 2010.07.24 15:05:02
@OTeR: Magyarként sokszor voltam Poprad meccsen. Soha nem volt kellemetlen élményem. Utána a helyi "Bodicsek"-ben együtt iszogattunk a helyi b-középpel is. Csak + élményekkel jöttem el a csarnokból.
A Hannover Scorpions a negyedik helyen végzett a német bajnokság alapszakaszában. Az 56 mérkőzés alapján az Eisbaren Berlin kimagaslott a DEL-ből. Az első hat helyezett közvetlenül a negyeddöntőbe került. A Hannover ellenfele az ötödik helyen végző nürnbergi Thomas Sabo Ice…..
szendre 2010.03.22 17:35:49
@kovacsistvan: Köszönöm szépen.
szendre 2010.03.22 17:36:46
@kovacsistvan: Köszönöm.
Jégkorong Linz–Fehérvár 4-0 2010.01.31 21:23:16
Továbbra sem megy Ausztriában a magyar bajnoknak, Linzben mindhárom harmadot elvesztette. Pedig 0-0-nál egy emberhátrányos helyzetben Martz vezetést szerezhetett volna, de a vasat találta el. Ezután a Linz irányított, és sokkal aktívabb volt, Palkovicsék erejéből szépítő…..
szendre 2010.02.01 15:45:22
@DominiKing: "Én ősfradista lévén mégis jégkorongban elsősorban a Fehérvárnak szurkolok, de ha az Újpest képviselné egy nemzetközi bajnokságban az országot, akkor értük szorítanék, csakhogy a MAGYAR válogatott minnél jobb legyen."

Volán szurkolóként ugyanígy gondolkodom. Remélem egyre többen leszünk.
Újabb biztos győzelmet aratott a klagenfurti kisiklás után a Sapa Fehérvár AV19. Az ellenfél a Ted Sator által edzett Medvescak Zagreb volt, és a fehérváriak úgy vetették magukat a mérkőzésbe, ahogy azt az ínyenc szurkolók is elvárják, pillanatok alatt vezetést is szereztek…..
szendre 2010.01.20 08:47:01
Az EBEL legjobb formában lévő csapatainak egyike látogat ma este Székesfehérvárra. A Medvescak a karácsony óta lejátszott kilenc fordulóban 14 pontot szerzett, a Sapa Fehérvár AV19 feleennyit sem, mindössze 6-ot. Ráadásul az EBEL legjobb emberelőny-kihasználó csapata a zágrábi,…..
szendre 2010.01.19 14:21:07
Egy nagyon erős, a mérkőzés első harmadát szinte végig uraló Vienna Capitals volt az ellenfél. Aztán hosszú idő után újra beindult az első sor, Palkovics két, Mihály egy gólt szerzett. A második harmadban döntő szituációkban uralni tudtuk a kapuelőtereket, végre a szerencse…..
szendre 2010.01.11 09:36:03
@Borsy: Vasvári Pál Gimnázium
szendre 2010.01.12 07:31:32
@Raon: Végre olvashatunk Téged is! Hiányoztak a kommentjeid.
A zágrábi mérkőzés nem úgy sült el, ahogyan terveztük, mondta blogunknak Énekes Lajos, a Sapa Fehérvár AV19 edzője. A mai mérkőzésre hangolódásban ezért sokkal nagyobb hangsúlyt fektetnek az ünnepi hangulat elfelejtésére. Nehéz sorozat előtt áll a csapat, este Grazban,…..
szendre 2009.12.29 15:56:12
Itt az ideje, hogy értékeljük a szlovák extraliga eddigi történéseit. A bajnokságból két csapat emelkedik ki, a szezon előtt fiatalításon átesett Slovan Bratislava és a tavaly nyáron feljutott Banska Bystrica. A két csapat 14 ponttal előzi a harmadik Skalicát. U. N. Owennek,…..
szendre 2009.12.09 17:08:30
szendre 2009.12.10 07:34:44
@lacikaSVK: Csak rigmusként ismertem eddig. Most helyesen is le tudom írni. Köszönöm. :-)
Elérkeztünk az EBEL-alapszakasz feléhez, három teljes kör, azaz 27 forduló lement a 2009/10-es szezonból. Összeállítást készítettünk, részben az idei statisztika adatokra támaszkodva, részben összehasonlítva azokat az elmúlt két esztendővel.Kezdjük a legfontosabbal, amit…..
A jó kapusteljesítménynek és a csapat javuló védekezésének, válaszolta Énekes Lajos edző arra a kérdésünkre, minek köszönhetően játszik hátul összeszedettebben a Sapa Fehérvár AV19 a nemzetközi szünet óta. Pénteken veszélyes ellenfél, a Linz érkezik. Az osztrák csapat…..
szendre 2009.11.20 12:47:04
A magyar válogatott májusban kiesett az A csoportból. A deklarált cél a visszajutás. Ted Sator, a szelekció új kapitánya is azt nyilatkozza rendre: már a 2010-es divízió 1-es vb-csoportunkat meg kell nyernünk Szlovéniában. A felkészülés és a csapatépítés a Pannon Hoki…..
szendre 2009.11.06 13:43:24
@Uteapu: Ezen kívül reménykedjünk abban is, hogy nem szólnak meg minket azért, ha a mérkőzések után csillagszórót gyújtunk.
