Regisztráció Blogot indítok
Adatok
141 52 6

0 bejegyzést írt és 73 hozzászólása volt az általa látogatott blogokban.

Admin Szerkesztő Tag Vendég
Hallgass mindig a megérzésedre ! (BlackBarry73)..
141 52 6 2026.06.08 15:31:27
@maddav12:

Nem vetted észre, hogy egy idő óta már nem diskurálok veled? Tudod, "egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk bizonyos szint alá" (Esterházy Péter - már ha tudod ki volt ő...).
141 52 6 2026.06.08 15:47:15
@andros:

Szia. Általában nem értek egyet az erősen szubjektív tippindoklásaiddal, viszont amit a Rába volt edzőjével és a Fradival kapcsolatban írsz, azzal maximálisan. :)
141 52 6 2026.06.08 17:31:29
@AirTiger1:

Szia. Gondolom nagyon rá vagy szorulva a 3 valagvargánya szeretetére... Írjál te is 1,60-1,80-as dedós tippeket és te leszel a király. Mindjárt lesz becsületed is. Plusz toljál be ötezret, nyereményként, ez sokat jelent nekik. Mintha bármi is ezen múlna. Tényleg bohócrevű...
Játssz vidáman, ne a pénzed után fuss! (desike)..
141 52 6 2026.06.06 16:33:15
@TaLPnYali a Valódi:

Szia. Lehet, hogy zseniális, lehet, hogy nem, de vannak itt, akik értelmezni sem tudják... Mit lehet hát tenni, ennyi vargánya között? :)
141 52 6 2026.06.06 16:48:44
@tibák:

A 3 szarkupac barátodat képezi le. Így világosabb? Tibi, nem voltál te mindig ennyire nehézfejű, demens... :)
141 52 6 2026.06.07 00:17:47
@oldrider:

Figyelj visszaköpködős, az nem baj, ha szeretitek egymást a bu.grissal, de nem lehetne ezt privátban intézni? Olyan undorító itt... :(
Csak a nyerőt szabad játszani, a bukó pénzkidobás :-) (profinho)..
141 52 6 2026.06.05 11:04:49
@Mix R:

Szia. Ő összesen "ennyit" olvasott el Jókaitól... :)
141 52 6 2026.06.05 12:57:02
@zsetonos:

Áldassék az Úr neve! (Meg a tiéd is, valagvargánya.)
141 52 6 2026.06.05 12:58:11
A változás olyan ajtó, amelyik csak belülről nyílik. (Tom Peters)..
141 52 6 2026.06.04 15:18:22
@TaLPnYali a Valódi:

Szia. Hát nem tudod, nem ismered a blog legfontosabb jelmondatait?

Áldassék az úr neve!
De jó, hogy magyarnak születtem!
Pusztuljatok piszkos zsidrákok, szőröstalpúak, tótok, rácok, labancok, liberális hazaárulók, stb!
Üdvözöllek barátom! Üdvözöllek barátom! Üdvözöllek barátom!
Te vagy a legszebb, legeredményesebb tippelő, aki mindenkinek segít!
Köszönet és tisztelet bakkernek, nélküle nem is létezne a blog!

Ezek mennek mostanában, légy szíves igazodj!
141 52 6 2026.06.04 16:59:44
@TaLPnYali a Valódi:

Nem vészes, majd alakulsz. Alakítunk... :)
Ha most beírnád, hogy készülsz ki Mexikóvárosba, a nyitómeccsre, az sokat segítene, mert azt kívánnám: az Úr legyen veled! :)
141 52 6 2026.06.04 23:22:04
@oldrider:

Aki rendszeresen használja itt ezeket az "igéket", annak mondjad, hogy mosakodjon be. Aztán bújhatsz is oda hozzá...
Minden a fejben dől el ! (Gepárd)..
141 52 6 2026.05.29 18:47:06
@TaLPnYali a Valódi:

Szia. Mi a lófaszt tudtál begyűjteni annyi pénzért? :)
Mindig az jön, amire nem is gondolsz!  (leon a proli)..
141 52 6 2026.05.27 15:11:21
@zsetonos:

Tévedsz, mint mindig. Én nem mentem át nyali blogjára, amit ugyan láttam, de ami komolyan nem is működött. És figyelj, bug.ris, az itt levőket egyben, (cuzámen) soha nem tudnám elmarasztalni. Legfeljebb a hozzád hasonló nácikat, rasszistákat, antiszemitákat...
141 52 6 2026.05.27 15:16:29
@maddav12:

Figyelj, te olyan ostoba vagy, hogy hónapokig nem voltál képes felfogni, hogy itt olyan nincs, hogy hencegünk a tegnapi, előtte soha be nem írt nyertes tippjeinkkel. Annyi eszed nem volt, hogy akár magadtól is rájöjj: ilyen nincs!
141 52 6 2026.05.27 21:28:37
@AirTiger1:

Haha, a visszaköpködős tulok - ez jó! Veszem...
Minden nap hoz valami újat ! (Sziszka77)..
141 52 6 2026.05.26 16:29:23
@AirTiger1:

