gah

0 bejegyzést írt és 348 hozzászólása volt az általa látogatott blogokban.

A pontszerzés a cél a ligaelső otthonában 2010.12.28. 15:55 F. Kapus..
"Tetszett, amit Jesenicében láttam, megszereztük a két pontot" – mondta blogunknak Kevin Primeau, a Sapa Fehérvár AV19 új vezetőedzője, aki pénteken érkezett, és rögtön el is utazott a csapattal a Jesenice elleni mérkőzésre. A kanadai tréner szombat délután…..
"Utolsó napomat kezdem meg a Fehérvár vezetőedzőjeként, valószínűleg utódom is megtekinti a jesenicei meccsünket" – mondta blogunknak Énekes Lajos, a Sapa Fehérvár AV19 edzője. A 15. fordulóban nagyon fontos fellépésük lesz Sofronéknak, a szlovének otthonában…..
Mihály, Horváth, Durco, Benk és Jobb nélkül utazott Bécsbe a Sapa Fehérvár AV19 vasárnap, Satosaari pedig orvosi utasításra nem kezdhet a kapuban. Ladányi és Sofron nem százszázalékos egészségileg, de vállalják a játékot. A farmcsapatban eddig legjobb teljesítményt nyújtó…..
gah 2010.10.17 18:40:24
@jegkasa: Tesóm a helyszínről küldi az sms-t és onnan az info. Vagy ő téved, vagy a statisztika!
gah 2010.10.17 19:50:10
"Biztosan úgy lép jégre a Salzburg ellenünk, hogy bebizonyítsa, jobb csapat annál, mint amit a legutóbbi fordulókban mutatott" – mondta blogunknak Énekes Lajos, a Sapa Fehérvár AV19 másodedzője a mai mérkőzés előtt. A fehérváriaknál a sok hiányzó miatt nem…..
gah 2010.10.10 20:32:01
gah 2010.10.10 20:40:15
@advocatusdiaboli: és ezzel sokkal jobb lett a statja (97%) mint a sóvári gyereknek 33 lövás után 94% :D
"Jó mérkőzést szeretnénk játszani Ljubljanában. Az Olimpija az idén megmutatta, képes olyan teljesítményre, mint a miénk volt a Salzburg ellen, tehát nagyon megnehezíthetik a dolgunkat" – mondta blogunknak Énekes Lajos, a Sapa Fehérvár AV19 edzője. A Salzburgot…..
gah 2010.10.03 20:11:58
@bobitomi: és még meg is nyerték :D
"Az EBEL legjobb, legnagyobb költségvetésű, legkiemelkedőbb felkészülési mutatókkal rendelkező éllovasa érkezik hozzánk, de a mi feladatunk megmutatni, hogy pénteken ez mind-mind nem számít" – mondta blogunknak Énekes Lajos, a Sapa Fehérvár AV19 edzője. A Red Bull…..
Komoly változtatásokat hajtottak végre az edzők a Sapa Fehérvár AV19 összetételében, ahogy azt Énekes Lajos edző a hivatalos honlapon előre jelezte. Csak az első soron nem módosítottak, a második és a harmadik új lesz, a negyedik pedig a találkozó elején nem játszik. A Linz…..
A Fehérvár ugyanazzal a sorösszetétellel megy a Vienna Capitalsnak, mint a Medvescak ellen tette. Tommi Satosaari visszatér a csapatba, de Hetényi Zoltán kezd. A bécsiek is három vereséggel kezdték a szezont, mint a magyar bajnok, és szintén magabiztosan nyertek legutóbb. A 19.15-kor…..
gah 2010.09.24 18:09:13
Sofron István első mesterhármasát érte el az EBEL-ben, szemfülessége, ügyessége, gyorsasága döntő volt a Medvescak elleni győzelem során. Ahogy az előző szezonban, úgy most is befolyásolja eredményességét, hogy Ladányi Balázs és Vas Márton mellett játszhat. Nem véletlen,…..
gah 2010.09.20 23:37:07
"Ez a két mérkőzés felkészülésünk olyan állomása lesz, ahol már mindenki bizonyítani szeretne" – mondta blogunknak Énekes Lajos, a Sapa Fehérvár AV19 edzője. Pénteken 19 órakor az idény első összecsapását játssza a magyar bajnok. Az egykori székesfehérvári…..
Csak negyven percet hokiztunk, magyarázta a Dab.Docler újabb súlyos vereségét Magosi Bálint, az újvárosi csapat egyik legjobb támadója. Videónkban 13 gólt és 4 nyilatkozatot kínálunk az OB I.-döntő harmadik összecsapásáról. Ma a harmadik helyért zajló párharc harmadik…..
