Kreck

0 bejegyzést írt és 90 hozzászólása volt az általa látogatott blogokban.

I. harmad: 4. perc: Petres ellen követnek el szabálytalanságot, amiért a spori 2+2 percet oszt ki, hisz vérzik játékosunk orra. Beszorítjuk az dunaújvárosiakat, nagy helyzeteket hagyunk ki. 6. perc: Sevela kap 2 perces kis büntetést Molnár Zsolt akasztásáért. Nem sikerül…..
Kreck 2011.09.04 19:28:49
@gergelyzoli: nekem sajnos az elozo video sem mukodott
Kreck 2011.09.04 19:46:58
@gergelyzoli: szuper koszi, mukodik
  Ma két fiatal játékosunk, Flinta Botond és Bíró Ottó válaszait tárjuk olvasóink elé...
Kreck 2011.01.29 16:57:03
@terminatrix: nalam focit mutat...
  Ma este Dunaújvárosban rendezték a Mol Liga döntőjének harmadik mérkőzését. A csapatok közötti párharc eredménye a mérkőzés előtt 1-1 volt, ezért nagyon fontos lett volna elhozni legalább egy győzelmet idegenből. A mérkőzést a jó hírű szlovák…..
Kreck 2011.01.20 18:51:48
Kreck 2011.01.20 18:56:01
Kreck 2011.01.20 19:33:00
@SportcluB4ever: Ha kikorizik sokkal jobban tudja zarni a szoget... Zagrab kapusa is hasonloan ved.. sztem a kapussal semmi gond nincs
Horváth András, Ales Kranjc és Nathan Martz nélkül, de az új szlovák hátvéddel, Juraj Durcóval megerősítve áll fel a Fehérvár pénteken. Ismét listavezető, de ezúttal nem a Salzburg, hanem a Klagenfurt érkezik Magyarországra az EBEL pénteki fordulójában. A magyar bajnok…..
Kreck 2010.10.08 15:34:15
@defó: Ember olvasd már el figyelmesebben azt a cikket....
Vége a Zsókkal kapcsolatos találgatásoknak, a 26 éves csatár a Cenk alatt folytatja a jégkorongozást. Ráduly Róbert blogunknak elmondta, hogy a hétvégi kászoni huszártoborzón Zsók elengedésére kérte őt Borboly Csaba megyei tanácselnök is, aki időközben Miklós Ervinnel, a…..
Kreck 2010.05.04 18:49:17
Sziasztok! Én nagyon nagyon ritkán szoktam hozzaszólni a dolgokhoz, de itt ami végbe megy az szégyen és gyalázat. Ex Hc játékosai csíkszeredai nevelésű fiatalok, ahelyett, hogy örvendene mindenki, hogy hazajönnek játszani és szívvel lélekkel hajtanak a mérkőzéseken, inkább alázzuk őket mert hácsé s Kurkó stb.. Én személy szerint annak örvendenék, hogy néhány tapasztalt vérbeli Sport Clubos játékos megmaradna és jönne hozzá pár fiatalabb akár volt "hácséból" , mivel ők is csíkszeredaiak. Láttuk tavalyelott, hogy mire képesek ezek a fiatalok, az ,hogy Szőcs Szabolcs és a többiek elmennek az a saját dolguk, felnőtt emberek, családjuk van el kell tartsák, ilyen a sport ahol több pénz van oda megyek, ezt is fel kellene fogni, olyan mint 1 munkahely, ha téged előléptetnek a melóba azt mondod, hogy kösz maradok poton fizetésért gürizni mert jó a társaság, vagy meggondolod magad, hogy családom van gyerekeim, el kell tartsam, mér ne lenne jobb jövőnk? Péter Levente és Góga szerintem meg erősítés lesz, szivesebben látom rajtuk a Sport Club mezt mint a brassóit. Vezetőségnek is igaza van, változtatni kell, ti is olvastátok a cikket, h néhány játékos nem volt képes edzésekre se járni vagy a trénerre figyelni, mert minek azt? Ősrégi SC játékos vagyok megtehetem. Aláírom, hogy Szőcs Szabi 1 nagyon jó romániai játékos, nem tudom a részleteket a fizetésével kapcsolatosan, de az arany sem ér az árán felül. Nagyon helyesnek találom, hogy teljesítmény szerint fizetnek, igenis legyen harc, lássam már végre azt ,hogy foggal körömmel harcolnak a DAB, UTE, Vasas, Volán stb.. magyar csapatok ellen is, ne az legyen, hogy megelégszünk 1 román bajnoki címmel, ami durván 3 csapatos. Profi csapat mindig ugy áll ki, hogy nyerni akarunk, én nem úgy, hogy minek hajtani, majd az országos cím bőven elég lesz. Köszönöm mindenkinek a türelmét aki elolvasta, direkt nem célozgattam senkire, általánosságba írtam, lehet oltani nem fog fájni, ez nagyon bennem volt ki kellett írjam.
