Adatok
141 52 6
0 bejegyzést írt és 73 hozzászólása volt az általa látogatott blogokban.
Tetszik, nem tetszik sportfogadni is meg kell tanulni.
(AstériX)..
Hallgass mindig a megérzésedre !
(BlackBarry73)..
141 52 6
2026.06.08 15:31:27
@maddav12:
Nem vetted észre, hogy egy idő óta már nem diskurálok veled? Tudod, "egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk bizonyos szint alá" (Esterházy Péter - már ha tudod ki volt ő...).
Nem vetted észre, hogy egy idő óta már nem diskurálok veled? Tudod, "egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk bizonyos szint alá" (Esterházy Péter - már ha tudod ki volt ő...).
141 52 6
2026.06.08 15:47:15
@andros:
Szia. Általában nem értek egyet az erősen szubjektív tippindoklásaiddal, viszont amit a Rába volt edzőjével és a Fradival kapcsolatban írsz, azzal maximálisan. :)
Szia. Általában nem értek egyet az erősen szubjektív tippindoklásaiddal, viszont amit a Rába volt edzőjével és a Fradival kapcsolatban írsz, azzal maximálisan. :)
141 52 6
2026.06.08 17:31:29
@AirTiger1:
Szia. Gondolom nagyon rá vagy szorulva a 3 valagvargánya szeretetére... Írjál te is 1,60-1,80-as dedós tippeket és te leszel a király. Mindjárt lesz becsületed is. Plusz toljál be ötezret, nyereményként, ez sokat jelent nekik. Mintha bármi is ezen múlna. Tényleg bohócrevű...
Szia. Gondolom nagyon rá vagy szorulva a 3 valagvargánya szeretetére... Írjál te is 1,60-1,80-as dedós tippeket és te leszel a király. Mindjárt lesz becsületed is. Plusz toljál be ötezret, nyereményként, ez sokat jelent nekik. Mintha bármi is ezen múlna. Tényleg bohócrevű...
Játssz vidáman, ne a pénzed után fuss!
(desike)..
141 52 6
2026.06.06 16:33:15
@TaLPnYali a Valódi:
Szia. Lehet, hogy zseniális, lehet, hogy nem, de vannak itt, akik értelmezni sem tudják... Mit lehet hát tenni, ennyi vargánya között? :)
Szia. Lehet, hogy zseniális, lehet, hogy nem, de vannak itt, akik értelmezni sem tudják... Mit lehet hát tenni, ennyi vargánya között? :)
141 52 6
2026.06.06 16:48:44
@tibák:
A 3 szarkupac barátodat képezi le. Így világosabb? Tibi, nem voltál te mindig ennyire nehézfejű, demens... :)
A 3 szarkupac barátodat képezi le. Így világosabb? Tibi, nem voltál te mindig ennyire nehézfejű, demens... :)
141 52 6
2026.06.07 00:17:47
@oldrider:
Figyelj visszaköpködős, az nem baj, ha szeretitek egymást a bu.grissal, de nem lehetne ezt privátban intézni? Olyan undorító itt... :(
Figyelj visszaköpködős, az nem baj, ha szeretitek egymást a bu.grissal, de nem lehetne ezt privátban intézni? Olyan undorító itt... :(
Csak a nyerőt szabad játszani, a bukó pénzkidobás :-)
(profinho)..
141 52 6
2026.06.05 11:04:49
141 52 6
2026.06.05 12:57:02
141 52 6
2026.06.05 12:58:11
A változás olyan ajtó, amelyik csak belülről nyílik.
(Tom Peters)..
141 52 6
2026.06.04 15:18:22
@TaLPnYali a Valódi:
Szia. Hát nem tudod, nem ismered a blog legfontosabb jelmondatait?
Áldassék az úr neve!
De jó, hogy magyarnak születtem!
Pusztuljatok piszkos zsidrákok, szőröstalpúak, tótok, rácok, labancok, liberális hazaárulók, stb!
Üdvözöllek barátom! Üdvözöllek barátom! Üdvözöllek barátom!
