hustyuk

0 bejegyzést írt és 253 hozzászólása volt az általa látogatott blogokban.

A 2010-2011-es idényben a bérletek maradnak a tavalyi árban (200 RON). A jegyek és bérletek értékesítéséből származó bevétel 10%-a az utánpótlás-nevelésre lesz fordítva. Abban az esetben, ha a csapat nem teljesít a 4 célkitűzésből kettőt a bérletek árának 50%-át…..
hustyuk 2010.04.30 21:55:07
@Szintiboy: Akinek a szíve helyen Sport Klub van az nem hogy bérletet nem vesz meg a meccsre se fog ki menni.
Hisz tényleg én se láttam a tavaly egy volt hc szurkolót se a Vakar Lajosba (Robi arénába)!!Gyerünk mutassuk meg hogy ki bírjuk ezt az egy evet anélkül hogy meccsre menyünk és szurkoljunk az új csapatnak!

HAJRA SPORT KLUB!!!
hustyuk 2010.04.30 22:38:24
@HC4ever: Nagyot tévedsz inkább a Bowling Cluba de hoki meccsre biztos nem!!Tudom sokan azt mondjak hogy kinek fogok hiányzani?senkinek de ez van én a válásomat és a Kedvenc csapatomat nem cserélem le holmi hittérítők vagy más megszűnt csapattól átjött emberek véget.Majd akkor megyek ha majd Hozo és Szöcske a HSC s mezben a jégen lesznek.Vagy mikor ismét kiabálhatom hogy CSAK A SPORT KLUB CSAK A SPORT CLUB CSAK A CSAK A CSAK A CSAK A SPORT KLUB!!!!!!!!!!! ÉS ezzel befejeztem az írogatást is ide. Ha valakit meg bántottam mostanig Bocs!!!

MINDHALÁLIG SPORT KLUB!!!
Ráduly Róbert Kálmánnal, városunk polgármesterével és Molnár Ferenc jégkorong-szakosztály vezetővel beszélgettünk a csíki hokival kapcsolatos tervekről, jelenlegi állapotokról.– 160.000 lejt fordít a város az elmaradt bérek és egyéb juttatások (10 meccsprémium)…..
Hajrá Sport Club Változás 2010.04.23 16:42:00
A Sport Club Szurkolói Egyesület kérésére közöljük, hogy a kedden 19 órakor kezdődő gyűlés zártkörű lesz. Ezen a gyűlésen csak regisztrált egyesületi tagok vehetnek részt!..
hustyuk 2010.04.28 16:54:48
@hc: Kivel is volt közös az a Mol liga talán egy A osztalyos válogatót, ország csapatával???Egy biztos székely jégkorong szerető embernek annál nagyobb orom nem kellet mind hogy a Sport Klub bajnokságot nyerjen a bocskorosokkal szembe!!!
hustyuk 2010.04.28 19:31:41
@Maple Leafs77: Azt csak ti gondoljatok!Nem nézed hova írogatsz most is??:) :)
hustyuk 2010.04.28 19:59:17
@hc: De mi legalább megvettük és nem könyörögtünk érte se mezért se levesért se azért hogy a mazsorett lányok ne aljának ellőttünk!:)Es tudod mindez mert van így hat csak azért mert NEM MA KEZDTÜK!!!!!!!!!
A volt Hcsok blogja hsc :( 2010.04.27 19:43:00
Ide irjon az akinek a hülye elméleteit nem fogadták el  a sportclub blogon..... és tobbet oda ne irjon.......
hustyuk 2010.04.27 19:45:05
Minden idők legsikeresebb csíki jégkorongozója, a 21-es, a Csapatkapitány úgy döntött, hogy abbahagyja aktív hokis pályafutását.''Köszönetet mondok először is édesapámnak, aki kivitt a jégpályára, így megszerethettem ezt a sportot. Köszönet edzőimnek is, akik segítettek…..
A jégkorong világbajnokságok végeredményei, vagy jelenlegi helyzetképei a tovább után.  U18:  Az U18-asok mezőnyében a divízió I-es világbajnokság javában zajlik, két csoportra osztva. Az A jelű dániai csoportban nagyon szoros a mezőny. Innen talán csak az osztrákok…..
Ma este 0-2-ről felállva, 6-3-ra hozta a hatodik meccset kedvenc csapatunk. Így zsinóraban negyedszer akasztják fiaink nyakába a legszebben csillogó nemesfémet. A meccs nem kezdődött jól ránk nézve. A sporik rögtön az elején kezdték kirakni játékosainkat a…..
Alacsony színvonalú, rengeteg technikai hibával tarkított mérkőzésen a taktikusan játszó, de semmi extrát nem mutató Steaua Lusneac 25. percben szerzett góljával legyőzte a rendkívül gyenge napot kifogó Sportklubot, újabb bukaresti túrára kényszerítve a kék-fehéreket. Ismét…..
hustyuk 2010.03.22 18:05:11
@cccp89: Gratulálok nagyon jó az utóbbi évek egyik legjobb legtöbb és nagy reszt megvalósítható ötlet.Le a kalappal előtted szeretnek személyesen is beszélgetni veled ezekről a nagyszerű ötletekről.Nem ártana ha valaki kinyomtatná ezt a cikket és oda adna a vezetőségnek ha esetleg ők nem olvasnak!!

