vula2005

0 bejegyzést írt és 195 hozzászólása volt az általa látogatott blogokban.

Dunaújvárosban kedd este elrajtol a MOL Liga 2012/2013-as idényének a fináléja. A házigazdák a HSC Csíkszereda együttesét látják vendégül. A csíki csapat szurkolói bíznak a csapatban és a számokban, amelyek alapján a végső győzelem elérhető.  A MOL Liga első…..
Ma délután az érsekújváriakat fogadtuk a Vákár Lajos Műjégpályán. A szlovákok két napja 4-0-ás vereséget szenvedtek a Cenk alatt, így a rájátszásért folytatott harc továbbra is éleződik. Stefankaék ellen nem nagyon megy az idén, a negatív mérlegen itt az idő kicsit…..
 Nem számítanak könnyű mérkőzésre Csíkszeredában a HSC Csíkszereda – Ferencvárosi-ESMTK MOL Liga jégkorongmérkőzés előtt. A két csapat az idei kiírásban már öt alkalommal találkozott, amelyek közül kétszer a Ferencváros hagyta el győztesen a játékteret.  A…..
vula2005 2013.01.14 16:37:34
vula2005 2013.01.14 18:17:09
Az Újpestnél vendégeskedtünk ma este a 2013-as év első mérkőzésén, ahol kötelező volt a győzelem megszerzése, főleg annak tudatában, hogy két közvetlen riválisunk (Brassó, Miskolc) egymás ellen lépett jégre az est folyamán. Úgy látszik frissességet hozott az újév a…..
vula2005 2013.01.07 20:06:57
..
vula2005 2012.12.13 17:28:04
vula2005 2012.12.13 17:56:22
Folytatom kedvenceink szezonbeli teljesítményének felelevenítését a 14. fordulóval, ami MOL Ligás szereplésünk legsúlyosabb vereségét hozta, 14-1-re kaptunk ki Miskolcon. A meccs kapcsán már elmélkedtem egy sort a lehetséges okokról, így rögtön jöhet is a következő pofon,…..
Nagy-Britannia - Románia 3-0 Nem tudtuk megtörni a jeget a második játéknapon sem, 3-0-ra alulmaradtunk Nagy-Britanniával szemben. Most alig több, mint 3 percig bírjuk, Jamieson lő Ruczuj hálójába. Bár az emberhátrányos védekezésünk továbbra is hibátlan, az első harmadban…..
vula2005 2012.11.10 17:30:32
Hajrá Sport Club Örökrangadó 2012.10.31 08:39:49
  Ma, szerda este 18:30-tól lép jégre csapatunk a román bajnokság keretein belül, az ellenfél pedig nem más, mint az örökös rivális bukaresti katonacsapat. Legyünk ott minél többen, hogy a fiúk érezzék mellettük van egész Csíkszereda, és szurkoljunk ki egy jó…..
vula2005 2012.10.31 16:02:31
vula2005 2012.10.31 16:27:08
Egzotikus csapatokat lát vendégül hétvégén Csíkszereda a Kontinentális Kupa első fordulójában. Az akut jéghiánnyal küzdő szerb hokit a HK Vitez Beograd, Törökországot a csehekkel, szlovákokkal és amerikai törökökkel megerősített Baskent Yildizlari Ankara, a pénzhiány miatt…..
vula2005 2012.09.28 20:22:24
vula2005 2012.09.28 20:26:54
vula2005 2012.09.28 20:28:01
Ma este mindenki elvárása volt a Mol Liga eddigi mérkőzései után, hogy Budapesten megszerezzük a három pontot a Ferencváros otthonában. A vártnál nehezebben jött össze. A mérkőzés hatodik percében sikerül megszerezni a vezetést, miután a hazaiak egy rossz csere után…..
vula2005 2012.09.17 20:02:09
Hajrá Sport Club Horváth távozik 2012.07.16 09:22:00
Közel két év után Horváth László távozik a klub éléről. Bővebben ITT olvashatnak az indokokról...
Kevés olyan, igazi gyökér van a rockvilágban, mint az ötvenedik életévét nemrég betöltő Axl Rose. Az egykori indianai parasztlegény hosszú, keserves szopásokkal teli, rögös utat tett meg azért, hogy feljusson a csúcsra, ahol aztán eltöltött pár, mániákus egoizmusával a…..
