Porthoska

0 bejegyzést írt és 107 hozzászólása volt az általa látogatott blogokban.

A Sapa Fehérvár AV19 utánpótlás-válogatott hátvédje, Hetényi Péter 6 hónapos eltiltást kapott a fegyelmi bizottságtól hétfőn. Válogatott kapusunk öccse ellen a vonalbíró megütéséért és sportszerűtlen magatartásért, azaz káromkodásért kapott végleges kiállítást…..
Játékvezetőink újabb jelentős sikeréről adhatunk hírt, egyszerre kettőről. A negyedik EBEL-szezonban háromról négyre nő a közreműködő magyar bírók száma. A Gebei Péter, Németh Márton, Bedő Péter hármas a Fehérvár három évvel ezelőtti színre lépése óta szerepel…..
Négy nagyon érdekes mérkőzést játszanak a Mol Ligában kedden. A tabella első felében szereplők egymással küzdenek, de a még egyáltalán le nem szakadt második traktus is fontos párharcokba bonyolódik. Romániai túrája után ezúttal a Miskolc pihen. A Mol Liga két utolsója…..
Porthoska 2010.10.01 21:33:09
@F. Kapus: De, ez genyózás! Az újvárosi zsűriben mindenki tudja, hogy mi a dolga. Annyi volt a jegyzőkönyvbe beírva, amennyit a játékosok kapura lőttek. Ennyi
Porthoska 2010.10.02 09:53:21
@F. Kapus: köszönöm! :)
A nemzetközi szövetség elkészítette a bíróküldést a világbajnokságokra. Kellemes meglepetés, hogy Magyarországnak Sándor Zsuzsanna révén újra van A licences zebrája. Mióta ez az új minősítéses rendszert bevezette az IIHF, erre nem volt még példa. Korábban két…..
Porthoska 2010.09.25 18:03:16
Folytatódik a játékvezetői testület reformja, ennek eredményeképpen immár csak olyan zebra működhet közre az OB I. és a Mol Liga találkozóin, aki teljesíti az elméleti, a gyakorlati és a fizikai teszteket. Az Árkovics névvel az előttünk álló szezon első osztályú…..
Porthoska 2010.08.27 21:29:43
@Ferkó.: az a baj, hogy a szurkolók nagy része inkább a bírót szidja, ahelyett, hogy a csapatát biztatná. Sokkal jobban hangzik, hogy HAJRÁ ....., mint hogy b*zi ....!
Hidd el nem olyan könnyű meccset fújni...
Az OB I.-be 7, az OB I./B-be 4, a női bajnokságba 7 csapat adta le nevezését a pénteki határidőig. Az utánpótlás-bajnokságok minden idők legnépesebb mezőnyével zajlanak majd, a juniorokon kívül mindenütt nőtt a résztvevők száma, nem is kevéssel. 4 junior (U21), 8 ifjúsági…..
Porthoska 2010.08.03 14:43:31
A várakozásoknak megfelelően teljesített a magyar exjátékvezető Finnországban, így hat társával együtt felvételt nyert a nemzetközi szövetség játékvezető-ellenőri állományába. Az IIHF referee supervisorok létszáma így sem éri el a húszat a világon, Magyarországnak még…..
Porthoska 2010.07.13 08:21:53
A norvégverés után nemcsak az eredmény, a mutatott játék miatt is jobb hangulatban nyilatkoztak a játékosok szövetségi kapitányostul. A jó produkciók miatt nem ment zökkenőmentesen a keretszűkítés. Videócsokor következik, először a vasárnapi értékeléseket láthatják, ezt…..
Porthoska 2010.04.13 11:26:53
Biztosan sokan emlékeznek Marek Malikra, akár azért, mert blogunkon is nemegyszer megmutattuk már minden idők legbravúrosabb büntetőjét. Az egykor szebb napokat is látott cseh védő most azonban valami mással tűnt ki. A svájci bajnokság rájátszásában durva öngólt ütött a…..
