lidmark

0 bejegyzést írt és 149 hozzászólása volt az általa látogatott blogokban.

Gólerős kanadai védő Brassóban  2012.07.05. 17:32 Hblog..
Miskolc–HSC Csíkszereda 1-0 2012.02.03. 21:39 Hblog..
Dab.Docler - Vasas HC 18.00. Miskolci JJSE - Újpesti TE 18.30. FTC-Orangeways - Sapa Fehérvár AV19 19.00. Szuperrangadó a Duna partján forrás:vasashoki.hu Harc az első helyért forrás: dabdocler.hu Vasast előzhet a Dab.Docler 2011.02.22. 13:33 kultúrmisszionárius ..
lidmark 2011.02.22 21:42:50
Kezdődik a középszakasz az OB I.-ben 2011.02.04. 12:23 F. Kapus ..
lidmark 2011.02.04 22:39:09
lidmark 2011.02.04 22:56:21
A HSC Csíkszereda a Mol Liga-bajnok 2011.01.22. 20:30 F. Kapus..
A sztárbíró elégedett a színvonallal 2011.01.20. 16:00 kerusz /jegkorong.blog.hu ..
Láda Balázs nem játszhat a Mol Ligában 2010.12.30. 10:45 F. Kapus..
Láda Balázs és Jánosi a válogatottban 2010.12.11. 14:47 F. Kapus..
lidmark 2010.12.11 23:01:48
A Dab.Docler nem akar lemaradni  2010.12.05. 20:55 kultúrmisszionárius..
lidmark 2010.12.06 10:42:46
@Miskolcifan: A rájátszásban már sajnos ingadozó kapus teljesitményel kevesek leszünk . Bakiparádé után ott már nehéz lesz 0-2 vagy 0-3 -ról meccset nyerni.Évek óta ez a gyenge pontunk.Egy jó meccs után 2 gyenge következik.
Négyen az alapszakasz elsőségért 2010.12.05. 13:32 kerusz..
lidmark 2010.12.05 21:11:49
Videó Casey Bartzen sérüléséről 2010.11.30. 11:54 Hblog..
Visszavághat a Miskolc 2010.11.28. 14:08 kerusz..
lidmark 2010.11.28 22:21:10
@Miskolcifan: így volt én is így láttam de a jegyzőkönyvből más mást látott .De lehet hogy csak optikai csalódás volt a helyszínen.
A Fehérvár-farm hazai jégen másodjára is legyőzte a Steauát, izgalmas volt, az utolsó gól másodpercekkel a vége előtt született, 6-4. A Miskolc–Ferencváros összecsapás ennél is szorosabban alakult, a hazaiak elmentek kettővel, a vendégek egyenlítettek, utána senki sem…..
A Miskolc nyerte a Mol Liga-játéknap rangadóját Brassóban. A Jegesmedvék két kanadai légiósukat itthon hagyták, fiatal hokisokkal mentek határon túli túrájukra, mégis begyűjtötték a három pontot. Háromgólos vezetésük után felzárkózott ugyan a házigazda, de az ifjú Korpos…..
lidmark 2010.10.22 21:56:45
Keretet hirdetett a Telenor Hoki Kupára Ted Sator – derül ki a szövetség közleményéből. A november 12–14. között esedékes tornára 28 hokist nevezett a szövetségi kapitány, három kapust, tíz hátvédet és tizenöt támadót. Székesfehérváron Japán, Franciaország és…..
Három magyarországi mérkőzéssel, közte két rangadóval folytatódik a Mol Liga kedden. A legjobb helyen álló magyarországi csapat, a Miskolc a Dab.Doclerhez látogat, azaz a 3. fogadja a 2.-ot, a borsodiak egy győzelemmel fennállásuk során először az OB I. élére ugorhatnak a…..
lidmark 2010.10.12 21:47:11
@Spigott:Kincses ma jól fújt .Csak ha mi birókat vesszünk nem értem ma miért kaptunk ki :)
Most már biztos, hogy a bukaresti Mol Liga csapat a tavalyi alapszakaszgyőztes mumusa. A Dab.Docler nemrégiben kétgólos vezetést adott le hazai jégen, ezúttal pedig már 4-1-re vezetett idegenben, onnan fordítottak sorozatban lőtt öt góllal Georgescuék, a vége 6-5 lett. Nem járt…..
Mind a négy mai mérkőzésen örömtelien szoros eredmények születtek a Mol Ligában. Az Újpest sokáig vezetett, az utolsó játékrész felére azonban elfáradt. Ancsin János hiába kért időt, amikor a Volán farmcsapata egy gólra felzárkózott, nem tudta megállítani a lendületbe…..
A mai Mol Liga-forduló rangadóin a két listavezető egyike nyert – ráadásban, azért két pont jár –, a másik kikapott, helyet cseréltek. A Vasas és a HSC Csíkszereda a rendes játékidőben nem bírta döntésre vinni a dolgot, a székelyek vezetését kiegyenlítették a…..
A harmadik Mol Liga-forduló délelőtti meccsén nem jelentett gondot a Steaua Rangersnek a roppant fiatal kerettel felálló Újpest. A lila-fehérek az első harmadban csak egy gólt kaptak, utána azonban megtört az ellenállásuk, 7-1. A többi találkozó szorosabban alakult. A…..
Jégkorong Miskolc-Újpest 4-6 2010.03.10 20:41:37
A jegyzőkönyv szerint szoros mérkőzésen nyert az Újpest Miskolcon. A hazaiak szereztek vezetést, amit a lilák két perc alatt fordítottak kétgólos előnyre. A Miskolc kapust cserélt, és még a harmad vége előtt felzárkózott egy gólra. Mára is jutott egy 5+20 perces kiállítás az…..
Az élen állók nyertek az elődöntőbe igyekvők otthonában. A Dab.Docler mindhárom harmadot nullára nyerve szerzett három pontot a Miskolc vendégeként, a vége 0-6 lett. Borsos Attila három gólt, Kurt MacSweyn ugyanennyi gólpasszt szerzett a sok hiányzó miatt érdekes sorokkal…..
lidmark 2010.03.06 08:26:25
@Miskolcifan: A mester megint alakított meccs közben is össze- vissza keverte a sorokat.Az emberelőnyös játékon is látszik a munkája.
lidmark 2010.03.06 12:05:35
@Miskolcifan: Ilyet ne várj egy utánpótlás edzőtől .Miért is higgyen a fiatalokban.
Jégkorong 2010. február 21. 2010.01.01 02:21:00
OB I.17.30 Stars-FTC18.30 Dab.Docler–Miskolc11.30-tól OB I/B.12.00-tól serdülőbajnokságEBEL, negyeddöntő, 1. mérkőzés18.00 Vienna Capitals–Sapa Fehérvár AV1918.00 Graz–Medvescak18.00 Salzburg–Klagenfurt18.00 Linz–VillachOlimpia, Vancouveronline…..
lidmark 2010.02.21 17:18:14
Mindkét vendégcsapat nyert az OB I.-ben, de a két mai mérkőzés különféleképpen alakult. A miskolciak megmutatták, komolyan gondolták a Dab.Docler megszorongatását is. A dunaújvárosiak csak az utolsó tíz percben tudtak a hazaiak fölé kerekedni roppant szoros csatában. Cizek…..