Regisztráció Blogot indítok
Adatok
Juvino

0 bejegyzést írt és 1002 hozzászólása volt az általa látogatott blogokban.

Admin Szerkesztő Tag Vendég
A Juventus végül küzdelmes meccsen egygólos vereséget szenvedett a Real Madrid ellen, így véget ért az amerikai torna az Öreg Hölgy számára a legjobb tizenhat csapat között, Igor Tudor viszont a mérkőzést követően pozitívan nyilatkozott. „Rossz érzéseink vannak, mert vesztettünk. Kicsit bánom, hogy…..
Juvino 2025.07.03 06:49:22
Az olasz sajtó értesülései szerint minden résztvevő között megállapodás született a kanadai válogatott Jonathan David ügyében, aki így hamarosan ingyen csatlakozik a Juventushoz. A támadónak jelenleg nincsen klubja, hiszen szerződése június 30-án lejárt a Lille csapatánál, így ingyen igazolható. Az…..
Juvino 2025.07.02 13:06:06
@GabeTR: Viszont, ha kereten kivul rakjak es nem lesz edzesben es nem lesz meccsben sem, akkor nincs zsiros alairasi penz, sem szerzodes!
Az olasz sajtó értesülései szerint a Nottingham Forest szemet vetett a Juventus két játékosára, Timothy Weahra és Samuel Mbangulára, s a Premier League-ben szereplő csapat jelenleg tárgyalásokat folytat mind a torinói klubbal, mind a játékosok képviselőivel. Az angolok mintegy 25 millió eurós…..
A Juventus a tegnap esti, Al-Ain elleni klubvilágbajnoki nyitány előtt Washingtonban tartózkodott, de a kezdés előtt a klub képviselői, köztük Igor Tudor vezetőedző és az amerikai válogatott két játékosa, Timothy Weah és Weston McKennie az elnök mögött állt az Ovális Irodában, miközben a…..
Juvino 2025.06.20 10:48:28
@rabsic02: Igy van! Raadasul nem minden csapatot hivtak meg ide.
A Juventus ma hivatalosan is bejelentette, hogy opciós vételi jogával élve, véglegesen is megszerezte Pierre Kalulu játékjogát, aki 2029 június 30-ig kötelezte el magát a torinói klubnál. "Ez Pierre Kalulu első születésnapja a bianconerinél! A francia védő ma, 2025 június 5-én lett 25 esztendős, s…..
Juvino 2025.06.05 13:41:28
@venember83: Igy van, csak Kellyt tartsuk meg, az a legfontosabb!
A Tuttosport a Juventus francia középpályását emeli pajzsra, és a torinói lap szerint a Juve számára rendkívüli vétel volt Khéphren Thuram megszerzése. A francia játékost mindössze 20 millió euróért vásárolták meg a Nice-től, de értéke egyetlen szezon alatt megduplázódott. A játékos értéke jelenleg…..
A Roma elleni döntetlen után a Juventusnak egy, nevek alapján könnyebb sorozat következik, szombaton a bennmaradásért küzdő Lecce, majd után idegenben a Parma, majd ismét Torinóban a Monza ellen gyűjthet pontokat az Öreg Hölgy, mielőtt a Bologna és a Lazio ellen mérettetné meg magát két idegenbeli…..
A Juventus egy pontot gyűjtött az utóbbi időszakban nagyszerű formát mutató AS Roma otthonában, így továbbra is versenyben van a Bajnokok Ligája-indulást jelentő helyekért. "A győzelem lett volna a legfontosabb, de ma este jó teljesítményt nyújtottunk. Amikor megérkezett, az edző azt kérte tőlünk,…..