Hajrá Sport Club Az utolsó menet 2012.03.19 13:26:00
 Elérkeztünk a 2011/2012-es jégkorongidény utolsó eseményéhez, a román bajnoki döntőhöz. A finálé előtti napon Nagy Béla edzőt kérdeztük.  Az idei szezonban egyetlen alkalommal szenvedtünk vereséget a brassóiaktól, Borsosék a román kupa elődöntőjében győztek…..
vula2005 2012.03.20 17:51:12
  Ma este eldönthettük volna a továbbjutás kérdését Miskolcon, viszont a hazaiak nagyon harcosan és veszélyesen játszottak, míg mi óriási helyzeteinkből a legnagyobbat sem tudtuk kihasználni a második harmad után.   Az első játékrészben már 2-0-ra vezetünk Hurtaj és…..
vula2005 2012.02.03 19:15:08
onlinetvkeresre.eu/keresek.php?keres=87069 szavazzatok en a kerest megcsinaltam !
vula2005 2012.02.03 19:34:38
Hajrá Sport Club Cél a győzelem 2012.02.01 15:41:00
 Miskolcon lehet kiharcolni a Mol Liga döntőjébe jutást. Ezt leghamarább holnap este fogjuk megtudni az első - és reményeink szerint egyben az utolsó - miskolci összecsapás után. Hajrá fiúk!..
vula2005 2012.02.02 18:38:32
    "Megkésve bár, de törve nem" átalakított közhellyel érdemes indítanom ezt a rövid összefoglalót, amely segítségével megpróbálom tető alá hozni mindazt, amit hőn szeretett gárdánk ki tudott hozni magából az elmúlt fél év során. Nem mellékes…..
   A HSC Csíkszereda ma este Budapesten lépett jégre az FTC otthonában. A fiúk nem akarták a döntést húzni, úgyhogy már az első harmadban egy hármast ütöttek a hazaiaknak. A második játékrészben már végleg eldönti a találkozó sorsát a csapat, hisz 40 perc után…..
vula2005 2012.01.16 17:53:08
  Holnap 17:30-tól csapatunk a Mol Liga keretén belül mérkőzik meg a brassóiakkal hazai pályán. Legutóbb a kupában fájó vereséget szenvedtünk, ezt némiképp tompíthatja a visszavágás lehetősége. Hajrá fiúk!..
  Ma este Bukarestben lépett jégre csapatunk a katonacsapat ellen. A 10 nappal ezelőtti vereségért vissza is vágtunk nekik rendesen, sőt úgy, hogy nem is adtak ki a fiúk mindent magukból. Nagyon sima győzelem lett a vége, a hazai "szurkolóknak" megmaradhatott az az…..
Hajrá Sport Club Fradi kiütve 2011.11.06 17:43:00
    Ma az idei szezonban először délután, 16 órai kezdettel rendezték meg a HSC Csíkszereda-FTC meccset. Ez nekünk különösebben nem okozott gondot, hisz alig két perc telt el az első játékrészből és máris 2-0-t mutatott az eredményjelző. Ezután már nem álltak le…..
Vákár Lajos Műjégpálya, CsíkszeredaA tovább után élő szöveges közvetítést olvashatnak. Sportbaráti szeretettel üdvözlök mindenkit a Vákár Lajos Műjégpályáról. Hamarosan kezdődik a 2o11-es Kontinentális Kupa Csíkszeredában. Két perc múlva következik az első…..
vula2005 2011.10.21 16:36:38
 Ma este a tavaly óta megerősödött Újpest fogadott minket a Mol Ligában. A mérkőzés jól indul, két gólos előnnyel vonulhatunk az első szünetre. A második játékrészben növeljük előnyünket, Becze, Novak és Szőcs mellett az hazaiak részéről Gergely is megzörrenti a…..
vula2005 2011.10.03 18:16:34
vula2005 2011.10.03 18:21:08
Hajrá Sport Club Fölényes diadal 2011.08.26 21:16:00
  Ma este 19:30 órai kezdettel játszotta le első hazai mérkőzését a HSC Csíkszereda csapata. A Csíki Sör Kupa első meccsén a Spisska Nova Ves 4-2-re verte a brassóiakat, ami nem mondható annyira simának, mint azt a meccs előtt gondolni lehetett. Mi a Steaua csapatával…..
  Ma este a hazai csapat volt a HSC ellenfele a Szepességi Kupán. A mérkőzés nem úgy alakult, ahogy szerettük volna, végül pedig elég nagy vereséget szenvedtünk. Az utolsó játéknap a Miskolci Jegesmedvékkel csapunk össze.   HK Spišská Nová Ves - HSC…..
vula2005 2011.08.19 17:08:06
  Holnaptól már mérkőzéseken is láthatjuk kedvenceinket. Csapatunk Brassóban lép jégre a Brassó Kupán. Pénteken a Steauával, szombaton a román U20-as válogatottal, vasárnap a házigazda Brassóval mérkőzünk. A Nagy Béla edzővel készült interjút itt olvashatják...