Porthoska 2010.04.02 12:24:07
@munkagep: ez itt Magyarország! itt mindenhez több idő kell... sajnos
Három-négy év múlva jelenleg divízió 3-as felnőtt válogatottunk a divízió 1-be kerülhet, mondta blogunknak Gömöri Csaba, a női U18-as válogatott szövetségi edzője a hét végi tapasztalatok alapján. Remekül szervezett és nagy sikerrel zárult női ifjúsági tornát rendezett…..
Porthoska 2010.03.16 10:24:51
A Dab.Docler a nemzetközi nőnap alkalmából a Miskolc elleni vasárnapi mérkőzésen  ingyenes belépést biztosított a hölgyeknek. Extra ajándékként az Acélbikák minden hölgy szurkolónak exkluzív meglepetéssel kedveskedtek. A jégkorongos Ladies' Night jól sikerült, tovább…..
Porthoska 2010.03.08 23:38:49
@1116001: minek a pom-pom lányok, amikor vannak hokis lányok is :D
A visszatérő cseh hátvéddel, Jan Fiserával erősödő Dab.Docler a Miskolcot 3-1-re múlta felül, míg a Vasas Bp. Stars 6-1-es győzelemmel teljesítette az FTC elleni feladatot. Vasárnap az első és a második helyezett is megnyerte tehát hazai mérkőzését, így nem…..
Jégkorong Jégbe zárt csoda 2010.02.18 09:13:00
A szapporói csoda és az A csoportos vb-szereplés megihlette a szegedi Boros Tamást, aki kedvenc sportágunkról 2009-ben elkészítette Jégbe zárt csoda című, 33 perces művét. Az alkotást a 2010-es filmszemlén is levetítették. Ott kevesen tudták megnézni a kisterem és a délelőtti…..
Porthoska 2010.02.18 10:29:10
@Prenix: Szerencsémre otthon nézem... Így nem látja senki, hogy itt bőgök magamban :'(
Minden további magyarázat nélkül kedves olvasóink elé tárunk három összefoglalót, az EBEL-t és az OB I.-et összekutyuljuk, igaz, gólokat csak két felvétel fog tartalmazni. A Jégkorong Tv videóin megtekinthetik a Sapa Fehérvár AV19 Salzburg-verését egyfelől, a Vasas Bp.…..
Porthoska 2010.02.08 17:51:38
@Ringleader: mivel a meccsnek nem ment le a fele, ezért újra kell játszani... nem hallottam még olyat, hogy csak a 2. és a 3. harmadot játszanák újra... Szerintem mind a 3 harmadot lejátsszák (kivéve, ha megint valami miatt félbe kell szakítani)
Folytatjuk Detroit-központú videósorozatunkat, a mai részben a Red Wings svéd védője esik-kel, de nem nagyon bír megállni a lábán. Hogy miért, az csak hajtás után derül ki. ..
A hétfői mérkőzések visszavágójával folytatódik ma a jégkorong OB I. középszakasza. A mezőny továbbra is nagyon tömör, az elsőt az utolsótól négy pont választja el. Arra bíztatjuk Kedves Olvasóinkat, minél többen látogassanak ki a mérkőzésekre, izgalmas és feszült…..
Porthoska 2010.02.03 21:40:29
@forestjr: Pozsi utána már játszott a 3. harmadban :)
A kiállítást a végén tényleg nem Rajna kapta :)
A dunaújvárosiak nyerték a Mol Liga bronzmeccsét, nem mindennapian drámai fordulatok közepette. A két csalódott csapat találkozóján az alapszakaszgyőztes hazaiak szereztek vezetést, ám utána három gólt lőttek egymás után a csíkiak. A harmadik harmadot 2-0-ra nyerte a Dab.Docler,…..
Porthoska 2010.01.24 23:10:36
@Spigott: Sevelának sajna tüdőgyulladása van :( Remélem hamar meggyógyul!!!
Érdekes meccsek voltak, minden szempontból :)
Gratula mind a 4 csapatnak.
De azért HAJRÁ ÚJVÁROS!!!!
Jégkorong Ki nyeri a Mol Ligát? 2010.01.20 16:59:00
A Mol Liga hét végi négyes döntőjével kapcsolatban a plakátterv után további információkra is fény derült. Megvannak a jegyárak, és tisztázódott az is, hogy mind a négy mérkőzésről élő közvetítést terveznek. Tovább után megírjuk a jegyárakat és az egyéb…..