További szép estét mindenkinek!
Vasárnap az osztrákok által helyben hagyott Norvégiával zárjuk a Pannon Hoki Gálát. Nem jelent semmit, hogy mi jelentősebb ellenállást tudtunk kifejteni Werenkáékkal szemben, a 12 olimpikonnal felálló norvég válogatott nem lesz könnyű ellenfél. A 16.30-kor kezdődő mérkőzést…..
A magyar válogatott játékosai még ezen a héten is nagyon komoly fizikai terhelést kaptak, mert nem most kell jól játszani, hanem a következő hétvégétől kezdőden egy hétig. Ugyanakkor szeretnék kiszolgálni az Aréna közönségét, és pályafutásuk során először legyőznék az…..
Kreck 2010.04.10 14:18:43
@edudus: En is ugy varom szakadok meg, csak sajnos a mait lehet, h nem tudom nezni mivel nem megy a sport2:(( de szurkolok innen Kolozsvárról.

Hajrá Magyarország!!!!!!
Kreck 2010.04.10 15:50:05
@Leslieke:
Nagyon nagyon szépen köszönöm, remélem marad, igérem nem felejtem el segítséged:)
Ted Sator, válogatotunk szövetségi kapitánya kijelölte a világbajnoki felkészülést kezdő keretet. A listán 36 név található. Vannak komoly hiányzók, a legnagyobb meglepetés a svájci vb leggólerősebb csatárának, Peterdi Imrének a mellőzése. Mindhárom UTE-játékos kimaradt,…..
Legfeljebb az antihokiban vagyunk jobbak, értékelte a helyzetet Szergej Oreskin, a Ferencvárosi TC edzője. Pénteken megkezdődött a bajnokság rájátszása, a Stars idegenben verte a Dab.Doclert. Szombaton az FTC fogadja a magyar bajnokot, az EBEL-rájátszásban is részt vevő Sapa…..
Kreck 2010.03.13 19:50:10
@Miskolcifan: Szeva! Internet explorerbe probald, Mozillaba nekem sem ment
Kreck 2010.03.13 19:55:53
@Miskolcifan: Huu, 1 pillanatra nekem behozta de mar nalam sem mukodik sajnos:(
Jó mérkőzést láttunk kedden, bár egyik csapat sem ment úgy, mint az első találkozón, értékelt blogunknak Énekes Lajos, a Sapa Fehérvár AV19 edzője. Ma is a speciális játékhelyzetek dönthetnek Bécsben, és az, hogy melyik csapat lesz felszabadultabb. "Jól kezdtünk, az…..
Hajrá Sport Club Progym-SC 0-9 2010.02.24 16:05:00
7. perc: Szőcs emberhátrányból szerzi meg a vezetést.10. perc: Mihály a gólszerző.17. perc: Mikko növeli az előnyt 3-ra.33. perc: Hruby lő hatalmas kapásgólt a kékről.35. perc: Már 5 az előny. Mihály duplázik.42. perc: Virág kezdi meg a gólgyártást a harmadik felvonásban.50.…..
Kreck 2010.02.24 19:35:28
Kreck 2010.02.24 19:43:53
itt megy de nagyon akadozik nalam
Máris kezdődik a csoportkör utolsó fordulója az olimpián, de a lebonyolítás sajátosságai miatt nem nagyon van esélyünk okosan megtippelni az egyenes ági negyeddöntősöket, illetve a negyeddöntőkért folytatandó párharcok beosztását. Hiszen sem az A, sem a B, sem a C csoportban…..
Kreck 2010.02.20 22:39:16
@Miskolcifan: hagytam üzenetet neked
Kreck 2010.02.21 00:35:32
Inkább a rájátszásra készültünk az elmúlt másfél hétben, és nem a Klagenfurt és a Medvescak elleni két mérkőzésre. Természetesen ez a két találkozó is fontos, de inkább azt a célt szolgálja, hogy a playoffra jók legyünk, mondta blogunknak Énekes Lajos, a Sapa Fehérvár…..
Peterdi Imre az utóbbi időben keveset játszott a Fehérvárban az EBEL-ben, nem meglepő, hogy váltott. Nagyon úgy tűnik, Berta Ákos augusztus óta húzodó átigazolási ügyének végére is pont került. Ennaffati Omar és három erősnek tűnő idegenlégiós után tehát két…..
Az alapszakasz győztese és negyedik helyezettje vívja a második Mol Liga-elődöntőt. A Dunaújvárosban 18 órakor kezdődő Dab.Docler–Vasas Bp. Stars mérkőzést a Halassy, Abonyi, Soós D. trió vezeti. A final fourban a csapatok legjobbjai a többiekétől eltérő színű,…..