Vasárnap nem sikerült megvalósítanunk azt, amit szerettünk volna, mondta blogunknak Énekes Lajos, a SAPA Fehérvár AV19 edzője. Elsősorban a speciális helyzetekben mutatott játékban volt nagy a különbség, ez döntött a bécsiek javára. A fehérváriak úgy utaznak Bécsbe, hogy…..
gah 2010.03.02 22:02:17
@Szoljanka: amen
gah 2010.03.02 22:04:32
@ardea: ;)
Vasárnapra keddi játékunkhoz képest kell még feljebb pörögnünk – amikor is kemény csatában legyőztük a Klagenfurtot –, ha a Vienna Capitals partnerei akarunk lenni, derült ki Énekes Lajos szavaiból. A Sapa Fehérvár AV19 edzőjével néhány gondolat erejéig kitértünk…..
gah 2010.02.21 21:05:32
wow
A playoffig hátralévő időben változik a szakmai program, közölte Énekes Lajos, a Sapa Fehérvár AV19 edzője. A csapat ma Linzbe látogat, ahol idén még nem szerzett pontot. A sorok háromnegyedében és kapusposzton változás van az előző fordulóhoz képest. "Normálisan…..
gah 2010.01.31 20:11:40
gah 2010.01.31 20:21:44
@Floki: szerintem azóta verekednek :)
Aki látta a Graz elleni mérkőzésünket, tudja, hogy sokat tett a két pont megszerzéséért a csapat. Ez végül is nem sikerült, állapította meg Énekes Lajos, a Sapa Fehérvár AV19 edzője. Csapatunk az ötödik helyre lépne előre, ha nyerni tudna Villachban. Erre a szakvezető szerint…..
gah 2010.01.24 19:55:55
gah 2010.01.24 20:11:58
Jégkorong Fehérvár–Graz 2-3 2010.01.22 21:38:00
Nem sikerült elkapnia a Sapa Fehérvár AV19-nek az EBEL-listavezető Grazot. Vas János révén vezetést szereztünk az elején, kettővel válaszolt az ellen, Mihály a 44. percben egyenlített. A Graz 58:07-nél jutott előnyhöz ismét, ezt kapuslehozatallal sem tudtuk egalizálni, 2-3.…..
Szomorúak voltunk a salzburgi eredmény miatt, mert teljes biztonsággal mondhatjuk, hogy történetünk során először mi voltunk a jobb csapat Salzburgban. Ha fordított eredmény születik, egy szót nem szólhattak volna a hazaiak. Így azonban nem maradt más dolgunk a mérkőzés után,…..
Egyes helyzetekben merészebben kellett volna cselekednünk, máskor éppen ellenkezőleg, kevésbé. A két vereség után megcsappant a csapat önbizalma, de hallatlan küzdeni tudással visszahozta a Linz elleni mérkőzést 0-2-ről. A Sapa Fehérvár AV19 jobban akarta a január 1-jei két…..
A zágrábi mérkőzés nem úgy sült el, ahogyan terveztük, mondta blogunknak Énekes Lajos, a Sapa Fehérvár AV19 edzője. A mai mérkőzésre hangolódásban ezért sokkal nagyobb hangsúlyt fektetnek az ünnepi hangulat elfelejtésére. Nehéz sorozat előtt áll a csapat, este Grazban,…..
gah 2009.12.29 21:29:01
gah 2009.12.29 21:30:42
Kovács Csaba és Ladányi Balázs továbbra is hiányzik a Sapa Fehérvár AV19-ből. Ma Salzburgba utazott a magyar bajnok. Az idei EBEL-szezonjának leggólerősebb csapatának otthonában lépünk fel. Ha egy pontot sikerül megszereznünk, az már bravúr."Kovács Csaba szeme már rendben…..
Nem várunk, egyből nekikszaladunk, ismertette a tervet Énekes Lajos, a Sapa Fehérvár AV19 edzője, útban Ljubljana felé. A magyar bajnok újabb nagyon fontos mérkőzés előtt áll, a rájátszásba jutásért folytatott harcban közvetlen rivális otthonában lép fel ma este. Ráadásul az…..
gah 2009.11.17 21:36:26
@teknosmittom: Hol nézed? Az előbb is azt hittem, hogy álmodod!
Nathan Martz elfoglalja helyét az első sor centereként a Fehérvár csapatában. Így összeáll a sokak által vágyott 22-23-24-es csatársor. Csodát nem kell várnunk tőle, de bízunk benne, hogy összerakottabb sorokkal játszunk ezután, mondta Énekes Lajos edző blogunknak. A vasárnapi…..
Nem lett túlontúl eredményes a Sapa Fehérvár AV19 második hazai meccse a Red Bull Salzburg ellen. Az ellenfél négyet ütött kezdetnek, aztán előbb Sofron, majd Vaszjunyin szépített, mindez azonban semmire sem volt elég. A vége 2-6 lett, az ellenfél alighanem először mutatta meg a…..
Nem voltunk kellőképpen alázatosak, sok volt a fegyelmezetlenség a játékunkban, hívta fel a figyelmet a legnagyobb hibákra Énekes Lajos, a Sapa Fehérvár AV19 edzője a Jesenice elleni győztes mérkőzés értékelésekor. Csütörtökön osztrák tévés meccsen az idén Fehérváron…..