Wazowski

0 bejegyzést írt és 69 hozzászólása volt az általa látogatott blogokban.

Ma este eldönthettük volna a továbbjutás kérdését Miskolcon, viszont a hazaiak nagyon harcosan és veszélyesen játszottak, míg mi óriási helyzeteinkből a legnagyobbat sem tudtuk kihasználni a második harmad után.   Az első játékrészben már 2-0-ra vezetünk Hurtaj és…..
Wazowski 2012.02.03 20:26:37
Wazowski 2012.02.03 21:23:29
Wazowski 2012.02.03 21:30:17
@drukker26: nem kell lojon, csak adja meg a szabalyos golt. Ja, es ne akadalyozza a jatekot, ne a jatekosok ismertessek vele a szabalyokat(kiutott korong) De nem fogok egy miskolcival hokirol beszelni... :P
  Pénteken, ha nehezen is, de sikerült kiegyenlíteni a bajnoki döntő párharcát, ahol az első két meccs után a brassóiak meglepetésre 2-0-ra vezettek. Ma délután Brassóban rendezték a döntő 5. mérkőzését.  Jól kezdjük a mérkőzést, rögtön nyomás alá helyezzük…..
Jó hír azok számára, akik csak interneten tudták volna követni a mai és holnapi összecsapást: a Székely TV élőben veszi át a Digi Sport adását, így mindkét összecsapást tévén követhetik az érdeklődők.Más: a brassói Laczkó ügye nem zárult le, a kétmeccses eltiltás…..
  A szerdai győzelem után ma természetesen mindenki arra számított, hogy ha nem is simán, de behúzzuk az esti meccset, hisz létfontosságú dolog volt, hogy kiegyenlítsünk a párharcban.  Sokáig nem tapogatózunk, és egyből letámadjuk a vendégeket. Rengeteg helyzetet…..
Wazowski 2011.03.27 11:46:05
@Uteapu: Köszi, szükség lesz rá. Már volt rá példa, hogy nehezen jött össze, és arra nem, hogy antihokit játszó csapat nyerje a bajnokságot.
Tévéközvetítés miatt szombaton megváltoztatták a vasárnapi Steaua–UTE Mol Liga-mérkőzés kezdési időpontját, amelyet így magyarországi idő szerint délelőtt 10 órától játszanak. Ezenkívül három nagy csatára van kilátás, a táblázat élén álló HSC Csíkszereda a…..
Ma este 0-2-ről felállva, 6-3-ra hozta a hatodik meccset kedvenc csapatunk. Így zsinóraban negyedszer akasztják fiaink nyakába a legszebben csillogó nemesfémet. A meccs nem kezdődött jól ránk nézve. A sporik rögtön az elején kezdték kirakni játékosainkat a…..
Úgy indult csapatunk Bukarest fele, hogy még egy győzelemre lenne szüksége ahhoz, hogy zsinórban negyedszer is magasba emelje a bajnoki serleget. Jól indul a mérkőzés, nem a legutóbbi meccs színvonalán játszanak a csapatok. Már az elején sok helyzet adódik a kapuk előtt, de…..
Hajrá Sport Club Ötletek 2010.02.15 18:02:00
Ehhez a poszthoz csak és kizárólag ötleteket várunk. Ha valakinek valamivel kapcsolatosan van ötlete bátran ossza meg mindannyiunkkal...
Wazowski 2010.02.22 22:46:58
@SC ikszereda: nekem is ez jon be a legjobban.
The Fratellis - Chelsea Dagger
tararap-tararap-tararararararap :)
Este hétkor kezdődik a Magyarország–Románia válogatott meccs. Az Icecenterben, Káposztásmegyeren 950 forintért tekinthető meg a presztízscsata. A magyar csapatban fiatalok bizonyíthatnak, az ellenfélnél pedig szinte kivétel nélkül székely hokisok lépnek jégre. A…..