HAJRA SPORTKLUB!!!!
hustyuk 2010.03.22 19:01:42
@Biringya: Nem értem hogy te hogy tudsz meg ide írogatni??Remélem a szerkesztők rájőnek mit akarsz evvel a linkel!!!!
hustyuk 2010.03.22 21:47:49
@csoka 78: Vajon mi szurkolok is meg voltunk lepődve hogy menyien voltunk???
Hajrá Sport Club Vár a borotva 2010.03.20 00:56:00
Mindenki, aki csak tud, a vasárnapi meccsre hozzon magával használt, erősen elhasznált (:P) vagy használatlan borotvát. Mivel a pályára nem lehet bevinni vágóeszközt, a belépésnél lesz dobozokba összegyűjtve, hogy meccs után tudjuk átadni az ajándékot. Ha változás vagy valami…..
hustyuk 2010.03.21 14:47:00
@SC 2009: Igen de a látottak alapján vannak kik nem várják a meccset!En bezzeg alig várom hogy ott legyek és szurkoljak a kedvenc csapatomnak a SPORT CLUBNAK!!!
HAJRA SPORT CLUB, HAJRA SPORT CLUB!!!!!!!!!!!!!
hustyuk 2010.03.21 15:33:12
@Biringya: Nem tudom de asszem nem arra az embere gondolsz.Lehet hogy van ilyen ember de az asszem egy másik és gondolom ki az.
Így néznek ki a hétvégén megvásárolható tárgyak. Pénteken a csapatkép vásárlásával támogathatjuk kedvenceinket, vasárnap az aszatali zászló vételével.   ..
hustyuk 2010.03.19 11:43:53
@marcika83: Miért több név van elírva??
  Ma este mérkőzött meg újra csapatunk a Steauával a döntő második mérkőzésén. Egyáltalán nem lehetett könnyű mérkőzésre számítani, tudtuk, hogy a katonacsapat mindent megtesz majd az egyenlítés érdekében. Egy busznyi szurkoló kísérte csapatunkat, hogy ott is…..
   Ma este kezdődött el a Román Bajnokság döntője, itt Csíkszeredában. A szezonban először telt meg a csarnok, mindenki nagy örömére, egy órával a mérkőzés kezdete előtt már bőven érkeztek a szurkolók a csarnokba. A meccs elején minden székely egy…..
hustyuk 2010.03.14 21:11:35
@Club Drukker..: Nem tudom de az a harmadik gol kinek a passzából indult én úgy láttam hogy Hozo,Szocske és Niinikoski vagy tévednek?Azokból a játékosokból kiket te írtál szerintem Sprencnek soha nem ment jobban.Ami a székely himnuszt illeti én személy szerint mikor éneklem nem nagyon figyelem ki mit tesz mert én csak énekelek és nem érdekel egyéb. Ami azt illeti biztos vannak akik nem énekelik pedig nem birok se nem steusok hanem egyszerűen nem tudjak vagy nem akarjak.

HAJRA SPORTCLUB!!!!!
hustyuk 2010.03.15 14:14:44
@SC4ever: Balint Attila nem tud játszani nem azt mondom hogy Robika helyet de egy olyan sorba mind a tegnap az a 4 ik sor és onnan valakit tenni Robi helyebe.De hat bízok abban hogy majd az edző meg oldja ezt a problémát és nyerni fogunk!!!