Te vagy a legszebb, legeredményesebb tippelő, aki mindenkinek segít!
Köszönet és tisztelet bakkernek, nélküle nem is létezne a blog!
Ezek mennek mostanában, légy szíves igazodj!
Szia. Hát nem tudod, nem ismered a blog legfontosabb jelmondatait?
Áldassék az úr neve!
De jó, hogy magyarnak születtem!
Pusztuljatok piszkos zsidrákok, szőröstalpúak, tótok, rácok, labancok, liberális hazaárulók, stb!
Üdvözöllek barátom! Üdvözöllek barátom! Üdvözöllek barátom!
Te vagy a legszebb, legeredményesebb tippelő, aki mindenkinek segít!
Köszönet és tisztelet bakkernek, nélküle nem is létezne a blog!
Ezek mennek mostanában, légy szíves igazodj!
141 52 6
2026.06.04 16:59:44
@TaLPnYali a Valódi:
Nem vészes, majd alakulsz. Alakítunk... :)
Ha most beírnád, hogy készülsz ki Mexikóvárosba, a nyitómeccsre, az sokat segítene, mert azt kívánnám: az Úr legyen veled! :)
Nem vészes, majd alakulsz. Alakítunk... :)
Ha most beírnád, hogy készülsz ki Mexikóvárosba, a nyitómeccsre, az sokat segítene, mert azt kívánnám: az Úr legyen veled! :)
141 52 6
2026.06.04 23:22:04
@oldrider:
Aki rendszeresen használja itt ezeket az "igéket", annak mondjad, hogy mosakodjon be. Aztán bújhatsz is oda hozzá...
Aki rendszeresen használja itt ezeket az "igéket", annak mondjad, hogy mosakodjon be. Aztán bújhatsz is oda hozzá...
Minden a fejben dől el !
(Gepárd)..
141 52 6
2026.05.29 18:47:06
Mindig az jön, amire nem is gondolsz!
(leon a proli)..
141 52 6
2026.05.27 15:11:21
@zsetonos:
Tévedsz, mint mindig. Én nem mentem át nyali blogjára, amit ugyan láttam, de ami komolyan nem is működött. És figyelj, bug.ris, az itt levőket egyben, (cuzámen) soha nem tudnám elmarasztalni. Legfeljebb a hozzád hasonló nácikat, rasszistákat, antiszemitákat...
Tévedsz, mint mindig. Én nem mentem át nyali blogjára, amit ugyan láttam, de ami komolyan nem is működött. És figyelj, bug.ris, az itt levőket egyben, (cuzámen) soha nem tudnám elmarasztalni. Legfeljebb a hozzád hasonló nácikat, rasszistákat, antiszemitákat...
141 52 6
2026.05.27 15:16:29
@maddav12:
Figyelj, te olyan ostoba vagy, hogy hónapokig nem voltál képes felfogni, hogy itt olyan nincs, hogy hencegünk a tegnapi, előtte soha be nem írt nyertes tippjeinkkel. Annyi eszed nem volt, hogy akár magadtól is rájöjj: ilyen nincs!
Figyelj, te olyan ostoba vagy, hogy hónapokig nem voltál képes felfogni, hogy itt olyan nincs, hogy hencegünk a tegnapi, előtte soha be nem írt nyertes tippjeinkkel. Annyi eszed nem volt, hogy akár magadtól is rájöjj: ilyen nincs!
141 52 6
2026.05.27 21:28:37
Minden nap hoz valami újat !
(Sziszka77)..