Juvino 2025.04.08 13:14:55
En azokkal ertek egyet, akik szerint a vezetoseggel van a legnagyobb gond es kezdodott ez mar Andrea Agnellivel(cimer, Marotta, Ronaldo). Es ertem en,h jot akart es szintet akart lepni, de a pokolba vezeto ut is jo szandekkel van kikovezve... A cimerrol asszem nincs mit beszelni. Marotta elkuldese hiba volt, most mar vilagosan latszik, meg ha a konzervativ felfogasaval akadalyt is jelentett A.A. vilagmegvalto tervei megvalositasahoz. Ez olaszorszag, ahol fontos a tradicio, fontos az identitas, talan ennek koszonhetoen sem ment(még) vegbe itt a "fociglobalizacio", es emiatt le is maradtunk az elmezonytol, anyagiakban mindenkeppen. Egyedul Marotta intere kepes valamelyest lepest tartani a naluk sokkal nagyobb budzsevel rendelkezo elittel, es ez teny sajnos. Ronaldot en szerettem, de a Madridban, nem itt, egesz egyszeruen ő nem volt ide valo. Nem orultem neki, amikor kiszivargott a hir,h leigazoltuk es a barati korommel nagyon sokat vitaztam mar akkor emiatt, pedig ok nem Juve szurkolok. Emlekszem az elso meccseinkre, nem hittem a szememnek, h mi tortent a szeretett csapatommal. Mindenki sztarnak hitte magat, sarkazgatott, gizdaskodott, DL(aki az elozo ev egyik legjobb jatekosa volt) pedig odaig sullyedt,h arcon kopte az ellenfel jatekosat. Teljesen elvesztettuk a csaladias, egymasert harcolunk, mind egyek vagyunk hozzaallasunkat. Ez volt az az idoszak,amikor vegkepp megszuntunk csapat lenni, JUVENTUS lenni, Roni erkezese megadta a kegyelemdofest. Őt ki kellett szolgalni, ha esett, ha fujt, neki kellettek a cimek. Talalo az a kifejezes,h nem a Juve igazolta le Ronaldot, hanem Ronaldo a Juventust. Ő itt is bajnok es golkiraly lett,majd tovabb allt. Mi meg itt maradtunk a posvanyban, elvesztve mindazt, ami vmikor a Juventust jelentette. Es nyilvan nem segitett a covid sem, ami inkabb az anyagi reszet boritotta. Aztan A.A. utan jottek a gazdasagi szakemberek, akiknek fingja nincs a focirol, nem is beszelve Elkannrol, akit megcsak nem is erdekel az egesz, nem csak h*lye hozza. Elkapkodott, koncepcio, szakertelem es penz nelkuli dontesek sokasaga, egy identitasat vesztett csapatnal, ez jelenleg a Juventus. Es ebbol nagyon nehez lesz kimaszni.
Eloszor a vezetoseget kene rendberakni, hozzaerto, Juve szivvel rendelkezo emberkekkel. De ki fogja ezt megtenni? Jojjon vissza A.A es folytassa az amokfutasat vagy Elkann, akit latvanyosan nem erdekli az egesz, vagy adjuk el vmi penzes ficsurnak,h legyen a jatekszere a szeretett klubunk? Oszinten bevallva, egyik sem tunik idealisnak, de azert remenykedem a csodaban bizva, mast ugysem tehetek:((
Juvino 2025.04.08 16:49:07
@Shyr Kahn: Igy van, ezzel nagyot bukhat, 19-re huzott lapot! De vszinuleg ez volt az alma,h a szeretett klubja edzoje legyen es ha igy, akkor igy, nem merte kihagyni! Nagy RE5PECT neki, remelem sikerul a terve es akkor mar a Juve kotodesu edzo pipa! Ilyen palik kellenenek a klubnal mindenhova!
Juvino 2025.04.09 09:33:42
@szabo2323: En lennek a legboldogabb, ha ezt most beneztem es tultoltam a pesszimizmust.
@alexGicamo: ;=)
A menesztett Thiago Mottát váltó Igor Tudor a Genoa elleni győzelemmel mutatkozott be a Juventus vezetőedzőjeként, s a következő fordulóban, vasárnap este a Claudio Ranieri vezetésével remek sorozatot nyújtó AS Roma otthonába látogatnak majd a zebramezesek. A Juventus keretéből változatlanul…..