Az EBEL legjobb formában lévő csapatainak egyike látogat ma este Székesfehérvárra. A Medvescak a karácsony óta lejátszott kilenc fordulóban 14 pontot szerzett, a Sapa Fehérvár AV19 feleennyit sem, mindössze 6-ot. Ráadásul az EBEL legjobb emberelőny-kihasználó csapata a zágrábi,…..
Kreck 2010.01.19 21:31:51
@szerzo: Vége, 3:1 ide
A fejekben próbáltunk a leginkább változtatni, ügyelve arra, hogy az elmúlt időszak sikertelensége miatt amúgy is kissé önbizalomhiányban szenvedő csapatot ne vágjuk agyon, mondta blogunknak Énekes Lajos, a Sapa Fehérvár AV19 edzője. A magyar bajnok vasárnap este egykori mumusát,…..
Kreck 2010.01.10 19:33:16
A szezon leggyengébb teljesítményét sikerült bemutatnunk Ljubljanában, értékelte csapata keddi vereségét Énekes Lajos. A Sapa Fehérvár AV19 edzője szerint gyáltalán nem az történt a pályán, amit a szakvezetés szeretett volna, nagy egyéni hibákból gólpasszokat adtunk az…..
Folyatódik a MOL-Liga holnap és holnapután. A mérkőzések hétfőn és kedden is 18 órakor kezdődnek a Vákár Lajos Műjégpályán. Hétfőn a Sport Club a pályaválasztó, kedden pedig a Brassó. A holnapi meccsre a belépő 4 lej egységesen. Remélhetőleg játszani fog már…..
Hajrá Sport Club 81 gól, 4 nap 2009.12.13 16:14:00
A mai mérkőzés első harmada érdekesre sikeredett, 20 perc után 2-1-re vezettek az acélosok. A hátralévő két játékrészben nem volt a galaciaknak több gólörömük, amelyből nekünk bőven kijutott, pontosan 21-szer. Kapuban Fülöp Róbert állt. Nem játszott Hozó és…..
Kreck 2009.12.13 23:10:17
@szabi(ka): Annyira nem fura , mivel a Galac eronletileg 1 harmadot bir ki csoda, hogy még ennyire is képes
Sokat harcoltunk, hogy pontot szerezzünk Salzburgban, summázta a péntekieket Énekes Lajos. A Sapa Fehérvár AV19 edzője így folytatta: egyet sikerült is, de a szánk íze nem az igazi a hosszabbításos vereség miatt. Telhetetlenségnek tűnik, de 4-3-mas vezetésünknél sok mindenre volt…..
Elképesztően fordulatos mérkőzésen kapott ki Klagenfurtban a Sapa Fehérvár AV19. A magyar bajnok szedte be az első gólt, de aztán 2-1-re és 4-3-ra is vezettünk. Innen fordított az ellen, elment 6-4-re, felzárkóztunk, de a végén nem támadhattunk igazán az egyenítésért, az…..
Kreck 2009.12.06 23:00:43
@rol71: POntosan, mindenki nagyon biztosra megy,Ebelbe az utolso kepes meglepni az elsot is...
A pénteki vereség után vasárnap legyőzték a zöld-fehérek Csíkszeredában a Fenestela Brassót. Az első harmad döntött, a vendégek ekkor kétgólos előnyre tettek szert, utána már csak arra kellett vigyázniuk, hogy az ellenfél ne jöjjön túl közel, 2-4. Hasonlóan alakult a…..
Kreck 2009.12.06 22:55:59
@gogosz: És az én apukám erősebb... ne legyünk gyerekesek miért kell a replika?
Bármikor bárkit meg tudunk verni, mondta Mihály Árpád a Sapa Fehérvár AV19-ről abban a hosszabb interjúban, amelyet a Jégkorong Tv-sek készítettek vele, és amelyet itt tudnak megnézni. Az EBEL-csapat székely támadója beszélt arról is, mikor jutott eszébe először, hogy magyar…..
Kreck 2009.12.03 16:13:27
@orion66: Igen én is megfigyeltem és egyből a you know jutott eszembe, de attol eltekintve nagyon értelmes srác és követendő példa, nem lehetett könnyű elindulni de megcsinálta és szenzációs játékos meg ember lett. Sok sikert kívánok a karrierjéhez, remélem ilyen szerény és alázatos marad.
A román bajnokságban lejárt az átigazolási határidő. A Mol ligás SC Csíkszereda két, a Fenestela 68 Brassó egy jégkorongozót igazolt. A Steaua Bucuresti sem tétlenkedett, a hírek szerint három légióssal erősítette meg ismét bajnoki címre törő csapatát. Az Sportclub-blog…..