141 52 6
2026.05.26 16:29:23
@AirTiger1:
Szia, mi a lófing ment, mondd már! Én vissza nem lapozok, mert gondolom az unicumos szopta a bug.rist, a "tegnapnyertem" mindkettőt, amibe nyilván beszállt tibá is, szóval a szokásos... Vagy nem? Esetleg beszállt más is? Ezeknek ez a játszóterük, meg - esetleg - Korda Gyuri bá. Lehet, pályán van még az Úr is...? :)))
Szia, mi a lófing ment, mondd már! Én vissza nem lapozok, mert gondolom az unicumos szopta a bug.rist, a "tegnapnyertem" mindkettőt, amibe nyilván beszállt tibá is, szóval a szokásos... Vagy nem? Esetleg beszállt más is? Ezeknek ez a játszóterük, meg - esetleg - Korda Gyuri bá. Lehet, pályán van még az Úr is...? :)))
141 52 6
2026.05.26 18:19:24
@TaLPnYali a Valódi:
Ha jól emlékszem, akkor volt magasabban, amikor a mostanában bujdokló veréb elvitte innen a selejtet, visszaköpködős unikumossal az élen. De ez már a tán soha vissza nem térő múlt... :(
Ha jól emlékszem, akkor volt magasabban, amikor a mostanában bujdokló veréb elvitte innen a selejtet, visszaköpködős unikumossal az élen. De ez már a tán soha vissza nem térő múlt... :(
A szerencse forgandó.
(szaib)..
141 52 6
2026.05.20 15:36:07
141 52 6
2026.05.20 15:46:38
Hallgass mindig a megérzésedre !
(BlackBarry73)..
141 52 6
2026.05.14 16:01:51
@zoli.k:
Nehogy azt hidd már, hogy itt mindenkinek gratulálni kell, ha netán eltalál egy koszos 1,80-at... :)
Nehogy azt hidd már, hogy itt mindenkinek gratulálni kell, ha netán eltalál egy koszos 1,80-at... :)
141 52 6
2026.05.14 16:38:46
@TaLPnYali a Valódi:
Szia. Nekem ne gratulálj semmiért, vannak itt többen, akik ácsingóznak a gratulációkért. Jóformán azért járnak ide... :)
Szia. Nekem ne gratulálj semmiért, vannak itt többen, akik ácsingóznak a gratulációkért. Jóformán azért járnak ide... :)
Válogatni is tudni kell.
(tuti1x2)..
141 52 6
2026.05.13 13:06:45
@zsetonos:
Irónia volt, ha tudod mit jelent. Azzal kezdtem, aztán ti jöttetek a gyűlölködéssel, én meg válaszoltam. Lapozz vissza, valagvargánya.
Irónia volt, ha tudod mit jelent. Azzal kezdtem, aztán ti jöttetek a gyűlölködéssel, én meg válaszoltam. Lapozz vissza, valagvargánya.
Szép is lenne, ha azután menne a mix, hogy ki a jobb ! Akkor minden nap mindenki nyerne !
(samot)..
141 52 6
2026.05.12 17:54:20
@TaLPnYali a Valódi:
A deb.il csak a Kur.ucinfo szerzőit ismeri, vagy még azokat se.
Szóval Hegedűs Zsolt főorvos úr?
A deb.il csak a Kur.ucinfo szerzőit ismeri, vagy még azokat se.
Szóval Hegedűs Zsolt főorvos úr?
141 52 6
2026.05.12 18:58:54
@AirTiger1:
Szia. Méghogy örülök, de nézd meg: qrva jó, igazi szakembereket szedett össze a kormányba, nem pedig ócska, csókos párthaverokat. Szinte hibátlan, ütős névsor.
Én a Betist D/H-ba tettem, 4,30-ért.
Szia. Méghogy örülök, de nézd meg: qrva jó, igazi szakembereket szedett össze a kormányba, nem pedig ócska, csókos párthaverokat. Szinte hibátlan, ütős névsor.
Én a Betist D/H-ba tettem, 4,30-ért.
141 52 6
2026.05.12 21:07:50
Tetszik, nem tetszik sportfogadni is meg kell tanulni.
(AstériX)..
