ferrri

0 bejegyzést írt és 111 hozzászólása volt az általa látogatott blogokban.

Jégkorong Fehérvár–Villach 1-4 2010.10.31 20:42:00
Nagyszerű első harmadot produkált a Sapa Fehérvár AV19 a liga egyik élcsapata ellen, de a folytatásban kiderült, hogy a Villach egyelőre jobb nálunk. A meccs az előnyök tökéletes kihasználatlanságán és a hátrányok gyenge kivédekezésén ment el, hiába kaptuk a fórokat…..
ferrri 2010.11.01 09:01:01
@peterbalogh: Bravó! Győzelem után se felejts majd el bekiabálni!

Egyébként pedig Hajrá Volán! Az első harmad nagyon jó volt, reméljük sikerül ugyanezt a játékot több harmadon keresztül is produkálni.
Még valami: Valamelyik idióta előttünk Villach sállal "ünnepelte" a vereséget. Gratulálok neki is a remek hozzáálláshoz!
ferrri 2010.11.01 12:18:49
@rider70: Láttam.

@Szoljanka: A videózzál-os üvöltözést is hallottam amit az új edző felé nyomatott.
Nem kísérem, hanem jövök szurkolni a csapatnak viszonylag nagy távolságból.

@kiralyfi: :)
"Tetszett, amit Jesenicében láttam, megszereztük a két pontot" – mondta blogunknak Kevin Primeau, a Sapa Fehérvár AV19 új vezetőedzője, aki pénteken érkezett, és rögtön el is utazott a csapattal a Jesenice elleni mérkőzésre. A kanadai tréner szombat délután…..
ferrri 2010.10.31 11:50:11
@ajani75: Kicsit korai még a kritika.
"Utolsó napomat kezdem meg a Fehérvár vezetőedzőjeként, valószínűleg utódom is megtekinti a jesenicei meccsünket" – mondta blogunknak Énekes Lajos, a Sapa Fehérvár AV19 edzője. A 15. fordulóban nagyon fontos fellépésük lesz Sofronéknak, a szlovének otthonában…..
ferrri 2010.10.29 21:05:58
@sutyi2: :) Hajrá Volán! Közben sajna 3:3...
ferrri 2010.10.29 21:15:13
ferrri 2010.10.29 21:21:26
@Azt az elkényeztetett hokiszurkoló mindenségit!:
59:41-nél vitték le a kapust, Palkó gólja után.
Elhozott egy pontot a Red Bull Salzburg otthonából a Sapa Fehévár AV19. A Volán hátrányba került az EBEL kirakatcsapata elleni meccsen, de a harmadik harmadban Vaszjunyin és Sofron góljaival fordítottunk. A bajnok az 58. percben mentette hosszabbításra a meccset, a legvégén izgulnunk…..
Jégkorong Fehérvár-KAC 5-6 2010.10.08 22:38:31
Háromszor egyenlített a Sapa fehérvár AV19 a Klagenfurt ellen ma este, de a hosszabbításban a vendégek nyerték a mérkőzést. Előnyből Craig szerzett vezetést, majd a hetedik percben Mihály Árpádot is elvesztette a csapat, akit végleges kiállítással sújtottak a játékvezetők.…..
Hatalmas meccsen vert bajnokot és listavezetőt a Sapa Fehérvár AV19. Ezúttal nem aludtunk el a meccs elején, már az első harmadban is egyenlő ellenfelei voltunk az EBEL első számú sztárcsapatának, a legtöbb helyzetet érdekes módon hátrányban alakítottuk ki, de ekkor még nem…..
A Fehérvár ugyanazzal a sorösszetétellel megy a Vienna Capitalsnak, mint a Medvescak ellen tette. Tommi Satosaari visszatér a csapatba, de Hetényi Zoltán kezd. A bécsiek is három vereséggel kezdték a szezont, mint a magyar bajnok, és szintén magabiztosan nyertek legutóbb. A 19.15-kor…..
Sárdobáló ANTI-HUNGARY 2010.05.20 11:00:00
Mint minden rendes egyetemista a vizsgaidőszakban, így én is facebookozással töltöttem a mai estém. Az oldal pedig, amibe most belebotlottam egy magyar csoport, akik arra bíztatnak, hogy jelentsük a Facebook adminisztrátorainak azt a szlovák oldalt, ami a magyarellenességre…..
Jégkorong 2 éves a jégkorongblog 2009.11.08 10:50:00
Vagyunk kik, akarunk mit címmel írtunk bejegyzést 2007. november 8-án, lefektettük benne az alapokat, elindult a blog. Új koncepciót 2008. november 8-án sem fogalmaztunk meg, most sem teszünk ilyet. Úgy érezzük, nincs okunk érdemi korrekciókra. Többször is felmerült ugyan, hogy…..
Minden idők legjobb Volán-meccseinek egyikét láthattuk kedden este, óriásit játszott a csapat. Túlzás lenne azt mondani, hogy az EBEL-listavezető Villachnak esélye sem volt, hiszen Hetényi Zoltán hatalmas védései nagyon is kellettek ahhoz, hogy az első harmadban kétgólos…..
ferrri 2009.10.13 22:09:31
Ausztria rettenetesen megverte Magyarországot. Az első harmadban is halványabbak voltunk egy kicsit a vártnál, a közbülsőnél gyengébbet nagyon régóta nem láttunk. Az osztrákok többet lőttek a kapunkra – 60-28-ra nyertek ebben a mutatóban –, hatszor be is találtak.…..
Hatalmas mérkőzést játszott Szlovákiával a magyar válogatott. Az utolsó harmadot 2-1-re megnyertük, csak Mol ligás gólokat lőttünk, sorrendben Holéczy, Peterdi és Sille talált be. 1-3-ról felálltunk, 13 másodpercen múlott a szenzáció. Az ellenfél sokkal erősebb volt, sokkal…..
