Regisztráció Blogot indítok
Adatok
AirTiger1

0 bejegyzést írt és 299 hozzászólása volt az általa látogatott blogokban.

Admin Szerkesztő Tag Vendég
Hallgass mindig a megérzésedre ! (BlackBarry73)..
AirTiger1 2026.06.08 19:28:06
@maddav12: te szerelmes vagy belém,kamu cnc-s idióta? Életedben egyszer megpróbálhatál dolgozni, ne csak a nyugdíjasok lottyad faxát szopkodd.
téged nem neveltek,olyan vagy mint a Maugli,sunyi,aljas,és gerinctelen.
Hirtelen magyarul is megtanultál,egy ideig az utólagos xarságaid helyett mindig ál debilen azt kérdezted,ugye nem kamu?igazi söpredék elem vagy.
AirTiger1 2026.06.08 19:30:29
@zsetonos: Én nem gyűlölöm,csak söpredék.na léptem.
Attól, hogy egy tipp jól néz ki, még nem biztos, hogy nyerő is ! (pitör)..
AirTiger1 2026.06.07 19:09:51
@Kokane: ezekkel reménytelen szót érteni,én már feladtam. 3 szubhumán csak a fasságait fújja mind. jobban jársz ha nem foglalkozol velük.
Játssz vidáman, ne a pénzed után fuss! (desike)..
Csak a nyerőt szabad játszani, a bukó pénzkidobás :-) (profinho)..
A változás olyan ajtó, amelyik csak belülről nyílik. (Tom Peters)..
AirTiger1 2026.06.04 12:35:59
@maddav12: biztosan így van,te pöcs...
AirTiger1 2026.06.04 13:01:06
@maddav12: Nálad xarabb alak még nem volt a blogon,csak a tippmix 12 éve,gyönyörű.Se jellem,és neked áll feljebb,röhej.igazi f..eg vagy, a legutolsó gusztustalan fajtából.
AirTiger1 2026.06.04 13:02:06
@maddav12: 1,6 os xarokat mindenki össze tud rakni,te népművészeti tárgy.
Egy jó fogadó nagyon sok mindenre figyel. Le lehet szűrni sok mindent. Ezek is segítik a nyertes szelvény kialakítását. (VörösÖrdög)..
AirTiger1 2026.06.03 18:02:34
@AirTiger1: Ez a kezdőjük:
Okoye; Osayi-Samuel, Ajayi, Bassey, Onyemaechi; Ndidi, Onyeka, Iwobi, Simon; Adams, Onuachu
AirTiger1 2026.06.03 18:15:41
@AirTiger1: @Masta Killa: Engem meggyőzött a sportsmole nigériai írójának elemzése, ő képben van a csapatot illetően.
Nagy téttel ment a Nigéria 1,5 tg, és az Albánia-Izrael gg tippek.
5,29 -es eredő.
AirTiger1 2026.06.03 20:02:31
@maddav12: Mire kell irigynek lenni?
AirTiger1 2026.06.03 06:28:19
@bakker.: Szia, nekem még a tegnapi jöhet, ha nyer a Brescia?
AirTiger1 2026.06.03 06:44:36
@bakker.: Köszi!
Saját munka, saját próbálkozás, intuíció, mindenkinek van megérzése és mindenkinek lehet szerencsés napja is. (andros)..
A sportfogadás lényege egy összetett szó. Szerencse és játék. Ennyi. (Bankrator)..
AirTiger1 2026.05.30 20:12:03
@kis.herceg: Jó tipp volt, én is erre gondoltam, a ggD 4,40 volt.Sajnos a Turku meccsen a gólokat a második félidőben lőtték a csapatok.
AirTiger1 2026.05.30 20:18:13
@Masta Killa: Miért ne, ennyi belefér szerintem.
Minden a fejben dől el ! (Gepárd)..
AirTiger1 2026.05.29 16:50:51
@AirTiger1: 17:30, bocs.
AirTiger1 2026.05.29 19:00:54
@Osztályelső: @oldrider:
Maradjunk annyiban, hogy nehéz.mert " túl jó" az érzés, amit ad.
Sokkal jobb, mint az alkohol, mert nincs másnaposság, csak jó hangulat.
DE, az elvonási tünetek megterhelőek, és a kémiai függőség erős.
Számos olyan tényező van, ami rossz tippet eredményez és jóval kevesebb, ami a sikerhez vezet. (AstériX)..
Mindig az jön, amire nem is gondolsz!  (leon a proli)..
AirTiger1 2026.05.27 19:24:43
@oldrider: Egy első helyet már elnyertél: A blog valaha volt legostobább tagja,magyarul tulok. Gratulálok!
AirTiger1 2026.05.27 20:44:17
@oldrider: A tulok, a bakter, és a kismajom:)
Mint a mesében:)
AirTiger1 2026.05.27 20:45:22
@istvan16: grat,végre egy jó tippelő!
Minden nap hoz valami újat ! (Sziszka77)..
AirTiger1 2026.05.26 19:44:20
@oldrider: te mit szólsz bele,nímandokkal mit lehet beszélni.?Nem kell válaszolni.
AirTiger1 2026.05.26 20:49:41
@oldrider: te egy kretén vagy,mit nem értesz azon a 2 bites agykezdeményeddel,hogy ne írkálj rám:?
Játssz vidáman, ne a pénzed után fuss! (desike)..
AirTiger1 2026.05.25 13:21:24
@maddav12: gondolod:))
AirTiger1 2026.05.25 13:23:07
@maddav12: rakjál be utólag két manchester gólt 1,60 ért meg ilyenből 4 et. egy hónapban egyet véletlenül eltalálsz,ki az örök vesztes? adok tippórákat olcsón.
A meglepetés kikerülése, vagy eltalálása, ez a mi feladatunk. (HANNIBAL179)..
AirTiger1 2026.05.24 11:08:11
@andros: cSak az a baj,hogy idén az Utrecht erősebb,majd figyeld meg:)