Devo209

0 bejegyzést írt és 439 hozzászólása volt az általa látogatott blogokban.

Ismét formába kell lendülnie a Fehérvárnak..
Devo209 2019.03.03 12:34:36
@lbsz: A Südost (SO) jelű emelvény a vendégszektor. De ha a kasszánál egyszerűen a vendégbe kéred, oda fogod kapni. Jó szurkolást!
Devo209 2018.09.15 22:30:12
@1885*: Van még olyan csapat amelyiknek nem szurkolt?
Kis reggeli matek..
Devo209 2018.04.28 22:50:18
@zorromeister: Ha valakik pont megérdemelték, azok a britek.
Hatéves sorozat végére tenne pontot a Fehérvár..
Devo209 2017.02.18 08:14:02
@alljko: Reisz, Sárpátki, Szabó D., Szabó B., Kocsis. Ők maradtak itthon. Ha elvisszük őket akkor ma már az ötödik meccsüket játszották volna öt nap alatt.
Benoit Laporte: "Nem tudunk gólt lőni és könnyen szereznek gólokat az ellenfeleink. Ezt hangsúlyoztam egész szezonban. Az első harmad nem sikerült jól, de el akartuk kerülni a vereséget,  a második és harmadik harmadban pedig hiába irányítottuk a játékot és mindent beleadtunk, sajnos olyan alapvető…..
Devo209 2017.02.17 23:23:52
A divízió 1/A csoportban játszunk 2017-ben..
Devo209 2016.05.17 19:29:56
@FrankK37: "Úgy tudjuk, két ország jelentkezett a rendezésre, Ausztria és Ukrajna."
A papírforma sokszor felborul, nekünk pedig fel kell borítanunk..
Nekem a Tüskecsarnokról most már életem végig az fog eszembe jutni, amikor az RTL-es forgatáson egy fekete sapkás smasszer beállt elém, és izmozni kezdett a kamera előtt. Pedig már akkor is pozitív példaként akartuk bemutatni, hogy lám van, ami végre megoldódik Budapesten…..
Devo209 2013.06.19 12:32:35
@Buga.Jakab: "Az ajánlattételi határidő július 19." Hajrá! Még páLYázhatsz akár te is.
Szlovákiában a Miskolc és a Fehérvár 2012.08.22 11:01 Hblog..
Devo209 2012.08.22 21:08:30
@vladiv: Szerencsénk volt, ez nem számít, és különben sem értünk hozzá.
Sofron Istvánt nem igazolja le a Lev  2012.08.03. 21:12 Hblog..
Devo209 2012.08.03 22:14:26
@benö51: Klassen fizetéséből. :)
Hét csapat indul a Mol Ligában 2012.07.03. 22:38 F. Kapus..
Devo209 2012.07.06 10:20:08
Komolyak a gondok a Nationalliga körül  2012.06.26. 15:44 Hblog ..
Hegyi Ádám Miskolcra igazolt 2012.06.20. 13:15 Hblog..
Devo209 2012.06.21 18:21:03
@Szoljanka: Lassan megjelenhetnek az albertai szurkolók is kifogásolni a játékospolitikánkat. Mi meg majd mehetünk puffogni a Modo vagy a Praha oldalára. :)
Két EBEL-meccs a 2000 éves arénában 2012.06.15 09:44 F.Kapus..
Devo209 2012.06.20 19:09:35
@Szoljanka: Tényleg nem lesz olcsó:
Még gondolkodom.
Nincs könnyű dolgunk, és sok a kérdőjel 2012.05.24. 16:18 F. Kapus..
A Dornbirn és az Innsbruck EBEL-csapat 2012.05.23. 17:04 F. Kapus..
Devo209 2012.05.23 19:53:50
Így, hogy párosan lesznek a csapatok minek hagyták meg a középszakaszt? Megszűnik a rájátszásban az 1-8, 2-7, stb. párosítás. Az első választhat az 5-8. helyezettek közül elsőként ellenfelet aztán sorban a 2., 3., 4. Van ilyen még a világon? :)
Devo209 2012.05.23 20:10:42
@Lazlee: Na, ezt nem tudtam. :)
Devo209 2012.05.23 20:19:25
@Lazlee: Jobban belegondolva logikus. Megszűnik a taktikázás a helyekért.
Finnországnak az Egyesült Államok jutott 2012.05.15 22:50 Hblog..
Devo209 2012.05.17 14:28:56
@rmad: A FIN-USA győztese azért még vélhetően az oroszokat kell hogy átugorja. A szlovákok a SWE-CZE győztesével játszanak.
Újra divízió 1-es vb-t rendezünk 2012.05.17. 12:05 F. Kapus..
Devo209 2012.05.17 12:45:16
@Ló18: Ha így folytatja az IIHF a sormintát, akkor még bóklászhatunk annyit Ljubljanában, hogy meg is unjuk. Úgy látszik, hogy csak mi és a szlovénok hajlandóak DIV1 VB-t rendezni.
Devo209 2012.05.17 12:59:30
@csiszi: :) Szerintem akkor is mi vagy ők rendeznénk, mert különben érdeklődés hiányában elmaradna.