Porthoska 2010.01.20 17:33:00
@Von Siebenbuergen: Napi jegy tényleg nincs, de megveheted mindkét jegyet egyszerre. :) A meccsek közötti 2 órából 1ben megiszol 1-2 sört és beszélgetsz, a másikban pedig meg nézed a bemelegítést, és a pompomos lányokat :)
Logótervező versenyt hirdettünk a Winter Classicra. A szombat éjféli határidőig 15 pályamű érkezett be. Szinte valamennyi komoly szellemi és időbeli befektetés eredménye, ezért úgy éreztük illőnek, hogy minden tervet elindítunk a szavazásban. A jelentős mezőnyre tekintettel…..
Porthoska 2009.12.13 23:10:32
@MecKenna: ennek a két klubnak pont van női csapata :) és ők szokták játszani a döntőt :D
Teljes fordulóra kerül sor ma este a Mol Ligában, igazán érdekes mérkőzésekkel. A listavezető Dunaújváros a döntős álmokat dédelgető Újpesthez látogat a forduló rangadóján, Peterzsébeten az utóbbi időben rendszeresen kiélezett csatákat hozó Ferencváros–Miskolc…..
Különös eset történt a svéd másodosztály Leksand–Björklöven mérkőzésén. Henrik Andersen, a hazaiak csatára gyönyörű csel után megszerezte első gólját a szezonban, aztán úgy döntött, lendületesen fejezi ki örömét. Lehet, óvatosabban kellett volna. ..
Porthoska 2009.11.19 18:20:29
@91rezy: nem is szoktunk cikizni érte :) , de akkor majd ezután :D
Porthoska 2009.11.19 19:05:42
@91rezy: na jó, akkor majd csak magamban nevetek (a többiekkel) :D
A magyar válogatott fantasztikus teljesítményt nyújtott a Pannon Hoki Kupa utolsó mérkőzésén is, más kérdés, hogy ez nem volt elég a tornagyőzelemhez. Szlovénia 3-1-re nyerte a döntőt, elvitte a kupát is, de ez a jelen helyzetben nagyjából másodlagos. A lényeg az, hogy a három…..
A pénteki fordulóból előrehozott mérkőzésen az FTC legyőzte az UTE-t, ma este a Miskolc és a Dab.Docler, illetve az SC Csíkszerda és a Vasas Bp. Stars méri össze erejét.Este hatkor a Dab.Docler az őt korábban többször is megviccelő Miskolc otthonába látogat. A hazaiak a Brassó…..
Porthoska 2009.10.16 20:24:06
Porthoska 2009.10.16 20:27:09
@matthew88: ez sajnos betegség nálunk :( Remélem J.P. kigyógyítja őket ebből is :)
Porthoska 2009.10.16 20:31:50
@OliBLOOD: ez így van! pl az első két gólnál 2 az 1ben támadtak a macikok. :(
Egy mérkőzés maradt mára a Mol Ligában, a Brassó látogat Dunaújvárosba. A tabellát vezető és záró két csapat csatája este hatkor kezdődik. A hazaiak több mint egy hete játszottak utoljára. Mai ellenfelük volt HC-játékosokkal erősített, akik az elmúlt években sok borsot…..
Porthoska 2009.10.13 12:40:59
@Zsootika: Remélem nem szereznek :)
Remélem jó kis meccs lesz! Csak ismételni tudlak:
HAJRÁ KOHÁSZ!
Az egyetlen vasárnapi Mol Liga-mérkőzésen folytatta győzelmi sorozatát a Dab.Docler. A dunaújvárosiak a szezon első meccsét még elvesztették Csíkszeredában, azóta viszont egyre csak nyernek. Ezúttal az SC-t kapták el ismét, alaposan leszakítva kiemelt riválisukat. Az első…..
Porthoska 2009.10.04 22:37:04
@Milka #71: hát ezzel nem értek egyet! És szerintem sokan nem. Árkovics most ezen a meccsen szerintem jól fújt. Jó kis meccs volt, csak a harmadik harmadban "aludtunk el" :D Szép gólok voltak!