zsoszi

0 bejegyzést írt és 40 hozzászólása volt az általa látogatott blogokban.

A vb előtt nem számítottam arra, hogy egy percet sem fogok játszani. A szezonban olyan teljesítményt nyújtottam, ami alapján alapesetként gondoltam arra, hogy lehetőséget kapok, mondta a jégkorongblognak Budai Krisztián, aki a 25 fős keretből egyedül nem léphetett jégre Svájcban.…..
Jégkorong Kanada–Finnország 3-4 2009.05.04 23:06:54
Kanada mégsem verhetetlen, az előzetesen kevésbé esélyesnek gondolt finnek alaposan zavarba hozták a végső siker első számú várományosát. Salmeláék már a nyolcadik percre elhúztak két góllal, vezettek 3-1-re is. Dany Heatley két találatával hozták egálra a meccset a…..
Magyarország kiesett az A csoportból. A dánok elleni meccsen egy jó, egy közepes és egy rossz harmadunk volt, sorsunkat Vas János ötperces kiállítása pecsételte meg. Jövőre a divízió 1-ben folytatjuk. Az utolsó helyen bukunk lejjebb, így a számítások szerint Szlovénia,…..
zsoszi 2009.05.03 14:33:05
@fromdtod:

Te biztos a cicavíziót nézted nem a meccset :)
zsoszi 2009.05.03 14:34:50
@TDF2009:

Egyél még hozzá :)
Az elvben a mezőny leggyengébb csapatának gondolt franciák már a svájciak ellen is odatették magukat, alig kaptak ki, aztán az oroszoknak is ütöttek kettőt, majd feltették az i-re a pontot: 2-1-re verték az eddig negyeddöntőben reménykedő Németországot. Ezzel Franciaország A-s…..
Magyarország harmadjára is óriásit játszott, az utolsó percekig harcban voltunk a középdöntőért a világranglista-kilencedikkel. Az első harmadot elvesztettük, a másikat fantasztikus teljesítménnyel nyertük. Rengeteg helyzetünk volt, de csak egyből lett gól. Az ellenfél…..
zsoszi 2009.04.28 17:45:55
zsoszi 2009.04.28 17:46:28
Akkor is továbbjutunk, ha hosszabbításban kikapunk a magyar válogatottól, jegyzi meg hírében a sportpanorama.by, de a beloruszok ettől még győzni akarnak. Mai ellenfelünk célja nem is a továbbjutás, hanem a negyeddöntő. A csapatnak két sérültje van, de ha minden igaz, már jégre…..
zsoszi 2009.04.28 14:26:34
@pitybull:

Imádom a finneket !
Köszi a linket :)

Hard rock hallelujah :)

A Kanada elleni mérkőzésről nem érdemes túl sokat beszélni, mondta Énekes Lajos, a válogatott edzője. Megtapasztaltuk a két csapat közötti különbséget, tette hozzá. Lesz szó a vasárnapi mérkőzésről, de már a fehéroroszokra is vetünk egy-két pillantást. "A…..
Ez a fajta szurkolás, és ez a légkör, amit a magyar drukkerek teremtettek, a legjobb promóció a 2014-es világbajnokság megrendezésére beadott pályázathoz – jelentette ki Kovács Zoltán MJSZ-főtitkár a 0-9-es magyar–kanadai meccs után. Az MTI jóvoltából azon melegében…..
Hatalmas mérkőzést játszott Szlovákiával a magyar válogatott. Az utolsó harmadot 2-1-re megnyertük, csak Mol ligás gólokat lőttünk, sorrendben Holéczy, Peterdi és Sille talált be. 1-3-ról felálltunk, 13 másodpercen múlott a szenzáció. Az ellenfél sokkal erősebb volt, sokkal…..
zsoszi 2009.04.25 00:01:13
@zstoth:

Meg téged is délre :)

Mélyen délre
zsoszi 2009.04.25 09:54:40
A válogatott utolsó edzésére pénteken fél tizenegykor került sor az esti magyar–szlovák mérkőzés helyszínén. Előttünk a csehek, utánunk a szlovákok gyakoroltak. Pat Cortina csapata a várható sorokkal tréningezett, élénk szlovák médiaérdeklődés közepette. A szlovák…..
A magyar válogatott a péntek délelőtti edzésen próbálhatta ki a kloteni jégcsarnokot. A csapat az edzés után ebédelni ment, majd a szállásra buszozott. A program a mérkőzésre indulásig adott: mindenki a saját szobájában pihen. "Maximálisan elégedettek vagyunk a…..
Híres közvetítésünkből két nap alatt ötperces gólösszefoglaló lett, ez is valami, nézzék meg, hogy cikáznak az oroszok, hogy védekeznek a magyarok, Benk gólja a hab a tortán. Magyarország–Oroszország 1-5 ..
Nyájas olvasóink feszt kérdezik: lesz-e szervezett magyarmeccs-nézés azoknak, akik nem utaznak Svájcba. Felhívtunk számos szóba jöhető sportkocsmát, nagyjából egyforma válaszokat kaptunk mindenhonnan: extrával nem készülnek, ha játszik a válogatott, képernyőkön lesz, a…..
zsoszi 2009.04.24 09:06:58
video.sportbox.ru/VidySporta/Hokkej/Chempionat_Mira/v_20090424215500_slovakijavengrija

Mi a Венгрия vagyunk :)

Azoknak akik nem tanultak oroszul :)
zsoszi 2009.04.24 09:19:55
A magyar válogatott szokás szerint megint helytállt egy jóval erősebb csapattal szemben. A világbajnok- és világranglista-vezető oroszok négy góllal győztek le bennünket a svájci Sierre-ben, a vb előtti utolsó edzőmeccs eredménye biztatónak tűnik a torna előtt. Az ellenfél…..
A Magyarország–Oroszország edzőmeccs 19.15-kor kezdődik a svájci Sierre-ben. Az ígért közvetítésen órák óta dolgozunk gőzerővel, a helyzet nem rózsás, de még nem adtuk fel. Kis türelmet kérünk. Ha létrejön a kapcsolat, ebben a posztban találnak információkat. A magyar…..
Szerda 19.15-kor a svájci Sierre-ben Magyarország–Oroszország vb-felkészülési meccset rendeznek. Az eseményről egy televízió sem közvetít, mivel a svájciak és az oroszok számára nem vagyunk érdekesek. A jégkorongblog viszont úgy gondolta, a magyar hokiszurkolókat nagyon is…..