Nem lett túlontúl eredményes a Sapa Fehérvár AV19 második hazai meccse a Red Bull Salzburg ellen. Az ellenfél négyet ütött kezdetnek, aztán előbb Sofron, majd Vaszjunyin szépített, mindez azonban semmire sem volt elég. A vége 2-6 lett, az ellenfél alighanem először mutatta meg a…..
szendre 2009.11.02 08:15:43
@waldy71: Gondolom minden mérkőzés után nincsen hangod a buzdítástól, mint nekünk, akik csillagszóróznak a mérkőzés után.
A Mol Liga izgalmai fokozódnak, váratlan eredmény kuszálta össze az erőviszonyokat. Az FTC három vereség után 3-0-ra legyőzte a liga egyik esélyesét, az SC Csíkszeredát. A válogatott kapus 45-ből 45 lövést fogott meg. Pindák László már nem edző a Ferencváros…..
szendre 2009.09.24 17:40:08
A tuniszi IIHF-kongresszuson elkészítették és elfogadták a jövő évi divízió 1-es vb ljubljanai csoportjának időbeosztását. Az április közepén szombattól péntekig tartó vb-n Dél-Koreával kezdünk, Szlovéniával zárunk. Megírjuk a válogatott egész éves tervét. Az MJSZ…..
szendre 2009.09.24 17:10:24
Jelentős változásokat eszközölt a Fehérvár szakvezetése a csapat sorösszeállításában a Klagenfurt elleni keddi mérkőzésre. Ladányi első soros lett, Fekete hosszú idő után ismét a szélen játszik, a két Vas társa Benk lesz. Az előző szezonban hatból hat pontot szerzett a…..
szendre 2009.09.22 14:14:32
November elején Székesfehérvár rendezi meg a Pannon Hoki Kupát. Magyarország válogatottja az A csoportos Olaszországot, valamint a divízió 1-ben szereplő Szlovéniát és Horvátországot látja vendégül. Ekkor mutatkozik be Ted Sator szövetségi kapitányként. Alakul a…..
A Sapa Fehérvár AV 19 szép játékkal nyerte a négy EBEL-csapat részvételével lezajlott Ifj. Ocskay Gábor-emléktornát. A Vienna Capitalst 4-3-ra verte a Fehérvár a döntőben. Pesterzsébeten jó meccs szakadt félbe a szurkolók miatt, a 32. percben a Dab.Docler 3-1-re vezetett a…..
szendre 2009.09.07 17:30:53
@EisHockey: Szerencsére a dobálót nem láttam. Talán rosszul esett neki, amit páran mondtunk a csalekedetéről. De így jó.
Túl vagyunk a felkészülési időszak legzsúfoltabb napján. A mérleg: hat mérkőzés, egy sajtótájékoztató. Az UTE továbbra is nulla pontos, a Brassó lőtt gól nélkül kapott ki, a Dab.Docler izgalmas mérkőzésen mutatkozott be a Ferencváros ellen, a Sapa Fehérvár AV 19 folytatta…..
Kedden sajtótájékoztatót tartott a Ferencvárosi TC, pénteken a Dab.Docler követi példáját, szerdán megkezdi szereplését az iglói tornán az Újpesti TE, kialakult a Miskolci Jegesmedvék véglegesnek tűnő légióskerete, a Sapa Fehérvár AV 19 is aktív volt a játékospiacon. Mol…..
szendre 2009.08.26 16:03:46
Nagyon sok előkészületi mérkőzésen vannak már túl a magyar csapatok, de a következő két hétben is nagyüzem lesz még. Ideje összefoglalni, mi történt eddig az előszezonban. Nemcsak a Mol ligás, a juniorcsapatok és a korosztályos válogatottak eredményeit is rendszereztük,…..
Jarkko Immonent leszerződtette a JYP-től az Ak Barsz, Alekszej Jemelint hívta a Montreal, de a védő úgy döntött, marad Kazanyban. Peter Smrek a Szeversztalhoz igazolt. Jani Hurme után is érdeklődött két KHL-es csapat, Zigmund Pállfy nem megy Pétervárra. Makszim Szokolov a…..
A finn Jarmo Tolvanen irányítja a következő szezonban az Alba Volán 19 EBEL-csapatát, jelentette be Ocskay Gábor. A szakosztály-igazgató sajtótájékoztatóján további fontos hírek várhatók, írásunkat folyamatosan bővítjük. Hajtás alatt Tolvanen pályaképe.Jarmo…..
szendre 2009.05.20 16:37:30
@fradigy:.hu/index.php?pg=media975_hu A 14. kép!!!
Írásos nyilatkozat született arról, hogy 2013. szeptember 30-áig felépül Székesfehérváron a 7500 férőhelyes Alba Aréna – erről egy héttel ezelőtt a Fejér Megyei Hírlap már beszámolt. A létesítményből azonban biztosan csak akkor lesz valami, ha az IIHF jövő hét…..
szendre 2009.04.29 14:24:58
@ifjvit: Warvasovszky Tihamér igennel szavazott, a frakciója meg is büntette 100.000.- Ft-ra.
Szerda 19.15-kor a svájci Sierre-ben Magyarország–Oroszország vb-felkészülési meccset rendeznek. Az eseményről egy televízió sem közvetít, mivel a svájciak és az oroszok számára nem vagyunk érdekesek. A jégkorongblog viszont úgy gondolta, a magyar hokiszurkolókat nagyon is…..