A Tuttosport mai pletykái szerint Andrea Cambiaso esetleges nyári távozása után Cristiano Giuntoli a Club Brugge játékosát, Maxim De Cuypert szerződtetné. A 24 éves belga játékos értéke megközelítőleg 20-25 millió euró, és a Juve is figyeli az alternatívákat, az egyik ilyen a Real Madridban szereplő…..
Juvino 2025.04.03 22:31:09
@Shyr Kahn: Az pont a visszatero meccse volt es tenyleg borzaszto, de azota tok stabil pont lett es nem egy meccset ő hozott a barcanak.
En sajnalom,h elment,m szerette a Juvet. Az is lehet,h BL-t is fog nyerni...
DiGreget meg vhogy nem tudom megszeretni, nem szimpi es kesz.
Juvino 2025.04.05 00:26:00
@alexGicamo: Most igy belegondolva, en sem tudom az okat!:) Gyak semmi szimpit nem talalok benne es nem az a bajom,h szar kapus(igaz, extranak sem mondanam), hanem sztem nem ide valo es kesz.
Szegeny Perint nem is ertem, tobbre erdemes.
Az Atalanta és a Fiorentina elleni vereségeket követően a Juventus elköszönt Thiago Mottától, akit a zebramezesek korábbi védője, Igor Tudor váltott a kispadon. A horvát szakember Andrea Pirlo mellett segédedzőként dolgozott már a torinóiaknál, azonban most vezetőedzőként próbál majd identitást adni…..
Juvino 2025.03.29 19:58:52
Juvino 2025.03.29 20:01:28
@MdewC: Igen-igen, csak a gyozelem szamit!:)
A Juventus ma az ilyenkor megszokott sajtótájékoztató keretében mutatta be új vezetőedzőjét, a Thiago Motta helyére kinevezett Igor Tudort. "Először is szeretném megköszönni az igazgatóknak és az egész klubnak ezt a lehetőséget. Számomra megtiszteltetés a Juventus edzőjének lenni, mindent bele…..
Az Il Bianconero beszámolója szerint Igor Tudor stábja formát nyert, a másodedző Ivan Javorčić lesz, a kapusedző pedig Tomislav Rogić. A klub emellett Tommaso Orsinit és Andrea Pertusiót előléptette az U20-as stábból, Riccardo Scirea pedig meccselemzőként fogja segíteni az új edző munkáját. Tommaso…..
Juvino 2025.03.26 18:04:01
@FJuve: Ha el tudja erni,h vezernek lassak a jatekosok, mar nyert ugyunk van. Most pont egy vezer hianyzik a csapatbol, es ha egy jatekos sem alkalmas ra, legalabb az edzo legyen az.
A Juventus tegnap menesztette a csapaz vezetőedzőjét, Thiago Mottát, s helyére Igor Tudort nevezte ki, azonban a Tuttosport értesülései szerint ezzel nem értek véget az átalakítások a klubnál, s John Elkann kész arra, hogy megszabaduljon Cristiano Giuntolitól, valamint a szakember stábjától. A…..
Juvino 2025.03.24 14:22:28
@venember83: A kirugasat en is tulzonak tartanam egyelore, de egy kis raijesztes-fejmosas rafer! Azert sok erthetetlen dolgot csinalt, bar mi nem latunk a szinfalak moge. Elkannak meg hamarabb kellett volna ebrednie, mert eddig ugy latszodott,h szarik mindenre. Félö is,h most mire ez a nagy buzgalom...
A Juventus a szezon lezárulta előtt menesztette vezetőedzői tisztségéből Thiago Mottát, s a klub ma hivatalos honlapján tolmácsolta a távozó szakember búcsújának szavait. "Minden akadályhoz elszántsággal és azzal a vággyal közelítettem, hogy minden egyes nap tovább fejlődjek. Hálás vagyok a klub…..