Wazowski 2010.02.11 20:01:48
@terminatrix: A magyar kommentatorok se jobbak. Teljesen leirtak a "szekely" csapatot.
HAJRA SZEREDA!
Háromszor vezetett az erdélyi csapat, a végén mégis a budapesti lila-fehérek jutottak be elsőként a Mol Liga vasárnapi döntőjébe. Az elején egy gyors Hozó–Sikorcin, majd egy még gyorsabb Hozó–Kiricsenko gólpárbaj után harmadjára már több mint három percig…..
Wazowski 2010.01.24 04:29:42
@ájszhoki: lehet hogy almaiban, de hogy a HC nem duplazik, az is hot biztos....:)
A tavalyi Mol Liga-szezon egyik legkellemesebb meglepetése volt a Steaua Bucuresti szereplése. Rutinos válogatottak sora mellett fiatalokból és légiósokból álló csapatuk mindvégig harcban volt a legjobb négy közé kerülésért, kulturált hokit játszottak. Catalin Geru a liga legjobb…..
A Román Jégkorong Szövetség tájékoztatása szerint csapatunk e heti minden mérkőzését élőben közvetíti a Sportklub TV. Íme a műsor:2009. november 10, kedd 17,30 óra: Brassói Fenestela68 - Sport Club2009. november 11, szerda 18 óra: Sport Club - Brassói Fenestela682009. november…..
 Elkezdődött a mérkőzés. Ruczuj a kapuban.6 perc eltelt, mindkét oldalon akadnak helyzetek, a kapusok résen vannak. Hozóék próbálnak nyomást gyakorolni Rajna kapujára, folyamatosan lövésekkel tesztelik. 14. percben a mérkőzés első kiállítása, Molnár ül le 2+2 percre. A 4…..
Wazowski 2009.10.30 21:05:12
Pontatlan passzok, rengeteg hiba jellemezte a ma esti mérkőzést. Csapatunk a tegnapi sorfelállításban állt jégre, kivéve a negyedik sor egyik hátvédjét, Dávid helyett Kovács kapott ma bizalmat Weinstock mestertől. Kapuban ezúttal Kozuch állt.A mérkőzés jól kezdődik számunkra,…..
A Vákár Lajos Műjégpálya mögötti sportpályára hívja törzsszurkolóit szombaton a Sport Club. A rendezvény teljes programja egyelőre meglepetés. Annyit közöltek mindössze, hogy a jégkorongozók szervezte lábteniszbajnokságra 8,30 és 9 óra között lehet iratkozni a helyszínen,…..
Wazowski 2009.06.05 16:19:05
Hajrá Sport Club Kurkó kiszáll 2009.05.19 10:41:00
 Közleményben jelentette be távozását Kurkó János György, a HC Csíkszereda főtámogatója. A csapat honlapján megjelent és a sajtónak is elküldött dokumentumban megjegyzi: Tisztelt jégkorong kedvelők!  Hadd osszam meg  Önökkel néhány gondolatomat,…..
Ahogy tavaly, úgy idén is legyőzte az SC Csíkszereda a HC Csíkszeredát a román bajnokság döntőjében. Az utolsó mérkőzésen 3-2-re nyertek Wallenbergék, ezzel lett 4-1 a vége. A HC alapvető célkitűzése a háromból három volt, de háromból egy lett belőle. Az Alba Volán…..
A negyedik mérkőzésen voltak szép gólok, csúnya belépők, de a bajnok ezúttal is bebizonyította, hogy miért is ő a bajnok. A mérkőzés a tegnapihoz hasonlóan kezdődött, vagyis pontatlan és lassú játékkal. A csapatok várták, hogy az ellenfél hibázzon. A bírók…..
Wazowski 2009.03.22 20:36:26
@HC4ever: Jovo heten mit fogsz irni? SK-HC 4-5? :))) Vedd mar eszre magad!
Wazowski 2009.03.22 20:38:12
@csiki drukker: Sajnos Lascar eltorte a labat, ugyhogy o biztosan nem fog fujni.