Első idegenbeli mérkőzését játszotta csapatunk Brassóban. Ezen a meccsen dőlt el, hogy ki-kivel elődöntőzik. Több száz csíki szurkoló látogatott  el kedvenc csapatukat bíztatni. A meccs számunkra kezdődött jobban, Molnár Zsolt már a harmadik percben megszerezte a…..
Hajrá Sport Club Progym-SC 0-9 2010.02.24 16:05:00
7. perc: Szőcs emberhátrányból szerzi meg a vezetést.10. perc: Mihály a gólszerző.17. perc: Mikko növeli az előnyt 3-ra.33. perc: Hruby lő hatalmas kapásgólt a kékről.35. perc: Már 5 az előny. Mihály duplázik.42. perc: Virág kezdi meg a gólgyártást a harmadik felvonásban.50.…..
hustyuk 2010.02.24 16:53:14
Hajrá Sport Club Utazás 2010.02.23 18:33:00
A pénteki Fenesetela 68 Brassó elleni mérkőzésre indul szurkolói busz. A meccs 18 órakor kezdődik, a belépők ára  10 RON. Fontos, hogy minél többen menjünk és bíztassuk csapatunkat, legyünk mellettük jóban, rosszban.További információkért a következő telefonszámon…..
    Holnap, szombaton 17.30 órai kezdettel a középszakasz harmadik mérkőzésén csapatunk a brassói gárdát fogadja. A holnapi mérkőzésen Antal István is újra játszani fog. Nem lehet félvállról venni ellenfelünket a tegnapi 5-4 -es Steaua elleni sikerük után, de…..
     A középszakasz második mérkőzését a Gyergyószentmiklósi Progymmal játszotta csapatunk. A mérkőzésen hat játékosunk nem lépett jégre: Moldován pihent, Niinikoski és Zsók sérülés miatt, míg Antal Isti, Kósa és Sprencz eltiltásuk miatt nem…..
hustyuk 2010.02.19 18:19:10
Hajrá Sport Club SC-Progym 2010.02.17 18:44:00
Holnap 17.30 órai kezdettel lépnek pályára a középdöntő első mérkőzéseinek vesztesei a Vákár Lajos Műjégpályán. A középdöntő alatt marad a belépési díj 5 lej...
Hozó Levente, csapatunk kapitánya beszélt a kialakult helyzetről.Elmondta, hogy az  idei szezon ma véget is ért volna, ha Becze Tibor, aki tavaly is megmentette a csapatot, 10 perccel a meccs előtt nem ment volna be az öltözőbe. A kapitány szerint, az elmaradt bérezések körüli…..
hustyuk 2010.02.17 08:32:42
@a vezetoseg mondjon le!: Hogy mert nem vállalom azt neked nem részletezem mivel hogy nem akarom, csak annyit mondok hogy nem veszek soha piros fekete mezt magamra!!!!Ne azt búsuld hogy Szöcske hogy fizeti a részletét mert az a saját dolga.Es az is biztos hogy büszkék a kék fehér színekre amit azt is bizonyítja hogy a tagnap jégre álltak mert nem azért tettek hogy színeket akarnak cserélni.Vajon a híres vezetőség nem tudna meg keresni olyan cégeket mind pl.Sazy,Irisz,Elán Trió,Emer com és meg sorolhatnám tovább és ezek csak azok a cégek akik Csíkba vannak nem beszelve az idegenekről.Csak meg kéne próbálni vagy netán megtettek????Remélem a csapat megmutatja azoknak kik szint és nevet szeretnének változtatni hogy az egy alom marad számukra!!!

HAJRA SPORTCLUB!!!!!!
Február 16-án, kedden kezdődik a román bajnoki rájátszás, az úgynevezett Szuperliga. Csapatunk a bukaresti katonákkal kezdi a szereplést. Fontos lenne győzelemmel kezdeni a rájátszást a jó folytatás érdekében. Ezért remélhetőleg sokan kijönnek meccsre, egy hasonló hangulatot…..
hustyuk 2010.02.16 19:47:16
@Andris 2: A vezetőség nemhogy amatőr hanem HITVÁNY!!!! Bocs hogy ezt kell mondjam de ez az én meglátásom,azt senki nem vette eszre hogy szezon elején eladtak a drága bérleteket és a meccsekre általában 5ron a beugró. Azon is ellene gondolkozzanak hogy ha jövőre ha is ok maradnak mennyi bérlétett tudnak eladni???Mert az biztos én nem fogok venni tőlük!!!!!!!!

HAJRA SPORTCLUB!!!! (de csak a csapatnak)