Regisztráció Blogot indítok
Adatok
Betterware (OldalAdmin)

10 bejegyzést írt és 0 hozzászólása volt az általa látogatott blogokban.

Admin Szerkesztő Tag Vendég
Betterware Egyéb kategóriák 2020.05.10 15:56:34
Rendelek az egyéb kategóriából A kiválasztott termékeknek leírod a pontos termék kódját, megadod a pontos címed, neved és elérhetőségedet, tehát 4 dolog kell: 1.) Kiválasztott termék kód(ok) 2.) Teljes Név 3.) Lakcím 4.) elérhetőség (telefonszám) Ha megérkezett a terméked…..
Betterware Minden információ 2020.05.10 13:36:42
Érdekelnek az információk! Megrendelés visszavonása Termékrendelés menete Rendelési rend Személyes átvétel Feliratkozás Munkalehetőség..
-✉️✉️✉️Online✉️✉️✉️ (minden hónapban az aktuális katalógust elküldjük üzenetben,lemondásig -Pontos cím alapján (minden hónapban postán elküldjük, lemondásig) Pár nagyon hasznos információ: Megrendelés visszavonása Termékrendelés menete Rendelési rend Személyes…..
Azonnali kapcsolatfelvétel: m.me/BetterwareHajdusamson Májusi katalógus http://www.betterware.hu/katalog/0520/?fbclid=IwAR0xMiejDV8PHfRpTPza2ugWTUkZ3lPlWRm99yLGXR7ZsnOZRG5UGi7L4Dc..
Betterware Takrítás kategória 2020.05.02 21:54:27
Rendelek a takarítás kategóriából  A kiválasztott termékeknek leírod a pontos termék kódját, megadod a pontos címed, neved és elérhetőségedet, tehát 4 dolog kell amit el kell küldj  üzenetben 1.) Kiválasztott termék kód(ok) 2.) Teljes Név 3.) Lakcím 4.) elérhetőség…..
Betterware Konyha kategória 2020.05.02 21:46:47
  Rendelek a konyha kategóriából  A kiválasztott termékeknek leírod a pontos termék kódját, megadod a pontos címed, neved és elérhetőségedet, tehát 4 dolog kell: 1.) Kiválasztott termék kód(ok) 2.) Teljes Név 3.) Lakcím 4.) elérhetőség…..
Betterware Ház kategória 2020.05.02 21:42:47
Rendelek a ház kategóriából A kiválasztott termékeknek leírod a pontos termék kódját, megadod a pontos címed, neved és elérhetőségedet, tehát 4 dolog kell: 1.) Kiválasztott termék kód(ok) 2.) Teljes Név 3.) Lakcím 4.) elérhetőség (telefonszám) Ha megérkezett a terméked…..
Rendelek az étrendkiegészítők kategóriából A kiválasztott termékeknek leírod a pontos termék kódját, megadod a pontos címed, neved és elérhetőségedet, tehát 4 dolog kell: 1.) Kiválasztott termék kód(ok) 2.) Teljes Név 3.) Lakcím 4.) elérhetőség (telefonszám) Ha megérkezett…..
Ha szeretnéd megrendelni az egyik terméket a katalógusból, kattints ide <--- Vedd fel a kapcsolatot velünk,a kapcsolat felvétel során a termék azonosító kódját kell megadnod és a címedet. ..