ferrri 2009.04.24 21:09:46
ferrri 2009.04.24 21:11:13
Szomorúan tudatjuk olvasóinkkal: az éles teszt nem sikerült. A kamera forog, a kapcsolat viszont használhatatlan, ez van. Marad a szöveges közvetítés, illetve a magyar rádió műsora, a körkapcsolásban olykor a mi meccsünk is kap némi időt. Elnézést kérünk...
ferrri 2009.04.22 21:26:32
Szerda 19.15-kor a svájci Sierre-ben Magyarország–Oroszország vb-felkészülési meccset rendeznek. Az eseményről egy televízió sem közvetít, mivel a svájciak és az oroszok számára nem vagyunk érdekesek. A jégkorongblog viszont úgy gondolta, a magyar hokiszurkolókat nagyon is…..
A magyar szövetségi kapitány klubcsapata, az EHC München szombat este bejutott a német másodosztály rájátszásának döntőjébe. A Bietigheimmel vívnak a feljutásért, a párharc április 17-én kezdődik, három nyert mérkőzésig tart. Ha netán ötödik, mindent eldöntő csatára…..
A magyar válogatott újra és újra tudja fokozni: a norvégok elleni második mérkőzést úgy nyertük 3 góllal, végső soron simán, hogy az ellenfél csak az első három percben tűnt jobbnak. Két nap alatt kétszer vertük meg a legutóbbi A csoportos világbajnokság nyolcadik…..
Újabb fantasztikus győzelmet aratott az A csoportos világbajnokságra készülő magyar válogatott. A vb-nyolcadik Norvégiát szinte pontosan úgy győztük le 4-3-ra, ahogy négy nappal korábban Finnországot. A rendes játékidőben 3-3-as döntetlennel zártak a csapatok, a büntetőket…..
ferrri 2009.04.06 22:32:32
A magyar jégkorong-válogatott újabb szenzációs győzelmet aratott vb-felkészülési mérkőzésén. A legyőzött szerepét ezúttal az olimpiai ezüstérmes, vb-elődöntős finn csapat vállalta. Szenzációs volt Szuper Levente, önfeláldozó a védelem, és támadásban is mutattunk…..
Gábor fiam meghalt éjfélkor szívinfarktusban! – írta blogunknak sms-ben id. Ocskay Gábor, az Alba Volán ügyvezetője. A klub válogatott hokisa harmincnégy éves volt. Az MTI hírösszefoglalója szerint a játékosokat és a vezetőedzőt sokkolta a halálhír."Gábor éjfélkor…..
Nehéz helyzetbe került az UTE. Jan Zlocha biztos nem játszhat Székesfehérváron kedd este, és Berta szereplése is kérdéses. A harci kedv viszont töretlen. A fehérváriak maximális erőbedobásra készülnek, többet akarnak, mint eddig. Ha mindkét oldal tartja az ígéretét, ismét…..
ferrri 2009.03.17 19:41:22
@szekely gobe: a 9-ik hely a körülményekhez képest, de neked hiába is magyarázná akárki.
ferrri 2009.03.17 19:54:03
ferrri 2009.03.17 20:17:39
Hétfőn délelőtt hatalmas megtiszteltetés érte a legmagasabban jegyzett magyar játékvezetőt. A 13 éves NHL-múltú, 1700 mérkőzést levezetett ellenőr a megtekintett EBEL-elődöntők alapján Gebei Pétert vezetőbírónak jelölte az EBEL-döntő harmadik mérkőzésére. Gebei…..
Alighanem a szezon legnagyobb OB I.-es meccsét játszották vasárnap kora délután a Megyeri úton, a lila-fehérek tíz perccel tovább voltak teljesen egyenrangú ellenfelei az Alba Volán EBEL-csapatának, mint pénteken, a bajnoki döntő első mérkőzésén. Nagy iramú, élvezetes csata…..
Este hatkor kezdődik a magyar bajnoság döntője. Négy nyert mérkőzésig küzd az Alba Volán és az UTE. Rég látott várakozás előzi meg a találkozókat. A szurkolók a lilák remek védekezésére és a légiós soruk támadójátékára alapozva már-már EBEL-színvonalat jósolnak. A…..
ferrri 2009.03.13 20:35:29
Jégkorong Hazai–Vendég 9-2 2009.03.06 01:42:00
Az érintettek az OB I.-elődöntők mindkét helyszínén kihasználták a hazai pálya előnyét. Olvasóink tudósításaiból-kommentjeiből és helyszíni embereink jelentéseiből egyaránt úgy tudjuk, Újpesten szorosabb volt a meccs, mint amit az eredmény mutat, Fehérváron viszont…..
ferrri 2009.03.06 11:54:43
@zubov: úgy érzem nem kell barátkoznia senkinek a gondolattal, hogy kiesünk a vb-n!
Ráadásul annak tükrében, hogy milyen felkészülés vár a fiúkra, úgy gondolom simán benntmaradunk!!!
A rigai meccsek előtt néhány napos összetartás volt. Azért szerintem lesz különbség a két felkészülés között, ezért kérek mindenkit higgyen benne hogy benntmaradunk.
Az Alba Volán EBEL-csapatához rövid úton csatlakozott vasárnap az Újpesti TE és az NZ-Stars. Az alap- és középszakaszgyőztes lila-fehérek simán mentek tovább a fehérváriak farmjával szemben, a második meccset nullára nyerték. A pénteki 5-4 után sokat bírált…..