Juvino 2025.03.25 21:31:37
@Shyr Kahn: "Az, hogy az egesz ideny soran nem kaptunk ki, csak szorosabb meccseken, majd hirtelen 3-4 golokkal egymas utan koveto merkozeseken, a legjobb bizonyitek, hogy a jatekosok nem akartak. Ergo, Motta ellen toltak, ha nem is explicite, de implicite mindenkeppen"
Raadasul pont evvel a ket csapattal jatszottunk par hettel korabban, es ha meg nem is vertuk oket, mi voltunk a joval jobb csapat. Erthetetlen emiatt is a 0-7, de teljesen mindegy,h mi az oka, mennie kellett. Tudort mindig is szerettem, de most mar felek egy picit,h ő megugorja-e a szintet.
A mai napon megérkezett a hivatalos bejelentés is, Thiago Mottát a vezetőség felmentette szolgálatai alól, az új edző pedig Igor Tudor. „A Juventus FC bejelenti, hogy a klub felmentette Thiago Mottát a felnőtt férfi csapat edzői posztjáról. A klub szeretné megköszönni Thiago Mottának és minden…..
Juvino 2025.03.24 14:41:27
@Shyr Kahn: En is neztem par meccset a Laziotol es nem lattam rossznak oket. Ott miert is kellett mennie Tudornak?
Juvino 2025.03.24 23:06:01
@Shyr Kahn: Em sem emlekszem nagyon ra, de azt hittem, h csak hozzam nem jutottak el infok errol.
Erdekes, amit irsz a gyerekekrol, h nekik "fun" edzesek kellenek, ebbol arra gondolnek,h egy csomo spiler jon ki az akademiakrol, ennek ellenere, inkabb a fizikalisabb es a taktikat vegrehajtani tudo playerek a jellemzok. Sőt...rajuk van kereslet is.
Fabiana Della Valle ma reggel arról számolt be, hogy a Juventus kiértékelte Thiago Motta kirúgásának lehetőségét, és nem kizárt, hogy hamarosan menesztik a mestert, ha viszont marad, a Genoa elleni eredménytől függetlenül a mérkőzés után távozhat. Az Atalanta és a Fiorentina elleni megsemmisítő…..
A Juventus sportigazgatója, Cristiano Giuntoli tegnap egyértelmű nyilatkozatott tett Thiago Motta mellett, ám az olasz sajtó szerint ez mindössze ideiglenes elköteleződésről szól, s a La Gazzetta dello Sport is kiemelte, hogy a BL-helyről való lemaradás a Juventus számára nagyon kellemetlen lenne…..
Juvino 2025.03.01 21:24:52
@gomorra21: @babo0410: Sztem meg mindkettotoknek igaza van! A jatek valoban jobb,m tavaly es ki tudja,h milyen lenne, ha nem lenne ennyi serult-foghij a keretben, vagy a besult huzo embereink(ami sztem nem feltetlenul edzoi hiba), sőt sztem meg az irany is latszik.Viszont a masik oldalon a cserek, pontrugasok, palya szelen tanacstalansag, valamintt Koop eroltetese erthetetlen(főleg,h Mottanal mindig a legjobb jatszik, persze...) Egyebkent Allegrinek is voltak szerelmei es a cserek sem mentek neki ugy,m az elso ittlete alatt es ő is eroltetett jatekosokat nem a megfelelo poziban, viszont a pontrugasok meg ott mukodtek(gyak csak azok mukodtek). Nem is ertem,h akik szeretik Maxit, azok miert utaljak Mottat? Olyanokat ronak fel neki, amik Allegrire is jellemzoek voltak. Az interes multat nyilvan ertem
Az Empoli, a Como és a PSV elleni győzelmekkel a Juventus olyan tettet hajtott végre, amire a jelenlegi szezon során még nem volt példa, Thiago Motta csapata zsinórban három mérkőzésen győztesként tudta elhagyni a pályát. Amennyiben a zebramezesek folytatni kívánják ezt a sorozatot, minden…..
A Juventus 2:1-es hazai győzelemmel zárt a PSV elleni hazai mérkőzést a Bajnokok Ligája egyenes kieséses szakaszának rájátszásában, s vasárnap este egy bajnoki rangadó vár a zebramezesekre, az Inter együttese látogat Torinóba. "Ez egy nagyon fontos mérkőzés, védekezésben jól szervezettnek kell…..