Szia, mi a lófing ment, mondd már! Én vissza nem lapozok, mert gondolom az unicumos szopta a bug.rist, a "tegnapnyertem" mindkettőt, amibe nyilván beszállt tibá is, szóval a szokásos... Vagy nem? Esetleg beszállt más is? Ezeknek ez a játszóterük, meg - esetleg - Korda Gyuri bá. Lehet, pályán van még az Úr is...? :)))
141 52 6 2026.05.26 18:19:24
@TaLPnYali a Valódi:

Ha jól emlékszem, akkor volt magasabban, amikor a mostanában bujdokló veréb elvitte innen a selejtet, visszaköpködős unikumossal az élen. De ez már a tán soha vissza nem térő múlt... :(
Hallgass mindig a megérzésedre ! (BlackBarry73)..
141 52 6 2026.05.14 16:01:51
@zoli.k:

Nehogy azt hidd már, hogy itt mindenkinek gratulálni kell, ha netán eltalál egy koszos 1,80-at... :)
141 52 6 2026.05.14 16:38:46
@TaLPnYali a Valódi:

Szia. Nekem ne gratulálj semmiért, vannak itt többen, akik ácsingóznak a gratulációkért. Jóformán azért járnak ide... :)
Válogatni is tudni kell. (tuti1x2)..
141 52 6 2026.05.13 12:15:22
@oldrider: @zsetonos:

Összejöttetek már intimus környezetben? Egészségetekre! :)
141 52 6 2026.05.13 12:42:03
@oldrider: @zsetonos:

Látom, megvan köztetek a harmónia, tehát jó volt. Két valagvargánya... :)
141 52 6 2026.05.13 13:06:45
@zsetonos:

Irónia volt, ha tudod mit jelent. Azzal kezdtem, aztán ti jöttetek a gyűlölködéssel, én meg válaszoltam. Lapozz vissza, valagvargánya.
Szép is lenne, ha azután menne a mix, hogy ki a jobb ! Akkor minden nap mindenki nyerne ! (samot)..
141 52 6 2026.05.12 17:54:20
@TaLPnYali a Valódi:

A deb.il csak a Kur.ucinfo szerzőit ismeri, vagy még azokat se.

Szóval Hegedűs Zsolt főorvos úr?
141 52 6 2026.05.12 18:58:54
@AirTiger1:

Szia. Méghogy örülök, de nézd meg: qrva jó, igazi szakembereket szedett össze a kormányba, nem pedig ócska, csókos párthaverokat. Szinte hibátlan, ütős névsor.
Én a Betist D/H-ba tettem, 4,30-ért.
141 52 6 2026.05.12 21:07:50
@TaLPnYali a Valódi:

Remélem többet nem lesz. Ahogy Herczeg Ferenc sem... :(
Tetszik, nem tetszik sportfogadni is meg kell tanulni. (AstériX)..
141 52 6 2026.05.11 18:30:36
@oldrider:

Figyelj nyalonc, szerinted mi beszélő viszonyban vagyunk? Mert én kétlem.
141 52 6 2026.05.11 18:54:27
@oldrider:

Rendben van: rettenetesen, brutálisan sötét vagyok. Ilyesmivel például én sosem jellemeznélek téged. Ez egy különbség. A másik: az idézett levelet a barátomnak, Nyalinak címeztem, tehát semmi közöd hozzá. De nyugodj meg, szeretett blogfőnököd, akinek szintén gyakran becsókolsz, intézkedett, mielőtt még észrevetted volna. Harmadik momentum: ezt az undorító felszopó stílust abba kellene hagynod, ez a blog nem erre való, rühelli mindenki, intézd el BBB-vel, meg másokkal is, privátba. És akkor most a verébhez távoztod utáni minden itt maradóra való visszaköpködést nem is forszírozom, bár megérdemelnéd.
A tipp kezdetét a bátorság, a végét a szerencse vezérli. (bukméker no.1)..
141 52 6 2026.05.06 16:58:48
@liptók:

Szia. Nálam se működik, SZ(AR)RT!
141 52 6 2026.05.07 01:27:36
@Osztályelső:

Ok, én sem kaptam, jobb is. Mert szerinted mivel lehet profitálni rövid- vagy hosszútávon?
Ha esetleg veszít az ember, hát veszít. Nem lehet mindig nyerni. De mindig jön egy másik verseny, amit meg lehet nyerni, és meg is kell ! (Marrone)..
141 52 6 2026.04.27 17:30:46
@TaLPnYali a Valódi:

Szia. Hát még két hét és feláll az új kormány, az elsők között lesznek terítéken a "lélegeztetőgépek", az biztos. Szerintem is a külügy biznisze ez inkább: Szíjjártó úré, aki nem tud semmiről, ott sem volt, nem is láttott semmit, fingja nincs semmiről... :(((
141 52 6 2026.04.27 17:35:24
@TaLPnYali a Valódi:

Na most meg beleszólt a 2-es számú főokos valaggargánya (civil nevén: GGG)... :)))
141 52 6 2026.04.27 17:38:10
@TaLPnYali a Valódi:

jav.: valagvargánya
Nem gondolkodom ... ÉRZEM !!! (ÁCSI MILÁNY)..
141 52 6 2026.04.21 16:34:28
@TaLPnYali a Valódi:

Szia. Ej, neked már Takács "uraság" se tetszik...? :)
141 52 6 2026.04.21 16:36:38
@TaLPnYali a Valódi:

Ja, hogy a fotó? A legutóbbi barátnőm...:)