A román bajnoki döntőben folytatódott az SC szárnyalása. Az első mérkőzés 6-4-es győzelme után a másodikon is két góllal verték az előzetesen esélyesebbnek tartott HC-t. Így a négy győztes meccsig tartó döntőben 2-0-ra vezetnek. Filip góljára Zabludovszkij még az első…..
Wazowski 2009.03.16 20:27:17
Hajrá Sport Club Folytatás ma... 2009.03.15 09:50:00
        Ma délután 14,30-tól folytatódik a bajnoki döntő a második mérkőzéssel. A folytatást előnyben várhatja a Sport Club szerdai győzelmének köszönhetően.  A pszichikai előny megvan, kérdés, hogy mennyire tudnak élni ezzel.…..
Wazowski 2009.03.15 16:11:41
@HAJRA HC!!!: ejsze mar a forumotok sem mukodik?:)
Az elmúlt hetek történései alapján meglepőnek is mondhatjuk, hogy a román döntő első mérkőzésén a sokszoros bajnok SC legyőzte a trónkövetelő HC-t. Már a vezetést is az SC szerezte meg, Mihály Árpádék futottak az eredmény után, néhányszor egyenlítettek, de…..
Wazowski 2009.03.11 21:30:03
@satriani: Itt is osztod az eszt? Az SC szurkolok nem ismertek el semmit. Csak azt, hogy hibaztak a birok, de mindket iranyba.
Az első döntő:19:15, Csíkszereda, Vákár Lajos műjégpályaI. harmad:Góól(0-1)05:15 - A székely sor hozza az első gólt.A Sándor Szilárd indította akció után a  kipattanót nem hibázza el Péter Robi!Góól(0-2)10:06 - Ugyanaz a sor a kétperces duplakiállítás végén Kósa…..
Wazowski 2009.03.11 21:07:06
@satriani: Huzz haza oreg. Inkabb foglalkozz a sajat "csapatoddal".
SZEP VOLT FIUK!! Orom volt nezni ahogy kuzdottetek! CSAK IGY TOVABB!!
2009.március.517.30, Bukarest, Mihai Flamaropol jégcsarnokLivescore (0-1,3-0,1-3,0-0,0-1)Kapusok :Antal L.,Csiszér Előd1. sor :János I.,Sloboda,Filip,Elekes,Ramstedt2. sor :Sprencz,Ordzovensky,Moldován,Hozó,Antal I.3. sor :Kósa, Papp,Kánya,Zerkula,Stefan BogdanI. harmad6:19  1-0…..
Wazowski 2009.03.05 21:35:50
Kőkemény ellenfele volt a Mol Liga győztese az EBEL-kilencediknek, annyira, hogy meg is nyerte a mérkőzést. Az Alba Volán nem tudta azt a gyors, sokpasszos játékot játszani, amellyel egy nappal korábban lehengerelte az SC-t. A fehérváriak csak szaladtak az eredmény után, a HC 14.…..
Wazowski 2009.02.27 06:50:49
@Rex: te kis nostradamus...:))
Wazowski 2009.02.27 06:51:47
@Bubo99: ugye hogy lehet normalisan is beirni...
Wazowski 2009.02.27 07:20:50
@Bubo99: Ugy jartatok mint a HC Brassoval...:))
Elképesztő különbség volt a csapatok közt a Mol Liga-ezüstérmes és az EBEL-kilencedik mérkőzésén. Az Alba Volán játékosai sokkal-sokkal gyorsabbak és erősebbek voltak, oda is tették magukat rendesen az elejétől kezdve. Kis túlzással akkor ütöttek gólt, amikor csak…..
Wazowski 2009.02.26 16:05:56
@Bubo99: na mit szolsz nagyszaju...:))))6-0 helyett egyelore 0-1, de messze meg a vege
Wazowski 2009.02.26 17:00:40
@nagypi: Ki allitotta itten, hogy a HC jobb csapat? Szerintem most csak magadat vigasztalod.:))