Juvino 2025.02.16 18:16:51
@venember83: Mar neha elmosolyodik:)
Juvino 2025.02.16 19:03:48
@Rocky80: Akkor azonnal hozzak vissza!:D
A Juventus a szeptemberi találkozóhoz hasonlóan tegnap este is legyőzte a PSV csapatát Torinóban, ezúttal 2-1-re, az Öreg Hölgy mestere szerint azonban sok minden változott az őszi mérkőzés óta. „Sok minden változott, többek között a meccs fontossága, és nem egyetlen meccsről van szó, hiszen a…..
Juvino 2025.02.12 14:50:46
@Rocky80: Meg hát ugye, uvoltozosen is alkalmatlan:)
Juvino 2025.02.12 18:04:42
@Rocky80: Ne bantsd Kalmanbat, az ő kezei alatt nőtt fel Mezei Gyorgy is, meg ő vitt ki minket spanyolba is! Egyebkent egy karizmatikus pali volt, a palyan es a padon is, mindenki felt tole, mint a tuztol.
A csoportkörben a Juventus biztosította helyét a Bajnokok Ligája egyenes kieséses szakaszának rájátszásában, s a sorsolás döntött arról, hogy a zebramezesek ellenfele a PSV csapata lesz. A továbbjutásról két mérkőzés dönt, a felek előbb kedd este Torinóban, majd jövő szerdán Eindhovenben is…..
A harmatos első félidőt követen a Juventus végül 4:1-es győzelmet aratott a Torinóba látogat Empoli elleni bajnoki mérkőzésen, s a következő fordulóban a zebramezesek a Como otthonából próbálják meg elhozni mind a három pontot. Thiago Motta keretéből, Juan Cabal és Gleison Bremer mellett, továbbra…..
Juvino 2025.02.07 22:21:30
@Del Pybala: Keveset volt nala is, de azt legalabb vhogy megoldotta. De lecsereltek, ennyi. Niko pedig gyak nulla
Juvino 2025.02.07 22:23:37
A Fiorentina hivatalosan bejelentette Nicolò Fagioli szerződtetését, a firenzei klub szűkszavú bejelentése szerint a középpályást a klub kölcsönben szerződteti, kivásárlási kötelezettséggel. Giovanni Albanese és egyéb források szerint a Fiorentina összesen 16 millió eurót fizet a futballista…..
Juvino 2025.02.05 20:52:14
@Attilio79: En is a gombfocival kezdtem:) 5-6 eves koromban kaptam az elso ket csapatot, amibol az egyik a Juve volt. Ott meg is pecsetelodott a sorsom. Aztan az olasz valogatottat is a kedvenc csapatom miatt kezdtem el szeretni.
A Juventus végre győzelmet ünnepelhetett, a vasárnapi bajnokin az Empolit sikerült legyőzni 4-1-re az Öreg Hölgy szurkolói előtt. „A győzelemért jöttünk ide, és gratulálok a játékosaimnak a bátorságukhoz, és amiért megérdemelt győzelmet arattak.” - értékelt a mester a DAZN számára. „Sok játékost…..
Juvino 2025.02.03 17:19:38
@Rocky80: Allegrinek a 3 evebol az elso masfel nyugis volt, onnan indultak a gondok. Es abban a masfelben volt az a csufos bl kieses is.
Juvino 2025.02.03 19:49:10
@Rocky80: 21-22-ben volt a visszaterese, az nem volt nehezitett. A 22-23 mar picit hamarabb indult az ev vegi Vb miatt, az valoban megzavarhatta, de masnak is hamarabb indult. Ekkor meg minden "sima" volt, ez igy masfel ev nyugalom.. Felevnel meg elkezdodott a szopa*asa a klubnak, az mar brutal frusztralo lehetett. Sajna nem tudott a korulmenyekhez alkalmazkodni es kapott a nyakaba egy konyortelen Gintonikot is. Jobban jart volna, ha a Realhoz megy, most ő lehetne a kiraly Ancelotti helyett.