141 52 6
2026.05.11 17:58:52
141 52 6
2026.05.11 18:30:36
141 52 6
2026.05.11 18:54:27
@oldrider:
Rendben van: rettenetesen, brutálisan sötét vagyok. Ilyesmivel például én sosem jellemeznélek téged. Ez egy különbség. A másik: az idézett levelet a barátomnak, Nyalinak címeztem, tehát semmi közöd hozzá. De nyugodj meg, szeretett blogfőnököd, akinek szintén gyakran becsókolsz, intézkedett, mielőtt még észrevetted volna. Harmadik momentum: ezt az undorító felszopó stílust abba kellene hagynod, ez a blog nem erre való, rühelli mindenki, intézd el BBB-vel, meg másokkal is, privátba. És akkor most a verébhez távoztod utáni minden itt maradóra való visszaköpködést nem is forszírozom, bár megérdemelnéd.
Rendben van: rettenetesen, brutálisan sötét vagyok. Ilyesmivel például én sosem jellemeznélek téged. Ez egy különbség. A másik: az idézett levelet a barátomnak, Nyalinak címeztem, tehát semmi közöd hozzá. De nyugodj meg, szeretett blogfőnököd, akinek szintén gyakran becsókolsz, intézkedett, mielőtt még észrevetted volna. Harmadik momentum: ezt az undorító felszopó stílust abba kellene hagynod, ez a blog nem erre való, rühelli mindenki, intézd el BBB-vel, meg másokkal is, privátba. És akkor most a verébhez távoztod utáni minden itt maradóra való visszaköpködést nem is forszírozom, bár megérdemelnéd.
A tipp kezdetét a bátorság, a végét a szerencse vezérli.
(bukméker no.1)..
141 52 6
2026.05.06 16:58:48
141 52 6
2026.05.07 01:27:36
@Osztályelső:
Ok, én sem kaptam, jobb is. Mert szerinted mivel lehet profitálni rövid- vagy hosszútávon?
Ok, én sem kaptam, jobb is. Mert szerinted mivel lehet profitálni rövid- vagy hosszútávon?
Szinte tökéletes, aztán elkezdődnek a meccsek ...
(Lukács Attila Zsolt)..
Ha esetleg veszít az ember, hát veszít. Nem lehet mindig nyerni. De mindig jön egy másik verseny, amit meg lehet nyerni, és meg is kell !
(Marrone)..
141 52 6
2026.04.27 17:30:46
@TaLPnYali a Valódi:
Szia. Hát még két hét és feláll az új kormány, az elsők között lesznek terítéken a "lélegeztetőgépek", az biztos. Szerintem is a külügy biznisze ez inkább: Szíjjártó úré, aki nem tud semmiről, ott sem volt, nem is láttott semmit, fingja nincs semmiről... :(((
Szia. Hát még két hét és feláll az új kormány, az elsők között lesznek terítéken a "lélegeztetőgépek", az biztos. Szerintem is a külügy biznisze ez inkább: Szíjjártó úré, aki nem tud semmiről, ott sem volt, nem is láttott semmit, fingja nincs semmiről... :(((
141 52 6
2026.04.27 17:35:24
@TaLPnYali a Valódi:
Na most meg beleszólt a 2-es számú főokos valaggargánya (civil nevén: GGG)... :)))
Na most meg beleszólt a 2-es számú főokos valaggargánya (civil nevén: GGG)... :)))
141 52 6
2026.04.27 17:38:10
Nem gondolkodom ... ÉRZEM !!!
(ÁCSI MILÁNY)..
141 52 6
2026.04.21 16:34:28
141 52 6
2026.04.21 16:36:38
Belépve többet láthatsz. Itt beléphetsz

Észtország - Litvánia 5,40
Döntetlen/Észtország Félidő/végeredmény
Kevesebb, mint 3,5 gólszám
San Marino - Azerbajdzsán 5,10 (Szombathelyen)
Több, mint 3,5 gólszám
Azerbajdzsán Hendikep 1:0
2. félidőben Melyik félidőben lesz több gól?
Togo - Benin Döntetlen és kevesebb (1X2 + Gólszám 2,5) 3,35
Oddevold - Norrköping 7,52
Norrköping 1. félidő
Norrköping Hendikep 1:0
Kevesebb, mint 4,5 gólszám
693,79